Resultater - Torneo Federal A 2024, Argentina
Søg
Nyheder
Favoritter
Indstillinger
Fodbold
Argentina
Torneo Federal A
925 følgere
Favorit
22
2
Oversigt
Resultater
Kampe
Tabel
Statistikker
Hold
Kommende
0
0
Deportivo Rincon
CD Santamarina Tandil
0
0
CS Belgrano
Douglas Haig
Se alle kampe
Resultater
FT
1
1
CAS Defensores de Belgrano
Independiente de Chivilcoy
FT
6
1
Sportivo Las Parejas
Gimnasia y Esgrima de Concepcio...
FT
0
1
Club Cipolletti
Villa Mitre de Bahia Blanca
FT
1
0
Gutierrez SC
AC San Martin de Mendoza
FT
2
1
CA Huracan Las Heras
Club Ciudad de Bolivar
FT
1
1
CA Sansinena SD
CDC Nicanor Otamendi
FT
0
1
Olimpo
CA Germinal
FT
1
1
Kimberley de Mar Del Plata
CSD Sol de Mayo
FT
2
1
CA 9 de Julio Rafaela
CA Linqueno
FT
1
0
CA Sarmiento de la Banda
Sportivo General San Martin For...
FT
1
0
CA Boca Unidos Corrientes
Juventud Antoniana
FT
0
2
Union de Sunchales
CM Crucero del Norte
FT
0
0
CA Ferro Carril Oeste General Pico
CD Argentino Monte Maiz
FT
1
0
CA Central Norte Salta
CA Sarmiento de Resistencia
Se alle kampe
Runde 7
FT
1
1
CAS Defensores de Belgrano
Independiente de Chivilcoy
FT
6
1
Sportivo Las Parejas
Gimnasia y Esgrima de Concepcio...
FT
0
1
Club Cipolletti
Villa Mitre de Bahia Blanca
FT
1
0
Gutierrez SC
AC San Martin de Mendoza
FT
2
1
CA Huracan Las Heras
Club Ciudad de Bolivar
FT
1
1
CA Sansinena SD
CDC Nicanor Otamendi
FT
0
1
Olimpo
CA Germinal
FT
1
1
Kimberley de Mar Del Plata
CSD Sol de Mayo
FT
2
1
CA 9 de Julio Rafaela
CA Linqueno
FT
1
0
CA Sarmiento de la Banda
Sportivo General San Martin For...
Runde 7
FT
1
0
CA Boca Unidos Corrientes
Juventud Antoniana
FT
0
2
Union de Sunchales
CM Crucero del Norte
FT
0
0
CA Ferro Carril Oeste General Pico
CD Argentino Monte Maiz
FT
1
0
CA Central Norte Salta
CA Sarmiento de Resistencia
Runde 6
FT
0
0
CD Santamarina Tandil
Club Cipolletti
FT
1
1
Juventud Antoniana
CA Central Norte Salta
FT
0
1
Gimnasia y Esgrima de Concepcio...
CAS Defensores de Belgrano
FT
0
0
CA Linqueno
Sportivo Las Parejas
FT
3
1
CA Sol de America de Formosa
Union de Sunchales
FT
1
3
Villa Mitre de Bahia Blanca
Olimpo
FT
3
2
CDC Nicanor Otamendi
Deportivo Rincon
FT
3
1
CD de Pronunciamiento
CA 9 de Julio Rafaela
FT
1
1
CA Juventud Unida Universitario...
CA Huracan Las Heras
FT
2
0
AC San Martin de Mendoza
CS Estudiantes San Luis
Vis alle (3 flere)
Runde 6
FT
1
1
CA Sarmiento de Resistencia
CA Sarmiento de la Banda
FT
0
2
Independiente de Chivilcoy
CS Belgrano
FT
1
1
CM Crucero del Norte
CA Boca Unidos Corrientes
FT
2
0
Deportivo Camioneros
CSB Atenas
FT
3
0
Club Ciudad de Bolivar
CA Ferro Carril Oeste General Pico
Runde 5
FT
1
0
CS Belgrano
Gimnasia y Esgrima de Concepcio...
FT
1
0
Club Ciudad de Bolivar
CA Juventud Unida Universitario...
Runde 5
FT
1
1
Sportivo Las Parejas
CD de Pronunciamiento
FT
2
1
CA Central Norte Salta
CM Crucero del Norte
FT
4
0
CA Sarmiento de la Banda
Juventud Antoniana
FT
0
0
CA Sansinena SD
Deportivo Rincon
FT
1
2
CS Estudiantes San Luis
CD Argentino Monte Maiz
FT
0
1
CSB Atenas
AC San Martin de Mendoza
FT
1
0
Olimpo
CD Santamarina Tandil
FT
2
0
CAS Defensores de Belgrano
CA Linqueno
FT
0
1
Douglas Haig
Independiente de Chivilcoy
FT
0
3
CA Huracan Las Heras
Deportivo Camioneros
Vis alle (4 flere)
Runde 5
FT
1
2
CA Ferro Carril Oeste General Pico
Gutierrez SC
FT
0
0
CA Boca Unidos Corrientes
CA Sol de America de Formosa
Runde 4
FT
1
1
AC San Martin de Mendoza
CA Huracan Las Heras
Runde 4
FT
1
0
Juventud Antoniana
Sportivo General San Martin For...
FT
0
1
CA 9 de Julio Rafaela
Sportivo Las Parejas
FT
2
1
Union de Sunchales
CA Boca Unidos Corrientes
FT
2
3
CD Argentino Monte Maiz
CSB Atenas
FT
0
1
CA Sol de America de Formosa
CA Central Norte Salta
FT
3
1
Villa Mitre de Bahia Blanca
CSD Sol de Mayo
FT
1
0
Deportivo Rincon
Club Cipolletti
FT
1
1
Gimnasia y Esgrima de Concepcio...
Douglas Haig
FT
1
0
CA Linqueno
CS Belgrano
FT
1
0
Gutierrez SC
CS Estudiantes San Luis
Vis alle (5 flere)
Runde 4
FT
1
1
CD Santamarina Tandil
Kimberley de Mar Del Plata
FT
2
0
CA Juventud Unida Universitario...
CA Ferro Carril Oeste General Pico
Runde 1
FT
0
1
CA Sansinena SD
Olimpo
Runde 3
FT
1
0
CS Belgrano
CD de Pronunciamiento
Runde 3
FT
3
1
CA Sarmiento de la Banda
CA Sol de America de Formosa
FT
1
0
CA Central Norte Salta
Union de Sunchales
FT
0
0
CA Sarmiento de Resistencia
Juventud Antoniana
FT
0
0
Douglas Haig
CA Linqueno
FT
2
0
CA Sansinena SD
Club Cipolletti
FT
1
0
Olimpo
Deportivo Rincon
FT
0
0
CA Huracan Las Heras
CD Argentino Monte Maiz
FT
2
0
CAS Defensores de Belgrano
CA 9 de Julio Rafaela
FT
3
0
Independiente de Chivilcoy
Gimnasia y Esgrima de Concepcio...
FT
2
0
CSD Sol de Mayo
CD Santamarina Tandil
Vis alle (2 flere)
Runde 3
FT
2
0
Sportivo General San Martin For...
CM Crucero del Norte
FT
1
2
CA Ferro Carril Oeste General Pico
CS Estudiantes San Luis
FT
1
0
CA Juventud Unida Universitario...
Deportivo Camioneros
FT
1
0
Club Ciudad de Bolivar
AC San Martin de Mendoza
FT
1
1
CSB Atenas
Gutierrez SC
Runde 2
FT
1
2
Sportivo Las Parejas
CAS Defensores de Belgrano
FT
0
1
Gutierrez SC
CA Huracan Las Heras
Runde 2
FT
0
0
Club Cipolletti
Olimpo
FT
1
0
CA 9 de Julio Rafaela
CS Belgrano
FT
1
0
CA Sol de America de Formosa
Sportivo General San Martin For...
FT
0
0
CA Boca Unidos Corrientes
CA Central Norte Salta
FT
0
0
CA Linqueno
Independiente de Chivilcoy
FT
0
4
CD de Pronunciamiento
Douglas Haig
FT
0
1
Deportivo Camioneros
CA Ferro Carril Oeste General Pico
FT
2
0
CDC Nicanor Otamendi
CSD Sol de Mayo
Runde 2
FT
1
1
CD Santamarina Tandil
CA Germinal
FT
1
2
Union de Sunchales
CA Sarmiento de la Banda
FT
3
2
Villa Mitre de Bahia Blanca
CA Sansinena SD
FT
1
1
CD Argentino Monte Maiz
Club Ciudad de Bolivar
FT
0
0
CM Crucero del Norte
CA Sarmiento de Resistencia
FT
0
0
Deportivo Rincon
Kimberley de Mar Del Plata
Runde 2
FT
2
1
CS Estudiantes San Luis
CSB Atenas
FT
0
0
AC San Martin de Mendoza
CA Juventud Unida Universitario...
Runde 1
FT
1
0
CS Belgrano
Sportivo Las Parejas
Runde 1
FT
0
0
CA Juventud Unida Universitario...
CD Argentino Monte Maiz
Runde 1
FT
1
1
Douglas Haig
CA 9 de Julio Rafaela
FT
1
0
CA Sarmiento de Resistencia
CA Sol de America de Formosa
FT
2
0
Villa Mitre de Bahia Blanca
CD Santamarina Tandil
FT
2
1
CA Huracan Las Heras
CS Estudiantes San Luis
FT
3
0
Sportivo General San Martin For...
Union de Sunchales
FT
1
0
CSD Sol de Mayo
Deportivo Rincon
FT
0
1
Gimnasia y Esgrima de Concepcio...
CA Linqueno
FT
3
1
Independiente de Chivilcoy
CD de Pronunciamiento
FT
0
0
CA Ferro Carril Oeste General Pico
CSB Atenas
FT
2
1
Club Ciudad de Bolivar
Gutierrez SC
Vis alle (4 flere)
Runde 1
FT
2
0
Kimberley de Mar Del Plata
Club Cipolletti
Del
Tweet
Kampe
Nyheder
Søg
Favoritter