Russian Cup 2021, Russia - Ζωντανά αποτελέσματα, πρόγραμμα, βαθμολογία

Russian Cup

14
Ιουλ
31
Μαϊ

Επόμενα

ΤΕΤ
14:00
00
FC TyumenZvezda Perm
ΤΕΤ
10:00
00
FC Strogino MoscowKrasava Odintsovo
ΤΕΤ
13:00
00
FC SaranskFC Sokol Saratov
ΤΕΤ
13:00
00
FC SmolenskFC Dynamo Bryansk
ΤΕΤ
13:00
00
Spartak NalchikLegion-Dynamo
ΤΕΤ
13:00
00
Biolog NovokubanskFC Chernomorets Novorossiysk
ΤΕΤ
13:00
00
FC Dynamo BarnaulFC Irtysh Omsk
ΤΕΤ
13:00
00
FC Mashuk-KMV PyatigorskAnzhi Makhachkala
ΤΕΤ
13:00
00
Torpedo MiassFC Chelyabinsk
ΤΕΤ
13:00
00
Dinamo St PetersburgLeningradets
ΤΕΤ
13:00
00
FC Irtysh OmskFC Dynamo Barnaul
ΤΕΤ
13:00
00
Krasava OdintsovoFC Strogino Moscow
ΤΕΤ
13:00
00
FC Znamya NoginskSaturn Moscow Oblast
ΤΕΤ
13:30
00
Rodina MoscowFC Torpedo Vladimir
ΤΕΤ
13:30
00
FC Torpedo VladimirRodina Moscow
ΤΕΤ
13:30
00
Legion-DynamoSpartak Nalchik
ΤΕΤ
13:30
00
Spartak TuimazyFC Volga Ulyanovsk
ΤΕΤ
13:00
00
Zvezda St PetersburgFC Tver
ΤΕΤ
14:00
00
FC Forte TaganrogSKA Rostov-on-Don
ΤΕΤ
14:00
00
Anzhi MakhachkalaFC Mashuk-KMV Pyatigorsk
ΤΕΤ
14:30
00
FC Kairat MoscowFC Kaluga
ΤΕΤ
15:00
00
Dynamo VladivostokFC Chertanovo Moscow
ΤΕΤ
15:00
00
LeningradetsDinamo St Petersburg
ΤΕΤ
15:00
00
FC Dynamo BryanskFC Smolensk
ΤΕΤ
15:00
00
FC Sokol SaratovFC Saransk
ΤΕΤ
15:00
00
FC Chertanovo MoscowDynamo Vladivostok
ΤΕΤ
15:00
00
FC Volna Nizhny Novgorod OblastFC Shinnik Yaroslavl
ΤΕΤ
15:00
00
Dinamo StavropolFC Kuban Holding Pavlovskaya
ΤΕΤ
15:30
00
Peresvet PodolskFK Ryazan
ΤΕΤ
15:30
00
FK Ilpar IlyinskyZenit Izhevsk
ΤΕΤ
16:00
00
FC Avangard KurskChayka Peschanokopskoye
ΤΕΤ
16:00
00
Chayka PeschanokopskoyeFC Avangard Kursk
ΤΕΤ
16:00
00
FC Chernomorets NovorossiyskBiolog Novokubansk
ΤΕΤ
16:00
00
Saturn Moscow OblastFC Znamya Noginsk
Δες όλους τους αγώνες

Αποτελέσματα

Δες όλους τους αγώνες

28 Ιουλ 2021 (Τετάρτη)

Qualification round 2
ΤΕΤ
14:00
00
FC TyumenZvezda Perm
ΤΕΤ
10:00
00
FC Strogino MoscowKrasava Odintsovo
ΤΕΤ
13:00
00
FC SaranskFC Sokol Saratov
ΤΕΤ
13:00
00
FC SmolenskFC Dynamo Bryansk
ΤΕΤ
13:00
00
Spartak NalchikLegion-Dynamo
ΤΕΤ
13:00
00
Biolog NovokubanskFC Chernomorets Novorossiysk
ΤΕΤ
13:00
00
FC Dynamo BarnaulFC Irtysh Omsk
ΤΕΤ
13:00
00
FC Mashuk-KMV PyatigorskAnzhi Makhachkala
ΤΕΤ
13:00
00
Torpedo MiassFC Chelyabinsk
ΤΕΤ
13:00
00
Dinamo St PetersburgLeningradets
ΤΕΤ
13:00
00
FC Irtysh OmskFC Dynamo Barnaul
ΤΕΤ
13:00
00
Krasava OdintsovoFC Strogino Moscow
ΤΕΤ
13:00
00
FC Znamya NoginskSaturn Moscow Oblast
ΤΕΤ
13:30
00
Rodina MoscowFC Torpedo Vladimir
ΤΕΤ
13:30
00
FC Torpedo VladimirRodina Moscow
ΤΕΤ
13:30
00
Legion-DynamoSpartak Nalchik
ΤΕΤ
13:30
00
Spartak TuimazyFC Volga Ulyanovsk
ΤΕΤ
13:00
00
Zvezda St PetersburgFC Tver
ΤΕΤ
14:00
00
FC Forte TaganrogSKA Rostov-on-Don
ΤΕΤ
14:00
00
Anzhi MakhachkalaFC Mashuk-KMV Pyatigorsk
ΤΕΤ
14:30
00
FC Kairat MoscowFC Kaluga
ΤΕΤ
15:00
00
Dynamo VladivostokFC Chertanovo Moscow
ΤΕΤ
15:00
00
LeningradetsDinamo St Petersburg
ΤΕΤ
15:00
00
FC Dynamo BryanskFC Smolensk
ΤΕΤ
15:00
00
FC Sokol SaratovFC Saransk
ΤΕΤ
15:00
00
FC Chertanovo MoscowDynamo Vladivostok
ΤΕΤ
15:00
00
FC Volna Nizhny Novgorod OblastFC Shinnik Yaroslavl
ΤΕΤ
15:00
00
Dinamo StavropolFC Kuban Holding Pavlovskaya
ΤΕΤ
15:30
00
Peresvet PodolskFK Ryazan
ΤΕΤ
15:30
00
FK Ilpar IlyinskyZenit Izhevsk
ΤΕΤ
16:00
00
FC Avangard KurskChayka Peschanokopskoye
ΤΕΤ
16:00
00
Chayka PeschanokopskoyeFC Avangard Kursk
ΤΕΤ
16:00
00
FC Chernomorets NovorossiyskBiolog Novokubansk
ΤΕΤ
16:00
00
Saturn Moscow OblastFC Znamya Noginsk
Χρησιμοποιώντας την ιστοσελίδα μας, συμφωνείτε ότι χρησιμοποιούμε cookies
Πολιτική ακεραιότητας