UEFA Europa Conference League 2021, International Clubs - Ζωντανά αποτελέσματα, πρόγραμμα, βαθμολογία

UEFA Europa Conference League

ακόλουθοι

6
Ιουλ
25
Μαϊ

Επόμενα

Δες όλους τους αγώνες

Αποτελέσματα

29 Ιουλ
Πεν.
10
AEK AthensFK Velez Mostar
29 Ιουλ
ΤΕΛ
20
Santa ClaraShkupi Cair
29 Ιουλ
ΤΕΛ
10
NK OsijekPogon Szczecin
29 Ιουλ
ΤΕΛ
01
Vllaznia ShkoderAEL Limassol
29 Ιουλ
ΤΕΛ
30
Bohemian FCF91 Dudelange
29 Ιουλ
ΤΕΛ
01
NK MariborHammarby IF
29 Ιουλ
ΤΕΛ
02
DAC 1904 Dunajska StredaFK Partizan Belgrade
29 Ιουλ
ΤΕΛ
00
CS Universitatea Craiova 1948KF Laci
29 Ιουλ
ΤΠΑΡ
21
Aris ThessalonikiFC Astana
29 Ιουλ
ΤΕΛ
20
ServetteMolde FK
29 Ιουλ
ΤΕΛ
02
Puskas Akademia FC FelcsutFK Rigas Futbola Skola
29 Ιουλ
ΤΕΛ
42
Connah`s Quay Nomads FCFC Prishtina
29 Ιουλ
ΤΕΛ
33
Slask WroclawArarat Yerevan FC
29 Ιουλ
ΤΕΛ
32
FeyenoordKF Drita
29 Ιουλ
ΤΕΛ
00
FK Borac Banja LukaLinfield F.C.
29 Ιουλ
ΤΕΛ
10
FK Vojvodina Novi SadFK Panevezys
29 Ιουλ
ΤΕΛ
01
Shkendija TetovoRiga FC
29 Ιουλ
ΤΕΛ
02
Partizani TiranaFC Basel 1893
29 Ιουλ
ΤΕΛ
10
HNK RijekaGzira United FC
29 Ιουλ
ΤΕΛ
21
Breidablik KopavogurFK Austria Wien
29 Ιουλ
ΤΕΛ
10
CS Fola EschFC Shakhter Soligorsk
29 Ιουλ
ΤΕΛ
31
Maccabi Tel Aviv FCFK Sutjeska Niksic
29 Ιουλ
ΤΕΛ
51
The New Saints F.C.FK Kauno Zalgiris
29 Ιουλ
ΤΕΛ
05
Torpedo Belaz ZhodinoFC Copenhagen
29 Ιουλ
ΤΕΛ
14
Bate BorisovFC Dinamo Batumi
29 Ιουλ
ΤΕΛ
51
Maccabi Haifa FCFC Dinamo Tbilisi
29 Ιουλ
ΤΕΛ
20
Vålerenga IFKAA Gent
29 Ιουλ
ΤΕΛ
05
FC MilsamiIF Elfsborg
29 Ιουλ
ΤΕΛ
10
SivassporPetrocub Hincesti
29 Ιουλ
Πεν.
00
RKS Rakow CzestochowaFK Suduva Marijampole
29 Ιουλ
ΤΕΛ
41
Rosenborg BKFH Hafnarfjordur
29 Ιουλ
ΤΕΛ
40
Hapoel Be`er Sheva FCFC Arda Kardzhali
29 Ιουλ
ΤΕΛ
11
AGF AarhusLarne FC
29 Ιουλ
Πεν.
10
1. FC Slovacko Uherske HradistePFC Lokomotiv Plovdiv
29 Ιουλ
ΤΕΛ
01
FC AshdodQarabag FK
29 Ιουλ
ΤΕΛ
22
MŠK ŽilinaApollon Limassol
29 Ιουλ
ΤΕΛ
12
FC Levadia TallinnDundalk FC
29 Ιουλ
Πεν.
11
ACS Sepsi OSK Sfantu GheorgheFC Spartak Trnava
29 Ιουλ
ΤΕΛ
12
FC Santa ColomaHibernian
29 Ιουλ
ΤΕΛ
20
BK HäckenAberdeen
29 Ιουλ
Πεν.
10
Birkirkara F.C.Olimpija Ljubljana
29 Ιουλ
ΤΠΑΡ
23
FC Vorskla PoltavaKuopion Palloseura
29 Ιουλ
ΤΕΛ
01
FC HonkaNK Domzale
29 Ιουλ
ΤΕΛ
13
FC VaduzUjpest FC Budapest
29 Ιουλ
ΤΕΛ
02
Sumgayit FKFK Cukaricki Belgrade
29 Ιουλ
ΤΕΛ
30
FK Bodø/GlimtValur Reykjavik
29 Ιουλ
ΤΕΛ
24
Keshla FKFK Sochi
29 Ιουλ
ΤΕΛ
12
Dinamo BrestFC Viktoria Plzen
29 Ιουλ
ΤΠΑΡ
41
Tobol KostanayHNK Hajduk Split
29 Ιουλ
Πεν.
00
FK LiepajaCSKA Sofia
29 Ιουλ
Πεν.
21
Shakhtar KaragandyFCSB
Δες όλους τους αγώνες

29 Ιουλ 2021 (Πέμπτη)

Qualification round 2
29 Ιουλ
Πεν.
10
AEK AthensFK Velez Mostar
29 Ιουλ
ΤΕΛ
20
Santa ClaraShkupi Cair
29 Ιουλ
ΤΕΛ
10
NK OsijekPogon Szczecin
29 Ιουλ
ΤΕΛ
01
Vllaznia ShkoderAEL Limassol
29 Ιουλ
ΤΕΛ
30
Bohemian FCF91 Dudelange
29 Ιουλ
ΤΕΛ
01
NK MariborHammarby IF
29 Ιουλ
ΤΕΛ
02
DAC 1904 Dunajska StredaFK Partizan Belgrade
29 Ιουλ
ΤΕΛ
00
CS Universitatea Craiova 1948KF Laci
29 Ιουλ
ΤΠΑΡ
21
Aris ThessalonikiFC Astana
29 Ιουλ
ΤΕΛ
20
ServetteMolde FK
29 Ιουλ
ΤΕΛ
02
Puskas Akademia FC FelcsutFK Rigas Futbola Skola
29 Ιουλ
ΤΕΛ
42
Connah`s Quay Nomads FCFC Prishtina
29 Ιουλ
ΤΕΛ
33
Slask WroclawArarat Yerevan FC
29 Ιουλ
ΤΕΛ
32
FeyenoordKF Drita
29 Ιουλ
ΤΕΛ
00
FK Borac Banja LukaLinfield F.C.
29 Ιουλ
ΤΕΛ
10
FK Vojvodina Novi SadFK Panevezys
29 Ιουλ
ΤΕΛ
01
Shkendija TetovoRiga FC
29 Ιουλ
ΤΕΛ
02
Partizani TiranaFC Basel 1893
29 Ιουλ
ΤΕΛ
10
HNK RijekaGzira United FC
29 Ιουλ
ΤΕΛ
21
Breidablik KopavogurFK Austria Wien
29 Ιουλ
ΤΕΛ
10
CS Fola EschFC Shakhter Soligorsk
29 Ιουλ
ΤΕΛ
31
Maccabi Tel Aviv FCFK Sutjeska Niksic
29 Ιουλ
ΤΕΛ
51
The New Saints F.C.FK Kauno Zalgiris
29 Ιουλ
ΤΕΛ
05
Torpedo Belaz ZhodinoFC Copenhagen
29 Ιουλ
ΤΕΛ
14
Bate BorisovFC Dinamo Batumi
29 Ιουλ
ΤΕΛ
51
Maccabi Haifa FCFC Dinamo Tbilisi
29 Ιουλ
ΤΕΛ
20
Vålerenga IFKAA Gent
29 Ιουλ
ΤΕΛ
05
FC MilsamiIF Elfsborg
29 Ιουλ
ΤΕΛ
10
SivassporPetrocub Hincesti
29 Ιουλ
Πεν.
00
RKS Rakow CzestochowaFK Suduva Marijampole
29 Ιουλ
ΤΕΛ
41
Rosenborg BKFH Hafnarfjordur
29 Ιουλ
ΤΕΛ
40
Hapoel Be`er Sheva FCFC Arda Kardzhali
29 Ιουλ
ΤΕΛ
11
AGF AarhusLarne FC
29 Ιουλ
Πεν.
10
1. FC Slovacko Uherske HradistePFC Lokomotiv Plovdiv
29 Ιουλ
ΤΕΛ
01
FC AshdodQarabag FK
29 Ιουλ
ΤΕΛ
22
MŠK ŽilinaApollon Limassol
29 Ιουλ
ΤΕΛ
12
FC Levadia TallinnDundalk FC
29 Ιουλ
Πεν.
11
ACS Sepsi OSK Sfantu GheorgheFC Spartak Trnava
29 Ιουλ
ΤΕΛ
12
FC Santa ColomaHibernian
29 Ιουλ
ΤΕΛ
20
BK HäckenAberdeen
29 Ιουλ
Πεν.
10
Birkirkara F.C.Olimpija Ljubljana
29 Ιουλ
ΤΠΑΡ
23
FC Vorskla PoltavaKuopion Palloseura
29 Ιουλ
ΤΕΛ
01
FC HonkaNK Domzale
29 Ιουλ
ΤΕΛ
13
FC VaduzUjpest FC Budapest
29 Ιουλ
ΤΕΛ
02
Sumgayit FKFK Cukaricki Belgrade
29 Ιουλ
ΤΕΛ
30
FK Bodø/GlimtValur Reykjavik
29 Ιουλ
ΤΕΛ
24
Keshla FKFK Sochi
29 Ιουλ
ΤΕΛ
12
Dinamo BrestFC Viktoria Plzen
29 Ιουλ
ΤΠΑΡ
41
Tobol KostanayHNK Hajduk Split
29 Ιουλ
Πεν.
00
FK LiepajaCSKA Sofia
29 Ιουλ
Πεν.
21
Shakhtar KaragandyFCSB

22 Ιουλ 2021 (Πέμπτη)

Qualification round 2
22 Ιουλ
ΤΕΛ
12
FC Shakhter SoligorskCS Fola Esch
22 Ιουλ
ΤΕΛ
21
Ujpest FC BudapestFC Vaduz
22 Ιουλ
ΤΕΛ
00
Pogon SzczecinNK Osijek
22 Ιουλ
ΤΕΛ
00
KF DritaFeyenoord
22 Ιουλ
ΤΕΛ
03
Valur ReykjavikFK Bodø/Glimt
22 Ιουλ
ΤΕΛ
20
HNK Hajduk SplitTobol Kostanay
22 Ιουλ
ΤΕΛ
22
Dundalk FCFC Levadia Tallinn
22 Ιουλ
ΤΕΛ
02
FH HafnarfjordurRosenborg BK
22 Ιουλ
ΤΕΛ
10
FK Partizan BelgradeDAC 1904 Dunajska Streda
22 Ιουλ
ΤΕΛ
30
HibernianFC Santa Coloma
22 Ιουλ
ΤΕΛ
51
AberdeenBK Häcken
22 Ιουλ
ΤΕΛ
40
Linfield F.C.FK Borac Banja Luka
22 Ιουλ
ΤΕΛ
10
FCSBShakhtar Karagandy
22 Ιουλ
ΤΕΛ
00
FK Sutjeska NiksicMaccabi Tel Aviv FC
22 Ιουλ
ΤΕΛ
40
KAA GentVålerenga IF
22 Ιουλ
ΤΕΛ
21
FK Velez MostarAEK Athens
22 Ιουλ
ΤΕΛ
21
Larne FCAGF Aarhus
22 Ιουλ
ΤΕΛ
30
FC Basel 1893Partizani Tirana
22 Ιουλ
ΤΕΛ
03
Shkupi CairSanta Clara
22 Ιουλ
ΤΕΛ
40
Havnar BóltfelagFK Buducnost
22 Ιουλ
ΤΕΛ
02
FC Arda KardzhaliHapoel Be`er Sheva FC
22 Ιουλ
ΤΕΛ
41
FC CopenhagenTorpedo Belaz Zhodino
22 Ιουλ
ΤΕΛ
01
FC Dinamo BatumiBate Borisov
22 Ιουλ
ΤΕΛ
10
AEL LimassolVllaznia Shkoder
22 Ιουλ
ΤΕΛ
21
FC Viktoria PlzenDinamo Brest
22 Ιουλ
ΤΕΛ
00
FK Suduva MarijampoleRKS Rakow Czestochowa
22 Ιουλ
ΤΕΛ
02
KF TeutaInter Club de Escaldes
22 Ιουλ
ΤΕΛ
01
Petrocub HincestiSivasspor
22 Ιουλ
ΤΕΛ
20
Riga FCShkendija Tetovo
22 Ιουλ
ΤΕΛ
13
Apollon LimassolMŠK Žilina
22 Ιουλ
ΤΕΛ
02
Gzira United FCHNK Rijeka
22 Ιουλ
ΤΕΛ
10
KF LaciCS Universitatea Craiova 1948
22 Ιουλ
ΤΕΛ
10
PFC Lokomotiv Plovdiv1. FC Slovacko Uherske Hradiste
22 Ιουλ
ΤΕΛ
00
CSKA SofiaFK Liepaja
22 Ιουλ
ΤΕΛ
00
FC Spartak TrnavaACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
22 Ιουλ
ΤΕΛ
40
IF ElfsborgFC Milsami
22 Ιουλ
ΤΕΛ
31
Hammarby IFNK Maribor
22 Ιουλ
ΤΕΛ
12
FC Dinamo TbilisiMaccabi Haifa FC
22 Ιουλ
ΤΕΛ
01
F91 DudelangeBohemian FC
22 Ιουλ
ΤΕΛ
30
Molde FKServette
22 Ιουλ
ΤΕΛ
11
FK Austria WienBreidablik Kopavogur
22 Ιουλ
ΤΕΛ
30
FK Rigas Futbola SkolaPuskas Akademia FC Felcsut
22 Ιουλ
ΤΕΛ
10
Olimpija LjubljanaBirkirkara F.C.
22 Ιουλ
ΤΕΛ
22
Kuopion PalloseuraFC Vorskla Poltava
22 Ιουλ
ΤΕΛ
00
Qarabag FKFC Ashdod
22 Ιουλ
ΤΕΛ
30
FK SochiKeshla FK
22 Ιουλ
ΤΕΛ
01
FK PanevezysFK Vojvodina Novi Sad
22 Ιουλ
ΤΕΛ
20
FC AstanaAris Thessaloniki
22 Ιουλ
ΤΕΛ
24
Ararat Yerevan FCSlask Wroclaw

21 Ιουλ 2021 (Τετάρτη)

Qualification round 2
21 Ιουλ
ΤΕΛ
00
FK Cukaricki BelgradeSumgayit FK

15 Ιουλ 2021 (Πέμπτη)

Qualification round 1
15 Ιουλ
ΤΠΑΡ
24
KI KlaksvikFK Rigas Futbola Skola
15 Ιουλ
ΤΕΛ
01
FK SarajevoFC Milsami
15 Ιουλ
ΤΕΛ
20
Slask WroclawPaide Linnameeskond
15 Ιουλ
ΤΕΛ
12
Coleraine FCFK Velez Mostar
15 Ιουλ
ΤΕΛ
30
Vllaznia ShkoderNK Siroki Brijeg
15 Ιουλ
ΤΕΛ
20
Breidablik KopavogurRacing Union Luxembourg
15 Ιουλ
ΤΕΛ
11
SP La FioritaBirkirkara F.C.
15 Ιουλ
ΤΕΛ
01
FK Decic TuziKF Drita
15 Ιουλ
ΤΕΛ
30
Bohemian FCStjarnan
15 Ιουλ
ΤΕΛ
20
FC Spartak TrnavaMosta FC
15 Ιουλ
ΤΕΛ
10
Larne FCBala Town FC
15 Ιουλ
Πεν.
11
Gzira United FCUE Sant Julia
15 Ιουλ
ΤΕΛ
11
Swift HesperangeNK Domzale
15 Ιουλ
ΤΕΛ
20
Puskas Akademia FC FelcsutFC Inter Turku
15 Ιουλ
ΤΕΛ
11
KF LlapiShkupi Cair
15 Ιουλ
ΤΠΑΡ
30
KF LaciFK Podgorica
15 Ιουλ
ΤΕΛ
20
The New Saints F.C.Glentoran FC
15 Ιουλ
ΤΕΛ
12
Sligo Rovers FCFH Hafnarfjordur
15 Ιουλ
ΤΕΛ
10
Petrocub HincestiFK Sileks Kratovo
15 Ιουλ
ΤΕΛ
21
FC Dila GoriMŠK Žilina
15 Ιουλ
ΤΕΛ
13
NSI RunavikFC Honka
15 Ιουλ
ΤΕΛ
23
FC Sfintul GheorghePartizani Tirana
15 Ιουλ
ΤΕΛ
40
FC Santa ColomaMons Calpe SC
15 Ιουλ
ΤΕΛ
11
St Joseph`s FCFC Levadia Tallinn
15 Ιουλ
ΤΕΛ
30
FC Dinamo BatumiTre Penne
15 Ιουλ
ΤΕΛ
50
Kuopion PalloseuraFC Noah Yerevan
15 Ιουλ
ΤΕΛ
00
Valmiera FCFK Suduva Marijampole
15 Ιουλ
ΤΕΛ
11
FC GagraFK Sutjeska Niksic
15 Ιουλ
ΤΕΛ
01
FC Urartu YerevanNK Maribor
15 Ιουλ
ΤΕΛ
20
FK Kauno ZalgirisEuropa FC
15 Ιουλ
ΤΕΛ
14
FC Struga Trim LumFK Liepaja
15 Ιουλ
ΤΕΛ
20
Ararat Yerevan FCMol Fehervar FC

13 Ιουλ 2021 (Τρίτη)

Qualification round 1
13 Ιουλ
ΤΕΛ
01
Newtown AFCDundalk FC

Ομάδες

1. FC Slovacko Uherske Hradiste
Czech Republic
Aberdeen
Scotland
AC Omonia
Cyprus
ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
Romania
AEK Athens
Greece
AEL Limassol
Cyprus
AGF Aarhus
Denmark
Anorthosis Famagusta
Cyprus
Apollon Limassol
Cyprus
Ararat Yerevan FC
Armenia
Aris Thessaloniki
Greece
AZ Alkmaar
Netherlands
Bala Town FC
Wales
Bate Borisov
Belarus
Birkirkara F.C.
Malta
BK Häcken
Sweden
Bohemian FC
Ireland
Breidablik Kopavogur
Iceland
Coleraine FC
Northern Ireland
Connah`s Quay Nomads FC
Wales
CS Fola Esch
Luxembourg
CS Universitatea Craiova 1948
Romania
CSKA Sofia
Bulgaria
DAC 1904 Dunajska Streda
Slovakia
Dinamo Brest
Belarus
Dundalk FC
Ireland
Europa FC
Gibraltar
F91 Dudelange
Luxembourg
FC Alashkert Yerevan
Armenia
FC Arda Kardzhali
Bulgaria
FC Ashdod
Israel
FC Astana
Kazakhstan
FC Basel 1893
Switzerland
FC CFR 1907 Cluj
Romania
FC Copenhagen
Denmark
FC Dila Gori
Georgia
FC Dinamo Batumi
Georgia
FC Dinamo Tbilisi
Georgia
FC Gagra
Georgia
FC Honka
Finland
FC Inter Turku
Finland
FC Kairat Almaty
Kazakhstan
FC Levadia Tallinn
Estonia
FC Luzern
Switzerland
FC Milsami
Moldova
FC Noah Yerevan
Armenia
FC Prishtina
Kosovo
FC Santa Coloma
Andorra
FC Sfintul Gheorghe
Moldova
FC Shakhter Soligorsk
Belarus
FC Spartak Trnava
Slovakia
FC Struga Trim Lum
North Macedonia
FC Urartu Yerevan
Armenia
FC Vaduz
Switzerland
FC Viktoria Plzen
Czech Republic
FC Vorskla Poltava
Ukraine
FCSB
Romania
Feyenoord
Netherlands
FH Hafnarfjordur
Iceland
FK Austria Wien
Austria
FK Bodø/Glimt
Norway
FK Borac Banja Luka
Bosnia & Herzegovina
FK Buducnost
Montenegro
FK Cukaricki Belgrade
Serbia
FK Decic Tuzi
Montenegro
FK Jablonec
Czech Republic
FK Kauno Zalgiris
Lithuania
FK Liepaja
Latvia
FK Panevezys
Lithuania
FK Partizan Belgrade
Serbia
FK Podgorica
Montenegro
FK Rigas Futbola Skola
Latvia
FK Sarajevo
Bosnia & Herzegovina
FK Sileks Kratovo
North Macedonia
FK Sochi
Russia
FK Suduva Marijampole
Lithuania
FK Sutjeska Niksic
Montenegro
FK Velez Mostar
Bosnia & Herzegovina
FK Vojvodina Novi Sad
Serbia
Flora Tallinn
Estonia
Glentoran FC
Northern Ireland
Gzira United FC
Malta
Hammarby IF
Sweden
Hapoel Be`er Sheva FC
Israel
Havnar Bóltfelag
Faroe Islands
Hibernian
Scotland
Hibernians FC Paola
Malta
HJK Helsinki
Finland
HNK Hajduk Split
Croatia
HNK Rijeka
Croatia
IF Elfsborg
Sweden
Inter Club de Escaldes
Andorra
KAA Gent
Belgium
Keshla FK
Azerbaijan
KF Drita
Kosovo
KF Laci
Albania
KF Llapi
Kosovo
KF Teuta
Albania
KI Klaksvik
Faroe Islands
Kolos Kovalivka
Ukraine
Kuopion Palloseura
Finland
Larne FC
Northern Ireland
LASK
Austria
Lincoln Red Imps
Gibraltar
Linfield F.C.
Northern Ireland
Maccabi Haifa FC
Israel
Maccabi Tel Aviv FC
Israel
Mol Fehervar FC
Hungary
Molde FK
Norway
Mons Calpe SC
Gibraltar
Mosta FC
Malta
MŠK Žilina
Slovakia
Neftchi Baku PFC
Azerbaijan
Newtown AFC
Wales
NK Domzale
Slovenia
NK Maribor
Slovenia
NK Osijek
Croatia
NK Siroki Brijeg
Bosnia & Herzegovina
NSI Runavik
Faroe Islands
NŠ Mura
Slovenia
Olimpija Ljubljana
Slovenia
Paide Linnameeskond
Estonia
PAOK FC
Greece
Partizani Tirana
Albania
Paços de Ferreira
Portugal
Petrocub Hincesti
Moldova
PFC Lokomotiv Plovdiv
Bulgaria
Pogon Szczecin
Poland
Puskas Akademia FC Felcsut
Hungary
Qarabag FK
Azerbaijan
Racing Union Luxembourg
Luxembourg
Randers FC
Denmark
Riga FC
Latvia
RKS Rakow Czestochowa
Poland
Roma
Italy
Rosenborg BK
Norway
RSC Anderlecht
Belgium
Rubin Kazan
Russia
Santa Clara
Portugal
Servette
Switzerland
Shakhtar Karagandy
Kazakhstan
Shamrock Rovers
Ireland
Shkendija Tetovo
North Macedonia
Shkupi Cair
North Macedonia
Sivasspor
Turkey
Slask Wroclaw
Poland
Slavia Prague
Czech Republic
Sligo Rovers FC
Ireland
SP La Fiorita
San Marino
SS Folgore Falciano Calcio
San Marino
St Johnstone
Scotland
St Joseph`s FC
Gibraltar
Stade Rennais
France
Stjarnan
Iceland
Sumgayit FK
Azerbaijan
Swift Hesperange
Luxembourg
The New Saints F.C.
Wales
Tobol Kostanay
Kazakhstan
Torpedo Belaz Zhodino
Belarus
Tottenham Hotspur
England
Trabzonspor
Turkey
Tre Penne
San Marino
UE Sant Julia
Andorra
Ujpest FC Budapest
Hungary
Union Berlin
Germany
Valmiera FC
Latvia
Valur Reykjavik
Iceland
Vilnius FK Zalgiris
Lithuania
Vitesse
Netherlands
Vllaznia Shkoder
Albania
Vålerenga IF
Norway
Zorya Luhansk
Ukraine
ŠK Slovan Bratislava
Slovakia
Χρησιμοποιώντας την ιστοσελίδα μας, συμφωνείτε ότι χρησιμοποιούμε cookies
Πολιτική ακεραιότητας