Tulemused - Primera Division Reserve, Clausura 2019, Paraguay
Otsi
Päevauudised
Lemmikud
Seaded
Jalgpall
Paraguay
Primera Division Reserve, Clausura
403 jälgijat
Lemmik
12
31
Ülevaade
Tulemused
Kõik mängud
Tabel
Statistika
Meeskonnad
Tulev
Andmed pole saadaval
Tulemused
FT
1
2
Deportivo Santani Reserve
Sportivo Luqueno Res.
FT
2
2
Guarani Asuncion Reserve
Nacional Asuncion
FT
1
1
Cerro Porteño II
General Diaz Reserve
Vaata kõiki matše
Mängupäev 22
FT
1
2
Deportivo Santani Reserve
Sportivo Luqueno Res.
FT
2
2
Guarani Asuncion Reserve
Nacional Asuncion
Mängupäev 22
FT
1
1
Cerro Porteño II
General Diaz Reserve
Mängupäev 22
FT
1
3
Sportivo San Lorenzo Reserve
Club River Plate Asuncion II
Mängupäev 22
FT
0
0
Sol de America II
Olimpia A. Res.
FT
1
1
Deportivo Capiata Reserve
Libertad Asuncion
Mängupäev 21
FT
3
1
General Diaz Reserve
Sol de America II
FT
0
1
Club River Plate Asuncion II
Deportivo Capiata Reserve
Mängupäev 21
FT
1
1
Olimpia A. Res.
Guarani Asuncion Reserve
FT
2
0
Sportivo Luqueno Res.
Cerro Porteño II
Mängupäev 21
FT
0
1
Libertad Asuncion
Deportivo Santani Reserve
Mängupäev 21
FT
2
1
Nacional Asuncion
Sportivo San Lorenzo Reserve
Mängupäev 20
FT
2
2
Sportivo Luqueno Res.
General Diaz Reserve
Mängupäev 20
FT
1
4
Deportivo Capiata Reserve
Nacional Asuncion
FT
0
0
Guarani Asuncion Reserve
Sol de America II
FT
1
2
Sportivo San Lorenzo Reserve
Olimpia A. Res.
Mängupäev 20
FT
1
1
Cerro Porteño II
Libertad Asuncion
Mängupäev 20
FT
0
0
Deportivo Santani Reserve
Club River Plate Asuncion II
Mängupäev 19
FT
4
3
Olimpia A. Res.
Deportivo Capiata Reserve
FT
2
0
General Diaz Reserve
Guarani Asuncion Reserve
Mängupäev 19
FT
0
1
Club River Plate Asuncion II
Cerro Porteño II
Mängupäev 19
FT
2
1
Sol de America II
Sportivo San Lorenzo Reserve
FT
5
2
Nacional Asuncion
Deportivo Santani Reserve
FT
0
0
Libertad Asuncion
Sportivo Luqueno Res.
Mängupäev 17
FT
1
0
Olimpia A. Res.
Cerro Porteño II
FT
3
0
Guarani Asuncion Reserve
Deportivo Capiata Reserve
Mängupäev 17
FT
0
4
Nacional Asuncion
Sportivo Luqueno Res.
FT
1
0
Club River Plate Asuncion II
Libertad Asuncion
Mängupäev 17
FT
2
1
General Diaz Reserve
Sportivo San Lorenzo Reserve
FT
2
0
Sol de America II
Deportivo Santani Reserve
Mängupäev 18
FT
3
3
Deportivo Santani Reserve
Olimpia A. Res.
FT
0
2
Deportivo Capiata Reserve
Sol de America II
Mängupäev 18
FT
1
1
Libertad Asuncion
General Diaz Reserve
Mängupäev 18
FT
1
1
Cerro Porteño II
Nacional Asuncion
FT
1
3
Sportivo San Lorenzo Reserve
Guarani Asuncion Reserve
FT
5
2
Sportivo Luqueno Res.
Club River Plate Asuncion II
Mängupäev 16
FT
1
2
Club River Plate Asuncion II
General Diaz Reserve
FT
2
0
Sportivo Luqueno Res.
Olimpia A. Res.
Mängupäev 16
FT
0
2
Deportivo Santani Reserve
Guarani Asuncion Reserve
FT
2
1
Cerro Porteño II
Sol de America II
FT
1
2
Libertad Asuncion
Nacional Asuncion
Mängupäev 16
FT
1
1
Deportivo Capiata Reserve
Sportivo San Lorenzo Reserve
Mängupäev 15
FT
3
2
Olimpia A. Res.
Libertad Asuncion
FT
4
0
Sportivo San Lorenzo Reserve
Deportivo Santani Reserve
Mängupäev 15
FT
3
2
General Diaz Reserve
Deportivo Capiata Reserve
Mängupäev 15
FT
1
2
Sol de America II
Sportivo Luqueno Res.
FT
5
0
Nacional Asuncion
Club River Plate Asuncion II
FT
1
2
Guarani Asuncion Reserve
Cerro Porteño II
Mängupäev 14
FT
3
4
Deportivo Santani Reserve
Deportivo Capiata Reserve
Mängupäev 14
FT
3
0
Cerro Porteño II
Sportivo San Lorenzo Reserve
FT
3
4
Club River Plate Asuncion II
Olimpia A. Res.
FT
1
0
Libertad Asuncion
Sol de America II
FT
2
0
Sportivo Luqueno Res.
Guarani Asuncion Reserve
Mängupäev 14
FT
3
2
Nacional Asuncion
General Diaz Reserve
Mängupäev 13
FT
0
3
Sportivo San Lorenzo Reserve
Sportivo Luqueno Res.
Mängupäev 13
FT
4
4
Sol de America II
Club River Plate Asuncion II
Mängupäev 13
FT
1
1
General Diaz Reserve
Deportivo Santani Reserve
FT
4
2
Olimpia A. Res.
Nacional Asuncion
Mängupäev 13
FT
2
2
Guarani Asuncion Reserve
Libertad Asuncion
Mängupäev 12
FT
1
0
Sportivo Luqueno Res.
Deportivo Capiata Reserve
FT
0
1
Cerro Porteño II
Deportivo Santani Reserve
Mängupäev 12
FT
2
3
Olimpia A. Res.
General Diaz Reserve
Mängupäev 12
FT
6
0
Libertad Asuncion
Sportivo San Lorenzo Reserve
FT
0
1
Nacional Asuncion
Sol de America II
Mängupäev 12
FT
1
2
Club River Plate Asuncion II
Guarani Asuncion Reserve
Mängupäev 11
FT
2
2
General Diaz Reserve
Cerro Porteño II
Mängupäev 11
FT
1
1
Sportivo Luqueno Res.
Deportivo Santani Reserve
Mängupäev 11
FT
2
4
Club River Plate Asuncion II
Sportivo San Lorenzo Reserve
FT
0
0
Libertad Asuncion
Deportivo Capiata Reserve
FT
1
3
Olimpia A. Res.
Sol de America II
FT
1
0
Nacional Asuncion
Guarani Asuncion Reserve
Mängupäev 10
FT
0
2
Cerro Porteño II
Sportivo Luqueno Res.
Mängupäev 10
FT
0
2
Sol de America II
General Diaz Reserve
FT
2
2
Guarani Asuncion Reserve
Olimpia A. Res.
Mängupäev 10
FT
2
2
Sportivo San Lorenzo Reserve
Nacional Asuncion
Mängupäev 10
FT
1
0
Deportivo Capiata Reserve
Club River Plate Asuncion II
Mängupäev 9
FT
1
0
Olimpia A. Res.
Sportivo San Lorenzo Reserve
FT
1
2
Nacional Asuncion
Deportivo Capiata Reserve
FT
1
1
Libertad Asuncion
Cerro Porteño II
Mängupäev 9
FT
3
0
Sol de America II
Guarani Asuncion Reserve
FT
0
0
General Diaz Reserve
Sportivo Luqueno Res.
Mängupäev 9
FT
1
3
Club River Plate Asuncion II
Deportivo Santani Reserve
Mängupäev 8
FT
0
0
Cerro Porteño II
Club River Plate Asuncion II
Mängupäev 8
FT
4
3
Guarani Asuncion Reserve
General Diaz Reserve
FT
1
1
Sportivo San Lorenzo Reserve
Sol de America II
Mängupäev 8
FT
1
1
Deportivo Santani Reserve
Nacional Asuncion
Mängupäev 8
FT
2
2
Sportivo Luqueno Res.
Libertad Asuncion
Mängupäev 8
FT
3
0
Deportivo Capiata Reserve
Olimpia A. Res.
Mängupäev 7
FT
5
1
Nacional Asuncion
Cerro Porteño II
Mängupäev 7
FT
2
1
General Diaz Reserve
Libertad Asuncion
FT
3
3
Olimpia A. Res.
Deportivo Santani Reserve
FT
5
3
Guarani Asuncion Reserve
Sportivo San Lorenzo Reserve
Mängupäev 7
FT
2
1
Sol de America II
Deportivo Capiata Reserve
Mängupäev 7
FT
2
5
Club River Plate Asuncion II
Sportivo Luqueno Res.
Mängupäev 6
FT
1
2
Deportivo Capiata Reserve
Guarani Asuncion Reserve
FT
0
1
Libertad Asuncion
Club River Plate Asuncion II
FT
0
5
Cerro Porteño II
Olimpia A. Res.
Mängupäev 6
FT
0
0
Sportivo San Lorenzo Reserve
General Diaz Reserve
FT
0
0
Sportivo Luqueno Res.
Nacional Asuncion
FT
2
1
Deportivo Santani Reserve
Sol de America II
Mängupäev 5
FT
1
3
Olimpia A. Res.
Sportivo Luqueno Res.
Mängupäev 5
FT
3
0
General Diaz Reserve
Club River Plate Asuncion II
Mängupäev 5
FT
0
1
Sol de America II
Cerro Porteño II
FT
0
1
Guarani Asuncion Reserve
Deportivo Santani Reserve
FT
4
4
Nacional Asuncion
Libertad Asuncion
FT
2
6
Sportivo San Lorenzo Reserve
Deportivo Capiata Reserve
Mängupäev 4
FT
1
0
Cerro Porteño II
Guarani Asuncion Reserve
FT
2
4
Club River Plate Asuncion II
Nacional Asuncion
FT
2
2
Sportivo Luqueno Res.
Sol de America II
FT
0
0
Libertad Asuncion
Olimpia A. Res.
Mängupäev 4
FT
1
3
Deportivo Santani Reserve
Sportivo San Lorenzo Reserve
Mängupäev 4
FT
0
0
Deportivo Capiata Reserve
General Diaz Reserve
Mängupäev 3
FT
1
4
General Diaz Reserve
Nacional Asuncion
FT
0
2
Guarani Asuncion Reserve
Sportivo Luqueno Res.
Mängupäev 3
FT
4
3
Olimpia A. Res.
Club River Plate Asuncion II
Mängupäev 3
FT
1
2
Sportivo San Lorenzo Reserve
Cerro Porteño II
FT
0
0
Deportivo Capiata Reserve
Deportivo Santani Reserve
Mängupäev 2
FT
2
1
Club River Plate Asuncion II
Sol de America II
FT
2
1
Sportivo Luqueno Res.
Sportivo San Lorenzo Reserve
Mängupäev 2
FT
1
0
Cerro Porteño II
Deportivo Capiata Reserve
Mängupäev 2
FT
3
1
Nacional Asuncion
Olimpia A. Res.
FT
1
0
Libertad Asuncion
Guarani Asuncion Reserve
Mängupäev 1
FT
2
5
General Diaz Reserve
Olimpia A. Res.
Mängupäev 1
FT
1
1
Deportivo Santani Reserve
Cerro Porteño II
FT
3
0
Sol de America II
Nacional Asuncion
Mängupäev 1
FT
0
0
Sportivo San Lorenzo Reserve
Libertad Asuncion
FT
2
0
Guarani Asuncion Reserve
Club River Plate Asuncion II
Mängupäev 1
FT
1
1
Deportivo Capiata Reserve
Sportivo Luqueno Res.
Jaga
Tweet
Mängud
Päevauudised
Otsi
Lemmikud