លទ្ធផល - Copa Uruguay 2023/2024, Uruguay
ស្វែងរក
ដំណឹងប្រចាំថ្ងៃ
ចំណូលចិត្ត
ដំឡើង
បាល់ទាត់
Uruguay
Copa Uruguay
អ្នកតាមដាន 3187
ចំណូលចិត្ត
13
23
ទិដ្ឋភាពទូទៅ
លទ្ធផល
ទាំងអស់
តារាង
ស្ថិតិ
ក្រុម
ឆាប់ៗនេះ
0
0
Montevideo City Torque
Defensor Sporting
មើលប្រកួតទាំងអស
លទ្ធផល
ផព
1
3
CA Peñarol
Montevideo City Torque
ផព
1
2
CA River Plate (Uru)
Defensor Sporting
មើលប្រកួតទាំងអស
Semifinal
ផព
1
3
CA Peñarol
Montevideo City Torque
Semifinal
ផព
1
2
CA River Plate (Uru)
Defensor Sporting
Quarterfinal
ផព
1
0
Defensor Sporting
Danubio FC
Quarterfinal
ផព
8
1
Montevideo City Torque
Sportivo Barracas Dolores
Quarterfinal
ផព
1
1
CA Cerro
CA River Plate (Uru)
Round of 16
ផព
0
1
Plaza Colonia
Defensor Sporting
Round of 16
ផព
1
1
CA Cerro
CA Fénix
Round of 16
ផព
0
1
La Luz FC
Danubio FC
Quarterfinal
ផព
3
1
CA Peñarol
Liverpool Montevideo
Round of 16
ផព
2
0
Montevideo City Torque
Deportivo Maldonado
Round of 16
ផព
0
4
Montevideo Wanderers
CA River Plate (Uru)
Round of 16
ផព
2
1
Liverpool Montevideo
Club Nacional de Football
Round of 16
ផព
2
0
CA Peñarol
CA Boston River
Round 3
ផព
2
2
CA Atenas de San Carlos
Liverpool Montevideo
Round 3
ផព
1
2
Uruguay Montevideo FC
Plaza Colonia
ផព
1
0
Club Oriental de Football
Racing Club Montevideo
ផព
0
0
Miramar Misiones
Montevideo Wanderers
ផព
3
0
Defensor Sporting
CS Cerrito
Round 3
ផព
0
4
Institucion Atletica Potencia
Club Nacional de Football
ផព
1
2
Tacuarembo FC
CA Fénix
ផព
3
2
Sportivo Barracas Dolores
Cerro Largo FC
ផព
0
3
IA Sud América
CA Peñarol
ផព
2
2
Rampla Juniors
La Luz FC
ផព
1
1
CA Progreso
Montevideo City Torque
ផព
0
2
Albion FC
CA River Plate (Uru)
Round 3
ផព
1
3
Lavalleja de Minas
Danubio FC
ផព
1
3
Universitario Salto
CA Boston River
Round 3
ផព
0
0
CA Central San Jose
Deportivo Maldonado
Round 2
ផព
1
1
Juanico
CA Atenas de San Carlos
ផព
1
2
Nacional Nueva Helvecia
CA Progreso
Round 2
ផព
1
1
Sportivo Barracas Dolores
Club Atletico Rentistas
ផព
1
1
Lavalleja de Minas
CA Juventud de Las Piedras
ផព
0
2
Libertad
Uruguay Montevideo FC
ផព
1
1
CA Quilmes Florida
Rampla Juniors
ផព
2
2
Colon FC
Institucion Atletica Potencia
Round 2
ផព
0
2
CA Lito
IA Sud América
Round 2
ផព
0
5
Juventud Colonia
Albion FC
ផព
0
0
Ferro Carril FC
CA Bella Vista
ផព
0
1
CA Basanez
CS Cerrito
ផព
1
2
CA Terremoto Buceo
Miramar Misiones
Round 1
ផព
0
4
Salus FC
Juanico
Round 1
ផព
1
1
Nacional Nueva Helvecia
CD Villa Espanola
Round 1
ផព
1
1
Juventud Colonia
Salto FC
ផព
1
1
Campana
CA Basanez
ផព
0
1
Deutscher FK
Sportivo Barracas Dolores
Round 1
ផព
0
0
Cooper
Libertad
Round 1
ផព
1
1
Csd Huracan Buceo
Ferro Carril FC
Round 1
ផព
0
2
CA Wanderers Durazno
CA Terremoto Buceo
ចែកចាយ
Tweet
ការប្រកួត
ដំណឹងប្រចាំថ្ងៃ
ស្វែងរក
ចំណូលចិត្ត