លទ្ធផល - Oberliga NOFV South 2023/2024, Germany
ស្វែងរក
ដំណឹងប្រចាំថ្ងៃ
ចំណូលចិត្ត
ដំឡើង
បាល់ទាត់
Germany
Oberliga NOFV South
អ្នកតាមដាន 2399
ចំណូលចិត្ត
28
9
ទិដ្ឋភាពទូទៅ
លទ្ធផល
ទាំងអស់
តារាង
ស្ថិតិ
ក្រុម
ឆាប់ៗនេះ
0
0
FC Grimma
VFB 1921 Krieschow
0
0
FC Einheit Wernigerode
Ludwigsfelder FC
0
0
FSV Motor Marienberg
VfB Auerbach 1906
មើលប្រកួតទាំងអស
លទ្ធផល
ផព
4
0
VfB Auerbach 1906
VfL Halle 1896
ផព
0
2
SV 09 Arnstadt
VFC Plauen
ផព
2
0
VfB Germania Halberstadt
FSV Budissa Bautzen
ផព
0
2
SC Freital
Einheit Rudolstadt
ផព
1
3
Bischofswerdaer FV 1908
FC Magdeburg II
ផព
4
0
Union Sandersdorf
FSV Motor Marienberg
មើលប្រកួតទាំងអស
ថ្ងៃប្រកួតទី 25
ផព
4
0
VfB Auerbach 1906
VfL Halle 1896
ផព
0
2
SV 09 Arnstadt
VFC Plauen
ផព
2
0
VfB Germania Halberstadt
FSV Budissa Bautzen
ផព
0
2
SC Freital
Einheit Rudolstadt
ផព
1
3
Bischofswerdaer FV 1908
FC Magdeburg II
ថ្ងៃប្រកួតទី 25
ផព
4
0
Union Sandersdorf
FSV Motor Marienberg
ថ្ងៃប្រកួតទី 24
ផព
2
0
VfL Halle 1896
SV 09 Arnstadt
ថ្ងៃប្រកួតទី 24
ផព
2
2
Ludwigsfelder FC
FC Grimma
ផព
5
0
VFC Plauen
FC Einheit Wernigerode
ផព
0
3
Einheit Rudolstadt
Bischofswerdaer FV 1908
ផព
3
1
FC Magdeburg II
Union Sandersdorf
ផព
3
2
VFB 1921 Krieschow
VfB Germania Halberstadt
ថ្ងៃប្រកួតទី 24
ផព
0
1
FSV Budissa Bautzen
SC Freital
ថ្ងៃប្រកួតទី 23
ផព
4
1
VfB Auerbach 1906
FC Magdeburg II
ផព
3
1
SC Freital
VFB 1921 Krieschow
ផព
0
0
VfL Halle 1896
FSV Motor Marienberg
ផព
2
0
VfB Germania Halberstadt
Ludwigsfelder FC
ថ្ងៃប្រកួតទី 23
ផព
2
3
SV 09 Arnstadt
FC Einheit Wernigerode
ផព
4
2
Union Sandersdorf
Einheit Rudolstadt
ផព
0
0
FC Grimma
VFC Plauen
ថ្ងៃប្រកួតទី 23
ផព
0
0
Bischofswerdaer FV 1908
FSV Budissa Bautzen
ថ្ងៃប្រកួតទី 15
ផព
3
1
FC Grimma
VfL Halle 1896
ថ្ងៃប្រកួតទី 22
ផព
3
0
FSV Budissa Bautzen
Union Sandersdorf
ផព
2
3
FC Einheit Wernigerode
FC Grimma
ថ្ងៃប្រកួតទី 22
ផព
0
5
Einheit Rudolstadt
VfB Auerbach 1906
ផព
1
0
VFC Plauen
VfB Germania Halberstadt
ផព
1
5
FSV Motor Marienberg
SV 09 Arnstadt
ផព
0
3
FC Magdeburg II
VfL Halle 1896
ផព
1
1
Ludwigsfelder FC
SC Freital
ផព
0
1
VFB 1921 Krieschow
Bischofswerdaer FV 1908
ថ្ងៃប្រកួតទី 15
ផព
2
0
VFC Plauen
FC Magdeburg II
ថ្ងៃប្រកួតទី 14
ផព
1
1
VfL Halle 1896
VfB Germania Halberstadt
ផព
0
3
FC Grimma
VfB Auerbach 1906
ថ្ងៃប្រកួតទី 17
ផព
0
3
FSV Motor Marienberg
Ludwigsfelder FC
ថ្ងៃប្រកួតទី 21
ផព
1
1
VfL Halle 1896
Einheit Rudolstadt
ថ្ងៃប្រកួតទី 21
ផព
2
1
Bischofswerdaer FV 1908
Ludwigsfelder FC
ផព
0
4
SC Freital
VFC Plauen
ផព
1
0
Union Sandersdorf
VFB 1921 Krieschow
ផព
1
1
VfB Auerbach 1906
FSV Budissa Bautzen
ផព
0
1
FSV Motor Marienberg
FC Magdeburg II
ផព
2
2
SV 09 Arnstadt
FC Grimma
ថ្ងៃប្រកួតទី 21
ផព
2
2
VfB Germania Halberstadt
FC Einheit Wernigerode
ថ្ងៃប្រកួតទី 20
ផព
1
1
FSV Budissa Bautzen
VfL Halle 1896
ផព
2
0
FC Einheit Wernigerode
SC Freital
ផព
4
0
FC Magdeburg II
SV 09 Arnstadt
ថ្ងៃប្រកួតទី 20
ផព
1
1
Einheit Rudolstadt
FSV Motor Marienberg
ផព
2
3
VFB 1921 Krieschow
VfB Auerbach 1906
ផព
0
1
VFC Plauen
Bischofswerdaer FV 1908
ផព
0
3
FC Grimma
VfB Germania Halberstadt
ផព
0
0
Ludwigsfelder FC
Union Sandersdorf
ថ្ងៃប្រកួតទី 19
ផព
1
1
VfL Halle 1896
VFB 1921 Krieschow
ផព
4
0
FC Magdeburg II
Einheit Rudolstadt
ថ្ងៃប្រកួតទី 19
ផព
0
2
SV 09 Arnstadt
VfB Germania Halberstadt
ផព
5
0
Bischofswerdaer FV 1908
FC Einheit Wernigerode
ផព
0
1
Union Sandersdorf
VFC Plauen
ផព
2
0
VfB Auerbach 1906
Ludwigsfelder FC
ផព
2
0
SC Freital
FC Grimma
ផព
4
0
FSV Motor Marienberg
FSV Budissa Bautzen
ថ្ងៃប្រកួតទី 18
ផព
2
0
Einheit Rudolstadt
SV 09 Arnstadt
ផព
2
0
FSV Budissa Bautzen
FC Magdeburg II
ផព
2
1
VFC Plauen
VfB Auerbach 1906
ផព
1
6
FC Einheit Wernigerode
Union Sandersdorf
ថ្ងៃប្រកួតទី 18
ផព
1
2
FC Grimma
Bischofswerdaer FV 1908
ផព
3
0
Ludwigsfelder FC
VfL Halle 1896
ផព
4
1
VFB 1921 Krieschow
FSV Motor Marienberg
ផព
1
1
VfB Germania Halberstadt
SC Freital
ថ្ងៃប្រកួតទី 17
ផព
2
1
Einheit Rudolstadt
FSV Budissa Bautzen
ផព
1
2
Union Sandersdorf
FC Grimma
ថ្ងៃប្រកួតទី 17
ផព
2
2
VfB Auerbach 1906
FC Einheit Wernigerode
ផព
4
1
Bischofswerdaer FV 1908
VfB Germania Halberstadt
ផព
0
2
VfL Halle 1896
VFC Plauen
ផព
2
2
FC Magdeburg II
VFB 1921 Krieschow
ផព
1
3
SV 09 Arnstadt
SC Freital
ថ្ងៃប្រកួតទី 16
ផព
2
0
FSV Budissa Bautzen
SV 09 Arnstadt
ផព
2
1
VfB Germania Halberstadt
Union Sandersdorf
ថ្ងៃប្រកួតទី 16
ផព
3
2
Ludwigsfelder FC
FC Magdeburg II
ផព
4
2
FC Einheit Wernigerode
VfL Halle 1896
ផព
2
3
SC Freital
Bischofswerdaer FV 1908
ផព
3
2
VFB 1921 Krieschow
Einheit Rudolstadt
ផព
6
0
VFC Plauen
FSV Motor Marienberg
ថ្ងៃប្រកួតទី 15
ផព
4
1
VfB Germania Halberstadt
VfB Auerbach 1906
ថ្ងៃប្រកួតទី 15
ផព
2
0
VFB 1921 Krieschow
FSV Budissa Bautzen
ផព
3
1
Bischofswerdaer FV 1908
SV 09 Arnstadt
ផព
1
2
Ludwigsfelder FC
Einheit Rudolstadt
ផព
0
1
SC Freital
Union Sandersdorf
ផព
5
0
FC Einheit Wernigerode
FSV Motor Marienberg
ថ្ងៃប្រកួតទី 14
ផព
0
1
Einheit Rudolstadt
VFC Plauen
ផព
0
1
SV 09 Arnstadt
VFB 1921 Krieschow
ផព
1
1
Union Sandersdorf
Bischofswerdaer FV 1908
ផព
3
1
FC Magdeburg II
FC Einheit Wernigerode
ផព
2
0
FSV Motor Marienberg
FC Grimma
ផព
0
1
FSV Budissa Bautzen
Ludwigsfelder FC
ថ្ងៃប្រកួតទី 14
ផព
5
1
VfB Auerbach 1906
SC Freital
ថ្ងៃប្រកួតទី 13
ផព
3
1
FC Einheit Wernigerode
Einheit Rudolstadt
ផព
2
1
SC Freital
VfL Halle 1896
ថ្ងៃប្រកួតទី 13
ផព
2
1
SV 09 Arnstadt
Union Sandersdorf
ផព
1
5
FC Grimma
FC Magdeburg II
ផព
2
0
Ludwigsfelder FC
VFB 1921 Krieschow
ផព
4
1
VfB Germania Halberstadt
FSV Motor Marienberg
ផព
2
1
Bischofswerdaer FV 1908
VfB Auerbach 1906
ផព
1
0
VFC Plauen
FSV Budissa Bautzen
ថ្ងៃប្រកួតទី 12
ផព
2
5
VfL Halle 1896
Bischofswerdaer FV 1908
ថ្ងៃប្រកួតទី 12
ផព
0
2
FC Magdeburg II
VfB Germania Halberstadt
ផព
3
0
VFB 1921 Krieschow
VFC Plauen
ផព
4
1
Einheit Rudolstadt
FC Grimma
ផព
1
1
FSV Motor Marienberg
SC Freital
ផព
2
2
Ludwigsfelder FC
SV 09 Arnstadt
ផព
0
1
VfB Auerbach 1906
Union Sandersdorf
ផព
4
1
FSV Budissa Bautzen
FC Einheit Wernigerode
ថ្ងៃប្រកួតទី 11
ផព
3
1
VfB Germania Halberstadt
Einheit Rudolstadt
ថ្ងៃប្រកួតទី 11
ផព
2
2
FC Einheit Wernigerode
VFB 1921 Krieschow
ផព
1
2
FC Grimma
FSV Budissa Bautzen
ផព
4
0
Bischofswerdaer FV 1908
FSV Motor Marienberg
ផព
0
1
SV 09 Arnstadt
VfB Auerbach 1906
ផព
3
0
VFC Plauen
Ludwigsfelder FC
ផព
2
1
FC Magdeburg II
SC Freital
ថ្ងៃប្រកួតទី 11
ផព
1
0
Union Sandersdorf
VfL Halle 1896
ថ្ងៃប្រកួតទី 10
ផព
0
1
VfL Halle 1896
VfB Auerbach 1906
ថ្ងៃប្រកួតទី 10
ផព
3
0
VFB 1921 Krieschow
FC Grimma
ផព
1
6
FSV Motor Marienberg
Union Sandersdorf
ផព
3
0
VFC Plauen
SV 09 Arnstadt
ផព
0
1
Ludwigsfelder FC
FC Einheit Wernigerode
ផព
1
4
Einheit Rudolstadt
SC Freital
ផព
2
2
FC Magdeburg II
Bischofswerdaer FV 1908
ផព
0
3
FSV Budissa Bautzen
VfB Germania Halberstadt
ថ្ងៃប្រកួតទី 9
ផព
4
4
SV 09 Arnstadt
VfL Halle 1896
ផព
2
3
FC Einheit Wernigerode
VFC Plauen
ថ្ងៃប្រកួតទី 9
ផព
1
0
Bischofswerdaer FV 1908
Einheit Rudolstadt
ផព
5
2
VfB Germania Halberstadt
VFB 1921 Krieschow
ផព
3
1
VfB Auerbach 1906
FSV Motor Marienberg
ផព
0
1
FC Grimma
Ludwigsfelder FC
ថ្ងៃប្រកួតទី 9
ផព
3
0
SC Freital
FSV Budissa Bautzen
ផព
0
2
Union Sandersdorf
FC Magdeburg II
ថ្ងៃប្រកួតទី 8
ផព
1
1
Ludwigsfelder FC
VfB Germania Halberstadt
ផព
2
3
FSV Motor Marienberg
VfL Halle 1896
ផព
0
0
FC Einheit Wernigerode
SV 09 Arnstadt
ថ្ងៃប្រកួតទី 8
ផព
0
1
VFB 1921 Krieschow
SC Freital
ផព
2
1
VFC Plauen
FC Grimma
ផព
0
0
Einheit Rudolstadt
Union Sandersdorf
ផព
1
1
FC Magdeburg II
VfB Auerbach 1906
ថ្ងៃប្រកួតទី 8
ផព
1
1
FSV Budissa Bautzen
Bischofswerdaer FV 1908
ថ្ងៃប្រកួតទី 7
ផព
1
4
VfB Germania Halberstadt
VFC Plauen
ថ្ងៃប្រកួតទី 7
ផព
2
3
SV 09 Arnstadt
FSV Motor Marienberg
ផព
0
2
VfB Auerbach 1906
Einheit Rudolstadt
ផព
2
3
SC Freital
Ludwigsfelder FC
ផព
2
1
FC Grimma
FC Einheit Wernigerode
ផព
1
0
Union Sandersdorf
FSV Budissa Bautzen
ផព
3
1
Bischofswerdaer FV 1908
VFB 1921 Krieschow
ថ្ងៃប្រកួតទី 6
ផព
5
2
FC Einheit Wernigerode
VfB Germania Halberstadt
ផព
1
2
Einheit Rudolstadt
VfL Halle 1896
ផព
1
1
Ludwigsfelder FC
Bischofswerdaer FV 1908
ថ្ងៃប្រកួតទី 6
ផព
0
0
FC Grimma
SV 09 Arnstadt
ផព
7
0
FC Magdeburg II
FSV Motor Marienberg
ផព
4
3
VFB 1921 Krieschow
Union Sandersdorf
ផព
1
0
VFC Plauen
SC Freital
ផព
1
3
FSV Budissa Bautzen
VfB Auerbach 1906
ថ្ងៃប្រកួតទី 5
ផព
5
2
VfL Halle 1896
FSV Budissa Bautzen
ថ្ងៃប្រកួតទី 5
ផព
5
0
VfB Germania Halberstadt
FC Grimma
ផព
4
2
SC Freital
FC Einheit Wernigerode
ផព
1
3
VfB Auerbach 1906
VFB 1921 Krieschow
ផព
3
2
FSV Motor Marienberg
Einheit Rudolstadt
ផព
1
1
Bischofswerdaer FV 1908
VFC Plauen
ផព
0
2
SV 09 Arnstadt
FC Magdeburg II
ថ្ងៃប្រកួតទី 5
ផព
4
1
Union Sandersdorf
Ludwigsfelder FC
ថ្ងៃប្រកួតទី 4
ផព
1
3
Einheit Rudolstadt
FC Magdeburg II
ផព
4
1
VfB Germania Halberstadt
SV 09 Arnstadt
ផព
1
0
VFB 1921 Krieschow
VfL Halle 1896
ថ្ងៃប្រកួតទី 4
ផព
0
2
Ludwigsfelder FC
VfB Auerbach 1906
ផព
2
1
FC Grimma
SC Freital
ផព
3
4
FC Einheit Wernigerode
Bischofswerdaer FV 1908
ផព
4
1
FSV Budissa Bautzen
FSV Motor Marienberg
ផព
4
1
VFC Plauen
Union Sandersdorf
ថ្ងៃប្រកួតទី 3
ផព
1
4
FC Magdeburg II
FSV Budissa Bautzen
ផព
4
1
Bischofswerdaer FV 1908
FC Grimma
ផព
5
1
VfL Halle 1896
Ludwigsfelder FC
ថ្ងៃប្រកួតទី 3
ផព
1
8
FSV Motor Marienberg
VFB 1921 Krieschow
ផព
3
1
SV 09 Arnstadt
Einheit Rudolstadt
ផព
0
2
SC Freital
VfB Germania Halberstadt
ថ្ងៃប្រកួតទី 3
ផព
1
3
VfB Auerbach 1906
VFC Plauen
ផព
1
0
Union Sandersdorf
FC Einheit Wernigerode
ថ្ងៃប្រកួតទី 7
ផព
2
4
VfL Halle 1896
FC Magdeburg II
ថ្ងៃប្រកួតទី 2
ផព
3
0
Ludwigsfelder FC
FSV Motor Marienberg
ផព
1
4
VFB 1921 Krieschow
FC Magdeburg II
ថ្ងៃប្រកួតទី 2
ផព
1
2
FC Einheit Wernigerode
VfB Auerbach 1906
ផព
3
3
VfB Germania Halberstadt
Bischofswerdaer FV 1908
ផព
3
0
VFC Plauen
VfL Halle 1896
ផព
2
0
SC Freital
SV 09 Arnstadt
ផព
2
2
FSV Budissa Bautzen
Einheit Rudolstadt
ថ្ងៃប្រកួតទី 2
ផព
2
3
FC Grimma
Union Sandersdorf
ថ្ងៃប្រកួតទី 1
ផព
1
2
Union Sandersdorf
VfB Germania Halberstadt
ផព
1
2
VfB Auerbach 1906
FC Grimma
ផព
1
3
VfL Halle 1896
FC Einheit Wernigerode
ថ្ងៃប្រកួតទី 1
ផព
1
0
FSV Motor Marienberg
VFC Plauen
ផព
2
2
SV 09 Arnstadt
FSV Budissa Bautzen
ផព
0
1
Einheit Rudolstadt
VFB 1921 Krieschow
ផព
3
1
FC Magdeburg II
Ludwigsfelder FC
ថ្ងៃប្រកួតទី 1
ផព
1
0
Bischofswerdaer FV 1908
SC Freital
ចែកចាយ
Tweet
ការប្រកួត
ដំណឹងប្រចាំថ្ងៃ
ស្វែងរក
ចំណូលចិត្ត