Resultaten - Tercera Federación Femenina 2023/2024, Spain
Zoeken
Dagelijks nieuws
Favorieten
Instellingen
Voetbal
Spain
Tercera Federación Femenina
384 volgers
Favoriet
9
12
Overzicht
Resultaten
Wedstrijdprogramma
Stand
Statistieken
Teams
Aankomend
Geen gegevens beschikbaar
Resultaten
FT
0
5
AD Stadium Casablanca
CF Igualada
FT
0
6
Puerto del Carmen CF
Atlético Unión Güímar
FT
1
0
ADFB La Rambla
Sevilla FC II
FT
2
0
Burgos CF
UD Mutilvera
FT
4
2
Añorga KKE
CD Salamanca Fútbol Femenino
FT
2
1
Balears FC II
Fundacio UE Cornellà
FT
2
2
San Fernando CD
Extremadura Femenino FC
FT
1
2
CD Arratia
SD Eibar II
FT
1
2
Real Sporting de Gijón II
Club Peluqueria Mixta Friol
FT
2
0
Vic Riuprimer REFO FC
CD Valdefierro
FT
4
1
UD Almeria
AD Villaviciosa de Odón
FT
2
2
Gijón Futbol Femenino
Club Deportivo Bovedana
FT
1
1
Victoria CF
CD Olímpico de León
FT
1
0
Real Oviedo Femenino II
UD Mos
FT
8
1
RC Deportivo Abanca
UD Llanera
FT
2
1
Club Deportivo Lugo
Umia CF
Bekijk alle wedstrijden
Speeldag 30
FT
0
5
AD Stadium Casablanca
CF Igualada
FT
0
6
Puerto del Carmen CF
Atlético Unión Güímar
FT
1
0
ADFB La Rambla
Sevilla FC II
FT
2
0
Burgos CF
UD Mutilvera
FT
4
2
Añorga KKE
CD Salamanca Fútbol Femenino
FT
2
1
Balears FC II
Fundacio UE Cornellà
FT
2
2
San Fernando CD
Extremadura Femenino FC
FT
1
2
CD Arratia
SD Eibar II
FT
1
2
Real Sporting de Gijón II
Club Peluqueria Mixta Friol
FT
2
0
Vic Riuprimer REFO FC
CD Valdefierro
Toon alles (28 meer)
Speeldag 30
FT
0
1
CD Oceja
Granada CF II
FT
2
9
CF Panadería Pulido
Unión Viera II
FT
1
0
Tolosa CF
Berriozar CF
FT
3
0
Sardoma CF
Real Avilés CF
FT
4
2
UD Logroñés
Mulier FCN
FT
1
3
Sporting Plaza de Argel Alicant...
Dinamo Guadalajara
FT
3
1
SE Associació Ex-Alumnes Marist...
AD Son Sardina
FT
1
4
Alhama CF II
CF Pozuelo de Alarcon
FT
1
1
CD Parquesol
CD Monte
FT
1
7
Torrelodones CF
Madrid CFF III
Speeldag 29
FT
5
0
AD Villaviciosa de Odón
Torrelodones CF
FT
2
1
CD Olímpico de León
Real Sporting de Gijón II
FT
6
0
UD San Antonio Pureza
Puerto del Carmen CF
FT
2
0
CD Samper
Las Rozas CF
FT
1
1
Mulier FCN
Tolosa CF
FT
1
0
SD Eibar II
CD Parquesol
FT
1
1
CD Valdefierro
AD Stadium Casablanca
FT
1
2
CD Salamanca Fútbol Femenino
CF Bizkerre II
FT
2
2
Unión Viera II
Fundación Canaria CD Tenerife II
FT
3
1
Club Deportivo Bovedana
Victoria CF
Toon alles (25 meer)
Speeldag 29
FT
2
1
Dinamo Guadalajara
Mislata CF
FT
1
5
CD Monte
Añorga KKE
FT
1
2
Villarreal CF II
Vic Riuprimer REFO FC
FT
2
1
UD Mutilvera
UD Logroñés
FT
2
1
CD Sant Gabriel
SE Associació Ex-Alumnes Marist...
FT
3
2
UD Aldaia CF
UD Almeria
FT
2
1
CD Don Benito
San Fernando CD
FT
2
3
Oiartzun KE
CA Osasuna III
FT
8
0
Madrid CFF III
Alhama CF II
FT
1
0
Atlético Unión Güímar
UD La Palma Tarsa
Toon alles (2 meer)
Speeldag 25
FT
6
0
Sevilla FC II
CD Oceja
FT
9
0
CD Argual
CF Panadería Pulido
Speeldag 28
FT
2
6
Umia CF
Victoria FC
FT
6
0
UD La Palma Tarsa
Puerto del Carmen CF
FT
1
3
CD Fontsanta Fatjó
Fundacio UE Cornellà
FT
1
0
CD Sant Gabriel
CD Riudoms
FT
1
4
CD Samper
Granada CF II
FT
0
1
ADFB La Rambla
Las Rozas CF
FT
1
1
Añorga KKE
SD Eibar II
FT
1
1
FC Málaga City
CD Don Benito
FT
2
0
Olympia Las Rozas
Cádiz CF
FT
2
0
Burgos CF
Oiartzun KE
Toon alles (19 meer)
Speeldag 28
FT
3
3
Torrelodones CF
UD Almeria
FT
0
0
Zaragoza CFF II
SE Associació Ex-Alumnes Marist...
FT
0
1
UD Mutilvera
SD San Ignacio
FT
2
3
Sardoma CF
CD Olímpico de León
FT
2
4
Real Oviedo Femenino II
Club Peluqueria Mixta Friol
FT
1
1
Balears FC II
CD Valdefierro
FT
2
2
Real Sporting de Gijón II
Club Deportivo Bovedana
FT
1
3
CD Parquesol
Berriozar CF
FT
4
0
CF Bizkerre II
CD Monte
FT
0
1
Sporting Plaza de Argel Alicant...
Murcia Féminas CF
Toon alles (3 meer)
Speeldag 27
FT
1
0
UD Llanera
Umia CF
FT
0
6
Puerto del Carmen CF
UD Geneto del Teide
FT
2
2
Zaragoza CFF II
Vic Riuprimer REFO FC
FT
3
2
Deportivo Castellon
FC Málaga City
FT
2
5
ADFB La Rambla
Futbolellas CFF
FT
3
1
Fundacio UE Cornellà
Rayo Vallecano de Madrid II
FT
1
2
UD Logroñés
SD San Ignacio
FT
5
1
CF Pozuelo de Alarcon
Sporting Plaza de Argel Alicant...
FT
2
2
CD Olímpico de León
Real Oviedo Femenino II
FT
2
1
AD Villaviciosa de Odón
Fundación Albacete Balompié II
Toon alles (14 meer)
Speeldag 28
FT
0
0
UD San Antonio Pureza
UD Geneto del Teide
FT
2
0
Dinamo Guadalajara
UD Aldaia CF
FT
6
3
Murcia Féminas CF
Mislata CF
FT
2
2
Club Deportivo Bovedana
Sardoma CF
FT
0
3
CF Panadería Pulido
Atlético Unión Güímar
FT
1
4
Club Deportivo Alenes
Unión Viera II
FT
1
0
Victoria CF
Real Sporting de Gijón II
FT
0
0
CD Valdefierro
CE Seagull
FT
0
2
Ciudad Alcalá CF
Sport Extremadura CD
FT
0
0
SE Associació Ex-Alumnes Marist...
CD Riudoms
Toon alles (14 meer)
Speeldag 26
FT
6
0
CF Panadería Pulido
Puerto del Carmen CF
FT
0
1
CD Sant Gabriel
Fundacio UE Cornellà
FT
0
1
UD Aldaia CF
UD Levante III
FT
4
0
CD Argual
Club Deportivo Alenes
FT
1
3
CD Fontsanta Fatjó
CD Valdefierro
FT
0
2
Real Oviedo Femenino II
Club Deportivo Bovedana
FT
6
0
Olympia Las Rozas
CD Don Benito
FT
2
2
RC Deportivo Abanca
CD Olímpico de León
FT
2
2
San Fernando CD
Ciudad Alcalá CF
FT
0
4
Rayo Vallecano de Madrid II
CF Igualada
Toon alles (18 meer)
Speeldag 27
FT
2
1
Atlético Unión Güímar
Fundación Canaria CD Tenerife II
FT
1
1
Fundación Albacete Balompié II
Torrelodones CF
FT
4
1
Balears FC II
AD Son Sardina
FT
1
0
Granada CF II
Cádiz CF
FT
0
2
UD Mutilvera
CD Salamanca Fútbol Femenino
FT
1
2
EMF Fuensalida
AD Villaviciosa de Odón
FT
2
0
Sardoma CF
Victoria CF
FT
9
0
UD La Palma Tarsa
CF Panadería Pulido
FT
5
2
Unión Viera II
CD Cardones
FT
0
2
CD Arratia
UD Logroñés
Toon alles (10 meer)
Speeldag 25
FT
0
6
Puerto del Carmen CF
CD Orientación Marítima
FT
3
0
SD Eibar II
Burgos CF
FT
3
1
Alhama CF II
Fundación Albacete Balompié II
FT
3
0
ADFB La Rambla
San Fernando CD
FT
0
3
Deportivo Castellon
Olympia Las Rozas
FT
3
0
Fundacio UE Cornellà
CD Riudoms
FT
2
1
CF Pozuelo de Alarcon
Real Betis Balompié II
FT
5
0
UD San Antonio Pureza
CD Firgas
FT
0
1
Victoria CF
Real Oviedo Femenino II
FT
0
1
Futbolellas CFF
Sport Extremadura CD
Toon alles (12 meer)
Speeldag 25
FT
4
1
Murcia Féminas CF
UD Aldaia CF
FT
2
3
Club Deportivo Alenes
Atlético Unión Güímar
FT
7
1
Villarreal CF II
CD Fontsanta Fatjó
FT
2
0
UD Geneto del Teide
CD Orientación Marítima
FT
0
1
Ciudad Alcalá CF
FC Málaga City
FT
2
5
CD Monte
UD Mutilvera
FT
1
1
Tolosa CF
Añorga KKE
FT
1
0
UD Mos
Victoria FC
FT
0
4
Real Sporting de Gijón II
Sardoma CF
FT
1
0
Torrelodones CF
EMF Fuensalida
Toon alles (14 meer)
Speeldag 25
FT
2
0
Mulier FCN
CF Bizkerre II
Speeldag 19
FT
1
1
Madrid CFF III
Murcia Féminas CF
Speeldag 24
FT
0
2
Real Oviedo Femenino II
Real Sporting de Gijón II
FT
6
0
SD San Ignacio
CD Monte
FT
6
0
Fundación Canaria CD Tenerife II
Puerto del Carmen CF
FT
3
0
Olympia Las Rozas
Sevilla FC II
FT
2
0
Burgos CF
Berriozar CF
FT
1
2
UD Aldaia CF
CF Pozuelo de Alarcon
FT
1
5
CF La Nucía
Murcia Féminas CF
FT
1
3
Balears FC II
Vic Riuprimer REFO FC
FT
1
2
Rayo Vallecano de Madrid II
Villarreal CF II
FT
2
2
CD Argual
CD Peña la Amistad
Toon alles (11 meer)
Speeldag 24
FT
4
3
Añorga KKE
CD Arratia
FT
0
6
CF Panadería Pulido
Fundación Canaria CD Tenerife II
FT
0
4
UD Mutilvera
SD Eibar II
FT
2
0
EMF Fuensalida
Alhama CF II
FT
0
2
AD Stadium Casablanca
SE Associació Ex-Alumnes Marist...
FT
2
0
Dinamo Guadalajara
UD Levante III
FT
0
0
Sardoma CF
Gijón Futbol Femenino
FT
3
2
UD La Palma Tarsa
Club Deportivo Alenes
FT
0
1
Unión Viera II
CD Achaman Santa Lucia
FT
3
2
Umia CF
Club Peluqueria Mixta Friol
Toon alles (15 meer)
Speeldag 21
FT
2
0
CF Pozuelo de Alarcon
UD Levante III
Speeldag 23
FT
0
2
Mulier FCN
Burgos CF
FT
3
1
Berriozar CF
UD Mutilvera
FT
5
1
UD San Antonio Pureza
Unión Viera II
FT
0
2
Real Sporting de Gijón II
RC Deportivo Abanca
FT
0
0
AD Villaviciosa de Odón
Real Betis Balompié II
FT
1
0
Madrid CFF III
UD Aldaia CF
FT
2
1
CD Orientación Marítima
CD Firgas
FT
1
3
CD Cardones
UD La Palma Tarsa
FT
0
3
CD Parquesol
Añorga KKE
FT
1
5
AD Stadium Casablanca
Balears FC II
Toon alles (12 meer)
Speeldag 23
FT
2
0
CD Don Benito
Cádiz CF
FT
2
4
Victoria CF
Lóstrego CF
FT
4
0
Club Deportivo Alenes
CF Panadería Pulido
FT
3
0
Real Avilés CF
UD Llanera
FT
1
2
Ciudad Alcalá CF
Olympia Las Rozas
FT
2
0
Sardoma CF
Real Oviedo Femenino II
FT
4
0
UD Geneto del Teide
CF Las Majoreras
FT
3
2
UD Almeria
UD Levante III
FT
0
1
Villarreal CF II
CD Sant Gabriel
FT
4
0
Las Rozas CF
Extremadura Femenino FC
Toon alles (15 meer)
Speeldag 21
FT
2
1
Fundación Albacete Balompié II
Mislata CF
Speeldag 22
FT
3
0
Real Betis Balompié II
Torrelodones CF
FT
3
2
CD Fontsanta Fatjó
Vic Riuprimer REFO FC
FT
0
0
Real Oviedo Femenino II
Gijón Futbol Femenino
FT
1
2
Umia CF
Club Deportivo Bovedana
FT
6
0
Club Deportivo Alenes
Puerto del Carmen CF
FT
3
2
Olympia Las Rozas
ADFB La Rambla
FT
5
2
RC Deportivo Abanca
Sardoma CF
FT
1
0
Burgos CF
Tolosa CF
FT
2
1
Balears FC II
SE Associació Ex-Alumnes Marist...
FT
2
2
CF Bizkerre II
CD Parquesol
Toon alles (17 meer)
Speeldag 22
FT
2
2
UD Collerense
CD Valdefierro
FT
0
2
UD Mutilvera
Mulier FCN
FT
1
1
Dinamo Guadalajara
CF Pozuelo de Alarcon
FT
0
1
EMF Fuensalida
UD Almeria
FT
0
2
CF Panadería Pulido
CD Cardones
FT
0
4
Atlético Unión Güímar
CD Achaman Santa Lucia
FT
4
0
Fundación Canaria CD Tenerife II
Club Deportivo Alenes
FT
0
3
Unión Viera II
UD Geneto del Teide
FT
0
1
Mislata CF
Alhama CF II
FT
0
6
Puerto del Carmen CF
CD Firgas
Toon alles (12 meer)
Speeldag 21
FT
0
2
San Fernando CD
FC Málaga City
FT
4
0
Alhama CF II
Real Betis Balompié II
FT
0
6
Puerto del Carmen CF
CF Las Majoreras
FT
0
1
Futbolellas CFF
Olympia Las Rozas
FT
5
1
Vic Riuprimer REFO FC
Rayo Vallecano de Madrid II
FT
0
2
CD Valdefierro
Fundacio UE Cornellà
FT
2
1
CD Orientación Marítima
Unión Viera II
FT
0
4
CD Cardones
Fundación Canaria CD Tenerife II
FT
4
0
UD San Antonio Pureza
Atlético Unión Güímar
FT
2
3
ADFB La Rambla
CD Samper
Toon alles (10 meer)
Speeldag 21
FT
2
0
Tolosa CF
UD Mutilvera
FT
1
1
Ciudad Alcalá CF
Granada CF II
FT
0
6
Real Oviedo Femenino II
RC Deportivo Abanca
FT
1
1
Victoria CF
Umia CF
FT
3
2
EMF Fuensalida
Sporting Plaza de Argel Alicant...
FT
5
0
Madrid CFF III
Dinamo Guadalajara
FT
2
2
Sardoma CF
Lóstrego CF
FT
2
2
UD Geneto del Teide
CD Argual
FT
0
0
SE Associació Ex-Alumnes Marist...
CF Igualada
FT
1
1
UD Almeria
Murcia Féminas CF
Toon alles (16 meer)
Speeldag 19
FT
0
1
UD La Palma Tarsa
CD Orientación Marítima
Speeldag 20
FT
0
1
UD Llanera
Club Deportivo Bovedana
FT
6
0
CD Cardones
Puerto del Carmen CF
FT
1
0
Olympia Las Rozas
Sport Extremadura CD
FT
2
1
SD San Ignacio
Tolosa CF
FT
2
1
Victoria FC
Victoria CF
FT
1
1
Real Avilés CF
Club Peluqueria Mixta Friol
FT
1
3
CD Monte
SD Eibar II
FT
0
2
CD Oceja
San Fernando CD
FT
0
1
UD Aldaia CF
Alhama CF II
FT
0
1
Murcia Féminas CF
CF Pozuelo de Alarcon
Toon alles (14 meer)
Speeldag 21
FT
0
6
Atlético Unión Güímar
UD Geneto del Teide
FT
2
1
Dinamo Guadalajara
AD Villaviciosa de Odón
FT
1
2
Club Deportivo Alenes
CD Cardones
FT
0
12
CF Panadería Pulido
CD Achaman Santa Lucia
FT
2
3
CD Don Benito
Deportivo Castellon
FT
0
2
UD Mutilvera
CD Arratia
FT
4
3
UD La Palma Tarsa
UD San Antonio Pureza
FT
0
0
Unión Viera II
CD Firgas
FT
0
1
Rayo Vallecano de Madrid II
AD Stadium Casablanca
FT
0
2
Mislata CF
EMF Fuensalida
Toon alles (14 meer)
Speeldag 19
FT
0
6
Puerto del Carmen CF
Unión Viera II
FT
1
1
Club Deportivo Bovedana
UD Mos
FT
0
3
Gijón Futbol Femenino
Club Peluqueria Mixta Friol
FT
0
3
AD Son Sardina
Fundacio UE Cornellà
FT
0
5
San Fernando CD
Olympia Las Rozas
FT
1
2
Futbolellas CFF
Granada CF II
FT
1
0
AD Villaviciosa de Odón
UD Levante III
FT
4
1
CD Orientación Marítima
Atlético Unión Güímar
FT
11
0
UD San Antonio Pureza
CF Panadería Pulido
FT
2
3
CF Las Majoreras
Unión Viera II
Toon alles (12 meer)
Speeldag 19
FT
0
0
Villarreal CF II
CF Igualada
FT
2
5
ADFB La Rambla
Cádiz CF
FT
2
0
Ciudad Alcalá CF
Extremadura Femenino FC
FT
2
0
EMF Fuensalida
Real Betis Balompié II
FT
4
0
Sardoma CF
Umia CF
FT
1
2
UD Geneto del Teide
UD La Palma Tarsa
FT
0
2
Añorga KKE
Burgos CF
FT
1
2
AD Stadium Casablanca
CD Sant Gabriel
FT
2
2
Torrelodones CF
Dinamo Guadalajara
FT
3
4
Las Rozas CF
Deportivo Castellon
Toon alles (15 meer)
Speeldag 18
FT
2
0
Cádiz CF
Futbolellas CFF
FT
2
1
SD Eibar II
Berriozar CF
FT
1
1
CD Fontsanta Fatjó
SE Associació Ex-Alumnes Marist...
FT
2
0
Umia CF
Real Oviedo Femenino II
FT
6
0
CD Peña la Amistad
Puerto del Carmen CF
FT
1
1
Olympia Las Rozas
FC Málaga City
FT
1
2
Fundacio UE Cornellà
Zaragoza CFF II
FT
1
1
UD Aldaia CF
EMF Fuensalida
FT
1
1
Deportivo Castellon
Sevilla FC II
FT
6
0
CF La Nucía
Fundación Albacete Balompié II
Toon alles (18 meer)
Speeldag 18
FT
0
1
UD Mutilvera
Añorga KKE
FT
1
9
Club Deportivo Alenes
CD Achaman Santa Lucia
FT
0
5
CF Panadería Pulido
UD Geneto del Teide
FT
0
0
Atlético Unión Güímar
CD Firgas
FT
0
2
Mislata CF
UD Almeria
FT
5
4
Fundación Canaria CD Tenerife II
UD San Antonio Pureza
FT
3
0
CD Argual
CF Las Majoreras
FT
0
2
SD San Ignacio
CD Parquesol
FT
3
2
CF Pozuelo de Alarcon
Madrid CFF III
FT
3
3
Burgos CF
CF Bizkerre II
Toon alles (9 meer)
Speeldag 18
FT
3
3
Unión Viera II
CD Argual
FT
2
0
Añorga KKE
SD San Ignacio
FT
0
6
Puerto del Carmen CF
CD Argual
FT
4
1
RC Deportivo Abanca
Umia CF
FT
0
3
CD Oceja
Olympia Las Rozas
FT
0
1
San Fernando CD
Granada CF II
FT
4
0
Futbolellas CFF
Extremadura Femenino FC
FT
2
1
ADFB La Rambla
CD Don Benito
FT
3
2
CF Bizkerre II
UD Mutilvera
FT
0
3
AD Villaviciosa de Odón
CF Pozuelo de Alarcon
Toon alles (17 meer)
Speeldag 18
FT
6
0
UD San Antonio Pureza
Club Deportivo Alenes
FT
2
2
Ciudad Alcalá CF
Deportivo Castellon
FT
2
3
EMF Fuensalida
CF La Nucía
FT
3
0
Sardoma CF
UD Llanera
FT
2
0
UD Geneto del Teide
Fundación Canaria CD Tenerife II
FT
1
2
Mislata CF
Real Betis Balompié II
FT
1
2
SE Associació Ex-Alumnes Marist...
Villarreal CF II
FT
2
1
Torrelodones CF
Murcia Féminas CF
FT
1
2
Real Sporting de Gijón II
UD Mos
FT
2
0
Lóstrego CF
Club Deportivo Lugo
Toon alles (11 meer)
Speeldag 16
FT
1
0
CD Sant Gabriel
CD Fontsanta Fatjó
FT
6
0
CD Achaman Santa Lucia
Puerto del Carmen CF
FT
2
0
Olympia Las Rozas
Las Rozas CF
FT
1
1
Burgos CF
UD Logroñés
FT
4
0
Fundacio UE Cornellà
AD Stadium Casablanca
FT
1
0
CF Pozuelo de Alarcon
Torrelodones CF
FT
1
0
CD Olímpico de León
Club Deportivo Bovedana
FT
0
2
Granada CF II
FC Málaga City
FT
2
2
Murcia Féminas CF
Alhama CF II
FT
2
2
SD San Ignacio
CF Bizkerre II
Toon alles (19 meer)
Speeldag 16
FT
1
0
Club Peluqueria Mixta Friol
Victoria CF
FT
0
1
CD Don Benito
Futbolellas CFF
FT
1
2
UD Mutilvera
CA Osasuna III
FT
3
1
Dinamo Guadalajara
EMF Fuensalida
FT
0
3
Club Deportivo Alenes
UD Geneto del Teide
FT
0
6
CF Panadería Pulido
CD Firgas
FT
0
1
Atlético Unión Güímar
Unión Viera II
FT
1
0
UD La Palma Tarsa
CF Las Majoreras
FT
0
3
UD Aldaia CF
Mislata CF
FT
2
1
Umia CF
Lóstrego CF
Toon alles (9 meer)
Speeldag 15
FT
1
2
CD Samper
Olympia Las Rozas
FT
5
0
CD Argual
Atlético Unión Güímar
FT
6
0
Atlético Unión Güímar
Puerto del Carmen CF
FT
1
1
Deportivo Castellon
Futbolellas CFF
FT
0
1
CD Valdefierro
Vic Riuprimer REFO FC
FT
2
1
Mulier FCN
UD Logroñés
FT
1
0
CF Pozuelo de Alarcon
Alhama CF II
FT
1
2
Madrid CFF III
Torrelodones CF
FT
1
3
Club Deportivo Bovedana
Gijón Futbol Femenino
FT
2
4
UD Aldaia CF
Real Betis Balompié II
Toon alles (19 meer)
Speeldag 15
FT
1
3
CD Monte
CD Parquesol
FT
1
1
Dinamo Guadalajara
Sporting Plaza de Argel Alicant...
FT
3
4
CD Salamanca Fútbol Femenino
Añorga KKE
FT
2
2
UD Mutilvera
Burgos CF
FT
3
3
CF La Nucía
Mislata CF
FT
0
5
Berriozar CF
Tolosa CF
FT
4
0
UD Geneto del Teide
CD Cardones
FT
1
3
Unión Viera II
UD La Palma Tarsa
FT
4
2
Villarreal CF II
Zaragoza CFF II
FT
0
1
Umia CF
Club Deportivo Lugo
Toon alles (9 meer)
Speeldag 14
FT
2
5
Club Deportivo Lugo
Victoria FC
FT
1
1
CD Argual
UD La Palma Tarsa
FT
0
6
Puerto del Carmen CF
UD San Antonio Pureza
FT
4
0
Olympia Las Rozas
Granada CF II
FT
2
1
Burgos CF
SD San Ignacio
FT
2
1
RC Deportivo Abanca
UD Mos
FT
1
1
SE Associació Ex-Alumnes Marist...
CD Sant Gabriel
FT
1
3
EMF Fuensalida
Murcia Féminas CF
FT
7
0
Añorga KKE
CD Monte
FT
3
1
UD San Antonio Pureza
CD Achaman Santa Lucia
Toon alles (35 meer)
Speeldag 14
FT
3
1
Sardoma CF
Club Peluqueria Mixta Friol
FT
2
2
Torrelodones CF
AD Villaviciosa de Odón
FT
1
0
Zaragoza CFF II
AD Son Sardina
Speeldag 9
FT
4
0
Ciudad Alcalá CF
CD Oceja
Speeldag 6
FT
5
1
CD Orientación Marítima
CD Argual
Speeldag 13
FT
0
6
Puerto del Carmen CF
UD La Palma Tarsa
FT
2
0
CF Pozuelo de Alarcon
EMF Fuensalida
FT
0
1
Las Rozas CF
ADFB La Rambla
FT
4
2
Club Deportivo Bovedana
Real Sporting de Gijón II
FT
2
1
Mulier FCN
CD Arratia
FT
6
2
Berriozar CF
CD Parquesol
FT
0
4
CD Salamanca Fútbol Femenino
CA Osasuna III
FT
3
0
Madrid CFF III
Fundación Albacete Balompié II
FT
3
2
CD Olímpico de León
Sardoma CF
FT
2
1
CD Valdefierro
Balears FC II
Toon alles (17 meer)
Speeldag 14
FT
1
5
Club Deportivo Alenes
CF Las Majoreras
FT
1
2
Dinamo Guadalajara
Real Betis Balompié II
FT
5
1
Fundacio UE Cornellà
CD Fontsanta Fatjó
FT
2
1
Ciudad Alcalá CF
Futbolellas CFF
FT
3
0
UD La Palma Tarsa
Atlético Unión Güímar
FT
4
1
Fundación Canaria CD Tenerife II
Unión Viera II
FT
0
2
Cádiz CF
Olympia Las Rozas
FT
1
4
UD Almeria
Torrelodones CF
FT
1
1
SE Associació Ex-Alumnes Marist...
Zaragoza CFF II
FT
1
13
CF Panadería Pulido
CD Argual
Toon alles (11 meer)
Speeldag 12
FT
1
1
CD Fontsanta Fatjó
CF Igualada
FT
1
2
San Fernando CD
Sevilla FC II
FT
4
1
CD Argual
Fundación Canaria CD Tenerife II
FT
2
1
Unión Viera II
Club Deportivo Alenes
FT
6
0
UD Geneto del Teide
Puerto del Carmen CF
FT
6
1
Olympia Las Rozas
Extremadura Femenino FC
FT
6
0
Añorga KKE
Berriozar CF
FT
0
1
Umia CF
UD Llanera
FT
2
3
CF Bizkerre II
SD Eibar II
FT
4
2
Real Sporting de Gijón II
Victoria CF
Toon alles (16 meer)
Speeldag 12
FT
0
0
UD Aldaia CF
Dinamo Guadalajara
FT
1
2
Fundación Albacete Balompié II
AD Villaviciosa de Odón
FT
8
1
Atlético Unión Güímar
CF Panadería Pulido
FT
2
2
Real Oviedo Femenino II
CD Olímpico de León
FT
0
0
Club Deportivo Lugo
UD Mos
FT
0
3
Rayo Vallecano de Madrid II
Fundacio UE Cornellà
FT
0
1
Granada CF II
Las Rozas CF
FT
1
4
UD Mutilvera
Oiartzun KE
FT
1
3
EMF Fuensalida
Madrid CFF III
FT
1
1
UD Geneto del Teide
UD San Antonio Pureza
Toon alles (12 meer)
Speeldag 11
FT
1
0
Mulier FCN
Añorga KKE
FT
0
6
Puerto del Carmen CF
CF Panadería Pulido
FT
0
3
ADFB La Rambla
Sport Extremadura CD
FT
2
1
Fundacio UE Cornellà
CD Sant Gabriel
FT
1
1
Berriozar CF
CF Bizkerre II
FT
2
2
UD San Antonio Pureza
CD Orientación Marítima
FT
1
2
Club Deportivo Bovedana
Real Oviedo Femenino II
FT
5
2
AD Villaviciosa de Odón
EMF Fuensalida
FT
1
0
CF Pozuelo de Alarcon
Mislata CF
FT
1
2
Gijón Futbol Femenino
Real Sporting de Gijón II
Toon alles (13 meer)
Speeldag 11
FT
1
1
Dinamo Guadalajara
CF La Nucía
FT
2
0
CD Salamanca Fútbol Femenino
UD Mutilvera
FT
1
1
Murcia Féminas CF
Real Betis Balompié II
FT
4
1
Fundación Canaria CD Tenerife II
Atlético Unión Güímar
FT
1
1
Villarreal CF II
CE Seagull
FT
0
1
SE Associació Ex-Alumnes Marist...
Vic Riuprimer REFO FC
FT
4
0
UD Almeria
Alhama CF II
FT
3
0
Ciudad Alcalá CF
San Fernando CD
FT
0
5
CF Panadería Pulido
UD La Palma Tarsa
FT
2
0
Las Rozas CF
Futbolellas CFF
Toon alles (15 meer)
Speeldag 11
FT
1
0
CD Argual
CD Cardones
FT
3
5
CD Orientación Marítima
UD Geneto del Teide
FT
4
3
CF Las Majoreras
CD Achaman Santa Lucia
FT
3
4
CD Firgas
UD San Antonio Pureza
Speeldag 11
FT
5
0
Atlético Unión Güímar
Club Deportivo Alenes
FT
2
2
UD La Palma Tarsa
Fundación Canaria CD Tenerife II
FT
2
0
Unión Viera II
CD Peña la Amistad
Speeldag 10
FT
2
2
CD Fontsanta Fatjó
Villarreal CF II
FT
6
0
CD Orientación Marítima
Puerto del Carmen CF
FT
3
0
Olympia Las Rozas
Deportivo Castellon
FT
3
1
Granada CF II
Extremadura Femenino FC
FT
4
2
Burgos CF
SD Eibar II
FT
2
0
EMF Fuensalida
Torrelodones CF
FT
0
3
Sardoma CF
Real Sporting de Gijón II
FT
1
1
UD San Antonio Pureza
CF Las Majoreras
FT
3
0
CF Bizkerre II
Mulier FCN
FT
1
0
CF La Nucía
UD Levante III
Toon alles (16 meer)
Speeldag 10
FT
3
1
Club Deportivo Lugo
Club Peluqueria Mixta Friol
FT
2
1
Mislata CF
Madrid CFF III
FT
2
0
Dinamo Guadalajara
UD Almeria
FT
2
3
Club Deportivo Alenes
UD La Palma Tarsa
FT
10
0
Fundación Canaria CD Tenerife II
CF Panadería Pulido
FT
4
1
UD Geneto del Teide
CD Firgas
FT
1
4
Umia CF
Real Avilés CF
FT
1
1
UD Collerense
SE Associació Ex-Alumnes Marist...
FT
0
1
AD Stadium Casablanca
Vic Riuprimer REFO FC
FT
0
1
Real Oviedo Femenino II
Victoria CF
Toon alles (12 meer)
Speeldag 9
FT
3
0
Mulier FCN
CA Osasuna III
FT
3
4
Victoria CF
RC Deportivo Abanca
FT
2
0
CD Argual
CD Achaman Santa Lucia
FT
1
3
Extremadura Femenino FC
Cádiz CF
FT
4
0
CF Pozuelo de Alarcon
UD Aldaia CF
FT
6
0
Vic Riuprimer REFO FC
Balears FC II
FT
1
2
Sevilla FC II
Olympia Las Rozas
FT
1
3
Club Deportivo Bovedana
Lóstrego CF
FT
2
2
CD Monte
SD San Ignacio
FT
1
1
AD Villaviciosa de Odón
Mislata CF
Toon alles (20 meer)
Speeldag 9
FT
0
6
Puerto del Carmen CF
Fundación Canaria CD Tenerife II
FT
0
4
CF Panadería Pulido
Club Deportivo Alenes
FT
3
1
SE Associació Ex-Alumnes Marist...
AD Stadium Casablanca
FT
2
0
Real Avilés CF
Victoria FC
FT
3
0
CD Arratia
Añorga KKE
FT
2
0
UD La Palma Tarsa
CD Cardones
FT
0
1
Unión Viera II
UD San Antonio Pureza
FT
2
2
Las Rozas CF
Sport Extremadura CD
FT
5
1
Torrelodones CF
Sporting Plaza de Argel Alicant...
FT
3
2
AD Son Sardina
CD Fontsanta Fatjó
Toon alles (7 meer)
Speeldag 1
FT
0
3
Puerto del Carmen CF
CD Achaman Santa Lucia
FT
1
0
UD La Palma Tarsa
Unión Viera II
FT
3
0
CD Peña la Amistad
UD San Antonio Pureza
Speeldag 8
FT
2
1
CD Fontsanta Fatjó
Zaragoza CFF II
FT
1
2
Olympia Las Rozas
Ciudad Alcalá CF
FT
0
0
EMF Fuensalida
Fundación Albacete Balompié II
FT
3
2
Real Betis Balompié II
AD Villaviciosa de Odón
FT
0
1
Fundacio UE Cornellà
SE Associació Ex-Alumnes Marist...
FT
2
6
UD Levante III
UD Almeria
FT
0
4
San Fernando CD
Sport Extremadura CD
FT
0
1
Club Deportivo Lugo
Club Deportivo Bovedana
FT
1
1
CF Bizkerre II
CD Arratia
FT
5
4
CD Orientación Marítima
CF Las Majoreras
Toon alles (18 meer)
Speeldag 8
FT
2
1
UD Mutilvera
Berriozar CF
FT
1
0
CD Salamanca Fútbol Femenino
UD Logroñés
FT
0
3
Real Oviedo Femenino II
Sardoma CF
FT
3
1
Mislata CF
Torrelodones CF
FT
7
0
UD Geneto del Teide
Unión Viera II
FT
2
1
Umia CF
CD Olímpico de León
FT
2
1
Burgos CF
Mulier FCN
FT
3
1
Añorga KKE
CD Parquesol
FT
1
4
Dinamo Guadalajara
Murcia Féminas CF
FT
4
2
RC Deportivo Abanca
Real Sporting de Gijón II
Toon alles (10 meer)
Speeldag 7
FT
0
2
ADFB La Rambla
Olympia Las Rozas
FT
0
0
AD Stadium Casablanca
CE Seagull
FT
1
1
Club Deportivo Bovedana
Umia CF
FT
3
1
CF Pozuelo de Alarcon
Dinamo Guadalajara
FT
1
0
Vic Riuprimer REFO FC
CD Fontsanta Fatjó
FT
3
1
Futbolellas CFF
CD Oceja
FT
1
0
Victoria CF
Club Deportivo Lugo
FT
1
0
CD Parquesol
CF Bizkerre II
FT
3
0
SD Eibar II
Oiartzun KE
FT
1
2
AD Villaviciosa de Odón
UD Aldaia CF
Toon alles (11 meer)
Speeldag 7
FT
2
3
Atlético Unión Güímar
UD San Antonio Pureza
FT
1
3
Fundación Albacete Balompié II
Sporting Plaza de Argel Alicant...
FT
2
0
Mulier FCN
UD Mutilvera
FT
1
2
Sardoma CF
RC Deportivo Abanca
FT
2
8
Puerto del Carmen CF
Club Deportivo Alenes
FT
0
3
CF Panadería Pulido
CD Peña la Amistad
FT
6
0
Zaragoza CFF II
Rayo Vallecano de Madrid II
FT
1
1
Real Avilés CF
UD Mos
FT
5
2
Murcia Féminas CF
UD Levante III
FT
2
4
Torrelodones CF
Real Betis Balompié II
Toon alles (17 meer)
Speeldag 6
FT
3
1
Olympia Las Rozas
Futbolellas CFF
FT
2
1
Murcia Féminas CF
UD Almeria
FT
0
0
Burgos CF
CD Arratia
FT
0
3
Club Deportivo Lugo
Real Sporting de Gijón II
FT
3
0
Fundacio UE Cornellà
CD Valdefierro
FT
1
1
CD Cardones
Club Deportivo Alenes
FT
3
1
CD Samper
ADFB La Rambla
FT
0
3
UD San Antonio Pureza
UD La Palma Tarsa
FT
7
0
CF Las Majoreras
Puerto del Carmen CF
FT
1
2
CA Osasuna III
CD Parquesol
Toon alles (13 meer)
Speeldag 6
FT
2
1
UD Geneto del Teide
Atlético Unión Güímar
FT
3
0
Real Betis Balompié II
Alhama CF II
FT
0
3
UD Aldaia CF
Torrelodones CF
FT
0
3
Dinamo Guadalajara
Madrid CFF III
FT
2
0
CD Fontsanta Fatjó
AD Stadium Casablanca
FT
1
4
Granada CF II
Ciudad Alcalá CF
FT
4
0
Real Avilés CF
Gijón Futbol Femenino
FT
1
2
UD Mutilvera
Tolosa CF
FT
0
3
CD Salamanca Fútbol Femenino
SD Eibar II
FT
0
1
CD Monte
UD Logroñés
Toon alles (14 meer)
Speeldag 5
FT
1
1
Mulier FCN
Oiartzun KE
FT
0
0
Victoria CF
Victoria FC
FT
2
2
Fundación Albacete Balompié II
Real Betis Balompié II
FT
0
2
Alhama CF II
UD Aldaia CF
FT
0
0
AD Villaviciosa de Odón
Dinamo Guadalajara
FT
6
0
Madrid CFF III
UD Levante III
FT
1
1
ADFB La Rambla
Granada CF II
FT
1
6
Atlético Unión Güímar
CD Orientación Marítima
FT
1
1
Vic Riuprimer REFO FC
CD Sant Gabriel
FT
2
2
Sport Extremadura CD
Olympia Las Rozas
Toon alles (8 meer)
Speeldag 5
FT
5
0
UD Almeria
Sporting Plaza de Argel Alicant...
FT
5
0
Sardoma CF
Club Deportivo Lugo
FT
0
5
CF Panadería Pulido
UD San Antonio Pureza
FT
1
1
Zaragoza CFF II
CD Riudoms
FT
1
4
Villarreal CF II
Fundacio UE Cornellà
FT
1
2
EMF Fuensalida
Mislata CF
FT
0
1
Fundación Canaria CD Tenerife II
CD Achaman Santa Lucia
FT
2
0
UD La Palma Tarsa
UD Geneto del Teide
FT
1
1
Unión Viera II
CF Las Majoreras
FT
1
1
Ciudad Alcalá CF
Cádiz CF
Toon alles (20 meer)
Speeldag 4
FT
1
0
Burgos CF
Añorga KKE
FT
2
2
CD Fontsanta Fatjó
CE Seagull
FT
10
0
Olympia Las Rozas
San Fernando CD
FT
3
2
CF Pozuelo de Alarcon
UD Almeria
FT
1
1
CD Valdefierro
SE Associació Ex-Alumnes Marist...
FT
7
3
CF La Nucía
Alhama CF II
FT
2
1
SD Eibar II
UD Logroñés
FT
4
0
CD Orientación Marítima
UD La Palma Tarsa
FT
0
4
Rayo Vallecano de Madrid II
Balears FC II
FT
1
3
CD Samper
Sport Extremadura CD
Toon alles (16 meer)
Speeldag 4
FT
3
0
Mislata CF
Sporting Plaza de Argel Alicant...
FT
3
1
Dinamo Guadalajara
Torrelodones CF
FT
0
1
CD Firgas
Atlético Unión Güímar
FT
2
0
CD Sant Gabriel
AD Stadium Casablanca
FT
1
1
Granada CF II
Futbolellas CFF
FT
2
0
Real Avilés CF
CD Olímpico de León
FT
1
3
UD Mutilvera
CD Parquesol
FT
1
1
UD Llanera
Victoria CF
FT
0
4
Umia CF
Sardoma CF
FT
4
0
UD Geneto del Teide
CF Panadería Pulido
Toon alles (12 meer)
Speeldag 3
FT
2
1
Añorga KKE
UD Mutilvera
FT
2
0
AD Stadium Casablanca
CD Riudoms
FT
0
0
FC Málaga City
Olympia Las Rozas
FT
1
2
Madrid CFF III
CF Pozuelo de Alarcon
FT
1
2
AD Villaviciosa de Odón
Murcia Féminas CF
FT
0
3
CD Cardones
CD Achaman Santa Lucia
FT
3
0
CD Argual
Unión Viera II
FT
1
0
SE Associació Ex-Alumnes Marist...
CD Fontsanta Fatjó
FT
4
0
Victoria CF
UD Mos
FT
0
6
Berriozar CF
SD Eibar II
Toon alles (13 meer)
Speeldag 3
FT
5
1
EMF Fuensalida
UD Aldaia CF
FT
2
0
UD Almeria
Mislata CF
FT
5
0
Sardoma CF
Victoria FC
FT
1
1
Club Deportivo Alenes
UD San Antonio Pureza
FT
1
9
CF Panadería Pulido
CD Orientación Marítima
FT
2
4
Atlético Unión Güímar
CF Las Majoreras
FT
1
1
Zaragoza CFF II
Fundacio UE Cornellà
FT
1
5
San Fernando CD
CD Samper
FT
1
2
Ciudad Alcalá CF
CD Don Benito
FT
3
0
Real Oviedo Femenino II
Umia CF
Toon alles (15 meer)
Speeldag 2
FT
4
2
Fundacio UE Cornellà
Vic Riuprimer REFO FC
FT
1
0
SD Eibar II
Mulier FCN
FT
1
3
Extremadura Femenino FC
Futbolellas CFF
FT
3
0
Olympia Las Rozas
CD Oceja
FT
5
5
CF Pozuelo de Alarcon
AD Villaviciosa de Odón
FT
1
1
Burgos CF
CA Osasuna III
FT
1
0
UD Levante III
Alhama CF II
FT
1
5
UD Llanera
Sardoma CF
FT
3
0
UD San Antonio Pureza
CD Cardones
FT
0
5
Rayo Vallecano de Madrid II
CD Fontsanta Fatjó
Toon alles (15 meer)
Speeldag 2
FT
1
1
Villarreal CF II
SE Associació Ex-Alumnes Marist...
FT
1
3
Dinamo Guadalajara
Fundación Albacete Balompié II
FT
3
0
Granada CF II
San Fernando CD
FT
1
6
UD Mutilvera
CF Bizkerre II
FT
0
1
CD Salamanca Fútbol Femenino
CD Arratia
FT
6
2
CF La Nucía
EMF Fuensalida
FT
0
0
Unión Viera II
Atlético Unión Güímar
FT
5
0
UD Geneto del Teide
Club Deportivo Alenes
FT
0
1
Umia CF
RC Deportivo Abanca
FT
2
0
Club Peluqueria Mixta Friol
Club Deportivo Bovedana
Toon alles (13 meer)
Speeldag 1
FT
1
3
Balears FC II
UD Collerense
FT
2
1
AD Villaviciosa de Odón
Madrid CFF III
FT
2
1
CD Fontsanta Fatjó
CD Sant Gabriel
FT
0
1
AD Stadium Casablanca
Fundacio UE Cornellà
FT
1
4
CD Oceja
CD Samper
FT
1
1
Fundación Albacete Balompié II
UD Levante III
FT
2
2
Victoria CF
Club Peluqueria Mixta Friol
FT
1
2
Vic Riuprimer REFO FC
CF Igualada
FT
0
3
Gijón Futbol Femenino
Club Deportivo Lugo
FT
0
5
Club Deportivo Bovedana
CD Olímpico de León
Toon alles (12 meer)
Speeldag 1
FT
3
2
Mislata CF
UD Aldaia CF
FT
2
6
Las Rozas CF
Olympia Las Rozas
FT
5
2
Mulier FCN
Berriozar CF
FT
3
1
Sardoma CF
UD Mos
FT
0
1
UD Logroñés
Burgos CF
FT
1
0
CD Parquesol
CD Salamanca Fútbol Femenino
FT
4
0
Zaragoza CFF II
CD Valdefierro
FT
1
2
Torrelodones CF
CF Pozuelo de Alarcon
FT
0
5
CD Cardones
UD Geneto del Teide
FT
0
8
CF Panadería Pulido
CF Las Majoreras
Toon alles (13 meer)
Delen
Tweet
Wedstrijden
Dagelijks nieuws
Zoeken
Favorieten