Resultaten - III Liga, Group 1 2023/2024, Poland
Zoeken
Dagelijks nieuws
Favorieten
Instellingen
Voetbal
Poland
III Liga, Group 1
603 volgers
Favoriet
5
9
Overzicht
Resultaten
Wedstrijdprogramma
Stand
Statistieken
Teams
Aankomend
0
0
Nowy Dwor Mazowiecki
Lechia Tomaszow Mazowiecki
0
0
Bron Radom
Pogon Grodzisk Mazowiecki
0
0
Legia Warszawa II
Victoria Sulejowek
0
0
Olimpia Zambrow
KS Warta Sieradz
0
0
MKS Mlawianka Mlawa
Pilica Bialobrzegi
0
0
KS Pelikan Lowicz
LKS 1926 Lomza
0
0
GKS Belchatow
GKS Wikielec
0
0
Concordia Elblag
Unia Skierniewice
Bekijk alle wedstrijden
Resultaten
FT
3
1
LKS 1926 Lomza
Legia Warszawa II
FT
0
3
GKS Wikielec
Jagiellonia II Bialystok
FT
1
3
Victoria Sulejowek
Olimpia Zambrow
FT
3
1
Pogon Grodzisk Mazowiecki
KS Pelikan Lowicz
FT
3
1
Unia Skierniewice
Bron Radom
FT
3
1
Lechia Tomaszow Mazowiecki
Legionowia Legionowo
FT
2
1
KS Warta Sieradz
GKS Belchatow
FT
3
0
Nowy Dwor Mazowiecki
MKS Mlawianka Mlawa
FT
0
1
Pilica Bialobrzegi
Concordia Elblag
Bekijk alle wedstrijden
Speeldag 28
FT
3
1
LKS 1926 Lomza
Legia Warszawa II
FT
0
3
GKS Wikielec
Jagiellonia II Bialystok
FT
1
3
Victoria Sulejowek
Olimpia Zambrow
FT
3
1
Pogon Grodzisk Mazowiecki
KS Pelikan Lowicz
Speeldag 28
FT
3
1
Unia Skierniewice
Bron Radom
FT
3
1
Lechia Tomaszow Mazowiecki
Legionowia Legionowo
FT
2
1
KS Warta Sieradz
GKS Belchatow
FT
3
0
Nowy Dwor Mazowiecki
MKS Mlawianka Mlawa
FT
0
1
Pilica Bialobrzegi
Concordia Elblag
Speeldag 27
FT
2
1
Bron Radom
Pilica Bialobrzegi
FT
1
1
GKS Belchatow
Victoria Sulejowek
FT
2
1
MKS Mlawianka Mlawa
Lechia Tomaszow Mazowiecki
FT
4
0
Legionowia Legionowo
GKS Wikielec
FT
0
1
Olimpia Zambrow
LKS 1926 Lomza
FT
2
0
Jagiellonia II Bialystok
KS Warta Sieradz
FT
2
1
Concordia Elblag
Nowy Dwor Mazowiecki
FT
4
3
Legia Warszawa II
Pogon Grodzisk Mazowiecki
Speeldag 27
FT
2
1
Unia Skierniewice
KS Pelikan Lowicz
Speeldag 26
FT
1
0
Victoria Sulejowek
Jagiellonia II Bialystok
FT
3
0
Lechia Tomaszow Mazowiecki
GKS Wikielec
FT
2
2
KS Warta Sieradz
Legionowia Legionowo
FT
4
0
Unia Skierniewice
Legia Warszawa II
FT
0
0
Nowy Dwor Mazowiecki
Bron Radom
FT
3
0
LKS 1926 Lomza
GKS Belchatow
FT
1
1
Pilica Bialobrzegi
KS Pelikan Lowicz
FT
2
0
MKS Mlawianka Mlawa
Concordia Elblag
FT
4
1
Pogon Grodzisk Mazowiecki
Olimpia Zambrow
Speeldag 25
FT
2
0
Legia Warszawa II
Pilica Bialobrzegi
Speeldag 25
FT
2
3
KS Pelikan Lowicz
Nowy Dwor Mazowiecki
FT
0
0
GKS Belchatow
Pogon Grodzisk Mazowiecki
FT
4
3
Legionowia Legionowo
Victoria Sulejowek
FT
1
2
Olimpia Zambrow
Unia Skierniewice
FT
0
0
GKS Wikielec
KS Warta Sieradz
FT
1
1
Concordia Elblag
Lechia Tomaszow Mazowiecki
FT
0
3
Jagiellonia II Bialystok
LKS 1926 Lomza
Speeldag 25
FT
0
0
Bron Radom
MKS Mlawianka Mlawa
Speeldag 24
FT
0
1
Victoria Sulejowek
GKS Wikielec
FT
2
2
Nowy Dwor Mazowiecki
Legia Warszawa II
Speeldag 24
FT
0
1
Lechia Tomaszow Mazowiecki
KS Warta Sieradz
FT
0
0
MKS Mlawianka Mlawa
KS Pelikan Lowicz
FT
1
1
LKS 1926 Lomza
Legionowia Legionowo
FT
4
0
Pogon Grodzisk Mazowiecki
Jagiellonia II Bialystok
FT
0
5
Pilica Bialobrzegi
Olimpia Zambrow
FT
5
0
Concordia Elblag
Bron Radom
Speeldag 24
FT
3
2
Unia Skierniewice
GKS Belchatow
Speeldag 23
FT
8
0
KS Pelikan Lowicz
Concordia Elblag
FT
2
1
GKS Belchatow
Pilica Bialobrzegi
FT
0
1
GKS Wikielec
LKS 1926 Lomza
FT
3
0
KS Warta Sieradz
Victoria Sulejowek
FT
1
3
Legionowia Legionowo
Pogon Grodzisk Mazowiecki
FT
2
1
Legia Warszawa II
MKS Mlawianka Mlawa
FT
2
2
Olimpia Zambrow
Nowy Dwor Mazowiecki
Speeldag 23
FT
2
2
Bron Radom
Lechia Tomaszow Mazowiecki
FT
2
3
Jagiellonia II Bialystok
Unia Skierniewice
Speeldag 22
FT
0
0
Unia Skierniewice
Legionowia Legionowo
FT
3
2
Lechia Tomaszow Mazowiecki
Victoria Sulejowek
FT
2
0
LKS 1926 Lomza
KS Warta Sieradz
FT
1
2
Pilica Bialobrzegi
Jagiellonia II Bialystok
FT
0
1
MKS Mlawianka Mlawa
Olimpia Zambrow
FT
0
2
Nowy Dwor Mazowiecki
GKS Belchatow
FT
5
0
Pogon Grodzisk Mazowiecki
GKS Wikielec
FT
3
3
Concordia Elblag
Legia Warszawa II
Speeldag 22
FT
0
1
Bron Radom
KS Pelikan Lowicz
Speeldag 21
FT
0
0
KS Pelikan Lowicz
Lechia Tomaszow Mazowiecki
FT
1
0
Jagiellonia II Bialystok
Nowy Dwor Mazowiecki
Speeldag 21
FT
1
1
Victoria Sulejowek
LKS 1926 Lomza
FT
0
2
GKS Belchatow
MKS Mlawianka Mlawa
FT
2
3
Legionowia Legionowo
Pilica Bialobrzegi
FT
3
2
Olimpia Zambrow
Concordia Elblag
FT
1
2
KS Warta Sieradz
Pogon Grodzisk Mazowiecki
FT
1
0
GKS Wikielec
Unia Skierniewice
FT
4
0
Legia Warszawa II
Bron Radom
Speeldag 20
FT
1
1
Concordia Elblag
GKS Belchatow
FT
2
1
KS Pelikan Lowicz
Legia Warszawa II
Speeldag 20
FT
2
0
Bron Radom
Olimpia Zambrow
FT
5
1
Unia Skierniewice
KS Warta Sieradz
FT
1
1
Lechia Tomaszow Mazowiecki
LKS 1926 Lomza
FT
1
1
Pilica Bialobrzegi
GKS Wikielec
FT
2
0
Nowy Dwor Mazowiecki
Legionowia Legionowo
FT
2
0
Pogon Grodzisk Mazowiecki
Victoria Sulejowek
FT
0
3
MKS Mlawianka Mlawa
Jagiellonia II Bialystok
Speeldag 18
FT
1
3
Pilica Bialobrzegi
Victoria Sulejowek
FT
1
1
MKS Mlawianka Mlawa
GKS Wikielec
Speeldag 19
FT
3
0
Jagiellonia II Bialystok
Concordia Elblag
FT
3
0
Legia Warszawa II
Lechia Tomaszow Mazowiecki
Speeldag 19
FT
0
0
Victoria Sulejowek
Unia Skierniewice
FT
1
2
Legionowia Legionowo
MKS Mlawianka Mlawa
FT
1
1
GKS Belchatow
Bron Radom
FT
4
1
GKS Wikielec
Nowy Dwor Mazowiecki
FT
1
1
KS Warta Sieradz
Pilica Bialobrzegi
FT
2
1
LKS 1926 Lomza
Pogon Grodzisk Mazowiecki
FT
1
1
Olimpia Zambrow
KS Pelikan Lowicz
Speeldag 18
FT
0
2
Lechia Tomaszow Mazowiecki
Pogon Grodzisk Mazowiecki
FT
0
1
KS Pelikan Lowicz
GKS Belchatow
Speeldag 18
FT
0
0
Unia Skierniewice
LKS 1926 Lomza
FT
0
2
Nowy Dwor Mazowiecki
KS Warta Sieradz
FT
2
0
Legia Warszawa II
Olimpia Zambrow
Speeldag 18
FT
1
0
Bron Radom
Jagiellonia II Bialystok
Speeldag 17
FT
1
0
KS Pelikan Lowicz
Jagiellonia II Bialystok
Speeldag 17
FT
1
1
Concordia Elblag
GKS Wikielec
FT
1
3
MKS Mlawianka Mlawa
KS Warta Sieradz
FT
1
2
Nowy Dwor Mazowiecki
Victoria Sulejowek
FT
2
0
Pilica Bialobrzegi
LKS 1926 Lomza
FT
2
7
Unia Skierniewice
Pogon Grodzisk Mazowiecki
FT
2
2
Olimpia Zambrow
Lechia Tomaszow Mazowiecki
FT
6
0
Legia Warszawa II
GKS Belchatow
Speeldag 17
FT
2
0
Bron Radom
Legionowia Legionowo
Speeldag 16
FT
3
0
GKS Belchatow
Olimpia Zambrow
FT
0
4
Lechia Tomaszow Mazowiecki
Unia Skierniewice
Speeldag 16
FT
6
0
Pogon Grodzisk Mazowiecki
Pilica Bialobrzegi
FT
2
3
LKS 1926 Lomza
Nowy Dwor Mazowiecki
FT
3
1
KS Warta Sieradz
Concordia Elblag
FT
0
3
Legionowia Legionowo
KS Pelikan Lowicz
FT
1
2
GKS Wikielec
Bron Radom
FT
1
2
Jagiellonia II Bialystok
Legia Warszawa II
Speeldag 16
FT
1
1
Victoria Sulejowek
MKS Mlawianka Mlawa
Speeldag 15
FT
1
1
KS Pelikan Lowicz
GKS Wikielec
Speeldag 15
FT
2
0
GKS Belchatow
Lechia Tomaszow Mazowiecki
FT
4
1
Concordia Elblag
Victoria Sulejowek
FT
2
0
MKS Mlawianka Mlawa
LKS 1926 Lomza
FT
0
4
Pilica Bialobrzegi
Unia Skierniewice
FT
0
1
Olimpia Zambrow
Jagiellonia II Bialystok
FT
1
1
Nowy Dwor Mazowiecki
Pogon Grodzisk Mazowiecki
FT
2
1
Legia Warszawa II
Legionowia Legionowo
Speeldag 15
FT
1
0
Bron Radom
KS Warta Sieradz
Speeldag 14
FT
3
2
Jagiellonia II Bialystok
GKS Belchatow
FT
1
2
Lechia Tomaszow Mazowiecki
Pilica Bialobrzegi
Speeldag 14
FT
1
1
Victoria Sulejowek
Bron Radom
FT
1
1
GKS Wikielec
Legia Warszawa II
FT
2
0
KS Warta Sieradz
KS Pelikan Lowicz
FT
1
1
Nowy Dwor Mazowiecki
Unia Skierniewice
FT
2
1
Pogon Grodzisk Mazowiecki
MKS Mlawianka Mlawa
FT
2
4
LKS 1926 Lomza
Concordia Elblag
FT
0
0
Legionowia Legionowo
Olimpia Zambrow
Speeldag 13
FT
6
0
GKS Belchatow
Legionowia Legionowo
FT
2
0
KS Pelikan Lowicz
Victoria Sulejowek
Speeldag 13
FT
3
0
Bron Radom
LKS 1926 Lomza
FT
4
0
Olimpia Zambrow
GKS Wikielec
FT
0
4
Concordia Elblag
Pogon Grodzisk Mazowiecki
FT
1
2
MKS Mlawianka Mlawa
Unia Skierniewice
FT
1
1
Jagiellonia II Bialystok
Lechia Tomaszow Mazowiecki
FT
2
1
Legia Warszawa II
KS Warta Sieradz
FT
5
2
Nowy Dwor Mazowiecki
Pilica Bialobrzegi
Speeldag 12
FT
4
2
Legionowia Legionowo
Jagiellonia II Bialystok
Speeldag 12
FT
3
3
Lechia Tomaszow Mazowiecki
Nowy Dwor Mazowiecki
Speeldag 12
FT
0
2
Victoria Sulejowek
Legia Warszawa II
FT
0
0
Pilica Bialobrzegi
MKS Mlawianka Mlawa
FT
4
1
Unia Skierniewice
Concordia Elblag
FT
2
1
Pogon Grodzisk Mazowiecki
Bron Radom
FT
0
2
KS Warta Sieradz
Olimpia Zambrow
FT
0
0
GKS Wikielec
GKS Belchatow
FT
0
2
LKS 1926 Lomza
KS Pelikan Lowicz
Speeldag 11
FT
3
2
GKS Belchatow
KS Warta Sieradz
FT
2
1
KS Pelikan Lowicz
Pogon Grodzisk Mazowiecki
Speeldag 11
FT
2
3
MKS Mlawianka Mlawa
Nowy Dwor Mazowiecki
FT
1
2
Legionowia Legionowo
Lechia Tomaszow Mazowiecki
FT
3
1
Olimpia Zambrow
Victoria Sulejowek
FT
2
0
Concordia Elblag
Pilica Bialobrzegi
FT
1
2
Jagiellonia II Bialystok
GKS Wikielec
FT
2
1
Legia Warszawa II
LKS 1926 Lomza
Speeldag 11
FT
0
1
Bron Radom
Unia Skierniewice
Speeldag 7
FT
1
2
Legia Warszawa II
Nowy Dwor Mazowiecki
Speeldag 10
FT
2
1
KS Pelikan Lowicz
Unia Skierniewice
Speeldag 10
FT
1
0
Victoria Sulejowek
GKS Belchatow
FT
2
1
Lechia Tomaszow Mazowiecki
MKS Mlawianka Mlawa
FT
6
0
Nowy Dwor Mazowiecki
Concordia Elblag
FT
1
4
Pilica Bialobrzegi
Bron Radom
FT
1
1
Pogon Grodzisk Mazowiecki
Legia Warszawa II
FT
0
1
KS Warta Sieradz
Jagiellonia II Bialystok
Speeldag 10
FT
2
1
GKS Wikielec
Legionowia Legionowo
FT
0
0
LKS 1926 Lomza
Olimpia Zambrow
Speeldag 9
FT
3
1
KS Pelikan Lowicz
Pilica Bialobrzegi
Speeldag 9
FT
3
3
Olimpia Zambrow
Pogon Grodzisk Mazowiecki
FT
0
0
Concordia Elblag
MKS Mlawianka Mlawa
FT
1
0
Legionowia Legionowo
KS Warta Sieradz
FT
1
1
GKS Wikielec
Lechia Tomaszow Mazowiecki
FT
2
2
Jagiellonia II Bialystok
Victoria Sulejowek
FT
5
1
GKS Belchatow
LKS 1926 Lomza
Speeldag 9
FT
0
0
Bron Radom
Nowy Dwor Mazowiecki
FT
2
1
Legia Warszawa II
Unia Skierniewice
Speeldag 7
FT
2
2
Jagiellonia II Bialystok
Pogon Grodzisk Mazowiecki
Speeldag 8
FT
1
0
Victoria Sulejowek
Legionowia Legionowo
FT
4
1
Lechia Tomaszow Mazowiecki
Concordia Elblag
FT
3
0
MKS Mlawianka Mlawa
Bron Radom
FT
1
1
Nowy Dwor Mazowiecki
KS Pelikan Lowicz
FT
1
1
Pilica Bialobrzegi
Legia Warszawa II
FT
2
1
LKS 1926 Lomza
Jagiellonia II Bialystok
FT
0
1
KS Warta Sieradz
GKS Wikielec
FT
3
1
Pogon Grodzisk Mazowiecki
GKS Belchatow
Speeldag 8
FT
1
1
Unia Skierniewice
Olimpia Zambrow
Speeldag 7
FT
6
0
KS Pelikan Lowicz
MKS Mlawianka Mlawa
Speeldag 7
FT
3
1
KS Warta Sieradz
Lechia Tomaszow Mazowiecki
FT
1
1
GKS Belchatow
Unia Skierniewice
FT
3
0
Legionowia Legionowo
LKS 1926 Lomza
FT
4
0
Olimpia Zambrow
Pilica Bialobrzegi
FT
0
2
GKS Wikielec
Victoria Sulejowek
Speeldag 7
FT
3
1
Bron Radom
Concordia Elblag
Speeldag 6
FT
1
1
MKS Mlawianka Mlawa
Legia Warszawa II
Speeldag 6
FT
1
2
Concordia Elblag
KS Pelikan Lowicz
FT
1
1
Nowy Dwor Mazowiecki
Olimpia Zambrow
FT
0
1
Victoria Sulejowek
KS Warta Sieradz
FT
1
5
Pilica Bialobrzegi
GKS Belchatow
FT
3
2
Unia Skierniewice
Jagiellonia II Bialystok
FT
2
1
LKS 1926 Lomza
GKS Wikielec
FT
6
2
Pogon Grodzisk Mazowiecki
Legionowia Legionowo
Speeldag 6
FT
4
0
Lechia Tomaszow Mazowiecki
Bron Radom
Speeldag 5
FT
1
1
GKS Belchatow
Nowy Dwor Mazowiecki
FT
2
3
Victoria Sulejowek
Lechia Tomaszow Mazowiecki
FT
2
2
KS Warta Sieradz
LKS 1926 Lomza
FT
2
3
Jagiellonia II Bialystok
Pilica Bialobrzegi
FT
1
1
Olimpia Zambrow
MKS Mlawianka Mlawa
FT
0
0
KS Pelikan Lowicz
Bron Radom
Speeldag 5
FT
1
2
Legionowia Legionowo
Unia Skierniewice
FT
0
2
GKS Wikielec
Pogon Grodzisk Mazowiecki
FT
5
0
Legia Warszawa II
Concordia Elblag
Speeldag 4
FT
1
1
Bron Radom
Legia Warszawa II
FT
1
0
Lechia Tomaszow Mazowiecki
KS Pelikan Lowicz
FT
3
4
MKS Mlawianka Mlawa
GKS Belchatow
FT
1
2
Pilica Bialobrzegi
Legionowia Legionowo
FT
3
0
Pogon Grodzisk Mazowiecki
KS Warta Sieradz
FT
1
0
Concordia Elblag
Olimpia Zambrow
FT
2
2
Nowy Dwor Mazowiecki
Jagiellonia II Bialystok
FT
2
2
Unia Skierniewice
GKS Wikielec
FT
1
2
LKS 1926 Lomza
Victoria Sulejowek
Speeldag 3
FT
1
1
Victoria Sulejowek
Pogon Grodzisk Mazowiecki
FT
1
5
KS Warta Sieradz
Unia Skierniewice
FT
1
0
GKS Belchatow
Concordia Elblag
FT
1
2
LKS 1926 Lomza
Lechia Tomaszow Mazowiecki
FT
0
3
Legionowia Legionowo
Nowy Dwor Mazowiecki
FT
1
1
GKS Wikielec
Pilica Bialobrzegi
FT
3
0
Jagiellonia II Bialystok
MKS Mlawianka Mlawa
FT
2
0
Legia Warszawa II
KS Pelikan Lowicz
Speeldag 3
FT
1
2
Olimpia Zambrow
Bron Radom
Speeldag 2
FT
3
1
Nowy Dwor Mazowiecki
GKS Wikielec
FT
4
2
Lechia Tomaszow Mazowiecki
Legia Warszawa II
FT
3
1
KS Pelikan Lowicz
Olimpia Zambrow
Speeldag 2
FT
1
1
Concordia Elblag
Jagiellonia II Bialystok
FT
1
1
Pilica Bialobrzegi
KS Warta Sieradz
FT
0
1
Unia Skierniewice
Victoria Sulejowek
FT
2
0
Pogon Grodzisk Mazowiecki
LKS 1926 Lomza
Speeldag 2
FT
1
2
Bron Radom
GKS Belchatow
FT
3
0
MKS Mlawianka Mlawa
Legionowia Legionowo
Speeldag 1
FT
3
0
Victoria Sulejowek
Pilica Bialobrzegi
Speeldag 1
FT
0
3
Legionowia Legionowo
Concordia Elblag
FT
1
2
KS Warta Sieradz
Nowy Dwor Mazowiecki
FT
1
0
GKS Belchatow
KS Pelikan Lowicz
FT
4
1
LKS 1926 Lomza
Unia Skierniewice
FT
0
1
Pogon Grodzisk Mazowiecki
Lechia Tomaszow Mazowiecki
FT
3
0
GKS Wikielec
MKS Mlawianka Mlawa
FT
1
1
Jagiellonia II Bialystok
Bron Radom
FT
1
4
Olimpia Zambrow
Legia Warszawa II
Delen
Tweet
Wedstrijden
Dagelijks nieuws
Zoeken
Favorieten