Forza Football - Živé skóre, sestavy, videa

Dnes

MLS

Muži
FT
21
New York Red Bulls
Atlanta United FC

Allsvenskan

Muži
17:00
00
GIF Sundsvall
Malmö FF

Club Friendly Games

Muži
16:00
00
MSV Duisburg
Preußen Münster
FT
13
Widzew Lodz
Sandecja Nowy Sacz
FT
10
Kilmarnock
Charlton Athletic
FT
42
Hibernian
Burton Albion
FT
11
FC Fredericia
Vejle Boldklub
00
Randers FC
Viborg FF
FT
62
Jahn Regensburg
FSV Zwickau
FT
20
Silkeborg IF
FC St. Pauli
86'
20
Yverdon-Sport
Grasshopper Club Zurich
90'
41
Rapid Wien II
Young Violets Wien
54'
21
Arminia Bielefeld
Olympiacos Piraeus
14:00
00
Amiens SC
KV Oostende
15:00
00
SV Ried
TSV 1860 München
15:00
00
Aqvital FC Csakvar
Ivancsa KSE
15:00
00
Kecskemeti TE
Bekescsaba 1912 Elore
15:00
00
FC CFR 1907 Cluj
FC Unirea Dej
15:00
00
FC Admira Wacker Modling
FC U Craiova 1948
15:00
00
Vorwärts Steyr
AC Sparta Praha B
15:00
00
Young Boys Bern
Stade Lausanne Ouchy
00
FC Admira Wacker Modling
CS Universitatea Craiova 1948
15:00
00
Legia Warszawa
LKP Motor Lublin
15:30
00
Hamburger SV
Aris Thessaloniki
FT
30
FC Viktoria Plzen
Mas Taborsko
16:00
00
Bravo Ljubljana
HNK Rijeka
16:00
00
Stade Lavallois
US Concarneau
16:00
00
GNK Dinamo Zagreb
FC Spartak Trnava
16:30
00
Widzew Lodz
Puszcza Niepolomice
16:30
00
NK Domzale
NK Dekani
16:30
00
SC Kalsdorf
Grazer AK
16:30
00
HNK Hajduk Split
KAA Gent
00
Bruck/Leitha
1. Wiener Neustadter SC
17:00
00
Rot-Weiss Essen
Borussia M'gladbach
17:00
00
FC Lendorf
SV Spittal/Drau
17:00
00
FK Macva Sabac
FK Radnicki Beograd
17:00
00
SV Horn
SV Stripfing
17:30
00
SAK 1914 Salzburg
Union Vocklamarkt
18:00
00
Tiverton Town
Exeter City
18:00
00
Hitchin Town
Luton Town
18:00
00
Dereham Town FC
Norwich City
18:00
00
Haringey Borough FC
Leyton Orient
18:00
00
Parkgate
Rotherham United
18:00
00
FK Javor Ivanjica
FK Jedinstvo Bijelo Polje
18:00
00
Melksham Town
Bristol Rovers
18:30
00
Bradford Park Avenue AFC
Bradford City
19:00
00
Forres Mechanics FC
Elgin City FC

Primera Division

Muži
22:00
00
CA Central Cordoba SE
Argentinos Juniors

Premier Division

Muži
18:45
00
Bohemian FC
Derry City FC
18:45
00
Saint Patrick's Athletic
Drogheda United FC
18:45
00
Dundalk FC
UCD AFC
19:00
00
Finn Harps FC
Shamrock Rovers

Brasileiro Série B

Muži
22:00
00
Chapecoense SC
Sampaio Correa FC MA

Copa Libertadores

Muži
FT
11
Fortaleza EC CE
Estudiantes

1 Lyga

Muži
16:00
00
FC Neptunas Klaipeda
FK Babrungas Plunge
16:00
00
Dfk Dainava Alytus
Kedainiai Nevezis

Primera Nacional B

Muži
22:10
00
CA Belgrano
Club Almagro

U20 CONCACAF Championship

Muži
22:00
00
Dominican Republic U20
Guatemala U20

Brasileiro Serie D

Muži
23:00
00
Pacajus
Tocantinopolis EC TO

Copa Paulista

Muži
23:00
00
EC XV de Novembro SP U23
EC Lemense SP U23

U20 Campeonato Brasileiro

Muži
FT
01
Grêmio RS U20
CR Vasco da Gama RJ U20

K3 League

Muži
FT
20
Daejeon Korail FC
Yangju Citizen FC

3rd Division Group 2

Muži
17:00
00
Elverum
Raufoss IL 2

Zobrazit všechny zápasy

V.League 2, 3rd Division Group 3, Copa Sudamericana, U19 European Championship, ...
57 další(ch)

Týmy

New York Red Bulls
Muži
Atlanta United FC
Muži
GIF Sundsvall
Muži
Malmö FF
Muži
MSV Duisburg
Muži
Preußen Münster
Muži
Widzew Lodz
Muži
Sandecja Nowy Sacz
Muži
Kilmarnock
Muži
Charlton Athletic
Muži
Hibernian
Muži
Burton Albion
Muži
FC Fredericia
Muži
Vejle Boldklub
Muži
Randers FC
Muži
Viborg FF
Muži
Jahn Regensburg
Muži
FSV Zwickau
Muži
Silkeborg IF
Muži
FC St. Pauli
Muži
Yverdon-Sport
Muži
Grasshopper Club Zurich
Muži
Rapid Wien II
Muži
Young Violets Wien
Muži
Arminia Bielefeld
Muži
Olympiacos Piraeus
Muži
Amiens SC
Muži
KV Oostende
Muži
SV Ried
Muži
TSV 1860 München
Muži
Aqvital FC Csakvar
Muži
Ivancsa KSE
Muži
Kecskemeti TE
Muži
Bekescsaba 1912 Elore
Muži
FC CFR 1907 Cluj
Muži
FC Unirea Dej
Muži
FC Admira Wacker Modling
Muži
FC U Craiova 1948
Muži
Vorwärts Steyr
Muži
AC Sparta Praha B
Muži
Young Boys Bern
Muži
Stade Lausanne Ouchy
Muži
FC Admira Wacker Modling
Muži
CS Universitatea Craiova 1948
Muži
Legia Warszawa
Muži
LKP Motor Lublin
Muži
Hamburger SV
Muži
Aris Thessaloniki
Muži
FC Viktoria Plzen
Muži
Mas Taborsko
Muži
Bravo Ljubljana
Muži
HNK Rijeka
Muži
Stade Lavallois
Muži
US Concarneau
Muži
GNK Dinamo Zagreb
Muži
FC Spartak Trnava
Muži
Widzew Lodz
Muži
Puszcza Niepolomice
Muži
NK Domzale
Muži
NK Dekani
Muži
SC Kalsdorf
Muži
Grazer AK
Muži
HNK Hajduk Split
Muži
KAA Gent
Muži
Bruck/Leitha
Muži
1. Wiener Neustadter SC
Muži
Rot-Weiss Essen
Muži
Borussia M'gladbach
Muži
FC Lendorf
Muži
SV Spittal/Drau
Muži
FK Macva Sabac
Muži
FK Radnicki Beograd
Muži
SV Horn
Muži
SV Stripfing
Muži
SAK 1914 Salzburg
Muži
Union Vocklamarkt
Muži
Tiverton Town
Muži
Exeter City
Muži
Hitchin Town
Muži
Luton Town
Muži
Dereham Town FC
Muži
Norwich City
Muži
Haringey Borough FC
Muži
Leyton Orient
Muži
Parkgate
Muži
Rotherham United
Muži
FK Javor Ivanjica
Muži
FK Jedinstvo Bijelo Polje
Muži
Melksham Town
Muži
Bristol Rovers
Muži
Bradford Park Avenue AFC
Muži
Bradford City
Muži
Forres Mechanics FC
Muži
Elgin City FC
Muži
CA Central Cordoba SE
Muži
Argentinos Juniors
Muži
Bohemian FC
Muži
Derry City FC
Muži
Saint Patrick's Athletic
Muži
Drogheda United FC
Muži
Dundalk FC
Muži
UCD AFC
Muži
Finn Harps FC
Muži
Shamrock Rovers
Muži

Hráči

Ada Hegerberg
Robert Lewandowski
Lieke Martens
Mohamed Salah
Sam Kerr
Lionel Messi
Pernille Harder
Karim Benzema
Lucy Bronze
Kylian Mbappe
Používáním našich webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookie.
Zásady integrity