Resultater - Liga de Expansion MX, Clausura 2024, Mexico
Søg
Nyheder
Favoritter
Indstillinger
Fodbold
Mexico
Liga de Expansion MX, Clausura
10.2k følgere
Favorit
9
20
Oversigt
Resultater
Kampe
Tabel
Statistikker
Hold
Kommende
Ingen data tilgængelige
Resultater
Str.
0
0
Atlante FC
Cancun FC
FT
1
1
Cancun FC
Atlante FC
Se alle kampe
Playoff round
Str.
0
0
Atlante FC
Cancun FC
Playoff round
FT
1
1
Cancun FC
Atlante FC
Final
FT
1
2
Leones Negros UDEG
Atlante FC
Final
FT
2
0
Atlante FC
Leones Negros UDEG
Semifinal
FT
3
1
Leones Negros UDEG
Club Atletico La Paz
Semifinal
FT
5
1
Atlante FC
CD Tapatio
Semifinal
FT
1
1
Club Atletico La Paz
Leones Negros UDEG
Semifinal
FT
0
3
CD Tapatio
Atlante FC
Quarterfinal
FT
3
0
Leones Negros UDEG
Mineros de Zacatecas
Quarterfinal
FT
2
1
Atlante FC
Cancun FC
FT
2
0
CD Tapatio
Club Celaya FC
Quarterfinal
FT
2
3
Venados FC
Club Atletico La Paz
Quarterfinal
FT
0
0
Mineros de Zacatecas
Leones Negros UDEG
FT
0
1
Cancun FC
Atlante FC
Quarterfinal
FT
3
1
Club Atletico La Paz
Venados FC
FT
4
3
Club Celaya FC
CD Tapatio
Play in tournament winner loser
FT
3
2
Club Atletico La Paz
Alebrijes de Oaxaca FC
Play in tournament round 1
FT
2
3
Club Atletico La Paz
Mineros de Zacatecas
Str.
1
1
Alebrijes de Oaxaca FC
Cimarrones de Sonora FC
Runde 15
FT
3
3
Alebrijes de Oaxaca FC
Atletico Morelia
Runde 15
FT
1
2
Club Celaya FC
CD Tapatio
FT
4
0
Atlante FC
CF Correcaminos UAT
Runde 15
FT
3
2
Leones Negros UDEG
Tepatitlan FC
FT
0
2
Tlaxcala FC
Mineros de Zacatecas
Runde 15
FT
0
1
Club Atletico La Paz
Venados FC
FT
2
2
Cancun FC
CSD Dorados Sinaloa
Runde 8
FT
1
3
CSD Dorados Sinaloa
CD Tapatio
Runde 14
FT
1
1
Tepatitlan FC
Tlaxcala FC
FT
0
2
Atletico Morelia
Leones Negros UDEG
Runde 14
FT
2
0
Venados FC
Cancun FC
FT
2
2
Mineros de Zacatecas
Club Celaya FC
Runde 14
FT
1
3
CSD Dorados Sinaloa
Alebrijes de Oaxaca FC
FT
2
1
Cimarrones de Sonora FC
Club Atletico La Paz
Runde 14
FT
0
0
CD Tapatio
Atlante FC
Runde 13
FT
1
1
Club Celaya FC
Tlaxcala FC
Runde 13
FT
0
3
CSD Dorados Sinaloa
Atlante FC
FT
3
4
Atletico Morelia
Venados FC
Runde 13
FT
0
2
CF Correcaminos UAT
Cimarrones de Sonora FC
FT
2
4
Leones Negros UDEG
Club Atletico La Paz
Runde 13
FT
1
0
Alebrijes de Oaxaca FC
Tepatitlan FC
FT
1
1
Cancun FC
CD Tapatio
Runde 12
FT
0
1
Cimarrones de Sonora FC
Club Celaya FC
Runde 12
FT
0
0
Atlante FC
Atletico Morelia
FT
0
4
Tlaxcala FC
Leones Negros UDEG
FT
2
1
CF Correcaminos UAT
Venados FC
Runde 12
FT
3
1
Mineros de Zacatecas
CSD Dorados Sinaloa
FT
0
4
Tepatitlan FC
CD Tapatio
FT
2
1
Club Atletico La Paz
Alebrijes de Oaxaca FC
Runde 11
FT
1
2
Club Celaya FC
Atletico Morelia
Runde 11
FT
1
2
CSD Dorados Sinaloa
Leones Negros UDEG
FT
0
0
Venados FC
Cimarrones de Sonora FC
Runde 11
FT
2
2
CD Tapatio
CF Correcaminos UAT
FT
1
1
Alebrijes de Oaxaca FC
Tlaxcala FC
FT
3
1
Atlante FC
Mineros de Zacatecas
Runde 11
FT
2
0
Cancun FC
Tepatitlan FC
Runde 10
FT
1
1
Club Atletico La Paz
CF Correcaminos UAT
Runde 10
FT
0
0
Leones Negros UDEG
Club Celaya FC
FT
0
1
Atletico Morelia
Cancun FC
Runde 10
FT
2
2
Cimarrones de Sonora FC
Mineros de Zacatecas
FT
1
2
Tepatitlan FC
Atlante FC
Runde 10
FT
2
1
Venados FC
Alebrijes de Oaxaca FC
FT
0
3
Tlaxcala FC
CD Tapatio
Runde 9
FT
2
4
Cimarrones de Sonora FC
Cancun FC
Runde 9
FT
1
2
CD Tapatio
Alebrijes de Oaxaca FC
FT
3
0
Mineros de Zacatecas
Club Atletico La Paz
Runde 9
FT
2
1
CSD Dorados Sinaloa
Atletico Morelia
FT
2
0
CF Correcaminos UAT
Tepatitlan FC
Runde 9
FT
0
2
Club Celaya FC
Venados FC
FT
2
0
Atlante FC
Tlaxcala FC
Runde 8
FT
2
2
Cancun FC
Club Atletico La Paz
Runde 2
FT
1
1
CF Correcaminos UAT
Tlaxcala FC
FT
0
1
Atletico Morelia
Cimarrones de Sonora FC
FT
0
2
Tepatitlan FC
Club Celaya FC
Runde 8
FT
1
1
Alebrijes de Oaxaca FC
Mineros de Zacatecas
Runde 8
FT
1
1
Leones Negros UDEG
CF Correcaminos UAT
FT
1
0
Venados FC
Atlante FC
Runde 7
FT
2
0
Club Celaya FC
Alebrijes de Oaxaca FC
Runde 7
FT
1
0
Club Atletico La Paz
CSD Dorados Sinaloa
FT
1
0
Leones Negros UDEG
CD Tapatio
Runde 7
FT
4
0
Cimarrones de Sonora FC
Tepatitlan FC
FT
1
0
Tlaxcala FC
Venados FC
Runde 7
FT
3
1
CF Correcaminos UAT
Atletico Morelia
FT
0
2
Mineros de Zacatecas
Cancun FC
Runde 6
FT
2
0
Atlante FC
Cimarrones de Sonora FC
Runde 6
FT
0
0
CD Tapatio
Atletico Morelia
FT
2
3
Tlaxcala FC
Club Atletico La Paz
Runde 6
FT
1
1
Tepatitlan FC
Mineros de Zacatecas
Runde 6
FT
0
3
Alebrijes de Oaxaca FC
Leones Negros UDEG
Runde 6
FT
3
0
CSD Dorados Sinaloa
CF Correcaminos UAT
FT
1
1
Cancun FC
Club Celaya FC
Runde 5
FT
2
0
Leones Negros UDEG
Cancun FC
FT
3
1
Atletico Morelia
Tlaxcala FC
Runde 5
FT
1
2
Cimarrones de Sonora FC
CD Tapatio
FT
0
0
Club Atletico La Paz
Atlante FC
Runde 5
FT
1
0
Alebrijes de Oaxaca FC
CF Correcaminos UAT
Runde 5
FT
3
1
Club Celaya FC
CSD Dorados Sinaloa
Runde 5
FT
1
0
Venados FC
Mineros de Zacatecas
Runde 4
FT
2
1
Tepatitlan FC
Atletico Morelia
Runde 4
FT
0
1
Mineros de Zacatecas
Leones Negros UDEG
FT
0
2
CD Tapatio
Club Atletico La Paz
Runde 4
FT
3
1
CF Correcaminos UAT
Cancun FC
FT
2
3
CSD Dorados Sinaloa
Venados FC
Runde 4
FT
1
2
Atlante FC
Alebrijes de Oaxaca FC
FT
1
2
Cimarrones de Sonora FC
Tlaxcala FC
Runde 3
FT
1
2
Atletico Morelia
Mineros de Zacatecas
Runde 3
FT
2
0
Club Celaya FC
CF Correcaminos UAT
FT
2
0
Cancun FC
Atlante FC
Runde 3
FT
1
1
Venados FC
Leones Negros UDEG
FT
0
1
Tlaxcala FC
CSD Dorados Sinaloa
Runde 3
FT
2
0
Club Atletico La Paz
Tepatitlan FC
FT
2
2
Alebrijes de Oaxaca FC
Cimarrones de Sonora FC
Runde 2
FT
0
0
Leones Negros UDEG
Atlante FC
Runde 2
FT
0
4
Mineros de Zacatecas
CD Tapatio
FT
0
5
Tepatitlan FC
Venados FC
Runde 2
FT
1
1
CSD Dorados Sinaloa
Cimarrones de Sonora FC
FT
4
2
Club Celaya FC
Club Atletico La Paz
Runde 2
FT
3
0
Cancun FC
Alebrijes de Oaxaca FC
Runde 1
FT
2
1
Atlante FC
Club Celaya FC
Runde 1
FT
3
0
Mineros de Zacatecas
CF Correcaminos UAT
FT
2
0
Tepatitlan FC
CSD Dorados Sinaloa
Runde 1
FT
0
2
CD Tapatio
Venados FC
FT
1
0
Tlaxcala FC
Cancun FC
Runde 1
FT
1
1
Club Atletico La Paz
Atletico Morelia
FT
1
1
Cimarrones de Sonora FC
Leones Negros UDEG
Del
Tweet
Kampe
Nyheder
Søg
Favoritter