UEFA Europa League 2021, International Clubs - Ζωντανά αποτελέσματα, πρόγραμμα, βαθμολογία

UEFA Europa League

18
Αυγ
26
Μαϊ

26 Μαϊ 2021 (Τετάρτη)

Final
26 Μαϊ
Πεν.
11
VillarrealManchester United

24 Φεβ 2021 (Τετάρτη)

Round of 32
24 Φεβ
ΤΕΛ
40
Tottenham HotspurWolfsberger AC

24 Σεπ 2020 (Πέμπτη)

Qualification
24 Σεπ
ΤΕΛ
04
Willem IIRangers
24 Σεπ
ΤΕΛ
10
Sporting CPAberdeen
24 Σεπ
ΤΠΑΡ
20
HNK RijekaKolos Kovalivka
24 Σεπ
ΤΕΛ
70
LASKDAC 1904 Dunajska Streda
24 Σεπ
ΤΕΛ
01
FC St. Gallen 1879AEK Athens
24 Σεπ
ΤΕΛ
20
Legia WarszawaKF Drita
24 Σεπ
ΤΕΛ
32
FC Basel 1893Anorthosis Famagusta
24 Σεπ
ΤΕΛ
32
MilanFK Bodø/Glimt
24 Σεπ
ΤΕΛ
20
VfL WolfsburgFC Desna Chernihiv
24 Σεπ
ΤΕΛ
30
FC CopenhagenPiast Gliwice
24 Σεπ
ΤΕΛ
20
Granada CFFC Lokomotivi Tbilisi
24 Σεπ
ΤΕΛ
20
Galatasaray SKHNK Hajduk Split
24 Σεπ
ΤΕΛ
13
FK ShkendijaTottenham Hotspur
24 Σεπ
Πεν.
11
FC Sheriff TiraspolDundalk FC
24 Σεπ
Πεν.
22
APOEL FCHSK Zrinjski Mostar
24 Σεπ
ΤΕΛ
21
FK SarajevoFK Buducnost
24 Σεπ
ΤΠΑΡ
21
StandardFK Vojvodina Novi Sad
24 Σεπ
ΤΕΛ
61
KI KlaksvikFC Dinamo Tbilisi
24 Σεπ
ΤΕΛ
02
FCSBFC Slovan Liberec
24 Σεπ
ΤΕΛ
30
Hapoel Be`er Sheva FCMotherwell
24 Σεπ
ΤΕΛ
15
Mura Murska SobotaPSV Eindhoven
24 Σεπ
ΤΕΛ
50
Malmö FFNK Lokomotiva Zagreb
24 Σεπ
ΤΕΛ
10
Rosenborg BKAlanyaspor
24 Σεπ
Πεν.
00
Floriana FCFlora Tallinn
24 Σεπ
ΤΕΛ
01
Riga FCCeltic
24 Σεπ
ΤΕΛ
01
Djurgårdens IFFC CFR 1907 Cluj
24 Σεπ
ΤΕΛ
31
CSKA SofiaB36 Torshavn
24 Σεπ
Πεν.
11
BeşiktaşRio Ave
24 Σεπ
ΤΠΑΡ
21
Royal Charleroi SCFK Partizan Belgrade
24 Σεπ
ΤΕΛ
12
FK RostovMaccabi Haifa FC
24 Σεπ
ΤΕΛ
30
FC Viktoria PlzenSønderjyskE
24 Σεπ
Πεν.
00
Mol Fehervar FCStade Reims
24 Σεπ
ΤΕΛ
20
Kuopion PalloseuraFK Suduva Marijampole
24 Σεπ
ΤΠΑΡ
10
FC Ararat-ArmeniaNK Celje

23 Σεπ 2020 (Τετάρτη)

Qualification
23 Σεπ
ΤΕΛ
05
Apollon LimassolLech Poznan

17 Σεπ 2020 (Πέμπτη)

Qualification
17 Σεπ
ΤΕΛ
02
Budapest Honved FCMalmö FF
17 Σεπ
Πεν.
66
FK TSC Backa TopolaFCSB
17 Σεπ
ΤΠΑΡ
53
DAC 1904 Dunajska StredaFK Jablonec
17 Σεπ
ΤΕΛ
01
Linfield F.C.Floriana FC
17 Σεπ
ΤΕΛ
01
Servette GenevaStade Reims
17 Σεπ
ΤΕΛ
12
NK OsijekFC Basel 1893
17 Σεπ
Πεν.
22
Coleraine FCMotherwell
17 Σεπ
ΤΕΛ
02
Viking FKAberdeen
17 Σεπ
ΤΕΛ
30
Mura Murska SobotaAGF Aarhus
17 Σεπ
ΤΕΛ
04
KS KukesiVfL Wolfsburg
17 Σεπ
ΤΕΛ
02
FK Borac Banja LukaRio Ave
17 Σεπ
ΤΕΛ
02
Shamrock RoversMilan
17 Σεπ
ΤΕΛ
32
Piast GliwiceTSV Hartberg
17 Σεπ
ΤΕΛ
20
StandardBala Town FC
17 Σεπ
ΤΕΛ
12
Aris ThessalonikiKolos Kovalivka
17 Σεπ
ΤΕΛ
02
FK Sileks KratovoKF Drita
17 Σεπ
ΤΕΛ
01
Inter Club de EscaldesDundalk FC
17 Σεπ
ΤΕΛ
01
Hibernians FCMol Fehervar FC
17 Σεπ
ΤΕΛ
01
OFI CreteApollon Limassol
17 Σεπ
ΤΠΑΡ
01
FC Sfintul GheorgheFK Partizan Belgrade
17 Σεπ
ΤΕΛ
10
Riga FCS.P. Tre Fiori
17 Σεπ
ΤΕΛ
20
CSKA SofiaBate Borisov
17 Σεπ
ΤΕΛ
21
FC Lokomotivi TbilisiDynamo Moscow
17 Σεπ
ΤΕΛ
01
Connah`s Quay Nomads FCFC Dinamo Tbilisi
17 Σεπ
ΤΕΛ
21
Djurgårdens IFEuropa FC
17 Σεπ
ΤΕΛ
12
KF LaciHapoel Be`er Sheva FC
17 Σεπ
ΤΕΛ
21
Maccabi Haifa FCFC Kairat Almaty
17 Σεπ
ΤΕΛ
21
Flora TallinnKR Reykjavik
17 Σεπ
ΤΠΑΡ
23
Olimpija LjubljanaHSK Zrinjski Mostar
17 Σεπ
ΤΕΛ
13
FK Neftchi BakuGalatasaray SK
17 Σεπ
ΤΕΛ
31
FK Bodø/GlimtVilnius FK Zalgiris
17 Σεπ
ΤΕΛ
12
PFC Lokomotiv PlovdivTottenham Hotspur
17 Σεπ
ΤΕΛ
12
IFK GöteborgFC Copenhagen
17 Σεπ
ΤΕΛ
15
FK RiteriaiFC Slovan Liberec
17 Σεπ
ΤΕΛ
01
FC BotosaniFK Shkendija
17 Σεπ
Πεν.
11
Kuopion PalloseuraŠK Slovan Bratislava
17 Σεπ
ΤΕΛ
05
Lincoln Red Imps FCRangers
17 Σεπ
ΤΠΑΡ
43
FC Ararat-ArmeniaCS Fola Esch
17 Σεπ
ΤΕΛ
04
KF TeutaGranada CF
17 Σεπ
ΤΕΛ
01
FC AstanaFK Buducnost
17 Σεπ
ΤΕΛ
01
FK RenovaHNK Hajduk Split
17 Σεπ
ΤΕΛ
15
FK VentspilsRosenborg BK
17 Σεπ
ΤΕΛ
14
Kaisar KyzylordaAPOEL FC

10 Σεπ 2020 (Πέμπτη)

Qualification
10 Σεπ
ΤΕΛ
04
Nomme Kalju FCMura Murska Sobota

9 Σεπ 2020 (Τετάρτη)

Qualification
09 Σεπ
ΤΕΛ
31
Maccabi Haifa FCFK Željezničar Sarajevo

27 Αυγ 2020 (Πέμπτη)

Qualification round
27 Αυγ
ΤΠΑΡ
21
Budapest Honved FCFC Inter Turku
27 Αυγ
ΤΕΛ
10
FK Partizan BelgradeFK Rigas Futbola Skola
27 Αυγ
ΤΕΛ
30
Lech PoznanValmiera FC
27 Αυγ
Πεν.
22
Shamrock RoversTampereen Ilves
27 Αυγ
ΤΕΛ
60
AberdeenNSI Runavik
27 Αυγ
Πεν.
11
NK MariborColeraine FC
27 Αυγ
ΤΕΛ
51
MotherwellGlentoran FC
27 Αυγ
ΤΕΛ
30
FCSBFC Shirak Gyumri
27 Αυγ
ΤΕΛ
30
Servette GenevaMFK Ruzomberok
27 Αυγ
ΤΕΛ
02
Petrocub HincestiFK TSC Backa Topola
27 Αυγ
ΤΕΛ
30
HSK Zrinjski MostarFC Differdange 03
27 Αυγ
ΤΕΛ
21
KS KukesiPFC Slavia Sofia
27 Αυγ
ΤΕΛ
01
Valletta FCBala Town FC
27 Αυγ
ΤΕΛ
01
FK Iskra DanilovgradPFC Lokomotiv Plovdiv
27 Αυγ
ΤΠΑΡ
43
B36 TorshavnFC Levadia Tallinn
27 Αυγ
ΤΕΛ
30
Hapoel Be`er Sheva FCFC Dinamo Batumi
27 Αυγ
Πεν.
00
FC Shakhter SoligorskFC Sfintul Gheorghe
27 Αυγ
ΤΠΑΡ
31
The New Saints F.C.MŠK Žilina
27 Αυγ
ΤΕΛ
02
FH HafnarfjordurDAC 1904 Dunajska Streda
27 Αυγ
ΤΕΛ
02
FC VaduzHibernians FC
27 Αυγ
ΤΕΛ
21
CSKA SofiaSirens FC
27 Αυγ
ΤΕΛ
20
Malmö FFCracovia
27 Αυγ
ΤΕΛ
21
FC Lokomotivi TbilisiCS Universitatea Craiova 1948
27 Αυγ
ΤΠΑΡ
02
SC GjilaniAPOEL FC
27 Αυγ
Πεν.
00
Keshla FKKF Laci
27 Αυγ
ΤΕΛ
20
Vilnius FK ZalgirisPaide Linnameeskond
27 Αυγ
ΤΕΛ
52
AGF AarhusFC Honka
27 Αυγ
ΤΕΛ
42
Rosenborg BKBreidablik Kopavogur
27 Αυγ
ΤΕΛ
30
Hammarby IFPuskas Akademia FC Felcsut
27 Αυγ
Πεν.
11
Mol Fehervar FCBohemian FC
27 Αυγ
ΤΠΑΡ
21
Olimpija LjubljanaVikingur Reykjavik
27 Αυγ
ΤΕΛ
02
Sumgayit FKFK Shkendija
27 Αυγ
ΤΕΛ
51
Apollon LimassolFC Saburtalo Tbilisi
27 Αυγ
ΤΕΛ
21
FK Neftchi BakuFK Shkupi
27 Αυγ
ΤΕΛ
61
FK Bodø/GlimtFK Kauno Zalgiris
27 Αυγ
ΤΕΛ
01
FC Alashkert YerevanFK Renova
27 Αυγ
ΤΕΛ
20
Lincoln Red Imps FCUnion Titus Petange
27 Αυγ
ΤΕΛ
02
FC Dinamo MinskPiast Gliwice
27 Αυγ
ΤΕΛ
20
KF TeutaBeitar Jerusalem FC
27 Αυγ
ΤΕΛ
10
FK Borac Banja LukaFK Sutjeska Niksic
27 Αυγ
ΤΕΛ
12
FC OrdabasyFC Botosani
27 Αυγ
ΤΕΛ
41
FC Kairat AlmatyFC Noah Yerevan
27 Αυγ
ΤΕΛ
21
FK VentspilsFC Dinamo Auto

26 Αυγ 2020 (Τετάρτη)

Qualification round
26 Αυγ
ΤΕΛ
30
FC Progres NiederkornFK Zeta Golubovci

25 Αυγ 2020 (Τρίτη)

Qualification round
25 Αυγ
ΤΠΑΡ
32
FK RiteriaiDerry City FC

21 Αυγ 2020 (Παρασκευή)

Qualification round
21 Αυγ
ΤΕΛ
13
Tre PenneSC Gjilani

Πρόγραμμα

Μη διαθέσιμα στατιστικά

Ομάδες

Aberdeen
Scotland
AC Omonia
Cyprus
AC Sparta Praha
Czech Republic
AEK Athens
Greece
AGF Aarhus
Denmark
Ajax
Netherlands
Alanyaspor
Turkey
Anorthosis Famagusta
Cyprus
APOEL FC
Cyprus
Apollon Limassol
Cyprus
Aris Thessaloniki
Greece
Arsenal
England
AZ Alkmaar
Netherlands
B36 Torshavn
Faroe Islands
Bala Town FC
Wales
Barry Town United FC
Wales
Bate Borisov
Belarus
Bayer Leverkusen
Germany
Beitar Jerusalem FC
Israel
Beşiktaş
Turkey
Bohemian FC
Ireland
Breidablik Kopavogur
Iceland
Budapest Honved FC
Hungary
Celtic
Scotland
Club Brugge
Belgium
Coleraine FC
Northern Ireland
Connah`s Quay Nomads FC
Wales
Cracovia
Poland
CS Fola Esch
Luxembourg
CS Universitatea Craiova 1948
Romania
CSKA Moscow
Russia
CSKA Sofia
Bulgaria
DAC 1904 Dunajska Streda
Slovakia
Derry City FC
Ireland
Dinamo Brest
Belarus
Djurgårdens IF
Sweden
Dundalk FC
Ireland
Dynamo Moscow
Russia
Europa FC
Gibraltar
FC Alashkert Yerevan
Armenia
FC Ararat-Armenia
Armenia
FC Astana
Kazakhstan
FC Basel 1893
Switzerland
FC Botosani
Romania
FC CFR 1907 Cluj
Romania
FC Copenhagen
Denmark
FC Desna Chernihiv
Ukraine
FC Differdange 03
Luxembourg
FC Dinamo Auto
Moldova
FC Dinamo Batumi
Georgia
FC Dinamo Minsk
Belarus
FC Dinamo Tbilisi
Georgia
FC Dynamo Kyiv
Ukraine
FC Honka
Finland
FC Inter Turku
Finland
FC Kairat Almaty
Kazakhstan
FC Levadia Tallinn
Estonia
FC Lokomotivi Tbilisi
Georgia
FC Noah Yerevan
Armenia
FC Ordabasy
Kazakhstan
FC Progres Niederkorn
Luxembourg
FC Red Bull Salzburg
Austria
FC Saburtalo Tbilisi
Georgia
FC Santa Coloma
Andorra
FC Sfintul Gheorghe
Moldova
FC Shakhter Soligorsk
Belarus
FC Sheriff Tiraspol
Moldova
FC Shirak Gyumri
Armenia
FC Slovan Liberec
Czech Republic
FC St. Gallen 1879
Switzerland
FC Vaduz
Switzerland
FC Viktoria Plzen
Czech Republic
FCSB
Romania
Feyenoord
Netherlands
FH Hafnarfjordur
Iceland
FK Bodø/Glimt
Norway
FK Borac Banja Luka
Bosnia & Herzegovina
FK Buducnost
Montenegro
FK Crvena Zvezda Belgrade
Serbia
FK Iskra Danilovgrad
Montenegro
FK Jablonec
Czech Republic
FK Kauno Zalgiris
Lithuania
FK Krasnodar
Russia
FK Neftchi Baku
Azerbaijan
FK Partizan Belgrade
Serbia
FK Renova
North Macedonia
FK Rigas Futbola Skola
Latvia
FK Riteriai
Lithuania
FK Rostov
Russia
FK Sarajevo
Bosnia & Herzegovina
FK Shkendija
North Macedonia
FK Shkupi
North Macedonia
FK Sileks Kratovo
North Macedonia
FK Suduva Marijampole
Lithuania
FK Sutjeska Niksic
Montenegro
FK TSC Backa Topola
Serbia
FK Ventspils
Latvia
FK Vojvodina Novi Sad
Serbia
FK Zeta Golubovci
Montenegro
FK Željezničar Sarajevo
Bosnia & Herzegovina
Flora Tallinn
Estonia
Floriana FC
Malta
Galatasaray SK
Turkey
Glentoran FC
Northern Ireland
GNK Dinamo Zagreb
Croatia
Granada CF
Spain
Hammarby IF
Sweden
Hapoel Be`er Sheva FC
Israel
Havnar Bóltfelag
Faroe Islands
Hibernians FC
Malta
HNK Hajduk Split
Croatia
HNK Rijeka
Croatia
HSK Zrinjski Mostar
Bosnia & Herzegovina
IFK Göteborg
Sweden
Inter Club de Escaldes
Andorra
KAA Gent
Belgium
Kaisar Kyzylorda
Kazakhstan
Keshla FK
Azerbaijan
KF Drita
Kosovo
KF Laci
Albania
KF Teuta
Albania
KF Tirana
Albania
KI Klaksvik
Faroe Islands
Kolos Kovalivka
Ukraine
KR Reykjavik
Iceland
KS Kukesi
Albania
Kuopion Palloseura
Finland
LASK
Austria
Lech Poznan
Poland
Legia Warszawa
Poland
Leicester City
England
Lille OSC
France
Lincoln Red Imps FC
Gibraltar
Linfield F.C.
Northern Ireland
Maccabi Haifa FC
Israel
Maccabi Tel Aviv FC
Israel
Malmö FF
Sweden
Manchester United
England
MFK Ruzomberok
Slovakia
Milan
Italy
Mol Fehervar FC
Hungary
Molde FK
Norway
Motherwell
Scotland
Mura Murska Sobota
Slovenia
MŠK Žilina
Slovakia
Napoli
Italy
NK Celje
Slovenia
NK Lokomotiva Zagreb
Croatia
NK Maribor
Slovenia
NK Osijek
Croatia
Nomme Kalju FC
Estonia
NSI Runavik
Faroe Islands
OFI Crete
Greece
OGC Nice
France
Olimpija Ljubljana
Slovenia
Olympiacos Piraeus
Greece
Paide Linnameeskond
Estonia
PAOK FC
Greece
Petrocub Hincesti
Moldova
PFC Lokomotiv Plovdiv
Bulgaria
PFC Ludogorets 1945 Razgrad
Bulgaria
PFC Slavia Sofia
Bulgaria
Piast Gliwice
Poland
PSV Eindhoven
Netherlands
Puskas Akademia FC Felcsut
Hungary
Qarabag FK
Azerbaijan
Rangers
Scotland
Real Sociedad
Spain
Riga FC
Latvia
Rio Ave
Portugal
Roma
Italy
Rosenborg BK
Norway
Royal Antwerp FC
Belgium
Royal Charleroi SC
Belgium
S.P. Tre Fiori
San Marino
SC Braga
Portugal
SC Gjilani
Kosovo
Servette Geneva
Switzerland
Shakhtar Donetsk
Ukraine
Shamrock Rovers
Ireland
Sirens FC
Malta
Sivasspor
Turkey
SK Rapid Wien
Austria
SL Benfica
Portugal
Slavia Prague
Czech Republic
SP La Fiorita
San Marino
Sporting CP
Portugal
St Joseph`s FC
Gibraltar
Stade Reims
France
Standard
Belgium
Sumgayit FK
Azerbaijan
SønderjyskE
Denmark
Tampereen Ilves
Finland
The New Saints F.C.
Wales
Tottenham Hotspur
England
Tre Penne
San Marino
TSG Hoffenheim
Germany
TSV Hartberg
Austria
Union Titus Petange
Luxembourg
Valletta FC
Malta
Valmiera FC
Latvia
VfL Wolfsburg
Germany
Viking FK
Norway
Vikingur Reykjavik
Iceland
Villarreal
Spain
Vilnius FK Zalgiris
Lithuania
Willem II
Netherlands
Wolfsberger AC
Austria
Young Boys Bern
Switzerland
Zorya Luhansk
Ukraine
ŠK Slovan Bratislava
Slovakia
Χρησιμοποιώντας την ιστοσελίδα μας, συμφωνείτε ότι χρησιμοποιούμε cookies
Πολιτική ακεραιότητας