Tulemused - Interprovinciale Women 2023/2024, Belgium
Otsi
Päevauudised
Lemmikud
Seaded
Jalgpall
Belgium
Interprovinciale Women
351 jälgijat
Lemmik
8
12
Ülevaade
Tulemused
Kõik mängud
Tabel
Statistika
Meeskonnad
Tulev
0
0
RWD Molenbeek
KVC De Toekomst Borsbeke
Vaata kõiki matše
Tulemused
FT
1
3
KVC De Toekomst Borsbeke
RWD Molenbeek
FT
5
0
Lierse Kempenzonen SK
KSV Sottegem
FT
0
5
Ladies Genk III
Leeuw Brucom
FT
0
1
KVV Vosselaar
Vrouwen Voetbal Cronos Brasschaat
Vaata kõiki matše
Final
FT
1
3
KVC De Toekomst Borsbeke
RWD Molenbeek
FT
5
0
Lierse Kempenzonen SK
KSV Sottegem
FT
0
5
Ladies Genk III
Leeuw Brucom
Final
FT
0
1
KVV Vosselaar
Vrouwen Voetbal Cronos Brasschaat
Mängupäev 21
FT
5
0
RWD Molenbeek
Eendracht Mazenzele Opwijk
FT
3
2
Leeuw Brucom
Lierse Kempenzonen SK
FT
0
5
KSV Sottegem
Ladies Genk III
Final
FT
2
2
Vrouwen Voetbal Cronos Brasschaat
KVV Vosselaar
Mängupäev 22
FT
0
0
Fémina Sporting de Charleroi II
Royale Union Saint-Gilloise
FT
2
5
FC Irlande-Auderghem
FC Fémina White Star Woluwe II
FT
3
0
Renaissance Mons 44 Ladies II
Royal Cercle Sportif Andennais
FT
2
4
Standard Fémina de Liege III
Wallonia Club Sibret
FT
5
1
RUS Loyers
CS Pays Vert Ostiches-Ath
FT
2
2
RUS Sainte-Ode
RFC de Liege II
Mängupäev 22
FT
1
4
Famkes Westhoek Diksmuide Merke...
KVE Drongen
Mängupäev 22
FT
0
4
KVC De Toekomst Borsbeke
RWD Molenbeek
FT
4
2
K. Noorse SV
Sint-Truidense VV
FT
1
6
Eendracht Mazenzele Opwijk
KSV Bredene
FT
0
1
Bosdam Beveren
KVV Vosselaar
FT
5
1
Royale Union Saint-Gilloise
Renaissance Mons 44 Ladies II
FT
3
1
FC Fémina White Star Woluwe II
RUS Loyers
FT
5
0
CS Pays Vert Ostiches-Ath
RUS Sainte-Ode
FT
2
5
Royal Cercle Sportif Andennais
Standard Fémina de Liege III
FT
2
1
Wallonia Club Sibret
FC Irlande-Auderghem
FT
1
0
RFC de Liege II
Fémina Sporting de Charleroi II
Näita kõiki (4 veel)
Mängupäev 22
FT
2
3
Ladies Genk III
Lierse Kempenzonen SK
FT
2
0
KVV Kester-Gooik
KFC Herent
FT
5
1
KSV Sottegem
SK Staden
Mängupäev 21
FT
0
3
Sint-Truidense VV
Ladies Genk III
Mängupäev 21
FT
0
1
HO Wolvertem Merchtem
KVC De Toekomst Borsbeke
FT
0
1
Renaissance Mons 44 Ladies II
RFC de Liege II
FT
4
3
FC Irlande-Auderghem
Royal Cercle Sportif Andennais
FT
4
0
KVE Drongen
KVV Kester-Gooik
FT
5
0
Fémina Sporting de Charleroi II
RUS Sainte-Ode
FT
3
1
RUS Loyers
Wallonia Club Sibret
FT
8
2
Standard Fémina de Liege III
Royale Union Saint-Gilloise
FT
7
1
Yellow Red KV Mechelen II
Bosdam Beveren
FT
1
2
Koninklijke Kontich FC
Loenhout SK
FT
7
3
KVV Vosselaar
K. Noorse SV
Näita kõiki (4 veel)
Mängupäev 21
FT
12
1
KFC Herent
KSV Sottegem
FT
4
2
DV Bilzen United
Vrouwen Voetbal Cronos Brasschaat
Mängupäev 19
FT
0
6
Royal Cercle Sportif Andennais
RUS Loyers
FT
2
1
Royale Union Saint-Gilloise
FC Irlande-Auderghem
Mängupäev 19
FT
2
1
RFC de Liege II
Standard Fémina de Liege III
FT
2
2
Fémina Sporting de Charleroi II
Renaissance Mons 44 Ladies II
FT
5
1
Wallonia Club Sibret
CS Pays Vert Ostiches-Ath
FT
1
3
RUS Sainte-Ode
FC Fémina White Star Woluwe II
Mängupäev 18
FT
5
0
Renaissance Mons 44 Ladies II
RUS Sainte-Ode
Mängupäev 20
FT
2
0
Famkes Westhoek Diksmuide Merke...
RWD Molenbeek
FT
0
5
Sint-Truidense VV
KVV Vosselaar
Mängupäev 20
FT
13
1
KVC De Toekomst Borsbeke
SK Staden
FT
0
7
K. Noorse SV
Yellow Red KV Mechelen II
FT
1
5
Bosdam Beveren
Koninklijke Kontich FC
FT
2
1
FC Irlande-Auderghem
RFC de Liege II
FT
1
1
Eendracht Mazenzele Opwijk
HO Wolvertem Merchtem
FT
5
2
Standard Fémina de Liege III
Fémina Sporting de Charleroi II
FT
3
3
RUS Loyers
Royale Union Saint-Gilloise
FT
4
2
KVK Svelta Melsele
Ladies Genk III
FT
6
0
FC Fémina White Star Woluwe II
Wallonia Club Sibret
FT
2
0
CS Pays Vert Ostiches-Ath
Royal Cercle Sportif Andennais
Näita kõiki (3 veel)
Mängupäev 20
FT
3
2
KFC Herent
KVE Drongen
FT
0
5
KVV Kester-Gooik
KSV Bredene
Mängupäev 12
FT
1
1
KVV Vosselaar
Loenhout SK
Mängupäev 17
FT
1
3
Royal Cercle Sportif Andennais
FC Fémina White Star Woluwe II
FT
5
0
Royale Union Saint-Gilloise
CS Pays Vert Ostiches-Ath
Mängupäev 17
FT
0
8
RFC de Liege II
RUS Loyers
FT
5
0
HO Wolvertem Merchtem
Famkes Westhoek Diksmuide Merke...
FT
1
4
Renaissance Mons 44 Ladies II
Standard Fémina de Liege III
FT
0
0
Fémina Sporting de Charleroi II
FC Irlande-Auderghem
FT
5
0
RWD Molenbeek
KVV Kester-Gooik
FT
2
1
KVK Svelta Melsele
Vrouwen Voetbal Cronos Brasschaat
FT
7
1
Yellow Red KV Mechelen II
Sint-Truidense VV
FT
2
5
RUS Sainte-Ode
Wallonia Club Sibret
FT
2
0
Koninklijke Kontich FC
K. Noorse SV
FT
0
0
Lierse Kempenzonen SK
Loenhout SK
Näita kõiki (4 veel)
Mängupäev 19
FT
4
0
DV Bilzen United
Bosdam Beveren
FT
1
4
KSV Sottegem
KVE Drongen
Mängupäev 18
FT
4
1
Famkes Westhoek Diksmuide Merke...
SK Staden
FT
0
2
Sint-Truidense VV
Koninklijke Kontich FC
Mängupäev 18
FT
5
1
KVC De Toekomst Borsbeke
KSV Sottegem
FT
3
4
K. Noorse SV
DV Bilzen United
FT
0
1
Eendracht Mazenzele Opwijk
Leeuw Brucom
FT
3
2
Bosdam Beveren
Lierse Kempenzonen SK
FT
2
4
KVE Drongen
KSV Bredene
FT
1
1
KVV Vosselaar
Yellow Red KV Mechelen II
FT
1
0
Vrouwen Voetbal Cronos Brasschaat
Ladies Genk III
FT
0
0
Loenhout SK
KVK Svelta Melsele
Mängupäev 18
FT
1
2
KFC Herent
RWD Molenbeek
FT
0
4
KVV Kester-Gooik
HO Wolvertem Merchtem
Mängupäev 12
FT
2
0
CS Pays Vert Ostiches-Ath
FC Irlande-Auderghem
Mängupäev 17
FT
4
3
KVC De Toekomst Borsbeke
Eendracht Mazenzele Opwijk
FT
1
0
HO Wolvertem Merchtem
KFC Herent
FT
1
0
RWD Molenbeek
KVE Drongen
FT
2
0
KVK Svelta Melsele
Bosdam Beveren
FT
0
5
RUS Sainte-Ode
Royal Cercle Sportif Andennais
FT
1
2
Koninklijke Kontich FC
KVV Vosselaar
FT
1
1
Vrouwen Voetbal Cronos Brasschaat
Loenhout SK
FT
4
2
Lierse Kempenzonen SK
K. Noorse SV
FT
1
2
Leeuw Brucom
Famkes Westhoek Diksmuide Merke...
FT
4
3
SK Staden
KVV Kester-Gooik
Näita kõiki (1 veel)
Mängupäev 17
FT
0
4
KSV Sottegem
KSV Bredene
FT
3
0
DV Bilzen United
Sint-Truidense VV
Mängupäev 16
FT
1
5
Famkes Westhoek Diksmuide Merke...
KVC De Toekomst Borsbeke
FT
1
3
Sint-Truidense VV
Lierse Kempenzonen SK
Mängupäev 16
FT
1
5
K. Noorse SV
KVK Svelta Melsele
FT
5
2
Eendracht Mazenzele Opwijk
KSV Sottegem
FT
1
2
Bosdam Beveren
Vrouwen Voetbal Cronos Brasschaat
FT
3
1
KVE Drongen
HO Wolvertem Merchtem
FT
4
0
Yellow Red KV Mechelen II
Koninklijke Kontich FC
FT
7
1
Wallonia Club Sibret
Renaissance Mons 44 Ladies II
FT
1
2
KVV Vosselaar
DV Bilzen United
FT
4
0
Loenhout SK
Ladies Genk III
FT
3
3
KSV Bredene
RWD Molenbeek
Mängupäev 16
FT
1
3
KVV Kester-Gooik
Leeuw Brucom
FT
4
0
KFC Herent
SK Staden
Mängupäev 16
FT
3
1
FC Irlande-Auderghem
Renaissance Mons 44 Ladies II
FT
3
0
RUS Loyers
Fémina Sporting de Charleroi II
FT
5
0
Wallonia Club Sibret
Royal Cercle Sportif Andennais
FT
6
2
FC Fémina White Star Woluwe II
Royale Union Saint-Gilloise
FT
2
0
CS Pays Vert Ostiches-Ath
RFC de Liege II
FT
12
1
Standard Fémina de Liege III
RUS Sainte-Ode
Mängupäev 13
FT
2
0
Famkes Westhoek Diksmuide Merke...
KVV Kester-Gooik
Mängupäev 13
FT
1
1
KSV Sottegem
HO Wolvertem Merchtem
Mängupäev 15
FT
1
4
Royale Union Saint-Gilloise
Wallonia Club Sibret
FT
0
4
RFC de Liege II
FC Fémina White Star Woluwe II
Mängupäev 13
FT
2
0
KVC De Toekomst Borsbeke
KVE Drongen
FT
0
5
Eendracht Mazenzele Opwijk
KFC Herent
FT
1
0
Bosdam Beveren
K. Noorse SV
FT
2
0
Fémina Sporting de Charleroi II
CS Pays Vert Ostiches-Ath
FT
0
0
KVK Svelta Melsele
Yellow Red KV Mechelen II
FT
3
0
Ladies Genk III
DV Bilzen United
FT
0
5
Vrouwen Voetbal Cronos Brasschaat
KVV Vosselaar
FT
0
13
Leeuw Brucom
KSV Bredene
FT
1
6
Lierse Kempenzonen SK
Koninklijke Kontich FC
FT
3
0
Loenhout SK
Sint-Truidense VV
Näita kõiki (2 veel)
Mängupäev 13
FT
2
6
RUS Sainte-Ode
Royale Union Saint-Gilloise
Mängupäev 15
FT
4
1
KVC De Toekomst Borsbeke
KVV Kester-Gooik
FT
2
4
RFC de Liege II
Royal Cercle Sportif Andennais
FT
2
5
Eendracht Mazenzele Opwijk
Famkes Westhoek Diksmuide Merke...
FT
0
3
HO Wolvertem Merchtem
KSV Bredene
FT
1
4
FC Irlande-Auderghem
RUS Loyers
FT
2
5
Renaissance Mons 44 Ladies II
FC Fémina White Star Woluwe II
FT
1
1
Ladies Genk III
Koninklijke Kontich FC
FT
0
6
Fémina Sporting de Charleroi II
Wallonia Club Sibret
FT
4
0
KVK Svelta Melsele
Sint-Truidense VV
FT
4
1
Vrouwen Voetbal Cronos Brasschaat
K. Noorse SV
Näita kõiki (5 veel)
Mängupäev 15
FT
0
3
KSV Sottegem
RWD Molenbeek
FT
1
3
DV Bilzen United
Yellow Red KV Mechelen II
Mängupäev 14
FT
3
1
Royal Cercle Sportif Andennais
Royale Union Saint-Gilloise
FT
8
0
Famkes Westhoek Diksmuide Merke...
KSV Sottegem
FT
1
5
Sint-Truidense VV
Vrouwen Voetbal Cronos Brasschaat
Mängupäev 14
FT
0
1
K. Noorse SV
Loenhout SK
FT
6
1
FC Irlande-Auderghem
RUS Sainte-Ode
FT
5
2
Bosdam Beveren
Ladies Genk III
FT
2
1
RUS Loyers
Standard Fémina de Liege III
FT
6
1
KVE Drongen
Leeuw Brucom
FT
0
1
RWD Molenbeek
HO Wolvertem Merchtem
FT
6
1
Yellow Red KV Mechelen II
Lierse Kempenzonen SK
FT
1
0
FC Fémina White Star Woluwe II
Fémina Sporting de Charleroi II
FT
1
4
Koninklijke Kontich FC
DV Bilzen United
FT
1
2
CS Pays Vert Ostiches-Ath
Renaissance Mons 44 Ladies II
Näita kõiki (3 veel)
Mängupäev 14
FT
1
1
KFC Herent
KVC De Toekomst Borsbeke
FT
0
0
KVV Kester-Gooik
Eendracht Mazenzele Opwijk
Mängupäev 15
FT
3
4
Renaissance Mons 44 Ladies II
RUS Loyers
Mängupäev 12
FT
5
1
Royale Union Saint-Gilloise
RFC de Liege II
FT
1
1
Royal Cercle Sportif Andennais
Fémina Sporting de Charleroi II
FT
4
0
Sint-Truidense VV
Bosdam Beveren
Mängupäev 12
FT
0
3
K. Noorse SV
Ladies Genk III
FT
4
0
HO Wolvertem Merchtem
SK Staden
FT
9
0
RUS Loyers
RUS Sainte-Ode
FT
4
1
KVE Drongen
Eendracht Mazenzele Opwijk
FT
3
2
Yellow Red KV Mechelen II
Vrouwen Voetbal Cronos Brasschaat
FT
3
1
RWD Molenbeek
Leeuw Brucom
FT
0
3
Koninklijke Kontich FC
KVK Svelta Melsele
FT
4
2
FC Fémina White Star Woluwe II
Standard Fémina de Liege III
FT
3
3
KSV Bredene
KVC De Toekomst Borsbeke
Mängupäev 12
FT
1
2
KVV Kester-Gooik
KSV Sottegem
FT
3
2
KFC Herent
Famkes Westhoek Diksmuide Merke...
FT
4
2
DV Bilzen United
Lierse Kempenzonen SK
Mängupäev 9
FT
1
2
RUS Sainte-Ode
Fémina Sporting de Charleroi II
Mängupäev 11
FT
2
3
Royale Union Saint-Gilloise
Fémina Sporting de Charleroi II
FT
3
1
Royal Cercle Sportif Andennais
Renaissance Mons 44 Ladies II
FT
4
1
Sint-Truidense VV
K. Noorse SV
Mängupäev 11
FT
2
0
RFC de Liege II
RUS Sainte-Ode
FT
2
2
HO Wolvertem Merchtem
Leeuw Brucom
FT
3
1
KVE Drongen
Famkes Westhoek Diksmuide Merke...
FT
7
0
Wallonia Club Sibret
Standard Fémina de Liege III
FT
0
4
RWD Molenbeek
KVC De Toekomst Borsbeke
FT
0
4
Koninklijke Kontich FC
Vrouwen Voetbal Cronos Brasschaat
FT
2
0
FC Fémina White Star Woluwe II
FC Irlande-Auderghem
FT
6
1
KVV Vosselaar
Bosdam Beveren
FT
3
9
CS Pays Vert Ostiches-Ath
RUS Loyers
FT
6
2
KSV Bredene
Eendracht Mazenzele Opwijk
Näita kõiki (2 veel)
Mängupäev 11
FT
1
0
Yellow Red KV Mechelen II
Loenhout SK
FT
3
0
DV Bilzen United
KVK Svelta Melsele
FT
1
0
KFC Herent
KVV Kester-Gooik
Mängupäev 10
FT
0
1
Eendracht Mazenzele Opwijk
RWD Molenbeek
Mängupäev 10
FT
1
5
Famkes Westhoek Diksmuide Merke...
KSV Bredene
Mängupäev 10
FT
3
1
KVC De Toekomst Borsbeke
HO Wolvertem Merchtem
FT
3
10
K. Noorse SV
KVV Vosselaar
FT
0
5
Bosdam Beveren
Yellow Red KV Mechelen II
FT
2
6
FC Irlande-Auderghem
Wallonia Club Sibret
FT
2
3
Renaissance Mons 44 Ladies II
Royale Union Saint-Gilloise
FT
7
0
Standard Fémina de Liege III
Royal Cercle Sportif Andennais
FT
3
4
Fémina Sporting de Charleroi II
RFC de Liege II
FT
1
1
RUS Loyers
FC Fémina White Star Woluwe II
FT
5
0
KVK Svelta Melsele
Lierse Kempenzonen SK
FT
1
1
RUS Sainte-Ode
CS Pays Vert Ostiches-Ath
Näita kõiki (4 veel)
Mängupäev 10
FT
1
4
KVV Kester-Gooik
KVE Drongen
FT
0
2
KSV Sottegem
KFC Herent
Mängupäev 9
FT
3
3
Royale Union Saint-Gilloise
Standard Fémina de Liege III
FT
0
0
Royal Cercle Sportif Andennais
FC Irlande-Auderghem
Mängupäev 9
FT
3
2
RFC de Liege II
Renaissance Mons 44 Ladies II
FT
2
0
HO Wolvertem Merchtem
Eendracht Mazenzele Opwijk
FT
1
2
KVE Drongen
KFC Herent
FT
1
0
Ladies Genk III
KVK Svelta Melsele
FT
4
0
RWD Molenbeek
Famkes Westhoek Diksmuide Merke...
FT
5
2
Wallonia Club Sibret
RUS Loyers
FT
12
1
Yellow Red KV Mechelen II
K. Noorse SV
FT
5
1
FC Fémina White Star Woluwe II
CS Pays Vert Ostiches-Ath
FT
3
1
Koninklijke Kontich FC
Bosdam Beveren
FT
6
1
KVV Vosselaar
Sint-Truidense VV
Näita kõiki (3 veel)
Mängupäev 9
FT
2
1
DV Bilzen United
Loenhout SK
FT
2
1
KSV Sottegem
Leeuw Brucom
Mängupäev 8
FT
1
2
Famkes Westhoek Diksmuide Merke...
HO Wolvertem Merchtem
FT
1
2
Sint-Truidense VV
Yellow Red KV Mechelen II
Mängupäev 8
FT
4
3
KVC De Toekomst Borsbeke
Leeuw Brucom
FT
0
7
K. Noorse SV
Koninklijke Kontich FC
FT
1
0
Eendracht Mazenzele Opwijk
SK Staden
FT
2
7
Renaissance Mons 44 Ladies II
Fémina Sporting de Charleroi II
FT
6
0
RUS Loyers
Royal Cercle Sportif Andennais
FT
3
1
FC Irlande-Auderghem
Royale Union Saint-Gilloise
FT
3
1
Bosdam Beveren
DV Bilzen United
FT
0
5
Standard Fémina de Liege III
RFC de Liege II
FT
2
0
KVE Drongen
KSV Sottegem
FT
5
1
FC Fémina White Star Woluwe II
RUS Sainte-Ode
Näita kõiki (4 veel)
Mängupäev 8
FT
0
2
KFC Herent
KSV Bredene
FT
1
2
KVV Kester-Gooik
RWD Molenbeek
Mängupäev 7
FT
2
0
Royal Cercle Sportif Andennais
CS Pays Vert Ostiches-Ath
FT
1
5
Royale Union Saint-Gilloise
RUS Loyers
FT
1
1
Leeuw Brucom
Eendracht Mazenzele Opwijk
Mängupäev 7
FT
2
0
RFC de Liege II
FC Irlande-Auderghem
FT
3
0
HO Wolvertem Merchtem
KVV Kester-Gooik
FT
2
1
Fémina Sporting de Charleroi II
Standard Fémina de Liege III
FT
4
2
KVK Svelta Melsele
Loenhout SK
FT
6
0
Wallonia Club Sibret
FC Fémina White Star Woluwe II
FT
1
0
RWD Molenbeek
KFC Herent
FT
0
4
RUS Sainte-Ode
Renaissance Mons 44 Ladies II
FT
7
1
Koninklijke Kontich FC
Sint-Truidense VV
FT
6
3
Yellow Red KV Mechelen II
KVV Vosselaar
FT
0
3
Lierse Kempenzonen SK
Bosdam Beveren
Näita kõiki (3 veel)
Mängupäev 7
FT
8
0
DV Bilzen United
K. Noorse SV
FT
0
8
KSV Sottegem
KVC De Toekomst Borsbeke
Mängupäev 6
FT
1
2
Famkes Westhoek Diksmuide Merke...
Leeuw Brucom
FT
1
4
Sint-Truidense VV
DV Bilzen United
Mängupäev 6
FT
2
2
K. Noorse SV
Lierse Kempenzonen SK
FT
0
1
Eendracht Mazenzele Opwijk
KVC De Toekomst Borsbeke
FT
0
0
Bosdam Beveren
KVK Svelta Melsele
FT
2
2
FC Irlande-Auderghem
Fémina Sporting de Charleroi II
FT
5
1
Standard Fémina de Liege III
Renaissance Mons 44 Ladies II
FT
5
0
RUS Loyers
RFC de Liege II
FT
1
1
KVE Drongen
RWD Molenbeek
FT
2
1
Wallonia Club Sibret
RUS Sainte-Ode
FT
3
2
Yellow Red KV Mechelen II
Ladies Genk III
FT
4
0
FC Fémina White Star Woluwe II
Royal Cercle Sportif Andennais
Näita kõiki (4 veel)
Mängupäev 6
FT
3
0
KFC Herent
HO Wolvertem Merchtem
FT
3
0
KVV Kester-Gooik
SK Staden
Mängupäev 5
FT
1
4
Royale Union Saint-Gilloise
FC Fémina White Star Woluwe II
FT
1
1
Royal Cercle Sportif Andennais
Wallonia Club Sibret
Mängupäev 5
FT
2
0
RFC de Liege II
CS Pays Vert Ostiches-Ath
FT
3
0
Bosdam Beveren
Loenhout SK
FT
3
9
Renaissance Mons 44 Ladies II
FC Irlande-Auderghem
FT
2
3
Fémina Sporting de Charleroi II
RUS Loyers
FT
1
7
RUS Sainte-Ode
Standard Fémina de Liege III
Mängupäev 4
FT
1
0
Royal Cercle Sportif Andennais
RUS Sainte-Ode
Mängupäev 5
FT
7
0
KVC De Toekomst Borsbeke
Famkes Westhoek Diksmuide Merke...
FT
1
2
HO Wolvertem Merchtem
KVE Drongen
FT
0
4
Ladies Genk III
Loenhout SK
FT
1
3
FC Irlande-Auderghem
Standard Fémina de Liege III
FT
1
2
RWD Molenbeek
KSV Bredene
FT
9
0
RUS Loyers
Renaissance Mons 44 Ladies II
FT
1
3
KVK Svelta Melsele
K. Noorse SV
FT
0
4
SK Staden
KFC Herent
FT
1
1
Koninklijke Kontich FC
Yellow Red KV Mechelen II
FT
6
0
FC Fémina White Star Woluwe II
RFC de Liege II
Näita kõiki (5 veel)
Mängupäev 5
FT
2
3
KSV Sottegem
Eendracht Mazenzele Opwijk
FT
2
2
DV Bilzen United
KVV Vosselaar
Mängupäev 4
FT
3
2
Famkes Westhoek Diksmuide Merke...
Eendracht Mazenzele Opwijk
FT
1
0
Sint-Truidense VV
KVK Svelta Melsele
Mängupäev 4
FT
0
4
K. Noorse SV
Vrouwen Voetbal Cronos Brasschaat
FT
4
2
KVE Drongen
SK Staden
FT
3
1
RWD Molenbeek
KSV Sottegem
FT
2
1
Yellow Red KV Mechelen II
DV Bilzen United
FT
4
0
Koninklijke Kontich FC
Ladies Genk III
FT
9
0
KVV Vosselaar
Lierse Kempenzonen SK
FT
2
0
KSV Bredene
HO Wolvertem Merchtem
Mängupäev 4
FT
6
0
KFC Herent
Leeuw Brucom
FT
1
1
KVV Kester-Gooik
KVC De Toekomst Borsbeke
Mängupäev 3
FT
4
2
DV Bilzen United
Koninklijke Kontich FC
FT
3
0
Royale Union Saint-Gilloise
Royal Cercle Sportif Andennais
Mängupäev 3
FT
1
1
RFC de Liege II
Wallonia Club Sibret
FT
3
1
KVC De Toekomst Borsbeke
KFC Herent
FT
4
1
Eendracht Mazenzele Opwijk
KVV Kester-Gooik
FT
1
1
HO Wolvertem Merchtem
RWD Molenbeek
FT
0
2
Renaissance Mons 44 Ladies II
CS Pays Vert Ostiches-Ath
FT
0
4
Fémina Sporting de Charleroi II
FC Fémina White Star Woluwe II
FT
1
2
Standard Fémina de Liege III
RUS Loyers
FT
3
4
KVK Svelta Melsele
KVV Vosselaar
FT
2
10
SK Staden
KSV Bredene
FT
3
3
RUS Sainte-Ode
FC Irlande-Auderghem
Näita kõiki (5 veel)
Mängupäev 3
FT
5
4
KSV Sottegem
Famkes Westhoek Diksmuide Merke...
Mängupäev 2
FT
4
2
Royale Union Saint-Gilloise
RUS Sainte-Ode
FT
1
4
Royal Cercle Sportif Andennais
RFC de Liege II
FT
2
3
Sint-Truidense VV
Loenhout SK
Mängupäev 2
FT
1
4
K. Noorse SV
Bosdam Beveren
FT
6
2
HO Wolvertem Merchtem
KSV Sottegem
FT
8
0
RWD Molenbeek
SK Staden
FT
4
3
RUS Loyers
FC Irlande-Auderghem
FT
1
3
KVE Drongen
KVC De Toekomst Borsbeke
FT
5
1
Yellow Red KV Mechelen II
KVK Svelta Melsele
FT
8
0
FC Fémina White Star Woluwe II
Renaissance Mons 44 Ladies II
FT
1
1
Koninklijke Kontich FC
Lierse Kempenzonen SK
FT
1
4
KVV Vosselaar
Vrouwen Voetbal Cronos Brasschaat
FT
3
4
Wallonia Club Sibret
Fémina Sporting de Charleroi II
Näita kõiki (2 veel)
Mängupäev 2
FT
2
0
KFC Herent
Eendracht Mazenzele Opwijk
FT
6
0
KVV Kester-Gooik
Famkes Westhoek Diksmuide Merke...
FT
6
2
DV Bilzen United
Ladies Genk III
Mängupäev 1
FT
1
6
Famkes Westhoek Diksmuide Merke...
KFC Herent
Mängupäev 1
FT
2
7
KVC De Toekomst Borsbeke
KSV Bredene
FT
1
3
RFC de Liege II
Royale Union Saint-Gilloise
FT
2
1
Eendracht Mazenzele Opwijk
KVE Drongen
FT
3
0
FC Irlande-Auderghem
CS Pays Vert Ostiches-Ath
FT
2
2
Bosdam Beveren
Sint-Truidense VV
FT
1
2
Renaissance Mons 44 Ladies II
Wallonia Club Sibret
FT
0
2
Standard Fémina de Liege III
FC Fémina White Star Woluwe II
FT
3
2
Fémina Sporting de Charleroi II
Royal Cercle Sportif Andennais
FT
4
1
KVK Svelta Melsele
Koninklijke Kontich FC
FT
1
4
SK Staden
HO Wolvertem Merchtem
Näita kõiki (6 veel)
Mängupäev 1
FT
2
3
KSV Sottegem
KVV Kester-Gooik
Jaga
Tweet
Mängud
Päevauudised
Otsi
Lemmikud