Tulemused - Liga 1 2024, Peru
Otsi
Päevauudised
Lemmikud
Seaded
Jalgpall
Peru
Liga 1
21.5k jälgijat
Lemmik
26
30
Ülevaade
Tulemused
Kõik mängud
Tabel
Statistika
Meeskonnad
Tulev
0
0
Union Comercio
Asociacion Deportiva Tarma
0
0
Sport Boys Association
Comerciantes Unidos
0
0
Cusco FC
Carlos Mannucci
0
0
Sport Huancayo
Alianza Lima
Vaata kõiki matše
Tulemused
FT
0
0
Atletico Grau
Sport Huancayo
FT
2
1
FBC Melgar
Sport Boys Association
FT
2
1
Sporting Cristal
Alianza Atletico
Vaata kõiki matše
Mängupäev 14
FT
0
0
Atletico Grau
Sport Huancayo
Mängupäev 14
FT
2
1
FBC Melgar
Sport Boys Association
FT
2
1
Sporting Cristal
Alianza Atletico
Mängupäev 14
FT
3
1
Comerciantes Unidos
Union Comercio
FT
1
1
Carlos Mannucci
Deportivo Garcilaso
FT
2
0
Los Chankas CYC
Cusco FC
FT
1
0
Alianza Lima
UTC de Cajamarca
Mängupäev 14
FT
1
1
CS Cienciano
CD Universidad Cesar Vallejo
FT
2
0
Asociacion Deportiva Tarma
Universitario de Deportes
Mängupäev 13
FT
2
1
CD Universidad Cesar Vallejo
Sporting Cristal
Mängupäev 13
FT
6
0
Universitario de Deportes
Comerciantes Unidos
FT
1
1
Deportivo Garcilaso
Los Chankas CYC
Mängupäev 13
FT
1
0
FBC Melgar
Alianza Lima
FT
1
2
Alianza Atletico
Asociacion Deportiva Tarma
Mängupäev 13
FT
2
0
Cusco FC
CS Cienciano
FT
3
2
UTC de Cajamarca
Atletico Grau
FT
0
0
Sport Boys Association
Union Comercio
Mängupäev 13
FT
1
0
Sport Huancayo
Carlos Mannucci
Mängupäev 12
FT
0
0
Comerciantes Unidos
Alianza Atletico
Mängupäev 12
FT
1
2
Atletico Grau
FBC Melgar
FT
2
0
Sporting Cristal
Cusco FC
Mängupäev 12
FT
2
0
Carlos Mannucci
UTC de Cajamarca
FT
1
0
Asociacion Deportiva Tarma
CD Universidad Cesar Vallejo
FT
6
0
Los Chankas CYC
Sport Huancayo
FT
0
2
CS Cienciano
Deportivo Garcilaso
Mängupäev 12
FT
1
2
Union Comercio
Universitario de Deportes
FT
3
0
Alianza Lima
Sport Boys Association
Mängupäev 11
FT
2
3
Deportivo Garcilaso
Sporting Cristal
Mängupäev 11
FT
2
0
UTC de Cajamarca
Los Chankas CYC
FT
2
0
Alianza Lima
Atletico Grau
Mängupäev 11
FT
3
2
Cusco FC
Asociacion Deportiva Tarma
FT
3
1
CD Universidad Cesar Vallejo
Comerciantes Unidos
FT
1
2
Sport Boys Association
Universitario de Deportes
Mängupäev 11
FT
2
0
FBC Melgar
Carlos Mannucci
FT
2
0
Alianza Atletico
Union Comercio
Mängupäev 11
FT
1
2
Sport Huancayo
CS Cienciano
Mängupäev 10
FT
0
1
Comerciantes Unidos
Cusco FC
Mängupäev 10
FT
4
0
Sporting Cristal
Sport Huancayo
FT
2
2
Asociacion Deportiva Tarma
Deportivo Garcilaso
FT
1
1
CS Cienciano
UTC de Cajamarca
Mängupäev 10
FT
0
4
Carlos Mannucci
Alianza Lima
FT
2
2
Union Comercio
CD Universidad Cesar Vallejo
FT
2
2
Los Chankas CYC
FBC Melgar
FT
1
0
Universitario de Deportes
Alianza Atletico
Mängupäev 10
FT
0
0
Atletico Grau
Sport Boys Association
Mängupäev 9
FT
1
2
UTC de Cajamarca
Sporting Cristal
FT
0
0
Sport Boys Association
Alianza Atletico
FT
0
2
Sport Huancayo
Asociacion Deportiva Tarma
FT
0
0
CD Universidad Cesar Vallejo
Universitario de Deportes
Mängupäev 9
FT
2
0
FBC Melgar
CS Cienciano
FT
3
0
Atletico Grau
Carlos Mannucci
FT
1
0
Cusco FC
Union Comercio
Mängupäev 9
FT
3
0
Alianza Lima
Los Chankas CYC
Mängupäev 9
FT
1
2
Deportivo Garcilaso
Comerciantes Unidos
Mängupäev 8
FT
2
1
Asociacion Deportiva Tarma
UTC de Cajamarca
Mängupäev 8
FT
0
1
Los Chankas CYC
Atletico Grau
FT
0
4
Union Comercio
Deportivo Garcilaso
FT
1
0
Carlos Mannucci
Sport Boys Association
Mängupäev 8
FT
3
2
Comerciantes Unidos
Sport Huancayo
FT
1
1
Alianza Atletico
CD Universidad Cesar Vallejo
FT
1
2
Sporting Cristal
FBC Melgar
Mängupäev 8
FT
2
1
CS Cienciano
Alianza Lima
FT
1
0
Universitario de Deportes
Cusco FC
Mängupäev 7
FT
2
2
Sport Huancayo
Union Comercio
FT
2
0
Sport Boys Association
CD Universidad Cesar Vallejo
FT
1
2
Alianza Lima
Sporting Cristal
Mängupäev 7
FT
2
1
Carlos Mannucci
Los Chankas CYC
FT
3
1
FBC Melgar
Asociacion Deportiva Tarma
FT
1
1
Atletico Grau
CS Cienciano
FT
2
2
Deportivo Garcilaso
Universitario de Deportes
Mängupäev 7
FT
2
3
UTC de Cajamarca
Comerciantes Unidos
Mängupäev 7
FT
2
0
Cusco FC
Alianza Atletico
Mängupäev 6
FT
2
0
Union Comercio
UTC de Cajamarca
FT
2
2
CS Cienciano
Carlos Mannucci
Mängupäev 6
FT
2
0
Los Chankas CYC
Sport Boys Association
FT
2
2
CD Universidad Cesar Vallejo
Cusco FC
Mängupäev 6
FT
0
0
Comerciantes Unidos
FBC Melgar
FT
1
0
Sporting Cristal
Atletico Grau
FT
2
0
Universitario de Deportes
Sport Huancayo
Mängupäev 6
FT
2
0
Asociacion Deportiva Tarma
Alianza Lima
Mängupäev 6
FT
3
0
Alianza Atletico
Deportivo Garcilaso
Mängupäev 5
FT
1
2
Los Chankas CYC
CS Cienciano
FT
2
0
Deportivo Garcilaso
CD Universidad Cesar Vallejo
Mängupäev 5
FT
5
1
Alianza Lima
Comerciantes Unidos
FT
2
2
Atletico Grau
Asociacion Deportiva Tarma
Mängupäev 5
FT
0
4
Carlos Mannucci
Sporting Cristal
FT
2
1
FBC Melgar
Union Comercio
FT
0
0
UTC de Cajamarca
Universitario de Deportes
FT
3
0
Sport Boys Association
Cusco FC
Mängupäev 5
FT
4
0
Sport Huancayo
Alianza Atletico
Mängupäev 4
FT
2
2
Comerciantes Unidos
Atletico Grau
FT
1
1
CD Universidad Cesar Vallejo
Sport Huancayo
Mängupäev 4
FT
3
2
CS Cienciano
Sport Boys Association
FT
1
3
Union Comercio
Alianza Lima
FT
2
0
Universitario de Deportes
FBC Melgar
Mängupäev 4
FT
1
0
Cusco FC
Deportivo Garcilaso
FT
4
0
Asociacion Deportiva Tarma
Carlos Mannucci
Mängupäev 4
FT
2
0
Alianza Atletico
UTC de Cajamarca
FT
4
1
Sporting Cristal
Los Chankas CYC
Mängupäev 3
FT
1
0
Atletico Grau
Union Comercio
Mängupäev 3
FT
2
0
Sport Huancayo
Cusco FC
FT
2
0
Sport Boys Association
Deportivo Garcilaso
FT
2
0
Los Chankas CYC
Asociacion Deportiva Tarma
FT
0
1
Alianza Lima
Universitario de Deportes
Mängupäev 3
FT
1
3
Carlos Mannucci
Comerciantes Unidos
FT
1
0
FBC Melgar
Alianza Atletico
FT
2
2
CS Cienciano
Sporting Cristal
Mängupäev 3
FT
4
0
UTC de Cajamarca
CD Universidad Cesar Vallejo
Mängupäev 2
FT
3
2
Comerciantes Unidos
Los Chankas CYC
FT
0
2
Deportivo Garcilaso
Sport Huancayo
Mängupäev 2
FT
1
3
Sport Boys Association
Sporting Cristal
FT
0
2
Alianza Atletico
Alianza Lima
FT
1
0
Universitario de Deportes
Atletico Grau
Mängupäev 2
FT
2
2
Union Comercio
Carlos Mannucci
FT
1
1
Asociacion Deportiva Tarma
CS Cienciano
FT
3
2
CD Universidad Cesar Vallejo
FBC Melgar
Mängupäev 2
FT
1
1
Cusco FC
UTC de Cajamarca
Mängupäev 1
FT
2
1
Los Chankas CYC
Union Comercio
FT
2
1
Alianza Lima
CD Universidad Cesar Vallejo
Mängupäev 1
FT
0
4
Carlos Mannucci
Universitario de Deportes
FT
1
1
Atletico Grau
Alianza Atletico
FT
1
0
CS Cienciano
Comerciantes Unidos
Mängupäev 1
FT
1
0
Sport Huancayo
Sport Boys Association
FT
6
2
Sporting Cristal
Asociacion Deportiva Tarma
FT
2
3
FBC Melgar
Cusco FC
Mängupäev 1
FT
1
0
UTC de Cajamarca
Deportivo Garcilaso
Jaga
Tweet
Mängud
Päevauudised
Otsi
Lemmikud