Tulemused - Slovensky Pohar 2023/2024, Slovakia
Otsi
Päevauudised
Lemmikud
Seaded
Jalgpall
Slovakia
Slovensky Pohar
1809 jälgijat
Lemmik
26
31
Ülevaade
Tulemused
Kõik mängud
Tabel
Statistika
Meeskonnad
Tulev
Andmed pole saadaval
Tulemused
FT
1
0
MFK Ruzomberok
FC Spartak Trnava
FT
0
0
FK Zeleziarne Podbrezova
FC Spartak Trnava
Vaata kõiki matše
Final
FT
1
0
MFK Ruzomberok
FC Spartak Trnava
Semifinal
FT
0
0
FK Zeleziarne Podbrezova
FC Spartak Trnava
Semifinal
FT
0
1
MFK Ruzomberok
SK Odeva Lipany
Semifinal
FT
1
0
FC Spartak Trnava
FK Zeleziarne Podbrezova
Semifinal
FT
0
5
SK Odeva Lipany
MFK Ruzomberok
Quarterfinal
FT
1
3
ŠK Slovan Bratislava
FK Zeleziarne Podbrezova
Quarterfinal
FT
0
2
MFK Zemplin Michalovce
FC Spartak Trnava
Quarterfinal
FT
0
1
DAC 1904 Dunajska Streda
MFK Ruzomberok
FT
1
0
ŠK Slovan Bratislava
MŠK Žilina
Pen.
0
0
SK Odeva Lipany
MFK Skalica
Round of 16
FT
2
3
FK Kosice
FC Spartak Trnava
Round 5
FT
2
0
MFK Ruzomberok
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dol...
Round 4
FT
0
3
FK Slovan Galanta
ŠK Slovan Bratislava
Round 5
FT
1
3
FC Vion Zlate Moravce - Vrable
FK Zeleziarne Podbrezova
Round 5
FT
2
0
MFK Skalica
KFC Komarno
FT
0
3
Lokomotiva Devinska Nova Ves
MFK Zemplin Michalovce
Pen.
1
1
SK Odeva Lipany
Spartak Myjava
Round 5
FT
0
3
Spisska Nova Ves
DAC 1904 Dunajska Streda
Round 4
FT
1
2
MSK Povazska Bystrica
FC Spartak Trnava
Round 4
FT
1
2
FK Poprad
Spartak Myjava
FT
1
1
MFK Ruzomberok
MFK Tatran Liptovsky Mikulas
FT
1
1
Lokomotiva Devinska Nova Ves
AS Trencin
FT
0
8
Tj Sokol Medzibrod
MŠK Žilina
FT
0
3
SK Javornik Makov
SK Odeva Lipany
FT
0
2
MSK Fomat Martin
KFC Komarno
FT
0
0
TJ Slovan Brvniste
Spisska Nova Ves
FT
0
2
FC STK 1914 Samorin
FK Kosice
FT
1
6
MFK Snina
DAC 1904 Dunajska Streda
FT
1
2
FK Belusa
MFK Skalica
Näita kõiki (2 veel)
Round 4
FT
0
9
FK Slavoj Trebisov
FK Zeleziarne Podbrezova
FT
1
0
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dol...
Dukla Banska Bystrica
Round 3
FT
1
3
SKF Sered
ŠK Slovan Bratislava
Round 3
FT
1
2
OFK Banik Lehota Pod Vtacnikom
FC Spartak Trnava
FT
0
6
Tj Spissky Stiavnik
FK Kosice
Round 3
FT
0
4
PFK Piestany
Spartak Myjava
Round 3
FT
1
6
FC Banik Prievidza
MSK Povazska Bystrica
Round 3
FT
0
3
Tatran Oravske Vesele
MŠK Žilina
FT
3
2
SK Odeva Lipany
MFK Dolny Kubin
Round 3
FT
5
2
FK Poprad
MSK Tesla Stropkov
FT
0
3
OFK Tovarniky
FC Vion Zlate Moravce - Vrable
FT
1
2
Ok Castkovce
AS Trencin
FT
0
1
MSK Novohrad Lucenec
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dol...
FT
1
2
MFK Vranov Nad Toplou
MFK Zemplin Michalovce
FT
1
2
Lok. Kosice
FK Slavoj Trebisov
FT
1
0
MFK Snina
1. FC Tatran Presov
FT
2
4
MSK Spisske Podhradie
MFK Tatran Liptovsky Mikulas
FT
0
5
Tj Visnove
MSK Fomat Martin
FT
2
0
SK Javornik Makov
MFK Stara Lubovna
Näita kõiki (7 veel)
Round 3
FT
0
3
FK Podkonice
Dukla Banska Bystrica
FT
0
4
Tj Druzstevnik Siladice
MFK Skalica
Round 3
FT
2
2
Tj Sokol Medzibrod
MSK Rimavska Sobota
Round 2
FT
0
8
SK Surany
FC Spartak Trnava
FT
0
0
SK Bab
OFK Malzenice
FT
0
7
Svaty Jur
ŠK Slovan Bratislava
Round 2
FT
0
11
OFK Ludanice
FC Vion Zlate Moravce - Vrable
FT
1
4
SK Vinica
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dol...
FT
0
3
TJ Sokol Zubrohlava
MFK Ruzomberok
Round 2
FT
2
3
Osk Besenova
MFK Stara Lubovna
Round 2
FT
0
1
MFK Roznava
MFK Zemplin Michalovce
FT
0
6
FK Geca 73
MFK Tatran Liptovsky Mikulas
FT
3
0
TJ Slovan Brvniste
Partizan Domaniza
FT
5
0
OFK Tovarniky
FK Junior Kanianka
FT
0
3
MFK Kezmarok
FK Kosice
FT
0
3
FK Jesenske
MSK Novohrad Lucenec
Round 2
FT
0
2
FK Salkova
MSK Fomat Martin
FT
1
3
MFK Spartak Medzev
1. FC Tatran Presov
FT
0
6
FK II Rakoczi Ferenc Borsa
FK Slavoj Trebisov
FT
2
2
FK Poprad
FK Humenne
FT
0
1
MFk Gelnica
Spisska Nova Ves
FT
0
12
Tj Tatran Cierny Balog
FK Zeleziarne Podbrezova
FT
0
3
MFK Vrbove
AS Trencin
FT
1
1
SK Besenov
FK Slovan Duslo Sala
FT
0
0
SK Nova Dedinka
FK Slovan Galanta
FT
1
4
SK Kmetovo
FKM Nove Zamky
Näita kõiki (37 veel)
Round 2
FT
3
1
TJ Slavoj Boleraz
MSK Puchov
FT
1
5
TJ Slovan Tomasovce
KFC Komarno
FT
1
5
TJD Pribelce
RSC Hamsik Academy Banska Bystrica
Round 1
FT
1
1
FK Jesenske
OFK Slovenska Lupca
FT
0
4
OSK Fintice
MSK Spisske Podhradie
FT
1
1
Tj Horne Saliby
Mso Sturovo
FT
3
0
SK Vinica
OFK Olovary
FT
0
6
SK Bela
MSK Fomat Martin
FT
1
0
FK 09 Bacuch
MFk Revuca
Round 1
FT
2
4
Tj Tatran Chlebnice
Tj Spartak Radostka
Round 1
FT
0
9
OFK Dunajska Luzna
SKF Sered
Round 1
FT
0
4
Tj Slovan Bystricka
OSK Rosina
Round 1
FT
1
2
Tj Pramen Dolna Strehova
TJD Pribelce
FT
0
2
TJ Slovan Magura Vavrecka
SK Dynamo Diviaky
FT
5
1
TJ Jednota Malinec
Osk Radzovce
FT
0
3
Tj Horny Hricov
MSK Kysucke Nove Mesto
Round 1
FT
2
4
FK Strecno
Osk Renop Liptovska Tepla
FT
1
5
FK Selce
SK Badin Obcianske Zdruzenie
FT
4
1
Oravan Oravska Jasenica
FK Tatran Turzovka
FT
2
4
Attack Vrutky
FK Salkova
Round 1
FT
0
0
OFK 1950 Priechod
Tj Sokol Medzibrod
Round 1
FT
0
4
FK Brezno
RSC Hamsik Academy Banska Bystrica
FT
1
1
SK Tomasov
Rovinka
FT
0
6
MSK Kralova Pri Senci
Raca Bratislava
FT
0
2
TJ Slovan Dudince
TJ Slovan Tomasovce
FT
0
4
FK Nizna
TJ Sokol Zubrohlava
FT
5
0
Tj Partizan Osrblie
MFK Detva
FT
0
1
OSK Likavka
Osk Besenova
FT
0
1
FK Predmier
SK Javornik Makov
FT
0
3
MSK Tisovec
FK Iskra Hnusta
FT
0
3
SK Zavod
FC Rohoznik
Näita kõiki (21 veel)
Round 1
FT
3
1
SK Nova Dedinka
Vrakuna Bratislava
FT
2
1
Tj Slovan Vistuk
PSC Pezinok
FT
0
6
OSK Lab
MFK Rusovce
FT
2
4
TJ Spartak Kvasov
TJ Slovan Brvniste
FT
0
7
FC Druzstevnik Rybky
TJ Slavoj Boleraz
FT
5
1
SK Bab
SK Soporna
FT
2
0
SK Surany
OFK Branc
FT
0
8
FC Komjatice
TJ Druzstevnik Trstice
FT
0
2
OFK Solcany
OFK Tovarniky
FT
0
0
OFK Perin
MFK Roznava
Näita kõiki (10 veel)
Round 1
FT
1
0
OFK Ludanice
FC Topolcany
FT
2
1
Lokomotiva Devinska Nova Ves
SDM Domino Bratislava
FT
1
4
Tj Druzstevnik Jacovce
FC Banik Prievidza
FT
3
3
FK Danubia Velky Biel
SK Bernolakovo
FT
0
1
TJ Lokomotiva Banov
SK Besenov
FT
1
3
OSK Podolie
FK Bestrent Horna Krupa
FT
3
3
Tj Tatran Cierny Balog
SK Partizan Cierny Balog
FT
2
2
Tj Druzstevnik Hlboke
MFK Vrbove
FT
0
4
TJ Pokrok Stara Bystrica
Tj Visnove
Round 1
FT
0
5
FK Krasnohorske Podhradie
MFK Spartak Medzev
FT
3
4
OSK Sokol Chminianska Nova Ves
MFk Slovan Sabinov
FT
0
0
MSK Slavoj Spisska Bela
MFK Kezmarok
FT
0
1
FK Olcnava
OSK Rudnany
FT
0
1
SK Harichovce
FK Poprad
FT
7
3
Lok. Kosice
FK Cana
FT
3
1
MFk Gelnica
FK Kechnec
FT
7
0
FK II Rakoczi Ferenc Borsa
Tj Mladost Kalsa
FT
6
1
Tj Druzstevnik Mala Ida
OSK Pavlovce nad Uhom
Jaga
Tweet
Mängud
Päevauudised
Otsi
Lemmikud