លទ្ធផល - J3 League 2024, Japan
ស្វែងរក
ដំណឹងប្រចាំថ្ងៃ
ចំណូលចិត្ត
ដំឡើង
បាល់ទាត់
Japan
J3 League
អ្នកតាមដាន 3497
ចំណូលចិត្ត
23
15
ទិដ្ឋភាពទូទៅ
លទ្ធផល
ទាំងអស់
តារាង
ស្ថិតិ
ក្រុម
ឆាប់ៗនេះ
0
0
FC Imabari
Fukushima United FC
0
0
Iwate Grulla Morioka
YSCC Yokohama
0
0
AC Nagano Parceiro
Zweigen Kanazawa
0
0
Matsumoto Yamaga FC
Giravanz Kitakyushu
0
0
Kataller Toyama
FC Osaka
0
0
Nara Club
FC Gifu
0
0
Kamatamare Sanuki
Omiya Ardija
0
0
FC Ryukyu
Tegevajaro Miyazaki
0
0
Gainare Tottori
SC Sagamihara
0
0
Azul Claro Numazu
Vanraure Hachinohe FC
មើលប្រកួតទាំងអស
លទ្ធផល
ផព
0
1
FC Gifu
Giravanz Kitakyushu
ផព
2
1
Fukushima United FC
Nara Club
ផព
0
2
Omiya Ardija
Matsumoto Yamaga FC
ផព
0
0
YSCC Yokohama
SC Sagamihara
ផព
3
3
Zweigen Kanazawa
Gainare Tottori
ផព
1
0
Kamatamare Sanuki
Azul Claro Numazu
ផព
0
1
Tegevajaro Miyazaki
AC Nagano Parceiro
ផព
4
1
Vanraure Hachinohe FC
Iwate Grulla Morioka
ផព
0
1
FC Osaka
FC Ryukyu
ផព
0
2
FC Imabari
Kataller Toyama
ផព
2
1
AC Nagano Parceiro
FC Gifu
ផព
0
2
Iwate Grulla Morioka
Zweigen Kanazawa
ផព
0
0
SC Sagamihara
FC Osaka
ផព
1
2
Matsumoto Yamaga FC
Vanraure Hachinohe FC
ផព
1
1
Kataller Toyama
Tegevajaro Miyazaki
ផព
0
1
Azul Claro Numazu
Fukushima United FC
មើលប្រកួតទាំងអស
ថ្ងៃប្រកួតទី 13
ផព
0
1
FC Gifu
Giravanz Kitakyushu
ផព
2
1
Fukushima United FC
Nara Club
ផព
0
2
Omiya Ardija
Matsumoto Yamaga FC
ផព
0
0
YSCC Yokohama
SC Sagamihara
ផព
3
3
Zweigen Kanazawa
Gainare Tottori
ផព
1
0
Kamatamare Sanuki
Azul Claro Numazu
ផព
0
1
Tegevajaro Miyazaki
AC Nagano Parceiro
ផព
4
1
Vanraure Hachinohe FC
Iwate Grulla Morioka
ផព
0
1
FC Osaka
FC Ryukyu
ផព
0
2
FC Imabari
Kataller Toyama
ថ្ងៃប្រកួតទី 12
ផព
2
1
AC Nagano Parceiro
FC Gifu
ផព
0
2
Iwate Grulla Morioka
Zweigen Kanazawa
ផព
0
0
SC Sagamihara
FC Osaka
ផព
1
2
Matsumoto Yamaga FC
Vanraure Hachinohe FC
ផព
1
1
Kataller Toyama
Tegevajaro Miyazaki
ផព
0
1
Azul Claro Numazu
Fukushima United FC
ផព
2
1
Nara Club
FC Imabari
ផព
0
0
FC Ryukyu
Kamatamare Sanuki
ផព
0
1
Giravanz Kitakyushu
YSCC Yokohama
ផព
0
3
Gainare Tottori
Omiya Ardija
ថ្ងៃប្រកួតទី 11
ផព
2
2
FC Osaka
Azul Claro Numazu
ផព
9
0
Fukushima United FC
Iwate Grulla Morioka
ផព
3
1
Matsumoto Yamaga FC
Kataller Toyama
ផព
0
0
Zweigen Kanazawa
FC Gifu
ផព
1
1
Kamatamare Sanuki
Vanraure Hachinohe FC
ផព
2
1
Gainare Tottori
FC Ryukyu
ថ្ងៃប្រកួតទី 11
ផព
1
1
YSCC Yokohama
Nara Club
ផព
1
1
Tegevajaro Miyazaki
SC Sagamihara
ផព
3
2
AC Nagano Parceiro
Giravanz Kitakyushu
ផព
1
4
FC Imabari
Omiya Ardija
ថ្ងៃប្រកួតទី 3
ផព
0
0
Vanraure Hachinohe FC
Giravanz Kitakyushu
ផព
1
2
Fukushima United FC
Omiya Ardija
ថ្ងៃប្រកួតទី 3
ផព
1
1
Iwate Grulla Morioka
FC Ryukyu
ផព
2
1
Matsumoto Yamaga FC
Kamatamare Sanuki
ថ្ងៃប្រកួតទី 10
ផព
4
3
FC Ryukyu
AC Nagano Parceiro
ផព
1
2
FC Gifu
Tegevajaro Miyazaki
ផព
0
1
Iwate Grulla Morioka
FC Osaka
ផព
1
1
Omiya Ardija
Azul Claro Numazu
ផព
2
0
Kataller Toyama
Gainare Tottori
ផព
3
1
Zweigen Kanazawa
YSCC Yokohama
ផព
1
1
Giravanz Kitakyushu
Kamatamare Sanuki
ផព
0
1
Vanraure Hachinohe FC
FC Imabari
ថ្ងៃប្រកួតទី 10
ផព
1
0
SC Sagamihara
Fukushima United FC
ផព
2
2
Nara Club
Matsumoto Yamaga FC
ថ្ងៃប្រកួតទី 9
ផព
2
2
Fukushima United FC
Zweigen Kanazawa
ផព
0
2
AC Nagano Parceiro
Gainare Tottori
ផព
0
1
YSCC Yokohama
Omiya Ardija
ផព
1
1
FC Gifu
Kataller Toyama
ផព
2
1
Azul Claro Numazu
SC Sagamihara
ផព
2
0
FC Osaka
Vanraure Hachinohe FC
ផព
2
0
Giravanz Kitakyushu
FC Ryukyu
ផព
1
2
Tegevajaro Miyazaki
FC Imabari
ផព
2
1
Iwate Grulla Morioka
Nara Club
ថ្ងៃប្រកួតទី 8
ផព
1
1
Vanraure Hachinohe FC
FC Ryukyu
ផព
0
2
Kamatamare Sanuki
YSCC Yokohama
ថ្ងៃប្រកួតទី 8
ផព
1
1
SC Sagamihara
FC Gifu
ផព
1
0
Omiya Ardija
FC Osaka
ផព
6
1
Zweigen Kanazawa
Matsumoto Yamaga FC
ផព
1
0
Kataller Toyama
Giravanz Kitakyushu
ផព
2
1
Tegevajaro Miyazaki
Nara Club
ផព
4
1
Azul Claro Numazu
Iwate Grulla Morioka
ផព
1
0
Gainare Tottori
Fukushima United FC
ផព
3
3
FC Imabari
AC Nagano Parceiro
ថ្ងៃប្រកួតទី 7
ផព
1
0
Iwate Grulla Morioka
Tegevajaro Miyazaki
ផព
0
1
Fukushima United FC
YSCC Yokohama
ផព
1
2
Matsumoto Yamaga FC
FC Gifu
ផព
1
1
Giravanz Kitakyushu
Omiya Ardija
ផព
3
3
Nara Club
Zweigen Kanazawa
ផព
0
0
Gainare Tottori
Vanraure Hachinohe FC
ថ្ងៃប្រកួតទី 7
ផព
3
1
FC Ryukyu
Kataller Toyama
ផព
3
1
AC Nagano Parceiro
Azul Claro Numazu
ផព
2
1
SC Sagamihara
Kamatamare Sanuki
ផព
0
0
FC Osaka
FC Imabari
ថ្ងៃប្រកួតទី 6
ផព
3
1
FC Gifu
Iwate Grulla Morioka
ផព
0
0
Fukushima United FC
Kataller Toyama
ផព
1
1
YSCC Yokohama
Gainare Tottori
ផព
1
0
Zweigen Kanazawa
SC Sagamihara
ផព
2
1
Azul Claro Numazu
FC Ryukyu
ផព
1
1
Kamatamare Sanuki
Nara Club
ផព
1
1
Vanraure Hachinohe FC
AC Nagano Parceiro
ផព
0
1
FC Imabari
Giravanz Kitakyushu
ថ្ងៃប្រកួតទី 6
ផព
3
1
Omiya Ardija
Tegevajaro Miyazaki
ផព
0
0
FC Osaka
Matsumoto Yamaga FC
ថ្ងៃប្រកួតទី 5
ផព
1
1
SC Sagamihara
Omiya Ardija
ផព
2
1
FC Ryukyu
YSCC Yokohama
ផព
1
0
Matsumoto Yamaga FC
Iwate Grulla Morioka
ផព
2
1
AC Nagano Parceiro
Fukushima United FC
ផព
1
0
Kataller Toyama
Zweigen Kanazawa
ផព
1
0
Nara Club
Vanraure Hachinohe FC
ផព
0
0
Giravanz Kitakyushu
FC Osaka
ផព
1
1
Tegevajaro Miyazaki
Azul Claro Numazu
ផព
1
1
Gainare Tottori
Kamatamare Sanuki
ផព
0
2
FC Imabari
FC Gifu
ថ្ងៃប្រកួតទី 4
ផព
1
3
Iwate Grulla Morioka
Gainare Tottori
ផព
1
0
Fukushima United FC
Matsumoto Yamaga FC
ផព
0
0
SC Sagamihara
FC Ryukyu
ផព
2
0
Vanraure Hachinohe FC
Kataller Toyama
ថ្ងៃប្រកួតទី 4
ផព
2
0
Omiya Ardija
Nara Club
ផព
0
2
YSCC Yokohama
FC Imabari
ផព
1
0
Azul Claro Numazu
Giravanz Kitakyushu
ផព
1
1
Kamatamare Sanuki
AC Nagano Parceiro
ផព
0
2
Tegevajaro Miyazaki
Zweigen Kanazawa
ផព
0
0
FC Osaka
FC Gifu
ថ្ងៃប្រកួតទី 3
ផព
4
3
FC Gifu
Kamatamare Sanuki
ផព
1
1
Gainare Tottori
Tegevajaro Miyazaki
ផព
1
0
FC Imabari
Azul Claro Numazu
ថ្ងៃប្រកួតទី 3
ផព
1
1
Matsumoto Yamaga FC
YSCC Yokohama
ផព
1
1
AC Nagano Parceiro
SC Sagamihara
ផព
1
1
Kataller Toyama
Nara Club
ផព
2
6
Zweigen Kanazawa
FC Osaka
ថ្ងៃប្រកួតទី 2
ផព
0
2
YSCC Yokohama
FC Osaka
ផព
1
3
Zweigen Kanazawa
FC Imabari
ផព
1
1
Nara Club
AC Nagano Parceiro
ថ្ងៃប្រកួតទី 2
ផព
2
2
FC Ryukyu
Matsumoto Yamaga FC
ផព
1
0
Omiya Ardija
FC Gifu
ផព
1
0
SC Sagamihara
Vanraure Hachinohe FC
ផព
4
0
Azul Claro Numazu
Gainare Tottori
ផព
0
0
Kamatamare Sanuki
Kataller Toyama
ផព
1
1
Giravanz Kitakyushu
Iwate Grulla Morioka
ផព
1
2
Tegevajaro Miyazaki
Fukushima United FC
ថ្ងៃប្រកួតទី 1
ផព
2
1
FC Osaka
AC Nagano Parceiro
ផព
1
1
YSCC Yokohama
Kataller Toyama
ផព
3
0
Azul Claro Numazu
Zweigen Kanazawa
ផព
1
1
Kamatamare Sanuki
Iwate Grulla Morioka
ផព
1
2
Tegevajaro Miyazaki
Matsumoto Yamaga FC
ផព
1
0
FC Imabari
Gainare Tottori
ថ្ងៃប្រកួតទី 1
ផព
4
1
FC Gifu
Fukushima United FC
ផព
4
1
Omiya Ardija
Vanraure Hachinohe FC
ផព
1
2
Nara Club
FC Ryukyu
ផព
0
1
Giravanz Kitakyushu
SC Sagamihara
ចែកចាយ
Tweet
ការប្រកួត
ដំណឹងប្រចាំថ្ងៃ
ស្វែងរក
ចំណូលចិត្ត