លទ្ធផល - JD Cymru North 2023/2024, Wales
ស្វែងរក
ដំណឹងប្រចាំថ្ងៃ
ចំណូលចិត្ត
ដំឡើង
បាល់ទាត់
Wales
JD Cymru North
អ្នកតាមដាន 569
ចំណូលចិត្ត
28
13
ទិដ្ឋភាពទូទៅ
លទ្ធផល
ទាំងអស់
តារាង
ស្ថិតិ
ក្រុម
ឆាប់ៗនេះ
0
0
Llandudno FC
Holywell Town
0
0
Buckley Town
Guilsfield FC
0
0
Gresford Athletic
Ruthin Town
0
0
Llanidloes Town
Chirk AAA
0
0
Mold Alexandra FC
Caersws
0
0
Porthmadog FC
Airbus UK Broughton
0
0
Prestatyn Town
Flint Town United
0
0
Airbus UK Broughton
Buckley Town
0
0
Bangor 1876 FC
Llandudno FC
0
0
Caersws
Denbigh Town
0
0
Chirk AAA
Porthmadog FC
0
0
Guilsfield FC
Gresford Athletic
0
0
Holywell Town
Llanidloes Town
0
0
Ruthin Town
Prestatyn Town
0
0
Flint Town United
Mold Alexandra FC
មើលប្រកួតទាំងអស
លទ្ធផល
ផព
1
0
Mold Alexandra FC
Gresford Athletic
ផព
3
0
Buckley Town
Llanidloes Town
មើលប្រកួតទាំងអស
ថ្ងៃប្រកួតទី 2
ផព
1
0
Mold Alexandra FC
Gresford Athletic
ថ្ងៃប្រកួតទី 25
ផព
3
0
Buckley Town
Llanidloes Town
ថ្ងៃប្រកួតទី 19
ផព
2
5
Denbigh Town
Gresford Athletic
ផព
4
0
Holywell Town
Prestatyn Town
ផព
2
2
Guilsfield FC
Caersws
ថ្ងៃប្រកួតទី 27
ផព
2
0
Airbus UK Broughton
Llanidloes Town
ផព
7
0
Flint Town United
Ruthin Town
ផព
4
0
Guilsfield FC
Porthmadog FC
ផព
2
1
Caersws
Prestatyn Town
ផព
3
2
Chirk AAA
Llandudno FC
ផព
3
0
Holywell Town
Denbigh Town
ថ្ងៃប្រកួតទី 27
ផព
1
0
Bangor 1876 FC
Mold Alexandra FC
ថ្ងៃប្រកួតទី 26
ផព
1
2
Ruthin Town
Caersws
ផព
1
3
Mold Alexandra FC
Holywell Town
ផព
1
3
Porthmadog FC
Buckley Town
ថ្ងៃប្រកួតទី 26
ផព
6
1
Denbigh Town
Chirk AAA
ផព
2
4
Gresford Athletic
Flint Town United
ផព
1
5
Llandudno FC
Airbus UK Broughton
ផព
1
4
Llanidloes Town
Guilsfield FC
ផព
3
4
Prestatyn Town
Bangor 1876 FC
ថ្ងៃប្រកួតទី 18
ផព
3
0
Holywell Town
Buckley Town
ផព
1
1
Prestatyn Town
Mold Alexandra FC
ថ្ងៃប្រកួតទី 25
ផព
3
1
Airbus UK Broughton
Denbigh Town
ផព
2
3
Guilsfield FC
Llandudno FC
ផព
0
0
Bangor 1876 FC
Ruthin Town
ផព
1
2
Caersws
Flint Town United
ផព
1
4
Chirk AAA
Mold Alexandra FC
ផព
0
1
Porthmadog FC
Gresford Athletic
ថ្ងៃប្រកួតទី 13
ផព
4
2
Holywell Town
Guilsfield FC
ផព
4
3
Denbigh Town
Prestatyn Town
ថ្ងៃប្រកួតទី 24
ផព
2
2
Denbigh Town
Guilsfield FC
ផព
1
2
Llanidloes Town
Porthmadog FC
ផព
0
3
Mold Alexandra FC
Airbus UK Broughton
ផព
1
1
Caersws
Gresford Athletic
ផព
4
2
Flint Town United
Bangor 1876 FC
ថ្ងៃប្រកួតទី 24
ផព
2
1
Prestatyn Town
Chirk AAA
ផព
1
5
Llandudno FC
Buckley Town
ថ្ងៃប្រកួតទី 14
ផព
0
3
Chirk AAA
Prestatyn Town
ផព
1
2
Caersws
Porthmadog FC
ថ្ងៃប្រកួតទី 10
ផព
1
5
Llanidloes Town
Mold Alexandra FC
ផព
5
4
Ruthin Town
Llandudno FC
ថ្ងៃប្រកួតទី 23
ផព
0
3
Guilsfield FC
Mold Alexandra FC
ផព
6
0
Airbus UK Broughton
Prestatyn Town
ផព
2
0
Bangor 1876 FC
Caersws
ផព
1
2
Buckley Town
Denbigh Town
ផព
1
2
Chirk AAA
Ruthin Town
ផព
1
0
Holywell Town
Flint Town United
ផព
2
3
Porthmadog FC
Llandudno FC
ថ្ងៃប្រកួតទី 23
ផព
0
2
Llanidloes Town
Gresford Athletic
ថ្ងៃប្រកួតទី 22
ផព
3
0
Flint Town United
Chirk AAA
ផព
2
3
Ruthin Town
Airbus UK Broughton
ផព
1
2
Caersws
Holywell Town
ផព
6
1
Llandudno FC
Llanidloes Town
ផព
1
2
Mold Alexandra FC
Buckley Town
ផព
1
1
Prestatyn Town
Guilsfield FC
ថ្ងៃប្រកួតទី 22
ផព
3
1
Denbigh Town
Porthmadog FC
ផព
1
3
Gresford Athletic
Bangor 1876 FC
ថ្ងៃប្រកួតទី 10
ផព
1
3
Guilsfield FC
Flint Town United
ផព
0
1
Chirk AAA
Bangor 1876 FC
ផព
0
1
Porthmadog FC
Llanidloes Town
ផព
2
1
Buckley Town
Caersws
ផព
4
1
Holywell Town
Gresford Athletic
ថ្ងៃប្រកួតទី 21
ផព
2
1
Guilsfield FC
Ruthin Town
ផព
3
0
Airbus UK Broughton
Flint Town United
ផព
5
1
Buckley Town
Prestatyn Town
ផព
2
3
Llandudno FC
Gresford Athletic
ផព
2
1
Holywell Town
Bangor 1876 FC
ផព
1
2
Porthmadog FC
Mold Alexandra FC
ថ្ងៃប្រកួតទី 20
ផព
3
2
Bangor 1876 FC
Chirk AAA
ផព
3
3
Caersws
Airbus UK Broughton
ផព
1
1
Flint Town United
Guilsfield FC
ផព
4
1
Mold Alexandra FC
Llanidloes Town
ផព
3
2
Prestatyn Town
Porthmadog FC
ថ្ងៃប្រកួតទី 20
ផព
4
1
Denbigh Town
Llandudno FC
ផព
0
5
Gresford Athletic
Holywell Town
ផព
2
2
Buckley Town
Ruthin Town
ថ្ងៃប្រកួតទី 16
ផព
2
3
Prestatyn Town
Llandudno FC
ថ្ងៃប្រកួតទី 19
ផព
0
3
Buckley Town
Flint Town United
ផព
0
2
Chirk AAA
Holywell Town
ផព
1
2
Llandudno FC
Mold Alexandra FC
ផព
1
1
Llanidloes Town
Prestatyn Town
ផព
2
3
Porthmadog FC
Ruthin Town
ថ្ងៃប្រកួតទី 19
ផព
4
0
Airbus UK Broughton
Bangor 1876 FC
ថ្ងៃប្រកួតទី 18
ផព
5
1
Flint Town United
Llandudno FC
ផព
0
3
Gresford Athletic
Airbus UK Broughton
ផព
4
0
Ruthin Town
Denbigh Town
ផព
4
1
Bangor 1876 FC
Porthmadog FC
ថ្ងៃប្រកួតទី 17
ផព
3
0
Mold Alexandra FC
Prestatyn Town
ថ្ងៃប្រកួតទី 18
ផព
2
2
Chirk AAA
Guilsfield FC
ថ្ងៃប្រកួតទី 17
ផព
1
2
Buckley Town
Holywell Town
ផព
0
0
Airbus UK Broughton
Gresford Athletic
ផព
4
0
Guilsfield FC
Chirk AAA
ផព
1
5
Llandudno FC
Flint Town United
ផព
1
3
Llanidloes Town
Caersws
ផព
0
4
Porthmadog FC
Bangor 1876 FC
ផព
2
1
Denbigh Town
Ruthin Town
ថ្ងៃប្រកួតទី 14
ផព
1
4
Bangor 1876 FC
Flint Town United
ថ្ងៃប្រកួតទី 14
ផព
2
3
Buckley Town
Llandudno FC
ផព
1
0
Holywell Town
Ruthin Town
ថ្ងៃប្រកួតទី 16
ផព
2
2
Caersws
Buckley Town
ផព
2
1
Bangor 1876 FC
Guilsfield FC
ផព
1
2
Holywell Town
Airbus UK Broughton
ផព
2
0
Mold Alexandra FC
Denbigh Town
ផព
6
1
Ruthin Town
Llanidloes Town
ថ្ងៃប្រកួតទី 16
ផព
3
0
Flint Town United
Porthmadog FC
ផព
6
0
Gresford Athletic
Chirk AAA
ថ្ងៃប្រកួតទី 14
ផព
5
3
Airbus UK Broughton
Mold Alexandra FC
ថ្ងៃប្រកួតទី 10
ផព
2
2
Llandudno FC
Denbigh Town
ថ្ងៃប្រកួតទី 15
ផព
2
3
Buckley Town
Bangor 1876 FC
ផព
3
2
Airbus UK Broughton
Chirk AAA
ថ្ងៃប្រកួតទី 14
ផព
1
3
Gresford Athletic
Caersws
ថ្ងៃប្រកួតទី 13
ផព
0
5
Chirk AAA
Airbus UK Broughton
ផព
9
4
Flint Town United
Llanidloes Town
ផព
1
1
Porthmadog FC
Caersws
ថ្ងៃប្រកួតទី 13
ផព
2
1
Llandudno FC
Ruthin Town
ផព
3
0
Bangor 1876 FC
Buckley Town
ផព
1
5
Gresford Athletic
Mold Alexandra FC
ផព
0
3
Prestatyn Town
Denbigh Town
ថ្ងៃប្រកួតទី 2
ផព
0
2
Llanidloes Town
Holywell Town
ថ្ងៃប្រកួតទី 4
ផព
4
1
Llandudno FC
Chirk AAA
ថ្ងៃប្រកួតទី 12
ផព
0
0
Chirk AAA
Gresford Athletic
ថ្ងៃប្រកួតទី 12
ផព
1
1
Airbus UK Broughton
Holywell Town
ផព
1
3
Porthmadog FC
Flint Town United
ថ្ងៃប្រកួតទី 12
ផព
3
2
Denbigh Town
Mold Alexandra FC
ផព
3
2
Llandudno FC
Prestatyn Town
ថ្ងៃប្រកួតទី 11
ផព
2
3
Caersws
Guilsfield FC
ផព
1
2
Bangor 1876 FC
Airbus UK Broughton
ផព
1
2
Gresford Athletic
Denbigh Town
ផព
2
0
Flint Town United
Buckley Town
ផព
2
1
Holywell Town
Chirk AAA
ផព
1
0
Mold Alexandra FC
Llandudno FC
ផព
1
0
Prestatyn Town
Llanidloes Town
ថ្ងៃប្រកួតទី 11
ផព
1
1
Ruthin Town
Porthmadog FC
ថ្ងៃប្រកួតទី 10
ផព
2
3
Ruthin Town
Buckley Town
ផព
3
3
Airbus UK Broughton
Caersws
ផព
3
1
Porthmadog FC
Prestatyn Town
ថ្ងៃប្រកួតទី 7
ផព
0
4
Prestatyn Town
Airbus UK Broughton
ថ្ងៃប្រកួតទី 9
ផព
3
1
Gresford Athletic
Llandudno FC
ផព
3
2
Caersws
Chirk AAA
ផព
6
2
Denbigh Town
Llanidloes Town
ផព
1
0
Flint Town United
Airbus UK Broughton
ផព
5
1
Mold Alexandra FC
Porthmadog FC
ផព
4
2
Prestatyn Town
Buckley Town
ថ្ងៃប្រកួតទី 9
ផព
1
4
Bangor 1876 FC
Holywell Town
ផព
1
2
Ruthin Town
Guilsfield FC
ថ្ងៃប្រកួតទី 4
ផព
2
1
Gresford Athletic
Buckley Town
ថ្ងៃប្រកួតទី 8
ផព
2
0
Airbus UK Broughton
Ruthin Town
ផព
0
3
Buckley Town
Mold Alexandra FC
ផព
1
4
Chirk AAA
Flint Town United
ផព
3
1
Guilsfield FC
Prestatyn Town
ផព
3
1
Holywell Town
Caersws
ផព
3
2
Llanidloes Town
Llandudno FC
ផព
2
1
Porthmadog FC
Denbigh Town
ថ្ងៃប្រកួតទី 8
ផព
1
3
Bangor 1876 FC
Gresford Athletic
ថ្ងៃប្រកួតទី 7
ផព
2
3
Caersws
Bangor 1876 FC
ផព
1
1
Flint Town United
Holywell Town
ផព
3
0
Mold Alexandra FC
Guilsfield FC
ផព
3
2
Ruthin Town
Chirk AAA
ថ្ងៃប្រកួតទី 7
ផព
6
5
Denbigh Town
Buckley Town
ផព
4
1
Gresford Athletic
Llanidloes Town
ផព
3
2
Llandudno FC
Porthmadog FC
ថ្ងៃប្រកួតទី 6
ផព
2
3
Gresford Athletic
Porthmadog FC
ផព
3
2
Flint Town United
Caersws
ផព
0
2
Llandudno FC
Guilsfield FC
ផព
2
2
Llanidloes Town
Buckley Town
ផព
5
2
Mold Alexandra FC
Chirk AAA
ថ្ងៃប្រកួតទី 6
ផព
2
0
Denbigh Town
Airbus UK Broughton
ផព
4
0
Ruthin Town
Bangor 1876 FC
ផព
0
4
Prestatyn Town
Holywell Town
ថ្ងៃប្រកួតទី 2
ផព
1
1
Gresford Athletic
Guilsfield FC
ថ្ងៃប្រកួតទី 5
ផព
3
0
Flint Town United
Gresford Athletic
ផព
2
1
Airbus UK Broughton
Llandudno FC
ផព
1
4
Bangor 1876 FC
Prestatyn Town
ផព
1
1
Buckley Town
Porthmadog FC
ផព
0
1
Chirk AAA
Denbigh Town
ផព
3
0
Holywell Town
Mold Alexandra FC
ថ្ងៃប្រកួតទី 5
ផព
5
1
Caersws
Ruthin Town
ថ្ងៃប្រកួតទី 5
ផព
1
1
Guilsfield FC
Llanidloes Town
ថ្ងៃប្រកួតទី 4
ផព
1
5
Llanidloes Town
Airbus UK Broughton
ផព
3
1
Mold Alexandra FC
Bangor 1876 FC
ផព
0
1
Porthmadog FC
Guilsfield FC
ថ្ងៃប្រកួតទី 4
ផព
1
1
Ruthin Town
Flint Town United
ផព
1
5
Denbigh Town
Holywell Town
ផព
0
0
Prestatyn Town
Caersws
ថ្ងៃប្រកួតទី 3
ផព
2
0
Chirk AAA
Llanidloes Town
ថ្ងៃប្រកួតទី 3
ផព
2
1
Airbus UK Broughton
Porthmadog FC
ផព
4
0
Caersws
Mold Alexandra FC
ផព
2
1
Bangor 1876 FC
Denbigh Town
ផព
2
1
Flint Town United
Prestatyn Town
ផព
2
1
Holywell Town
Llandudno FC
ថ្ងៃប្រកួតទី 3
ផព
1
1
Ruthin Town
Gresford Athletic
ផព
0
1
Guilsfield FC
Buckley Town
ថ្ងៃប្រកួតទី 2
ផព
1
3
Buckley Town
Airbus UK Broughton
ផព
4
1
Denbigh Town
Caersws
ផព
2
4
Llandudno FC
Bangor 1876 FC
ផព
4
1
Porthmadog FC
Chirk AAA
ផព
1
2
Prestatyn Town
Ruthin Town
ថ្ងៃប្រកួតទី 1
ផព
6
0
Bangor 1876 FC
Llanidloes Town
ផព
3
0
Airbus UK Broughton
Guilsfield FC
ផព
2
1
Caersws
Llandudno FC
ផព
2
1
Flint Town United
Denbigh Town
ផព
1
0
Holywell Town
Porthmadog FC
ផព
1
0
Prestatyn Town
Gresford Athletic
ថ្ងៃប្រកួតទី 1
ផព
1
2
Ruthin Town
Mold Alexandra FC
ផព
0
1
Chirk AAA
Buckley Town
ចែកចាយ
Tweet
ការប្រកួត
ដំណឹងប្រចាំថ្ងៃ
ស្វែងរក
ចំណូលចិត្ត