Resultater - FA Cup, Qualification 2023/2024, England
Søk
Daglige Nyheter
Favoritter
Innstillinger
Fotball
England
FA Cup, Qualification
9960 følgere
Favoritt
1
31
Oversikt
Resultater
Kamper
Tabell
Statistikk
Lag
Kommende
Ingen data er tilgjengelige
Resultater
FT
0
1
Needham Market
York City FC
FT
2
3
Oxford City
Scarborough Athletic
FT
4
0
Barnet FC
Aveley FC
FT
3
1
Whitby Town
Chelmsford City
FT
2
0
Woking FC
Hemel Hempstead Town
FT
3
1
Chesham United
Braintree Town FC
FT
2
0
Slough Town FC
Ebbsfleet United FC
FT
1
1
Sheppey United FC
Billericay Town
FT
2
2
Scarborough Athletic
Oxford City
FT
0
1
Altrincham FC
Oldham Athletic
FT
0
1
FC Halifax Town
Marine FC
FT
3
1
AFC Fylde
Leek Town FC
FT
1
0
Hereford FC
Rochdale AFC
FT
4
1
Solihull Moors FC
Biggleswade Town
FT
5
0
Chesterfield FC
Kettering Town
FT
3
1
Alfreton Town FC
Macclesfield FC
Se alle kamper
Qualification round 4
FT
0
1
Needham Market
York City FC
FT
2
3
Oxford City
Scarborough Athletic
FT
4
0
Barnet FC
Aveley FC
FT
3
1
Whitby Town
Chelmsford City
FT
2
0
Woking FC
Hemel Hempstead Town
FT
3
1
Chesham United
Braintree Town FC
FT
2
0
Slough Town FC
Ebbsfleet United FC
FT
1
1
Sheppey United FC
Billericay Town
Round 4
FT
2
2
Scarborough Athletic
Oxford City
FT
0
1
Altrincham FC
Oldham Athletic
FT
0
1
FC Halifax Town
Marine FC
FT
3
1
AFC Fylde
Leek Town FC
FT
1
0
Hereford FC
Rochdale AFC
FT
4
1
Solihull Moors FC
Biggleswade Town
FT
5
0
Chesterfield FC
Kettering Town
FT
3
1
Alfreton Town FC
Macclesfield FC
FT
0
2
Hartlepool United
Chester FC
FT
2
2
Chelmsford City
Whitby Town
Vis alle (22 flere)
Qualification round 3
FT
4
2
Welling United FC
Gosport Borough
Qualification round 3
FT
5
0
Worksop Town
Blyth Spartans AFC
FT
1
2
Hornchurch FC
Aveley FC
FT
3
0
Needham Market
Peterborough Sports
FT
3
0
Slough Town FC
Salisbury FC
FT
2
1
Cray Valley Paper Mills FC
Carshalton Athletic FC
Qualification round 3
FT
3
0
Chelmsford City
Bromsgrove Sporting
Qualification round 3
FT
1
2
Weymouth FC
Bath City FC
FT
1
1
Blyth Spartans AFC
Worksop Town
FT
1
0
Whitby Town
Morpeth Town
FT
0
2
Lancaster City
Ashton United FC
FT
0
2
Hyde United FC
Marine FC
FT
2
1
Chester FC
Nantwich Town
FT
2
1
Curzon Ashton FC
Chorley FC
FT
1
0
Alfreton Town FC
AFC Emley
FT
3
0
Hereford FC
Cambridge City
FT
2
1
Macclesfield FC
Warrington Rylands 1906 FC
Vis alle (30 flere)
Qualification round 2
FT
3
2
Ramsgate FC
Cray Wanderers
Qualification round 2
FT
1
2
Taunton Town
Merthyr Town
FT
3
0
Scarborough Athletic
Farsley Celtic FC
FT
3
1
Chorley FC
Runcorn Linnets
FT
2
1
Marine FC
Spennymoor Town FC
FT
3
1
AFC Emley
Mossley AFC
FT
1
3
Atherton Collieries
Ashton United FC
FT
3
1
Brackley Town FC
Scunthorpe United
FT
3
4
Wroxham FC
Barton Rovers FC
FT
3
1
Biggleswade Town
Bishop´s Stortford
FT
3
1
Braintree Town FC
Canvey Island
Vis alle (5 flere)
Qualification round 2
FT
1
3
Bradford Park Avenue AFC
Blyth Spartans AFC
FT
1
3
Redditch United
Peterborough Sports
FT
4
0
Aveley FC
King's Lynn Town
FT
2
1
Chelmsford City
Ware FC
Qualification round 2
FT
1
2
Biggleswade FC
Cambridge City
FT
2
2
Cray Wanderers
Ramsgate FC
FT
0
0
Wingate & Finchley
Farnborough FC
Qualification round 2
FT
1
1
Farsley Celtic FC
Scarborough Athletic
FT
1
1
Blyth Spartans AFC
Bradford Park Avenue AFC
FT
2
1
Hyde United FC
Albion Sports
FT
0
4
FC United of Manchester
Warrington Rylands 1906 FC
FT
2
3
Warrington Town
Curzon Ashton FC
FT
4
1
Lancaster City
Marske United FC
FT
3
0
Morpeth Town
Southport FC
FT
2
2
Ashton United FC
Atherton Collieries
FT
2
1
Whitby Town
Prescot Cables
FT
5
2
Halesowen Town FC
Alvechurch
Vis alle (64 flere)
Qualification round 2
FT
3
1
Darlington FC
Workington AFC
FT
1
2
Ascot United
Lewes FC
FT
1
1
Merthyr Town
Taunton Town
Qualification round 1
FT
2
1
Hastings United FC
Erith & Belvedere
FT
2
2
Darlaston Town
Sporting Khalsa FC
FT
1
2
Flackwell Heath
Farnham Town
Qualification round 1
FT
3
2
Runcorn Linnets
Charnock Richard FC
FT
3
0
Marine FC
Guiseley FC
FT
4
1
AFC Emley
Widnes FC
FT
1
2
Shifnal Town
Nantwich Town
FT
5
2
Matlock Town
Gainsborough Trinity
FT
0
5
Walthamstow
Bedford Town Football Club
FT
3
0
Wroxham FC
Concord Rangers
FT
2
1
Horsham FC
Leatherhead FC
FT
4
1
Carshalton Athletic FC
Lancing FC
FT
2
1
Whitehawk FC
Sevenoaks Town FC
Vis alle (5 flere)
Qualification round 1
FT
8
0
Biggleswade FC
Maldon and Tiptree FC
FT
0
0
Erith & Belvedere
Hastings United FC
FT
0
3
Uxbridge FC
Cray Valley Paper Mills FC
FT
1
4
Whickham
Macclesfield FC
FT
4
1
Kingstonian FC
Lydd Town FC
Qualification round 1
FT
0
4
Bamber Bridge
Mossley AFC
FT
0
0
Guiseley FC
Marine FC
FT
1
0
FC United of Manchester
Barnoldswick Town
FT
2
1
Tadcaster Albion
Heaton Stannington
FT
3
2
Morpeth Town
Radcliffe FC
FT
2
1
Lancaster City
Witton Albion
FT
1
1
Nantwich Town
Shifnal Town
FT
5
0
Redditch United
Boldmere St Michaels FC
FT
3
0
Anstey Nomads
Hanley Town
FT
2
1
Cleethorpes Town FC
Hinckley Lrfc
Vis alle (92 flere)
Qualification round 1
FT
2
7
Laverstock & Ford
Gosport Borough
FT
0
6
Goole AFC
Whitby Town
Del
Tweet
Kamper
Daglige Nyheter
Søk
Favoritter