Forza Football - Wyniki na żywo, składy, filmy

Dzisiaj

MLS

Mężczyźni
FT
21
New York Red Bulls
Atlanta United FC

Allsvenskan

Mężczyźni
17:00
00
GIF Sundsvall
Malmö FF

Club Friendly Games

Mężczyźni
16:00
00
Stade Lavallois
US Concarneau
FT
13
Widzew Lodz
Sandecja Nowy Sacz
FT
10
Kilmarnock
Charlton Athletic
FT
11
FC Fredericia
Vejle Boldklub
FT
42
Hibernian
Burton Albion
11:00
00
Randers FC
Viborg FF
12:00
00
Jahn Regensburg
FSV Zwickau
12:00
00
Silkeborg IF
FC St. Pauli
18'
00
Yverdon-Sport
Grasshopper Club Zurich
20'
00
Rapid Wien II
Young Violets Wien
13:30
00
Arminia Bielefeld
Olympiacos Piraeus
14:00
00
Amiens SC
KV Oostende
15:00
00
FC Admira Wacker Modling
FC U Craiova 1948
15:00
00
SV Ried
TSV 1860 München
15:00
00
Kecskemeti TE
Bekescsaba 1912 Elore
15:00
00
Aqvital FC Csakvar
Ivancsa KSE
15:00
00
Young Boys Bern
Stade Lausanne Ouchy
15:00
00
Legia Warszawa
LKP Motor Lublin
15:00
00
FC CFR 1907 Cluj
FC Unirea Dej
15:00
00
Vorwärts Steyr
AC Sparta Praha B
00
FC Admira Wacker Modling
CS Universitatea Craiova 1948
15:30
00
Hamburger SV
Aris Thessaloniki
FT
30
FC Viktoria Plzen
Mas Taborsko
16:00
00
Bravo Ljubljana
HNK Rijeka
16:00
00
MSV Duisburg
Preußen Münster
16:30
00
Widzew Lodz
Puszcza Niepolomice
16:30
00
NK Domzale
NK Dekani
16:30
00
HNK Hajduk Split
KAA Gent
00
Bruck/Leitha
1. Wiener Neustadter SC
16:30
00
SC Kalsdorf
Grazer AK
17:00
00
Rot-Weiss Essen
Borussia M'gladbach
17:00
00
FC Lendorf
SV Spittal/Drau
17:00
00
FK Macva Sabac
FK Radnicki Beograd
17:00
00
SV Horn
SV Stripfing
17:30
00
SAK 1914 Salzburg
Union Vocklamarkt
18:00
00
Hitchin Town
Luton Town
18:00
00
Melksham Town
Bristol Rovers
18:00
00
Tiverton Town
Exeter City
18:00
00
Haringey Borough FC
Leyton Orient
18:00
00
Parkgate
Rotherham United
18:00
00
FK Javor Ivanjica
FK Jedinstvo Bijelo Polje
18:00
00
Dereham Town FC
Norwich City
18:30
00
Bradford Park Avenue AFC
Bradford City
19:00
00
Forres Mechanics FC
Elgin City FC

Primera Division

Mężczyźni
22:00
00
CA Central Cordoba SE
Argentinos Juniors

Premier Division

Mężczyźni
18:45
00
Bohemian FC
Derry City FC
18:45
00
Saint Patrick's Athletic
Drogheda United FC
18:45
00
Dundalk FC
UCD AFC
19:00
00
Finn Harps FC
Shamrock Rovers

Brasileiro Série B

Mężczyźni
22:00
00
Chapecoense SC
Sampaio Correa FC MA

Copa Libertadores

Mężczyźni
FT
11
Fortaleza EC CE
Estudiantes

1 Lyga

Mężczyźni
16:00
00
FC Neptunas Klaipeda
FK Babrungas Plunge
16:00
00
Dfk Dainava Alytus
Kedainiai Nevezis

Primera Nacional B

Mężczyźni
22:10
00
CA Belgrano
Club Almagro

U20 CONCACAF Championship

Mężczyźni
22:00
00
Dominican Republic U20
Guatemala U20

Brasileiro Serie D

Mężczyźni
23:00
00
Pacajus
Tocantinopolis EC TO

Copa Paulista

Mężczyźni
23:00
00
EC XV de Novembro SP U23
EC Lemense SP U23

U20 Campeonato Brasileiro

Mężczyźni
FT
01
Grêmio RS U20
CR Vasco da Gama RJ U20

K3 League

Mężczyźni
FT
20
Daejeon Korail FC
Yangju Citizen FC

3rd Division Group 2

Mężczyźni
17:00
00
Elverum
Raufoss IL 2

Zobacz wszystkie mecze

V.League 2, 3rd Division Group 3, Copa Sudamericana, U19 European Championship, ...
57 więcej

Drużyny

New York Red Bulls
Mężczyźni
Atlanta United FC
Mężczyźni
GIF Sundsvall
Mężczyźni
Malmö FF
Mężczyźni
Stade Lavallois
Mężczyźni
US Concarneau
Mężczyźni
Widzew Lodz
Mężczyźni
Sandecja Nowy Sacz
Mężczyźni
Kilmarnock
Mężczyźni
Charlton Athletic
Mężczyźni
FC Fredericia
Mężczyźni
Vejle Boldklub
Mężczyźni
Hibernian
Mężczyźni
Burton Albion
Mężczyźni
Randers FC
Mężczyźni
Viborg FF
Mężczyźni
Jahn Regensburg
Mężczyźni
FSV Zwickau
Mężczyźni
Silkeborg IF
Mężczyźni
FC St. Pauli
Mężczyźni
Yverdon-Sport
Mężczyźni
Grasshopper Club Zurich
Mężczyźni
Rapid Wien II
Mężczyźni
Young Violets Wien
Mężczyźni
Arminia Bielefeld
Mężczyźni
Olympiacos Piraeus
Mężczyźni
Amiens SC
Mężczyźni
KV Oostende
Mężczyźni
FC Admira Wacker Modling
Mężczyźni
FC U Craiova 1948
Mężczyźni
SV Ried
Mężczyźni
TSV 1860 München
Mężczyźni
Kecskemeti TE
Mężczyźni
Bekescsaba 1912 Elore
Mężczyźni
Aqvital FC Csakvar
Mężczyźni
Ivancsa KSE
Mężczyźni
Young Boys Bern
Mężczyźni
Stade Lausanne Ouchy
Mężczyźni
Legia Warszawa
Mężczyźni
LKP Motor Lublin
Mężczyźni
FC CFR 1907 Cluj
Mężczyźni
FC Unirea Dej
Mężczyźni
Vorwärts Steyr
Mężczyźni
AC Sparta Praha B
Mężczyźni
FC Admira Wacker Modling
Mężczyźni
CS Universitatea Craiova 1948
Mężczyźni
Hamburger SV
Mężczyźni
Aris Thessaloniki
Mężczyźni
FC Viktoria Plzen
Mężczyźni
Mas Taborsko
Mężczyźni
Bravo Ljubljana
Mężczyźni
HNK Rijeka
Mężczyźni
MSV Duisburg
Mężczyźni
Preußen Münster
Mężczyźni
Widzew Lodz
Mężczyźni
Puszcza Niepolomice
Mężczyźni
NK Domzale
Mężczyźni
NK Dekani
Mężczyźni
HNK Hajduk Split
Mężczyźni
KAA Gent
Mężczyźni
Bruck/Leitha
Mężczyźni
1. Wiener Neustadter SC
Mężczyźni
SC Kalsdorf
Mężczyźni
Grazer AK
Mężczyźni
Rot-Weiss Essen
Mężczyźni
Borussia M'gladbach
Mężczyźni
FC Lendorf
Mężczyźni
SV Spittal/Drau
Mężczyźni
FK Macva Sabac
Mężczyźni
FK Radnicki Beograd
Mężczyźni
SV Horn
Mężczyźni
SV Stripfing
Mężczyźni
SAK 1914 Salzburg
Mężczyźni
Union Vocklamarkt
Mężczyźni
Hitchin Town
Mężczyźni
Luton Town
Mężczyźni
Melksham Town
Mężczyźni
Bristol Rovers
Mężczyźni
Tiverton Town
Mężczyźni
Exeter City
Mężczyźni
Haringey Borough FC
Mężczyźni
Leyton Orient
Mężczyźni
Parkgate
Mężczyźni
Rotherham United
Mężczyźni
FK Javor Ivanjica
Mężczyźni
FK Jedinstvo Bijelo Polje
Mężczyźni
Dereham Town FC
Mężczyźni
Norwich City
Mężczyźni
Bradford Park Avenue AFC
Mężczyźni
Bradford City
Mężczyźni
Forres Mechanics FC
Mężczyźni
Elgin City FC
Mężczyźni
CA Central Cordoba SE
Mężczyźni
Argentinos Juniors
Mężczyźni
Bohemian FC
Mężczyźni
Derry City FC
Mężczyźni
Saint Patrick's Athletic
Mężczyźni
Drogheda United FC
Mężczyźni
Dundalk FC
Mężczyźni
UCD AFC
Mężczyźni
Finn Harps FC
Mężczyźni
Shamrock Rovers
Mężczyźni

Zawodnicy

Ada Hegerberg
Robert Lewandowski
Lieke Martens
Mohamed Salah
Sam Kerr
Lionel Messi
Pernille Harder
Karim Benzema
Lucy Bronze
Kylian Mbappe
Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.
Polityka uczciwości