Forza Football - Scoruri live, formule de start, video

Astăzi

MLS

Bărbați
FT
21
New York Red Bulls
Atlanta United FC

Allsvenskan

Bărbați
17:00
00
GIF Sundsvall
Malmö FF

Club Friendly Games

Bărbați
16:00
00
Stade Lavallois
US Concarneau
FT
13
Widzew Lodz
Sandecja Nowy Sacz
FT
30
FC Viktoria Plzen
Mas Taborsko
FT
11
FC Fredericia
Vejle Boldklub
FT
42
Hibernian
Burton Albion
11:00
00
Randers FC
Viborg FF
12:00
00
Silkeborg IF
FC St. Pauli
12:00
00
Jahn Regensburg
FSV Zwickau
HT
00
Yverdon-Sport
Grasshopper Club Zurich
HT
10
Rapid Wien II
Young Violets Wien
22'
10
Arminia Bielefeld
Olympiacos Piraeus
14:00
00
Amiens SC
KV Oostende
15:00
00
FC CFR 1907 Cluj
FC Unirea Dej
15:00
00
SV Ried
TSV 1860 München
15:00
00
Vorwärts Steyr
AC Sparta Praha B
00
FC Admira Wacker Modling
CS Universitatea Craiova 1948
15:00
00
Legia Warszawa
LKP Motor Lublin
15:00
00
Aqvital FC Csakvar
Ivancsa KSE
15:00
00
FC Admira Wacker Modling
FC U Craiova 1948
15:00
00
Kecskemeti TE
Bekescsaba 1912 Elore
15:00
00
Young Boys Bern
Stade Lausanne Ouchy
15:30
00
Hamburger SV
Aris Thessaloniki
FT
10
Kilmarnock
Charlton Athletic
16:00
00
Bravo Ljubljana
HNK Rijeka
16:00
00
MSV Duisburg
Preußen Münster
16:00
00
GNK Dinamo Zagreb
FC Spartak Trnava
16:30
00
NK Domzale
NK Dekani
16:30
00
Widzew Lodz
Puszcza Niepolomice
16:30
00
HNK Hajduk Split
KAA Gent
16:30
00
SC Kalsdorf
Grazer AK
00
Bruck/Leitha
1. Wiener Neustadter SC
17:00
00
Rot-Weiss Essen
Borussia M'gladbach
17:00
00
FC Lendorf
SV Spittal/Drau
17:00
00
SV Horn
SV Stripfing
17:00
00
FK Macva Sabac
FK Radnicki Beograd
17:30
00
SAK 1914 Salzburg
Union Vocklamarkt
18:00
00
Hitchin Town
Luton Town
18:00
00
Tiverton Town
Exeter City
18:00
00
FK Javor Ivanjica
FK Jedinstvo Bijelo Polje
18:00
00
Haringey Borough FC
Leyton Orient
18:00
00
Parkgate
Rotherham United
18:00
00
Melksham Town
Bristol Rovers
18:00
00
Dereham Town FC
Norwich City
18:30
00
Bradford Park Avenue AFC
Bradford City
19:00
00
Forres Mechanics FC
Elgin City FC

Primera Division

Bărbați
22:00
00
CA Central Cordoba SE
Argentinos Juniors

Premier Division

Bărbați
18:45
00
Bohemian FC
Derry City FC
18:45
00
Saint Patrick's Athletic
Drogheda United FC
18:45
00
Dundalk FC
UCD AFC
19:00
00
Finn Harps FC
Shamrock Rovers

Brasileiro Série B

Bărbați
22:00
00
Chapecoense SC
Sampaio Correa FC MA

Copa Libertadores

Bărbați
FT
11
Fortaleza EC CE
Estudiantes

1 Lyga

Bărbați
16:00
00
FC Neptunas Klaipeda
FK Babrungas Plunge
16:00
00
Dfk Dainava Alytus
Kedainiai Nevezis

Primera Nacional B

Bărbați
22:10
00
CA Belgrano
Club Almagro

U20 CONCACAF Championship

Bărbați
22:00
00
Dominican Republic U20
Guatemala U20

Brasileiro Serie D

Bărbați
23:00
00
Pacajus
Tocantinopolis EC TO

Copa Paulista

Bărbați
23:00
00
EC XV de Novembro SP U23
EC Lemense SP U23

U20 Campeonato Brasileiro

Bărbați
FT
01
Grêmio RS U20
CR Vasco da Gama RJ U20

K3 League

Bărbați
FT
20
Daejeon Korail FC
Yangju Citizen FC

3rd Division Group 2

Bărbați
17:00
00
Elverum
Raufoss IL 2

Afişează toate meciurile

V.League 2, 3rd Division Group 3, Copa Sudamericana, U19 European Championship, ...
încă 57

Echipe

New York Red Bulls
Bărbați
Atlanta United FC
Bărbați
GIF Sundsvall
Bărbați
Malmö FF
Bărbați
Stade Lavallois
Bărbați
US Concarneau
Bărbați
Widzew Lodz
Bărbați
Sandecja Nowy Sacz
Bărbați
FC Viktoria Plzen
Bărbați
Mas Taborsko
Bărbați
FC Fredericia
Bărbați
Vejle Boldklub
Bărbați
Hibernian
Bărbați
Burton Albion
Bărbați
Randers FC
Bărbați
Viborg FF
Bărbați
Silkeborg IF
Bărbați
FC St. Pauli
Bărbați
Jahn Regensburg
Bărbați
FSV Zwickau
Bărbați
Yverdon-Sport
Bărbați
Grasshopper Club Zurich
Bărbați
Rapid Wien II
Bărbați
Young Violets Wien
Bărbați
Arminia Bielefeld
Bărbați
Olympiacos Piraeus
Bărbați
Amiens SC
Bărbați
KV Oostende
Bărbați
FC CFR 1907 Cluj
Bărbați
FC Unirea Dej
Bărbați
SV Ried
Bărbați
TSV 1860 München
Bărbați
Vorwärts Steyr
Bărbați
AC Sparta Praha B
Bărbați
FC Admira Wacker Modling
Bărbați
CS Universitatea Craiova 1948
Bărbați
Legia Warszawa
Bărbați
LKP Motor Lublin
Bărbați
Aqvital FC Csakvar
Bărbați
Ivancsa KSE
Bărbați
FC Admira Wacker Modling
Bărbați
FC U Craiova 1948
Bărbați
Kecskemeti TE
Bărbați
Bekescsaba 1912 Elore
Bărbați
Young Boys Bern
Bărbați
Stade Lausanne Ouchy
Bărbați
Hamburger SV
Bărbați
Aris Thessaloniki
Bărbați
Kilmarnock
Bărbați
Charlton Athletic
Bărbați
Bravo Ljubljana
Bărbați
HNK Rijeka
Bărbați
MSV Duisburg
Bărbați
Preußen Münster
Bărbați
GNK Dinamo Zagreb
Bărbați
FC Spartak Trnava
Bărbați
NK Domzale
Bărbați
NK Dekani
Bărbați
Widzew Lodz
Bărbați
Puszcza Niepolomice
Bărbați
HNK Hajduk Split
Bărbați
KAA Gent
Bărbați
SC Kalsdorf
Bărbați
Grazer AK
Bărbați
Bruck/Leitha
Bărbați
1. Wiener Neustadter SC
Bărbați
Rot-Weiss Essen
Bărbați
Borussia M'gladbach
Bărbați
FC Lendorf
Bărbați
SV Spittal/Drau
Bărbați
SV Horn
Bărbați
SV Stripfing
Bărbați
FK Macva Sabac
Bărbați
FK Radnicki Beograd
Bărbați
SAK 1914 Salzburg
Bărbați
Union Vocklamarkt
Bărbați
Hitchin Town
Bărbați
Luton Town
Bărbați
Tiverton Town
Bărbați
Exeter City
Bărbați
FK Javor Ivanjica
Bărbați
FK Jedinstvo Bijelo Polje
Bărbați
Haringey Borough FC
Bărbați
Leyton Orient
Bărbați
Parkgate
Bărbați
Rotherham United
Bărbați
Melksham Town
Bărbați
Bristol Rovers
Bărbați
Dereham Town FC
Bărbați
Norwich City
Bărbați
Bradford Park Avenue AFC
Bărbați
Bradford City
Bărbați
Forres Mechanics FC
Bărbați
Elgin City FC
Bărbați
CA Central Cordoba SE
Bărbați
Argentinos Juniors
Bărbați
Bohemian FC
Bărbați
Derry City FC
Bărbați
Saint Patrick's Athletic
Bărbați
Drogheda United FC
Bărbați
Dundalk FC
Bărbați
UCD AFC
Bărbați
Finn Harps FC
Bărbați
Shamrock Rovers
Bărbați

Jucători

Ada Hegerberg
Robert Lewandowski
Lieke Martens
Mohamed Salah
Sam Kerr
Lionel Messi
Pernille Harder
Karim Benzema
Lucy Bronze
Kylian Mbappe
Prin utilizarea site-ului nostru, accepți utilizarea cookies de către noi.
Politica de integritate