Rezultat - Segunda Federación 2023/2024, Spain
Caută
Știri
Preferințe
Setări
Fotbal
Spain
Segunda Federación
17.1k urmăritori
Preferat
1
2
Prezentare
Rezultat
Calendar
Tabela
Statistică
Echipe
Următoarele
0
0
Utebo FC
UD Logrones
0
0
CD Cayon
UP Langreo
0
0
CD Guijuelo
Real Valladolid Promesas
0
0
Coruxo FC
RS Gimnastica de Torrelavega
0
0
Pontevedra CF
Racing Club Villalbes U19
0
0
Real Oviedo B
RC Deportivo Fabril
0
0
Real Aviles CF U19
Ourense CF
0
0
Rayo Cantabria
SD Compostela
0
0
Club Marino de Luanco
CD Covadonga
0
0
Arenas Club Getxo
AD San Juan Pamplona
0
0
Barakaldo CF
UD Mutilvera
0
0
CD Calahorra
Deportivo Aragon
0
0
CD Tudelano
Deportivo Alavés B
0
0
Naxara CD
CD Egues
0
0
Real Sociedad C
CD Izarra
0
0
SD Gernika Club
UD Barbastro
Afişează toate meciurile
Rezultat
FT
1
1
UP Langreo
Zamora CF
FT
5
2
Real Valladolid Promesas
CD Cayon
FT
3
1
RS Gimnastica de Torrelavega
CD Guijuelo
FT
2
0
Racing Club Villalbes U19
Coruxo FC
FT
2
2
RC Deportivo Fabril
Pontevedra CF
FT
2
0
Ourense CF
Real Oviedo B
FT
3
1
SD Compostela
Real Aviles CF U19
FT
2
1
Arandina CF
Club Marino de Luanco
FT
0
2
CD Covadonga
Rayo Cantabria
FT
3
2
Deportivo Alavés B
CD Calahorra
FT
0
4
Deportivo Aragon
Barakaldo CF
FT
0
3
CD Egues
CD Tudelano
FT
3
0
CD Izarra
Naxara CD
FT
3
1
UD Barbastro
Real Sociedad C
FT
3
1
Athletic Bilbao B U21
SD Gernika Club
FT
4
1
UD Logrones
CD Brea
Afişează toate meciurile
Etapa 33
FT
1
1
UP Langreo
Zamora CF
FT
5
2
Real Valladolid Promesas
CD Cayon
FT
3
1
RS Gimnastica de Torrelavega
CD Guijuelo
FT
2
0
Racing Club Villalbes U19
Coruxo FC
FT
2
2
RC Deportivo Fabril
Pontevedra CF
FT
2
0
Ourense CF
Real Oviedo B
FT
3
1
SD Compostela
Real Aviles CF U19
FT
2
1
Arandina CF
Club Marino de Luanco
FT
0
2
CD Covadonga
Rayo Cantabria
FT
3
2
Deportivo Alavés B
CD Calahorra
Afișare completă (încă 35)
Etapa 32
FT
3
1
Real Aviles CF U19
CD Covadonga
FT
2
0
Club Marino de Luanco
Zamora CF
FT
3
2
Barakaldo CF
Deportivo Alavés B
FT
0
0
UE Sant Andreu
Torrent CF
FT
1
2
Terrassa FC
Atletico Saguntino
FT
1
2
Orihuela CF
Real Balompedica Linense
FT
1
0
Yeclano Deportivo
Marbella FC
FT
1
0
Gimnastica Segoviana CF
AD Llerenense
FT
2
0
CP Cacereño
CD Atletico Paso
FT
0
2
UP Langreo
Real Valladolid Promesas
Afișare completă (încă 27)
Etapa 32
FT
2
1
UD Alzira
Valencia CF B U21
FT
0
0
Real Sociedad C
Athletic Bilbao B U21
FT
2
0
CF La Nucia
CE Manresa
FT
1
2
CD Guadalajara
CF Villanovense
FT
1
2
Coruxo FC
RC Deportivo Fabril
FT
3
0
AD San Juan Pamplona
UD Mutilvera
FT
0
1
Real Oviedo B
SD Compostela
FT
0
0
CE Andratx
SD Formentera
Etapa 31
FT
1
1
Zamora CF
Real Valladolid Promesas
FT
0
1
Club Marino de Luanco
Rayo Cantabria
FT
0
0
UD Logrones
Real Sociedad C
FT
1
3
UD Alzira
Terrassa FC
FT
2
0
Marbella FC
Sevilla Atletico
FT
2
0
Aguilas FC
FC La Union Atletico
FT
0
1
Yeclano Deportivo
Betis Deportivo Balompie
FT
1
0
CD Covadonga
Real Oviedo B
FT
0
0
AD Llerenense
CP Cacereño
FT
0
1
RS Gimnastica de Torrelavega
UP Langreo
Afișare completă (încă 25)
Etapa 31
FT
0
1
CF Badalona Futur
Cerdanyola del Valles
FT
2
0
Utebo FC
UD Mutilvera
FT
5
1
Ourense CF
Coruxo FC
FT
2
1
Arandina CF
Real Aviles CF U19
FT
1
0
CD Estepona
FC Cartagena B
FT
1
2
CD Manchego Ciudad Real
CA Antoniano
FT
2
2
Racing Club Villalbes U19
CD Cayon
FT
4
0
Athletic Bilbao B U21
Naxara CD
FT
1
3
CD Egues
Barakaldo CF
FT
2
3
Cádiz CF B
Orihuela CF
Etapa 30
FT
3
0
Hércules
Atletico Saguntino
FT
1
3
UD Mutilvera
Deportivo Aragon
FT
0
0
UP Langreo
Racing Club Villalbes U19
FT
1
1
Real Aviles CF U19
Club Marino de Luanco
FT
2
0
Barakaldo CF
CD Izarra
FT
1
1
UE Sant Andreu
Espanyol Barcelona B
FT
2
0
Orihuela CF
CD Estepona
FT
2
1
Gimnastica Segoviana CF
C.D: Badajoz
FT
2
1
CP Cacereño
UD Montijo
FT
2
0
Pontevedra CF
CD Covadonga
Afișare completă (încă 25)
Etapa 30
FT
1
0
AD San Juan Pamplona
Deportivo Alavés B
FT
3
2
Real Sociedad C
CD Brea
FT
1
2
CF La Nucia
UD Alzira
FT
1
1
UD Sanse
CF Villanovense
FT
1
1
CD Guijuelo
Ourense CF
FT
2
0
SD Gernika Club
Utebo FC
FT
2
3
CE Andratx
Club Lleida Esportiu
FT
0
0
Rayo Cantabria
Zamora CF
FT
3
1
Arenas Club Getxo
CD Egues
Etapa 30
FT
1
2
CD Tudelano
Athletic Bilbao B U21
Etapa 29
FT
0
1
Club Lleida Esportiu
UE Sant Andreu
FT
3
1
Terrassa FC
CF La Nucia
FT
1
1
Aguilas FC
FC Cartagena B
FT
4
0
Zamora CF
RS Gimnastica de Torrelavega
FT
3
1
UD Logrones
CD Tudelano
FT
2
0
Yeclano Deportivo
CA Antoniano
FT
5
0
Gimnastica Segoviana CF
CP Cacereño
FT
0
1
CD Covadonga
Coruxo FC
FT
2
1
Atletico Saguntino
CE Europa
FT
0
2
AD Llerenense
CD Ursaria
Afișare completă (încă 23)
Etapa 29
FT
1
0
Ourense CF
CD Cayon
FT
0
2
UD Barbastro
Barakaldo CF
FT
1
0
CD Brea
Naxara CD
FT
0
1
CF Badalona Futur
CE Andratx
FT
0
1
UD Alzira
Hércules
FT
2
1
Marbella FC
CD San Roque
FT
2
1
CD Manchego Ciudad Real
Orihuela CF
FT
1
0
CD Numancia
AD Union Adarve
FT
0
0
Racing Club Villalbes U19
Real Valladolid Promesas
FT
1
1
Arandina CF
Pontevedra CF
Afișare completă (încă 2)
Etapa 25
FT
2
0
Gimnastica Segoviana CF
CD Guadalajara
Etapa 28
FT
1
1
Hércules
Terrassa FC
FT
0
1
Real Aviles CF U19
Zamora CF
FT
1
2
Barakaldo CF
Athletic Bilbao B U21
FT
0
6
CF La Nucia
Valencia CF B U21
FT
2
1
RS Gimnastica de Torrelavega
Racing Club Villalbes U19
FT
2
1
Pontevedra CF
Club Marino de Luanco
FT
1
0
UD Mutilvera
CD Egues
FT
0
1
CD Calahorra
UD Logrones
FT
2
0
CD Tudelano
CD Brea
FT
2
1
Naxara CD
SD Gernika Club
Afișare completă (încă 21)
Etapa 28
FT
1
1
CP Cacereño
C.D: Badajoz
FT
0
0
Real Sociedad C
Utebo FC
FT
2
1
Orihuela CF
Aguilas FC
FT
1
1
UP Langreo
Ourense CF
FT
2
1
CA Antoniano
Betis Deportivo Balompie
FT
2
1
CD Guijuelo
CD Covadonga
FT
1
0
Coruxo FC
Arandina CF
FT
4
0
AD San Juan Pamplona
CD Izarra
FT
0
0
Arenas Club Getxo
UD Barbastro
FT
0
0
El Palo FC
CD Manchego Ciudad Real
Afișare completă (încă 4)
Etapa 27
FT
0
0
UD Logrones
Barakaldo CF
FT
1
0
Real Sociedad C
Naxara CD
FT
1
1
Zamora CF
Racing Club Villalbes U19
FT
2
0
Real Aviles CF U19
Real Oviedo B
FT
1
0
RC Deportivo Fabril
RS Gimnastica de Torrelavega
FT
0
1
SD Compostela
UP Langreo
FT
0
1
Club Marino de Luanco
Coruxo FC
FT
1
4
SD Gernika Club
CD Tudelano
FT
4
1
Terrassa FC
CE Europa
FT
1
1
Real Balompedica Linense
CD San Roque
Afișare completă (încă 27)
Etapa 27
FT
2
2
Utebo FC
Deportivo Alavés B
FT
1
0
UD Alzira
Cerdanyola del Valles
FT
0
0
CF La Nucia
Hércules
FT
3
1
CF Badalona Futur
Torrent CF
FT
0
1
Arandina CF
CD Guijuelo
FT
2
1
CD Manchego Ciudad Real
UCAM Murcia
FT
2
1
Athletic Bilbao B U21
Arenas Club Getxo
FT
4
1
Ourense CF
Real Valladolid Promesas
Etapa 24
FT
3
3
CE Europa
Valencia CF B U21
Etapa 26
FT
6
2
Deportivo Alavés B
CD Egues
FT
2
0
Barakaldo CF
CD Brea
FT
0
0
Hércules
Valencia CF B U21
FT
0
0
Orihuela CF
Betis Deportivo Balompie
FT
2
1
RS Gimnastica de Torrelavega
Ourense CF
FT
1
0
CD Guijuelo
Club Marino de Luanco
FT
2
0
Coruxo FC
Rayo Cantabria
FT
2
0
Pontevedra CF
Real Aviles CF U19
FT
0
0
CD Tudelano
Real Sociedad C
FT
1
0
Naxara CD
Utebo FC
Afișare completă (încă 26)
Etapa 26
FT
0
5
UP Langreo
CD Covadonga
FT
2
1
Arenas Club Getxo
UD Logrones
FT
3
1
Espanyol Barcelona B
Club Lleida Esportiu
FT
4
2
CE Europa
CF La Nucia
FT
2
1
CD Guadalajara
UD Montijo
FT
1
0
Racing Club Villalbes U19
RC Deportivo Fabril
FT
0
0
UD Mutilvera
UD Barbastro
FT
1
0
AD San Juan Pamplona
Athletic Bilbao B U21
FT
1
0
Sevilla Atletico
CD Estepona
Etapa 25
FT
1
0
Terrassa FC
SE Penya Independent
FT
1
0
UD Logrones
AD San Juan Pamplona
FT
0
1
Valencia CF B U21
Club Lleida Esportiu
FT
0
2
CF La Nucia
Cerdanyola del Valles
FT
0
0
Hércules
CE Europa
FT
1
2
Zamora CF
RC Deportivo Fabril
FT
1
0
Club Marino de Luanco
CD Cayon
FT
4
0
Real Aviles CF U19
Coruxo FC
FT
1
2
Real Sociedad C
CD Calahorra
FT
1
0
Naxara CD
CD Tudelano
Afișare completă (încă 25)
Etapa 25
FT
2
0
Ourense CF
Racing Club Villalbes U19
FT
0
1
SD Gernika Club
Barakaldo CF
FT
1
0
CF Badalona Futur
Espanyol Barcelona B
FT
2
0
Utebo FC
CD Egues
FT
2
0
Arandina CF
UP Langreo
FT
1
1
CD Manchego Ciudad Real
Sevilla Atletico
FT
3
1
CD Estepona
CD San Roque
FT
0
0
CD Illescas
Getafe CF B
FT
3
1
Athletic Bilbao B U21
UD Mutilvera
Etapa 24
FT
1
1
Torrent CF
Atletico Saguntino
Etapa 24
FT
5
0
Barakaldo CF
Real Sociedad C
FT
1
3
Pontevedra CF
Zamora CF
FT
1
0
RS Gimnastica de Torrelavega
CD Covadonga
FT
0
0
CD Tudelano
Utebo FC
FT
0
1
Club Lleida Esportiu
CF Badalona Futur
FT
3
0
UE Sant Andreu
UD Alzira
FT
1
1
Cerdanyola del Valles
Hércules
FT
1
1
CD San Roque
CD Manchego Ciudad Real
FT
2
0
Orihuela CF
CA Antoniano
FT
2
1
CF Villanovense
CD Illescas
Afișare completă (încă 20)
Etapa 24
FT
1
2
Coruxo FC
Real Oviedo B
FT
0
0
UP Langreo
Club Marino de Luanco
FT
0
0
Sevilla Atletico
Aguilas FC
FT
1
1
CD Guijuelo
Real Aviles CF U19
FT
0
0
AD San Juan Pamplona
CD Brea
FT
0
0
Arenas Club Getxo
SD Gernika Club
FT
3
0
SE Penya Independent
CF La Nucia
FT
4
0
UD Sanse
UD Montijo
FT
0
2
CD Guadalajara
CP Cacereño
FT
1
2
UD Mutilvera
UD Logrones
Afișare completă (încă 3)
Etapa 23
FT
1
0
Utebo FC
CD Izarra
FT
4
0
UD Logrones
Deportivo Aragon
FT
0
2
Valencia CF B U21
CF Badalona Futur
FT
0
0
Zamora CF
Ourense CF
FT
1
1
Real Aviles CF U19
CD Cayon
FT
3
1
Pontevedra CF
Coruxo FC
FT
1
0
SD Gernika Club
AD San Juan Pamplona
FT
0
0
Naxara CD
Barakaldo CF
FT
1
1
CD Tudelano
CD Calahorra
FT
1
1
UD Alzira
Torrent CF
Afișare completă (încă 31)
Etapa 23
FT
1
0
SD Compostela
RC Deportivo Fabril
FT
2
3
Arandina CF
RS Gimnastica de Torrelavega
FT
0
0
Club Marino de Luanco
Real Valladolid Promesas
FT
0
0
CD Manchego Ciudad Real
Mar Menor CF
Etapa 22
FT
2
1
CD San Roque
Yeclano Deportivo
FT
2
1
Espanyol Barcelona B
Atletico Saguntino
FT
4
1
RC Deportivo Fabril
CD Covadonga
FT
0
0
RS Gimnastica de Torrelavega
Club Marino de Luanco
FT
0
2
UP Langreo
Real Aviles CF U19
FT
4
0
Arenas Club Getxo
Naxara CD
FT
3
1
Barakaldo CF
CD Tudelano
FT
1
0
Club Lleida Esportiu
CE Manresa
FT
4
1
UE Sant Andreu
CF La Nucia
FT
1
1
Real Balompedica Linense
CD Manchego Ciudad Real
Afișare completă (încă 27)
Etapa 22
FT
3
0
UD Mutilvera
SD Gernika Club
FT
2
0
Ourense CF
SD Compostela
FT
1
2
CD Guijuelo
Pontevedra CF
FT
2
2
AD San Juan Pamplona
Real Sociedad C
FT
0
2
CE Andratx
Hércules
FT
1
1
Real Valladolid Promesas
Rayo Cantabria
FT
0
2
CD Egues
Athletic Bilbao B U21
FT
1
1
Cádiz CF B
CD Estepona
Etapa 21
FT
1
0
Real Sociedad C
UD Mutilvera
FT
3
2
UD Logrones
CD Egues
FT
1
0
CF La Nucia
Torrent CF
FT
3
1
Hércules
UE Sant Andreu
FT
2
1
Zamora CF
SD Compostela
FT
2
0
Club Marino de Luanco
Racing Club Villalbes U19
FT
4
1
Pontevedra CF
CD Cayon
FT
0
1
SD Gernika Club
Deportivo Aragon
FT
0
0
Naxara CD
AD San Juan Pamplona
FT
0
0
CD Tudelano
Arenas Club Getxo
Afișare completă (încă 27)
Etapa 21
FT
1
1
Real Aviles CF U19
Real Valladolid Promesas
FT
2
2
Arandina CF
RC Deportivo Fabril
FT
0
0
Coruxo FC
CD Guijuelo
FT
2
1
Athletic Bilbao B U21
CD Izarra
FT
1
1
CD Manchego Ciudad Real
Cádiz CF B
FT
2
1
Rayo Cantabria
RS Gimnastica de Torrelavega
FT
1
1
Real Oviedo B
UP Langreo
FT
0
1
AD Llerenense
CDA Navalcarnero
Etapa 20
FT
2
2
Espanyol Barcelona B
Terrassa FC
FT
2
3
UE Sant Andreu
CE Europa
FT
1
1
RS Gimnastica de Torrelavega
Real Aviles CF U19
FT
0
0
UP Langreo
Pontevedra CF
FT
1
1
Barakaldo CF
Utebo FC
FT
3
1
Club Lleida Esportiu
UD Alzira
FT
1
4
Real Balompedica Linense
Yeclano Deportivo
FT
1
2
CF Villanovense
Gimnastica Segoviana CF
FT
2
0
Ourense CF
Arandina CF
FT
0
0
UD Barbastro
Athletic Bilbao B U21
Afișare completă (încă 26)
Etapa 20
FT
2
1
CF Badalona Futur
Atletico Saguntino
FT
2
0
SD Compostela
CD Covadonga
FT
0
0
CD Guijuelo
Zamora CF
FT
1
1
AD San Juan Pamplona
CD Tudelano
FT
0
1
Arenas Club Getxo
CD Calahorra
FT
1
1
CD Guadalajara
C.D: Badajoz
FT
1
0
UD Mutilvera
Naxara CD
FT
1
0
Real Valladolid Promesas
Real Oviedo B
FT
0
0
CD Egues
CD Brea
Etapa 19
FT
0
0
UD Logrones
UD Barbastro
FT
0
0
CF La Nucia
Espanyol Barcelona B
FT
2
0
Zamora CF
CD Covadonga
FT
0
0
Utebo FC
Athletic Bilbao B U21
FT
1
0
Yeclano Deportivo
Cádiz CF B
FT
0
0
Club Marino de Luanco
Ourense CF
FT
1
0
Real Aviles CF U19
Racing Club Villalbes U19
FT
3
1
Pontevedra CF
Real Valladolid Promesas
FT
2
2
Naxara CD
Deportivo Aragon
FT
0
1
CD Tudelano
UD Mutilvera
Afișare completă (încă 27)
Etapa 19
FT
3
0
SD Gernika Club
CD Egues
FT
2
2
Real Sociedad C
Deportivo Alavés B
FT
0
0
Arandina CF
SD Compostela
FT
1
1
Coruxo FC
UP Langreo
FT
3
1
CD Guijuelo
CD Cayon
FT
2
1
SE Penya Independent
CE Andratx
FT
0
1
CD Manchego Ciudad Real
Marbella FC
FT
0
1
AD Llerenense
CD Illescas
Etapa 18
FT
0
2
SD Compostela
Club Marino de Luanco
FT
2
1
Espanyol Barcelona B
Hércules
FT
1
2
RS Gimnastica de Torrelavega
Pontevedra CF
FT
1
1
Arenas Club Getxo
Utebo FC
FT
1
1
CF Badalona Futur
Terrassa FC
FT
0
0
Club Lleida Esportiu
CF La Nucia
FT
2
1
Real Balompedica Linense
FC La Union Atletico
FT
4
1
CD San Roque
FC Cartagena B
FT
0
2
UCAM Murcia
Marbella FC
FT
3
1
CD Numancia
Gimnastica Segoviana CF
Afișare completă (încă 28)
Etapa 18
FT
0
2
AD San Juan Pamplona
Barakaldo CF
FT
0
2
UD Mutilvera
CD Calahorra
FT
0
0
CD Manchego Ciudad Real
Aguilas FC
FT
3
0
Ourense CF
Rayo Cantabria
FT
0
0
CD Egues
Real Sociedad C
FT
1
2
CD Illescas
UD Montijo
FT
1
1
Cádiz CF B
Betis Deportivo Balompie
Etapa 17
FT
0
0
Arandina CF
Zamora CF
FT
1
0
UD Barbastro
SD Gernika Club
Etapa 17
FT
1
1
RC Deportivo Fabril
Real Oviedo B
FT
3
0
UD Logrones
Utebo FC
FT
0
0
UP Langreo
CD Cayon
FT
1
3
RS Gimnastica de Torrelavega
Coruxo FC
FT
1
1
AD San Juan Pamplona
Arenas Club Getxo
FT
0
0
CD Izarra
Real Sociedad C
FT
1
1
Espanyol Barcelona B
CE Europa
FT
0
1
Club Lleida Esportiu
Hércules
FT
1
0
CF Badalona Futur
CF La Nucia
FT
0
1
CD San Roque
Orihuela CF
Afișare completă (încă 31)
Etapa 17
FT
2
0
Ourense CF
Real Aviles CF U19
FT
3
0
Athletic Bilbao B U21
CD Brea
Etapa 16
FT
2
2
Hércules
CF Badalona Futur
FT
4
1
Pontevedra CF
RC Deportivo Fabril
FT
2
1
Real Aviles CF U19
SD Compostela
FT
3
1
Club Marino de Luanco
Arandina CF
FT
1
4
CD Tudelano
CD Egues
FT
1
1
SD Gernika Club
Athletic Bilbao B U21
FT
0
2
CD Brea
UD Logrones
FT
2
3
Cerdanyola del Valles
Espanyol Barcelona B
FT
2
2
Terrassa FC
CE Manresa
FT
1
0
Orihuela CF
Mar Menor CF
Afișare completă (încă 22)
Etapa 16
FT
1
0
Barakaldo CF
Deportivo Aragon
FT
1
1
CF Talavera de La Reina
CD Numancia
FT
0
1
Real Sociedad C
UD Barbastro
FT
0
0
Arenas Club Getxo
UD Mutilvera
FT
1
1
Zamora CF
UP Langreo
FT
2
1
UD Alzira
Atletico Saguntino
FT
2
1
CD Guijuelo
RS Gimnastica de Torrelavega
FT
3
2
Coruxo FC
Racing Club Villalbes U19
FT
1
3
SE Penya Independent
SD Formentera
FT
3
1
Betis Deportivo Balompie
CD Manchego Ciudad Real
Afișare completă (încă 3)
Etapa 15
FT
0
1
RC Deportivo Fabril
Coruxo FC
FT
7
1
UD Logrones
SD Gernika Club
FT
0
0
Zamora CF
Club Marino de Luanco
FT
2
2
RS Gimnastica de Torrelavega
CD Cayon
FT
1
1
Arandina CF
Rayo Cantabria
FT
1
1
Utebo FC
CD Brea
FT
3
0
Club Lleida Esportiu
Cerdanyola del Valles
FT
2
0
Real Balompedica Linense
Orihuela CF
FT
2
0
CF Villanovense
CD Guadalajara
FT
1
1
C.D: Badajoz
UD Montijo
Afișare completă (încă 26)
Etapa 15
FT
1
1
Aguilas FC
Betis Deportivo Balompie
FT
1
2
Valencia CF B U21
UD Alzira
FT
2
1
CD Manchego Ciudad Real
FC La Union Atletico
FT
1
0
Atletico Saguntino
Terrassa FC
FT
3
0
Athletic Bilbao B U21
Real Sociedad C
FT
2
1
Espanyol Barcelona B
SE Penya Independent
FT
0
0
Ourense CF
Pontevedra CF
FT
1
0
UD Mutilvera
AD San Juan Pamplona
FT
1
0
CD Izarra
CD Tudelano
Etapa 14
FT
2
0
Real Sociedad C
UD Logrones
FT
1
0
Hércules
CE Manresa
FT
1
0
UP Langreo
RS Gimnastica de Torrelavega
FT
3
0
Pontevedra CF
SD Compostela
FT
1
0
Barakaldo CF
CD Egues
FT
1
2
Naxara CD
Athletic Bilbao B U21
FT
1
0
SD Gernika Club
CD Brea
FT
0
0
Cerdanyola del Valles
CF Badalona Futur
FT
0
0
CF Talavera de La Reina
CD Atletico Paso
FT
4
1
Gimnastica Segoviana CF
UD Montijo
Afișare completă (încă 24)
Etapa 14
FT
1
2
Arenas Club Getxo
Deportivo Alavés B
FT
2
4
Orihuela CF
Cádiz CF B
FT
0
0
CD Tudelano
UD Barbastro
FT
2
2
Terrassa FC
UD Alzira
FT
1
0
CD Guijuelo
RC Deportivo Fabril
FT
0
1
AD San Juan Pamplona
Deportivo Aragon
FT
0
0
Betis Deportivo Balompie
Yeclano Deportivo
FT
2
1
Coruxo FC
Ourense CF
FT
2
1
Real Valladolid Promesas
Zamora CF
FT
0
3
UD Mutilvera
Utebo FC
Afișare completă (încă 1)
Etapa 13
FT
5
0
UD Logrones
Naxara CD
FT
1
0
SD Compostela
Coruxo FC
FT
1
0
Zamora CF
Rayo Cantabria
FT
3
1
Aguilas FC
CA Antoniano
FT
0
1
RS Gimnastica de Torrelavega
Real Valladolid Promesas
FT
0
0
Club Marino de Luanco
Real Aviles CF U19
FT
3
0
UD Alzira
CF La Nucia
FT
2
0
Yeclano Deportivo
FC La Union Atletico
FT
0
2
CF Villanovense
UD Sanse
FT
0
1
C.D: Badajoz
Gimnastica Segoviana CF
Afișare completă (încă 27)
Etapa 13
FT
1
0
Espanyol Barcelona B
UE Sant Andreu
FT
4
0
Athletic Bilbao B U21
CD Tudelano
FT
0
1
CD Brea
Real Sociedad C
FT
1
0
Utebo FC
SD Gernika Club
FT
1
1
Arandina CF
Real Oviedo B
FT
1
0
CD Manchego Ciudad Real
FC Cartagena B
FT
1
0
AD Llerenense
CF Talavera de La Reina
FT
0
1
CD Egues
Arenas Club Getxo
Etapa 12
FT
2
0
Pontevedra CF
Arandina CF
FT
1
1
Hércules
UD Alzira
FT
2
1
RS Gimnastica de Torrelavega
Zamora CF
FT
1
2
Arenas Club Getxo
CD Izarra
FT
1
0
Barakaldo CF
UD Barbastro
FT
0
1
CD Calahorra
Athletic Bilbao B U21
FT
3
0
Naxara CD
CD Brea
FT
1
1
CD Tudelano
UD Logrones
FT
1
1
UE Sant Andreu
Club Lleida Esportiu
FT
3
0
Cerdanyola del Valles
CE Manresa
Afișare completă (încă 22)
Etapa 12
FT
2
0
CF Talavera de La Reina
UD Montijo
FT
1
0
UP Langreo
RC Deportivo Fabril
FT
2
0
Real Sociedad C
SD Gernika Club
FT
3
1
SE Penya Independent
Pena Deportiva
FT
1
0
CD San Roque
Marbella FC
FT
0
3
CA Antoniano
Yeclano Deportivo
FT
0
1
CD Guijuelo
SD Compostela
FT
2
0
AD San Juan Pamplona
CD Egues
FT
2
1
CE Andratx
CF Badalona Futur
FT
3
1
Coruxo FC
CD Covadonga
Afișare completă (încă 3)
Etapa 11
FT
2
0
SD Compostela
CD Cayon
FT
1
0
CF Badalona Futur
UE Sant Andreu
FT
1
0
Zamora CF
Real Aviles CF U19
FT
4
0
UD Logrones
CD Calahorra
FT
2
2
Terrassa FC
Hércules
FT
3
1
Utebo FC
Real Sociedad C
FT
1
2
Club Marino de Luanco
Pontevedra CF
FT
1
1
SD Gernika Club
Naxara CD
FT
4
1
Club Lleida Esportiu
Torrent CF
FT
1
0
UD Alzira
CE Europa
Afișare completă (încă 24)
Etapa 11
FT
0
1
Atletico Saguntino
Cerdanyola del Valles
FT
0
0
CD Manchego Ciudad Real
El Palo FC
FT
0
1
Arandina CF
Coruxo FC
FT
2
1
Athletic Bilbao B U21
Barakaldo CF
FT
5
2
Betis Deportivo Balompie
CA Antoniano
FT
3
0
Ourense CF
UP Langreo
FT
0
2
CD Egues
UD Mutilvera
FT
2
1
Mar Menor CF
CD San Roque
FT
2
1
CD Illescas
AD Union Adarve
FT
0
0
Cádiz CF B
Velez CF
Afișare completă (încă 1)
Etapa 10
FT
5
0
CD Tudelano
SD Gernika Club
FT
1
0
Hércules
CF La Nucia
FT
1
0
UP Langreo
SD Compostela
FT
1
0
CD Guijuelo
Arandina CF
FT
0
0
Pontevedra CF
Rayo Cantabria
FT
2
2
RS Gimnastica de Torrelavega
RC Deportivo Fabril
FT
3
1
AD San Juan Pamplona
UD Barbastro
FT
1
1
Barakaldo CF
UD Logrones
FT
0
1
Naxara CD
Real Sociedad C
FT
2
2
Cerdanyola del Valles
UD Alzira
Afișare completă (încă 27)
Etapa 10
FT
1
2
CF Talavera de La Reina
CP Cacereño
FT
0
3
Arenas Club Getxo
Athletic Bilbao B U21
FT
2
1
CD Calahorra
CD Brea
FT
1
0
UD Mutilvera
CD Izarra
FT
1
1
Real Oviedo B
Real Aviles CF U19
FT
0
0
Racing Club Villalbes U19
Zamora CF
FT
0
3
Mar Menor CF
Marbella FC
FT
1
1
Velez CF
CD Estepona
Etapa 9
FT
1
2
Betis Deportivo Balompie
Orihuela CF
FT
5
1
UD Logrones
Arenas Club Getxo
FT
1
2
Real Sociedad C
CD Tudelano
FT
1
0
Club Marino de Luanco
CD Guijuelo
FT
1
3
CD Izarra
Deportivo Aragon
FT
1
0
Club Lleida Esportiu
Espanyol Barcelona B
FT
0
0
Real Balompedica Linense
Mar Menor CF
FT
1
0
Aguilas FC
UCAM Murcia
FT
0
0
Yeclano Deportivo
El Palo FC
FT
4
1
SD Compostela
Real Valladolid Promesas
Afișare completă (încă 16)
Etapa 9
FT
2
3
CP Cacereño
CD Ursaria
FT
3
2
C.D: Badajoz
CF Talavera de La Reina
FT
3
0
Zamora CF
Real Oviedo B
FT
1
1
CE Manresa
UE Sant Andreu
FT
1
2
Valencia CF B U21
Hércules
FT
0
2
CD Brea
Barakaldo CF
FT
1
0
Atletico Saguntino
CE Andratx
FT
1
1
Terrassa FC
Cerdanyola del Valles
FT
1
1
CD Manchego Ciudad Real
Velez CF
FT
2
1
Ourense CF
RS Gimnastica de Torrelavega
Afișare completă (încă 9)
Etapa 3
FT
0
2
CF La Nucia
SD Formentera
Etapa 8
FT
3
3
Barakaldo CF
SD Gernika Club
FT
2
0
CD Tudelano
Naxara CD
FT
3
1
UE Sant Andreu
Atletico Saguntino
FT
1
0
Orihuela CF
FC La Union Atletico
FT
0
0
RC Deportivo Fabril
Zamora CF
FT
3
4
RS Gimnastica de Torrelavega
SD Compostela
FT
2
0
UP Langreo
Arandina CF
FT
1
1
Coruxo FC
Real Aviles CF U19
FT
3
0
Pontevedra CF
Real Oviedo B
FT
0
0
Arenas Club Getxo
CD Brea
Afișare completă (încă 27)
Etapa 8
FT
1
0
Espanyol Barcelona B
CF Badalona Futur
FT
2
1
CD Guijuelo
Rayo Cantabria
FT
0
3
UD Mutilvera
Athletic Bilbao B U21
FT
0
4
AD San Juan Pamplona
UD Logrones
FT
3
0
UD Sanse
AD Llerenense
FT
1
1
Racing Club Villalbes U19
Ourense CF
FT
0
1
CD Egues
Utebo FC
FT
0
0
FC Cartagena B
CA Antoniano
Etapa 7
FT
0
0
CF Badalona Futur
Club Lleida Esportiu
FT
0
4
Zamora CF
Pontevedra CF
FT
3
0
UD Logrones
UD Mutilvera
FT
2
2
Utebo FC
CD Tudelano
FT
1
0
Aguilas FC
Sevilla Atletico
FT
0
1
Gimnastica Segoviana CF
AD Union Adarve
FT
2
2
CD Covadonga
RS Gimnastica de Torrelavega
FT
1
1
Club Marino de Luanco
UP Langreo
FT
2
2
Real Aviles CF U19
CD Guijuelo
FT
0
2
CD Izarra
CD Egues
Afișare completă (încă 22)
Etapa 7
FT
3
0
Hércules
Cerdanyola del Valles
FT
1
3
CP Cacereño
CD Guadalajara
FT
0
1
Real Sociedad C
Barakaldo CF
FT
1
0
Ourense CF
RC Deportivo Fabril
FT
2
0
Athletic Bilbao B U21
Deportivo Aragon
FT
0
2
Atletico Saguntino
Torrent CF
FT
0
0
Valencia CF B U21
CE Europa
FT
0
3
CD Manchego Ciudad Real
CD San Roque
FT
1
2
Arandina CF
Real Valladolid Promesas
FT
1
0
CD Brea
AD San Juan Pamplona
Afișare completă (încă 3)
Etapa 6
FT
2
1
CF Badalona Futur
Valencia CF B U21
FT
2
0
Orihuela CF
FC Cartagena B
FT
0
0
AD San Juan Pamplona
SD Gernika Club
FT
1
0
Barakaldo CF
Naxara CD
FT
0
0
UE Sant Andreu
Terrassa FC
FT
1
2
Cerdanyola del Valles
CE Europa
FT
1
2
RS Gimnastica de Torrelavega
Arandina CF
FT
4
1
UP Langreo
Rayo Cantabria
FT
0
0
CD Cayon
Real Aviles CF U19
FT
0
2
Coruxo FC
Pontevedra CF
Afișare completă (încă 27)
Etapa 6
FT
1
2
UD Mutilvera
CD Brea
FT
1
1
CD Guijuelo
Real Oviedo B
FT
0
2
Arenas Club Getxo
Real Sociedad C
FT
2
0
Espanyol Barcelona B
CE Manresa
FT
4
1
Getafe CF B
AD Llerenense
FT
0
3
Ourense CF
Zamora CF
FT
0
0
RC Deportivo Fabril
SD Compostela
FT
3
0
CD Egues
UD Barbastro
Etapa 5
FT
0
1
SD Compostela
Ourense CF
FT
0
2
CF La Nucia
UE Sant Andreu
FT
2
0
Zamora CF
Coruxo FC
FT
1
1
UD Logrones
Deportivo Alavés B
FT
0
1
CD Tudelano
Barakaldo CF
FT
0
0
Aguilas FC
Mar Menor CF
FT
0
0
CF Talavera de La Reina
AD Union Adarve
FT
0
3
CD Covadonga
RC Deportivo Fabril
FT
0
1
Club Marino de Luanco
RS Gimnastica de Torrelavega
FT
2
2
Real Aviles CF U19
UP Langreo
Afișare completă (încă 24)
Etapa 5
FT
1
0
Hércules
CE Andratx
FT
1
0
Utebo FC
CD Calahorra
FT
3
1
Athletic Bilbao B U21
CD Egues
FT
3
1
Valencia CF B U21
Cerdanyola del Valles
FT
4
0
Real Sociedad C
AD San Juan Pamplona
FT
1
0
Yeclano Deportivo
CD San Roque
FT
0
1
Arandina CF
Racing Club Villalbes U19
FT
0
1
UD Montijo
Getafe CF B
FT
2
1
CD Manchego Ciudad Real
Real Balompedica Linense
FT
1
0
Real Oviedo B
CD Cayon
Afișare completă (încă 1)
Etapa 4
FT
0
0
Torrent CF
CF La Nucia
FT
0
3
RS Gimnastica de Torrelavega
Rayo Cantabria
FT
0
0
CF Badalona Futur
CE Manresa
FT
1
1
Barakaldo CF
CD Calahorra
FT
0
1
CD Izarra
Athletic Bilbao B U21
FT
0
0
Real Balompedica Linense
Aguilas FC
FT
2
1
CF Villanovense
UD Montijo
FT
1
1
CD Cayon
Pontevedra CF
FT
1
1
UD Barbastro
Utebo FC
FT
1
0
Club Lleida Esportiu
Atletico Saguntino
Afișare completă (încă 21)
Etapa 4
FT
1
1
CD San Roque
Betis Deportivo Balompie
FT
1
2
Arenas Club Getxo
CD Tudelano
FT
0
0
UD Mutilvera
Real Sociedad C
FT
2
1
AD San Juan Pamplona
Naxara CD
FT
3
1
Ourense CF
CD Covadonga
FT
0
0
UP Langreo
Real Oviedo B
FT
2
0
CD Guijuelo
Coruxo FC
FT
1
2
Espanyol Barcelona B
UD Alzira
FT
1
1
CE Andratx
CE Europa
FT
2
1
AD Union Adarve
CD Ursaria
Afișare completă (încă 4)
Etapa 1
FT
1
2
CD Guadalajara
UD Sanse
Etapa 3
FT
1
1
CE Manresa
Pena Deportiva
Etapa 3
FT
2
0
CA Antoniano
Sevilla Atletico
FT
1
1
Orihuela CF
UCAM Murcia
FT
0
0
Coruxo FC
CD Cayon
FT
1
0
Zamora CF
CD Guijuelo
FT
1
1
Terrassa FC
Espanyol Barcelona B
FT
2
0
Hércules
Torrent CF
FT
3
0
Betis Deportivo Balompie
Mar Menor CF
FT
3
1
SD Gernika Club
Deportivo Alavés B
FT
3
0
CD Tudelano
AD San Juan U19
FT
3
0
CE Europa
UE Sant Andreu
Afișare completă (încă 24)
Etapa 3
FT
1
1
Utebo FC
Barakaldo CF
FT
1
0
CD Manchego Ciudad Real
CD Estepona
FT
4
0
Athletic Bilbao B U21
UD Barbastro
FT
1
2
CD Brea
CD Egues
FT
1
1
Atletico Saguntino
CF Badalona Futur
FT
1
1
CD Covadonga
SD Compostela
FT
0
0
Arandina CF
Ourense CF
FT
0
1
Real Aviles CF U19
RS Gimnastica de Torrelavega
FT
0
2
AD Llerenense
CD Numancia
Etapa 2
FT
0
0
CD San Roque
CA Antoniano
FT
4
2
SD Compostela
Arandina CF
FT
1
2
Espanyol Barcelona B
CF La Nucia
FT
2
1
Torrent CF
CE Europa
FT
3
4
UE Sant Andreu
Cerdanyola del Valles
FT
1
1
Real Balompedica Linense
Betis Deportivo Balompie
FT
1
0
UCAM Murcia
El Palo FC
FT
0
0
CF Villanovense
CP Cacereño
FT
1
1
RS Gimnastica de Torrelavega
Real Oviedo B
FT
1
0
CF Badalona Futur
UD Alzira
Afișare completă (încă 24)
Etapa 2
FT
0
0
UD Mutilvera
CD Tudelano
FT
1
1
Arenas Club Getxo
Barakaldo CF
FT
0
1
CE Manresa
Valencia CF B U21
FT
0
1
Athletic Bilbao B U21
Utebo FC
FT
0
0
UD Barbastro
UD Logrones
FT
1
1
Real Valladolid Promesas
Pontevedra CF
FT
1
2
CD Cayon
CD Guijuelo
FT
0
1
CD Egues
SD Gernika Club
FT
0
3
CD Illescas
AD Llerenense
FT
0
1
AD San Juan U19
CD Calahorra
Afișare completă (încă 1)
Etapa 1
FT
1
0
Zamora CF
CD Cayon
FT
0
1
CF La Nucia
Club Lleida Esportiu
FT
1
0
Hércules
Espanyol Barcelona B
FT
1
2
Pontevedra CF
RS Gimnastica de Torrelavega
FT
1
0
Real Sociedad C
CD Egues
FT
0
0
CD Tudelano
Deportivo Aragon
FT
0
2
Utebo FC
Arenas Club Getxo
FT
1
4
Terrassa FC
CF Badalona Futur
FT
1
0
CF Talavera de La Reina
CF Villanovense
FT
2
1
Betis Deportivo Balompie
Cádiz CF B
Afișare completă (încă 28)
Etapa 1
FT
1
4
Orihuela CF
Sevilla Atletico
FT
1
2
C.D: Badajoz
AD Union Adarve
FT
3
2
Coruxo FC
Real Valladolid Promesas
FT
2
0
CD Guijuelo
UP Langreo
FT
0
1
SE Penya Independent
UE Sant Andreu
FT
0
2
Atletico Saguntino
CE Manresa
Distribuire
Tweet
Meciuri
Știri
Caută
Preferințe