Результати - III Liga, Group 2 2023/2024, Poland
Пошук
Щоденні новини
Улюблені
Налаштування
Футбол
Poland
III Liga, Group 2
608 підписників
Улюблені
4
9
Огляд
Результати
Календар
Таблиця
Статистика
Команди
Майбутні
0
0
Cartusia Kartuzy
KTS-K Luzino
0
0
Zawisza Bydgoszcz
Sokol Kleczew
0
0
Pogon Szczecin II
MKS Notec Czarnkow
0
0
Pogon Nowe Skalmierzyce
OKS Swit Skolwin Szczecin
0
0
MKS Flota Swinoujscie
KS Unia Solec Kujawski
0
0
Blekitni Stargard
Vineta Wolin
0
0
KS Stolem Gniewino
Polonia Sroda Wielkopolska
0
0
KP Starogard Gdansk
Gedania Gdansk
0
0
Elana Torun
Sks Unia Swarzedz
Переглянути всі матчі
Результати
КМ
3
1
OKS Swit Skolwin Szczecin
KP Starogard Gdansk
КМ
3
2
Sokol Kleczew
KS Unia Solec Kujawski
КМ
0
0
Elana Torun
MKS Flota Swinoujscie
КМ
1
1
Vineta Wolin
KS Stolem Gniewino
КМ
2
4
Zawisza Bydgoszcz
Blekitni Stargard
КМ
4
0
MKS Notec Czarnkow
Cartusia Kartuzy
КМ
1
1
Polonia Sroda Wielkopolska
Pogon Nowe Skalmierzyce
Переглянути всі матчі
День матчу 28
КМ
3
1
OKS Swit Skolwin Szczecin
KP Starogard Gdansk
КМ
3
2
Sokol Kleczew
KS Unia Solec Kujawski
КМ
0
0
Elana Torun
MKS Flota Swinoujscie
КМ
1
1
Vineta Wolin
KS Stolem Gniewino
День матчу 28
КМ
2
4
Zawisza Bydgoszcz
Blekitni Stargard
КМ
4
0
MKS Notec Czarnkow
Cartusia Kartuzy
КМ
1
1
Polonia Sroda Wielkopolska
Pogon Nowe Skalmierzyce
День матчу 28
КМ
1
2
KTS-K Luzino
Sks Unia Swarzedz
КМ
2
1
Gedania Gdansk
Pogon Szczecin II
День матчу 27
КМ
1
1
KS Stolem Gniewino
Zawisza Bydgoszcz
День матчу 27
КМ
1
4
MKS Flota Swinoujscie
KTS-K Luzino
КМ
5
0
Blekitni Stargard
Sokol Kleczew
КМ
3
0
Pogon Nowe Skalmierzyce
Vineta Wolin
КМ
2
4
KP Starogard Gdansk
Polonia Sroda Wielkopolska
КМ
0
2
KS Unia Solec Kujawski
Elana Torun
КМ
3
2
Sks Unia Swarzedz
MKS Notec Czarnkow
КМ
1
2
Cartusia Kartuzy
Gedania Gdansk
День матчу 27
КМ
0
4
Pogon Szczecin II
OKS Swit Skolwin Szczecin
День матчу 26
КМ
2
0
OKS Swit Skolwin Szczecin
Cartusia Kartuzy
КМ
1
2
Polonia Sroda Wielkopolska
Pogon Szczecin II
КМ
0
1
Sokol Kleczew
Elana Torun
КМ
2
3
MKS Notec Czarnkow
MKS Flota Swinoujscie
КМ
3
1
Zawisza Bydgoszcz
Pogon Nowe Skalmierzyce
КМ
2
2
Blekitni Stargard
KS Stolem Gniewino
КМ
0
0
Vineta Wolin
KP Starogard Gdansk
КМ
0
1
KTS-K Luzino
KS Unia Solec Kujawski
КМ
1
2
Gedania Gdansk
Sks Unia Swarzedz
День матчу 25
КМ
1
0
KS Stolem Gniewino
Sokol Kleczew
День матчу 25
КМ
2
3
Pogon Nowe Skalmierzyce
Blekitni Stargard
КМ
1
4
KP Starogard Gdansk
Zawisza Bydgoszcz
КМ
2
1
MKS Flota Swinoujscie
Gedania Gdansk
КМ
3
0
Elana Torun
KTS-K Luzino
КМ
1
0
Pogon Szczecin II
Vineta Wolin
КМ
2
1
Cartusia Kartuzy
Polonia Sroda Wielkopolska
День матчу 25
КМ
1
0
Sks Unia Swarzedz
OKS Swit Skolwin Szczecin
КМ
1
1
KS Unia Solec Kujawski
MKS Notec Czarnkow
День матчу 24
КМ
1
0
Polonia Sroda Wielkopolska
Sks Unia Swarzedz
День матчу 24
КМ
1
2
Sokol Kleczew
KTS-K Luzino
КМ
1
0
Vineta Wolin
Cartusia Kartuzy
КМ
5
0
KS Stolem Gniewino
Pogon Nowe Skalmierzyce
КМ
3
0
Zawisza Bydgoszcz
Pogon Szczecin II
КМ
5
1
Blekitni Stargard
KP Starogard Gdansk
КМ
0
0
MKS Notec Czarnkow
Elana Torun
КМ
0
1
Gedania Gdansk
KS Unia Solec Kujawski
День матчу 24
КМ
4
0
OKS Swit Skolwin Szczecin
MKS Flota Swinoujscie
День матчу 23
КМ
1
0
Elana Torun
Gedania Gdansk
КМ
1
1
KP Starogard Gdansk
KS Stolem Gniewino
КМ
3
0
MKS Flota Swinoujscie
Polonia Sroda Wielkopolska
КМ
1
1
Pogon Nowe Skalmierzyce
Sokol Kleczew
КМ
2
0
Cartusia Kartuzy
Zawisza Bydgoszcz
День матчу 23
КМ
1
2
KTS-K Luzino
MKS Notec Czarnkow
КМ
1
0
KS Unia Solec Kujawski
OKS Swit Skolwin Szczecin
КМ
1
4
Pogon Szczecin II
Blekitni Stargard
День матчу 23
КМ
4
0
Sks Unia Swarzedz
Vineta Wolin
День матчу 22
КМ
1
0
Vineta Wolin
MKS Flota Swinoujscie
День матчу 22
КМ
3
1
Polonia Sroda Wielkopolska
KS Unia Solec Kujawski
КМ
1
0
OKS Swit Skolwin Szczecin
Elana Torun
КМ
2
2
Sokol Kleczew
MKS Notec Czarnkow
КМ
4
2
Blekitni Stargard
Cartusia Kartuzy
КМ
0
3
KS Stolem Gniewino
Pogon Szczecin II
КМ
2
1
Pogon Nowe Skalmierzyce
KP Starogard Gdansk
КМ
1
1
Zawisza Bydgoszcz
Sks Unia Swarzedz
День матчу 22
КМ
1
1
Gedania Gdansk
KTS-K Luzino
День матчу 18
КМ
1
2
Vineta Wolin
MKS Notec Czarnkow
КМ
0
0
KS Stolem Gniewino
KS Unia Solec Kujawski
День матчу 21
КМ
2
0
Pogon Szczecin II
Pogon Nowe Skalmierzyce
День матчу 21
КМ
1
0
Cartusia Kartuzy
KS Stolem Gniewino
КМ
3
0
Sks Unia Swarzedz
Blekitni Stargard
КМ
0
3
KP Starogard Gdansk
Sokol Kleczew
КМ
2
3
Elana Torun
Polonia Sroda Wielkopolska
КМ
1
2
MKS Notec Czarnkow
Gedania Gdansk
КМ
0
3
MKS Flota Swinoujscie
Zawisza Bydgoszcz
КМ
0
1
KS Unia Solec Kujawski
Vineta Wolin
КМ
0
1
KTS-K Luzino
OKS Swit Skolwin Szczecin
День матчу 20
КМ
3
1
Polonia Sroda Wielkopolska
KTS-K Luzino
День матчу 20
КМ
3
0
OKS Swit Skolwin Szczecin
MKS Notec Czarnkow
КМ
3
2
Sokol Kleczew
Gedania Gdansk
КМ
1
1
KS Stolem Gniewino
Sks Unia Swarzedz
КМ
1
1
Pogon Nowe Skalmierzyce
Cartusia Kartuzy
КМ
2
6
KP Starogard Gdansk
Pogon Szczecin II
КМ
5
1
Zawisza Bydgoszcz
KS Unia Solec Kujawski
КМ
3
1
Blekitni Stargard
MKS Flota Swinoujscie
КМ
1
0
Vineta Wolin
Elana Torun
День матчу 19
КМ
1
1
Cartusia Kartuzy
KP Starogard Gdansk
День матчу 19
КМ
1
0
Elana Torun
Zawisza Bydgoszcz
КМ
0
1
Sks Unia Swarzedz
Pogon Nowe Skalmierzyce
КМ
3
1
MKS Notec Czarnkow
Polonia Sroda Wielkopolska
КМ
0
1
MKS Flota Swinoujscie
KS Stolem Gniewino
КМ
1
4
Pogon Szczecin II
Sokol Kleczew
КМ
2
3
KS Unia Solec Kujawski
Blekitni Stargard
День матчу 19
КМ
3
0
KTS-K Luzino
Vineta Wolin
КМ
0
1
Gedania Gdansk
OKS Swit Skolwin Szczecin
День матчу 18
КМ
2
4
Pogon Szczecin II
Cartusia Kartuzy
День матчу 18
КМ
4
1
Zawisza Bydgoszcz
KTS-K Luzino
КМ
3
3
Blekitni Stargard
Elana Torun
КМ
3
4
KP Starogard Gdansk
Sks Unia Swarzedz
КМ
2
2
Sokol Kleczew
OKS Swit Skolwin Szczecin
КМ
2
1
Polonia Sroda Wielkopolska
Gedania Gdansk
КМ
1
2
Pogon Nowe Skalmierzyce
MKS Flota Swinoujscie
День матчу 17
КМ
3
1
Pogon Szczecin II
Sks Unia Swarzedz
День матчу 17
КМ
1
3
KP Starogard Gdansk
MKS Flota Swinoujscie
КМ
2
1
Blekitni Stargard
KTS-K Luzino
КМ
3
1
Zawisza Bydgoszcz
MKS Notec Czarnkow
КМ
1
0
Polonia Sroda Wielkopolska
OKS Swit Skolwin Szczecin
КМ
3
0
Elana Torun
KS Stolem Gniewino
КМ
3
3
Cartusia Kartuzy
Sokol Kleczew
КМ
5
2
Pogon Nowe Skalmierzyce
KS Unia Solec Kujawski
КМ
2
1
Vineta Wolin
Gedania Gdansk
День матчу 16
КМ
4
0
OKS Swit Skolwin Szczecin
Vineta Wolin
КМ
0
2
Sokol Kleczew
Polonia Sroda Wielkopolska
КМ
1
4
MKS Notec Czarnkow
Blekitni Stargard
КМ
1
0
Elana Torun
Pogon Nowe Skalmierzyce
КМ
3
3
KS Unia Solec Kujawski
KP Starogard Gdansk
КМ
1
3
MKS Flota Swinoujscie
Pogon Szczecin II
КМ
1
0
Sks Unia Swarzedz
Cartusia Kartuzy
КМ
2
0
Gedania Gdansk
Zawisza Bydgoszcz
КМ
5
2
KTS-K Luzino
KS Stolem Gniewino
День матчу 15
КМ
1
2
Cartusia Kartuzy
MKS Flota Swinoujscie
КМ
0
1
Zawisza Bydgoszcz
OKS Swit Skolwin Szczecin
День матчу 15
КМ
3
1
Sks Unia Swarzedz
Sokol Kleczew
КМ
0
4
KP Starogard Gdansk
Elana Torun
КМ
2
1
KS Stolem Gniewino
MKS Notec Czarnkow
КМ
1
2
Blekitni Stargard
Gedania Gdansk
КМ
5
2
Pogon Nowe Skalmierzyce
KTS-K Luzino
КМ
2
3
Vineta Wolin
Polonia Sroda Wielkopolska
День матчу 15
КМ
2
1
Pogon Szczecin II
KS Unia Solec Kujawski
День матчу 13
КМ
2
2
Cartusia Kartuzy
Elana Torun
День матчу 14
КМ
0
2
Polonia Sroda Wielkopolska
Zawisza Bydgoszcz
КМ
3
0
KTS-K Luzino
KP Starogard Gdansk
КМ
2
1
Sokol Kleczew
Vineta Wolin
КМ
1
1
MKS Notec Czarnkow
Pogon Nowe Skalmierzyce
КМ
1
0
Elana Torun
Pogon Szczecin II
КМ
2
4
MKS Flota Swinoujscie
Sks Unia Swarzedz
КМ
3
0
OKS Swit Skolwin Szczecin
Blekitni Stargard
КМ
0
1
Gedania Gdansk
KS Stolem Gniewino
КМ
1
6
KS Unia Solec Kujawski
Cartusia Kartuzy
День матчу 13
КМ
5
1
Pogon Szczecin II
KTS-K Luzino
День матчу 13
КМ
0
4
KP Starogard Gdansk
MKS Notec Czarnkow
КМ
1
2
MKS Flota Swinoujscie
Sokol Kleczew
КМ
0
2
Pogon Nowe Skalmierzyce
Gedania Gdansk
КМ
2
2
Zawisza Bydgoszcz
Vineta Wolin
КМ
1
0
Sks Unia Swarzedz
KS Unia Solec Kujawski
КМ
1
3
Blekitni Stargard
Polonia Sroda Wielkopolska
День матчу 13
КМ
0
0
KS Stolem Gniewino
OKS Swit Skolwin Szczecin
День матчу 12
КМ
2
0
Polonia Sroda Wielkopolska
KS Stolem Gniewino
День матчу 12
КМ
2
0
OKS Swit Skolwin Szczecin
Pogon Nowe Skalmierzyce
КМ
5
0
MKS Notec Czarnkow
Pogon Szczecin II
КМ
4
1
Sokol Kleczew
Zawisza Bydgoszcz
КМ
0
0
Vineta Wolin
Blekitni Stargard
КМ
3
1
KTS-K Luzino
Cartusia Kartuzy
КМ
0
0
Sks Unia Swarzedz
Elana Torun
КМ
3
1
Gedania Gdansk
KP Starogard Gdansk
КМ
0
1
KS Unia Solec Kujawski
MKS Flota Swinoujscie
День матчу 11
КМ
3
0
MKS Flota Swinoujscie
Elana Torun
КМ
2
3
KS Stolem Gniewino
Vineta Wolin
КМ
3
3
Pogon Nowe Skalmierzyce
Polonia Sroda Wielkopolska
КМ
2
1
Sks Unia Swarzedz
KTS-K Luzino
КМ
4
0
Cartusia Kartuzy
MKS Notec Czarnkow
КМ
1
0
KS Unia Solec Kujawski
Sokol Kleczew
КМ
5
2
Pogon Szczecin II
Gedania Gdansk
День матчу 11
КМ
0
1
KP Starogard Gdansk
OKS Swit Skolwin Szczecin
КМ
0
1
Blekitni Stargard
Zawisza Bydgoszcz
День матчу 10
КМ
4
0
Elana Torun
KS Unia Solec Kujawski
КМ
0
2
Sokol Kleczew
Blekitni Stargard
КМ
3
1
Zawisza Bydgoszcz
KS Stolem Gniewino
КМ
3
1
OKS Swit Skolwin Szczecin
Pogon Szczecin II
День матчу 10
КМ
0
0
Polonia Sroda Wielkopolska
KP Starogard Gdansk
КМ
3
1
MKS Notec Czarnkow
Sks Unia Swarzedz
КМ
1
3
KTS-K Luzino
MKS Flota Swinoujscie
КМ
0
1
Vineta Wolin
Pogon Nowe Skalmierzyce
КМ
0
4
Gedania Gdansk
Cartusia Kartuzy
День матчу 9
КМ
1
0
Elana Torun
Sokol Kleczew
КМ
1
3
MKS Flota Swinoujscie
MKS Notec Czarnkow
КМ
2
3
KP Starogard Gdansk
Vineta Wolin
КМ
0
6
KS Stolem Gniewino
Blekitni Stargard
КМ
2
2
Pogon Nowe Skalmierzyce
Zawisza Bydgoszcz
КМ
0
2
KS Unia Solec Kujawski
KTS-K Luzino
КМ
0
1
Cartusia Kartuzy
OKS Swit Skolwin Szczecin
День матчу 9
КМ
3
4
Sks Unia Swarzedz
Gedania Gdansk
КМ
3
0
Pogon Szczecin II
Polonia Sroda Wielkopolska
День матчу 8
КМ
6
0
Zawisza Bydgoszcz
KP Starogard Gdansk
КМ
2
0
Sokol Kleczew
KS Stolem Gniewino
КМ
0
2
Polonia Sroda Wielkopolska
Cartusia Kartuzy
КМ
1
1
Blekitni Stargard
Pogon Nowe Skalmierzyce
КМ
1
1
Vineta Wolin
Pogon Szczecin II
КМ
4
1
Gedania Gdansk
MKS Flota Swinoujscie
КМ
1
2
KTS-K Luzino
Elana Torun
День матчу 8
КМ
3
1
OKS Swit Skolwin Szczecin
Sks Unia Swarzedz
КМ
4
2
MKS Notec Czarnkow
KS Unia Solec Kujawski
День матчу 7
КМ
1
1
Pogon Szczecin II
Zawisza Bydgoszcz
День матчу 7
КМ
1
3
MKS Flota Swinoujscie
OKS Swit Skolwin Szczecin
КМ
1
2
KP Starogard Gdansk
Blekitni Stargard
КМ
1
0
Elana Torun
MKS Notec Czarnkow
КМ
1
2
Pogon Nowe Skalmierzyce
KS Stolem Gniewino
КМ
1
2
Cartusia Kartuzy
Vineta Wolin
КМ
3
6
KS Unia Solec Kujawski
Gedania Gdansk
День матчу 7
КМ
0
0
KTS-K Luzino
Sokol Kleczew
КМ
1
1
Sks Unia Swarzedz
Polonia Sroda Wielkopolska
День матчу 6
КМ
0
2
Zawisza Bydgoszcz
Cartusia Kartuzy
КМ
2
3
KS Stolem Gniewino
KP Starogard Gdansk
КМ
2
4
Blekitni Stargard
Pogon Szczecin II
КМ
5
2
MKS Notec Czarnkow
KTS-K Luzino
КМ
1
4
Sokol Kleczew
Pogon Nowe Skalmierzyce
День матчу 6
КМ
2
1
Vineta Wolin
Sks Unia Swarzedz
КМ
3
1
OKS Swit Skolwin Szczecin
KS Unia Solec Kujawski
КМ
1
1
Polonia Sroda Wielkopolska
MKS Flota Swinoujscie
КМ
0
2
Gedania Gdansk
Elana Torun
День матчу 5
КМ
2
0
MKS Flota Swinoujscie
Vineta Wolin
КМ
0
0
Elana Torun
OKS Swit Skolwin Szczecin
КМ
0
2
KP Starogard Gdansk
Pogon Nowe Skalmierzyce
КМ
1
2
KTS-K Luzino
Gedania Gdansk
КМ
2
0
Pogon Szczecin II
KS Stolem Gniewino
День матчу 5
КМ
4
1
MKS Notec Czarnkow
Sokol Kleczew
КМ
6
1
Cartusia Kartuzy
Blekitni Stargard
КМ
3
2
KS Unia Solec Kujawski
Polonia Sroda Wielkopolska
КМ
2
1
Sks Unia Swarzedz
Zawisza Bydgoszcz
День матчу 4
КМ
0
5
Pogon Nowe Skalmierzyce
Pogon Szczecin II
КМ
0
0
KS Stolem Gniewino
Cartusia Kartuzy
КМ
2
0
Zawisza Bydgoszcz
MKS Flota Swinoujscie
КМ
2
1
Vineta Wolin
KS Unia Solec Kujawski
КМ
3
0
OKS Swit Skolwin Szczecin
KTS-K Luzino
КМ
4
3
Sokol Kleczew
KP Starogard Gdansk
КМ
1
3
Polonia Sroda Wielkopolska
Elana Torun
КМ
1
1
Gedania Gdansk
MKS Notec Czarnkow
КМ
1
3
Blekitni Stargard
Sks Unia Swarzedz
День матчу 3
КМ
2
3
Pogon Szczecin II
KP Starogard Gdansk
День матчу 3
КМ
1
2
Elana Torun
Vineta Wolin
КМ
0
3
MKS Flota Swinoujscie
Blekitni Stargard
КМ
1
3
Cartusia Kartuzy
Pogon Nowe Skalmierzyce
КМ
0
4
KTS-K Luzino
Polonia Sroda Wielkopolska
КМ
1
5
MKS Notec Czarnkow
OKS Swit Skolwin Szczecin
КМ
0
2
KS Unia Solec Kujawski
Zawisza Bydgoszcz
День матчу 3
КМ
2
1
Gedania Gdansk
Sokol Kleczew
КМ
4
3
Sks Unia Swarzedz
KS Stolem Gniewino
День матчу 2
КМ
0
0
Zawisza Bydgoszcz
Elana Torun
КМ
2
2
KP Starogard Gdansk
Cartusia Kartuzy
КМ
1
0
Pogon Nowe Skalmierzyce
Sks Unia Swarzedz
КМ
3
2
Sokol Kleczew
Pogon Szczecin II
КМ
3
1
Blekitni Stargard
KS Unia Solec Kujawski
День матчу 2
КМ
0
0
KS Stolem Gniewino
MKS Flota Swinoujscie
КМ
2
1
Vineta Wolin
KTS-K Luzino
КМ
1
4
Polonia Sroda Wielkopolska
MKS Notec Czarnkow
КМ
2
0
OKS Swit Skolwin Szczecin
Gedania Gdansk
День матчу 1
КМ
3
0
Elana Torun
Blekitni Stargard
КМ
0
3
MKS Flota Swinoujscie
Pogon Nowe Skalmierzyce
КМ
2
1
Cartusia Kartuzy
Pogon Szczecin II
КМ
3
4
MKS Notec Czarnkow
Vineta Wolin
КМ
1
7
KTS-K Luzino
Zawisza Bydgoszcz
КМ
2
3
KS Unia Solec Kujawski
KS Stolem Gniewino
КМ
2
3
Gedania Gdansk
Polonia Sroda Wielkopolska
День матчу 1
КМ
2
2
OKS Swit Skolwin Szczecin
Sokol Kleczew
КМ
2
2
Sks Unia Swarzedz
KP Starogard Gdansk
Поділитися
Tweet
Матчі
Щоденні новини
Пошук
Улюблені