Результати - Oberliga Niederrhein 2023/2024, Germany
Пошук
Щоденні новини
Улюблені
Налаштування
Футбол
Germany
Oberliga Niederrhein
2310 підписників
Улюблені
11
2
Огляд
Результати
Календар
Таблиця
Статистика
Команди
Майбутні
0
0
Schwarz-Weiss Essen
SC St Tonis 11/20
0
0
SpVg Schonnebeck 1910
VfB Homberg
0
0
DJK Adler Union Frintrop
TVD Velbert 1870
0
0
Ratingen SV Germania 04/19
Krefelder FC Uerdingen 05
0
0
TSV Meerbusch
1. FC Kleve
0
0
Mulheimer FC 97
Sportfreunde Hamborn 07
0
0
Schwarz-Weiss Essen
FC Buderich 02
Переглянути всі матчі
Результати
КМ
1
5
SC Union Nettetal
VFB 03 Hilden
КМ
0
3
FC Buderich 02
Sportfreunde Baumberg
КМ
4
0
DJK Adler Union Frintrop
Sportfreunde Hamborn 07
КМ
6
4
Schwarz-Weiss Essen
Krefelder FC Uerdingen 05
Переглянути всі матчі
День матчу 32
КМ
1
5
SC Union Nettetal
VFB 03 Hilden
День матчу 32
КМ
0
3
FC Buderich 02
Sportfreunde Baumberg
КМ
4
0
DJK Adler Union Frintrop
Sportfreunde Hamborn 07
КМ
6
4
Schwarz-Weiss Essen
Krefelder FC Uerdingen 05
День матчу 31
КМ
3
1
SC St Tonis 11/20
DJK Adler Union Frintrop
КМ
2
3
FC Buderich 02
SpVg Schonnebeck 1910
КМ
2
0
VfB Homberg
Ratingen SV Germania 04/19
КМ
2
2
TVD Velbert 1870
TSV Meerbusch
КМ
1
1
Sportfreunde Baumberg
VFB 03 Hilden
День матчу 31
КМ
2
1
Krefelder FC Uerdingen 05
Mulheimer FC 97
КМ
3
1
Schwarz-Weiss Essen
Sportfreunde Hamborn 07
День матчу 30
КМ
2
4
Mulheimer FC 97
VfB Homberg
КМ
0
0
SC Union Nettetal
1. FC Kleve
КМ
5
4
TSV Meerbusch
SC St Tonis 11/20
КМ
7
1
SV Sonsbeck
TVD Velbert 1870
КМ
3
1
Ratingen SV Germania 04/19
FC Buderich 02
День матчу 30
КМ
3
2
SpVg Schonnebeck 1910
Sportfreunde Baumberg
День матчу 29
КМ
2
1
SC St Tonis 11/20
SV Sonsbeck
КМ
1
4
Sportfreunde Hamborn 07
TSV Meerbusch
КМ
2
0
VfB Homberg
Schwarz-Weiss Essen
КМ
2
0
1. FC Kleve
VFB 03 Hilden
День матчу 29
КМ
1
0
Krefelder FC Uerdingen 05
DJK Adler Union Frintrop
КМ
6
0
SpVg Schonnebeck 1910
Ratingen SV Germania 04/19
День матчу 29
КМ
0
3
TVD Velbert 1870
SC Union Nettetal
КМ
4
1
FC Buderich 02
Mulheimer FC 97
День матчу 28
КМ
3
1
TSV Meerbusch
Krefelder FC Uerdingen 05
КМ
1
1
Mulheimer FC 97
SpVg Schonnebeck 1910
КМ
2
2
SV Sonsbeck
Sportfreunde Hamborn 07
КМ
0
1
DJK Adler Union Frintrop
VfB Homberg
КМ
1
3
Ratingen SV Germania 04/19
Sportfreunde Baumberg
КМ
2
1
VFB 03 Hilden
TVD Velbert 1870
День матчу 28
КМ
1
3
SC Union Nettetal
SC St Tonis 11/20
День матчу 31
КМ
0
2
1. FC Kleve
SV Sonsbeck
День матчу 27
КМ
0
1
SC St Tonis 11/20
VFB 03 Hilden
КМ
1
1
FC Buderich 02
DJK Adler Union Frintrop
КМ
3
4
Ratingen SV Germania 04/19
Mulheimer FC 97
КМ
5
1
SpVg Schonnebeck 1910
Schwarz-Weiss Essen
КМ
4
0
VfB Homberg
TSV Meerbusch
День матчу 27
КМ
2
1
Sportfreunde Hamborn 07
SC Union Nettetal
День матчу 27
КМ
4
0
Sportfreunde Baumberg
1. FC Kleve
КМ
3
2
Krefelder FC Uerdingen 05
SV Sonsbeck
День матчу 26
КМ
3
2
FC Buderich 02
SC St Tonis 11/20
КМ
2
3
Schwarz-Weiss Essen
VFB 03 Hilden
КМ
3
1
TSV Meerbusch
SV Sonsbeck
КМ
3
1
Ratingen SV Germania 04/19
1. FC Kleve
День матчу 26
КМ
2
0
VfB Homberg
Sportfreunde Hamborn 07
КМ
2
2
SpVg Schonnebeck 1910
TVD Velbert 1870
КМ
4
2
DJK Adler Union Frintrop
SC Union Nettetal
КМ
0
1
Sportfreunde Baumberg
Krefelder FC Uerdingen 05
День матчу 25
КМ
3
1
SC Union Nettetal
Krefelder FC Uerdingen 05
КМ
3
2
Mulheimer FC 97
Sportfreunde Baumberg
КМ
0
1
TSV Meerbusch
FC Buderich 02
КМ
1
2
VFB 03 Hilden
Sportfreunde Hamborn 07
КМ
2
0
Schwarz-Weiss Essen
Ratingen SV Germania 04/19
День матчу 25
КМ
4
1
1. FC Kleve
TVD Velbert 1870
КМ
2
3
DJK Adler Union Frintrop
SpVg Schonnebeck 1910
КМ
1
1
SV Sonsbeck
VfB Homberg
День матчу 24
КМ
1
0
SC St Tonis 11/20
1. FC Kleve
КМ
1
0
FC Buderich 02
SV Sonsbeck
КМ
2
2
Mulheimer FC 97
Schwarz-Weiss Essen
КМ
2
1
Ratingen SV Germania 04/19
DJK Adler Union Frintrop
КМ
0
1
VfB Homberg
SC Union Nettetal
КМ
2
2
SpVg Schonnebeck 1910
TSV Meerbusch
КМ
2
1
Sportfreunde Baumberg
TVD Velbert 1870
День матчу 24
КМ
4
0
Krefelder FC Uerdingen 05
VFB 03 Hilden
День матчу 23
КМ
2
0
SC Union Nettetal
FC Buderich 02
КМ
4
1
VFB 03 Hilden
VfB Homberg
КМ
2
3
SV Sonsbeck
SpVg Schonnebeck 1910
КМ
0
1
TSV Meerbusch
Ratingen SV Germania 04/19
КМ
0
1
Schwarz-Weiss Essen
Sportfreunde Baumberg
День матчу 23
КМ
4
3
TVD Velbert 1870
SC St Tonis 11/20
КМ
1
0
DJK Adler Union Frintrop
Mulheimer FC 97
День матчу 23
КМ
1
1
1. FC Kleve
Sportfreunde Hamborn 07
День матчу 22
КМ
1
0
Mulheimer FC 97
TSV Meerbusch
КМ
4
0
FC Buderich 02
VFB 03 Hilden
КМ
2
0
Krefelder FC Uerdingen 05
1. FC Kleve
КМ
1
1
Ratingen SV Germania 04/19
SV Sonsbeck
КМ
2
0
SpVg Schonnebeck 1910
SC Union Nettetal
КМ
1
1
Sportfreunde Hamborn 07
TVD Velbert 1870
КМ
1
0
Sportfreunde Baumberg
SC St Tonis 11/20
КМ
2
0
Schwarz-Weiss Essen
DJK Adler Union Frintrop
День матчу 21
КМ
2
2
SC Union Nettetal
Ratingen SV Germania 04/19
КМ
2
0
SC St Tonis 11/20
Sportfreunde Hamborn 07
КМ
2
5
VFB 03 Hilden
SpVg Schonnebeck 1910
КМ
2
3
DJK Adler Union Frintrop
Sportfreunde Baumberg
КМ
2
1
SV Sonsbeck
Mulheimer FC 97
КМ
0
2
TSV Meerbusch
Schwarz-Weiss Essen
День матчу 21
КМ
1
2
TVD Velbert 1870
Krefelder FC Uerdingen 05
День матчу 21
КМ
0
2
1. FC Kleve
VfB Homberg
День матчу 20
КМ
3
0
FC Buderich 02
1. FC Kleve
КМ
4
1
Mulheimer FC 97
SC Union Nettetal
КМ
3
0
Schwarz-Weiss Essen
SV Sonsbeck
КМ
4
0
Sportfreunde Baumberg
Sportfreunde Hamborn 07
КМ
1
3
Ratingen SV Germania 04/19
VFB 03 Hilden
КМ
2
0
VfB Homberg
TVD Velbert 1870
КМ
5
2
DJK Adler Union Frintrop
TSV Meerbusch
День матчу 20
КМ
1
4
Krefelder FC Uerdingen 05
SC St Tonis 11/20
День матчу 19
КМ
1
1
SC St Tonis 11/20
VfB Homberg
КМ
3
0
VFB 03 Hilden
Mulheimer FC 97
КМ
2
0
TSV Meerbusch
Sportfreunde Baumberg
КМ
2
0
SV Sonsbeck
DJK Adler Union Frintrop
КМ
2
3
TVD Velbert 1870
FC Buderich 02
КМ
1
0
1. FC Kleve
SpVg Schonnebeck 1910
КМ
0
0
Sportfreunde Hamborn 07
Krefelder FC Uerdingen 05
День матчу 19
КМ
2
2
SC Union Nettetal
Schwarz-Weiss Essen
День матчу 16
КМ
1
1
Schwarz-Weiss Essen
TVD Velbert 1870
День матчу 18
КМ
0
3
Sportfreunde Hamborn 07
FC Buderich 02
День матчу 18
КМ
2
1
Krefelder FC Uerdingen 05
VfB Homberg
КМ
0
0
VFB 03 Hilden
DJK Adler Union Frintrop
КМ
1
0
SC Union Nettetal
TSV Meerbusch
КМ
1
3
1. FC Kleve
Mulheimer FC 97
КМ
1
2
SC St Tonis 11/20
SpVg Schonnebeck 1910
КМ
0
4
SV Sonsbeck
Sportfreunde Baumberg
День матчу 18
КМ
1
3
TVD Velbert 1870
Ratingen SV Germania 04/19
КМ
2
0
SV 19 Straelen
Schwarz-Weiss Essen
День матчу 17
КМ
3
1
VFB 03 Hilden
TSV Meerbusch
КМ
2
1
SC St Tonis 11/20
Ratingen SV Germania 04/19
КМ
1
2
SC Union Nettetal
SV Sonsbeck
КМ
1
0
TVD Velbert 1870
Mulheimer FC 97
КМ
1
0
VfB Homberg
Sportfreunde Baumberg
КМ
0
2
1. FC Kleve
Schwarz-Weiss Essen
КМ
2
2
Sportfreunde Hamborn 07
SpVg Schonnebeck 1910
День матчу 17
КМ
0
2
Krefelder FC Uerdingen 05
FC Buderich 02
День матчу 17
КМ
3
0
SV 19 Straelen
DJK Adler Union Frintrop
День матчу 16
КМ
2
0
FC Buderich 02
VfB Homberg
КМ
0
5
Mulheimer FC 97
SC St Tonis 11/20
КМ
1
3
TSV Meerbusch
SV 19 Straelen
КМ
1
1
DJK Adler Union Frintrop
1. FC Kleve
КМ
1
2
SpVg Schonnebeck 1910
Krefelder FC Uerdingen 05
КМ
4
1
Ratingen SV Germania 04/19
Sportfreunde Hamborn 07
КМ
2
0
SV Sonsbeck
VFB 03 Hilden
День матчу 16
КМ
3
0
Sportfreunde Baumberg
SC Union Nettetal
День матчу 12
КМ
3
1
Schwarz-Weiss Essen
VfB Homberg
День матчу 15
КМ
2
1
SC St Tonis 11/20
Schwarz-Weiss Essen
КМ
2
2
VFB 03 Hilden
SC Union Nettetal
КМ
2
0
TVD Velbert 1870
DJK Adler Union Frintrop
КМ
1
4
1. FC Kleve
TSV Meerbusch
КМ
2
2
Sportfreunde Hamborn 07
Mulheimer FC 97
КМ
2
1
VfB Homberg
SpVg Schonnebeck 1910
КМ
3
2
Sportfreunde Baumberg
FC Buderich 02
День матчу 15
КМ
1
0
Krefelder FC Uerdingen 05
Ratingen SV Germania 04/19
КМ
3
1
SV 19 Straelen
SV Sonsbeck
День матчу 14
КМ
0
0
DJK Adler Union Frintrop
SC St Tonis 11/20
КМ
3
0
Ratingen SV Germania 04/19
VfB Homberg
КМ
1
1
TSV Meerbusch
TVD Velbert 1870
КМ
5
1
SV Sonsbeck
1. FC Kleve
КМ
0
4
Sportfreunde Hamborn 07
Schwarz-Weiss Essen
День матчу 14
КМ
1
2
Mulheimer FC 97
Krefelder FC Uerdingen 05
КМ
0
1
VFB 03 Hilden
Sportfreunde Baumberg
День матчу 14
КМ
1
1
SC Union Nettetal
SV 19 Straelen
КМ
2
1
SpVg Schonnebeck 1910
FC Buderich 02
День матчу 13
КМ
4
3
SC St Tonis 11/20
TSV Meerbusch
КМ
3
3
TVD Velbert 1870
SV Sonsbeck
КМ
0
4
1. FC Kleve
SC Union Nettetal
КМ
3
2
VfB Homberg
Mulheimer FC 97
КМ
1
1
Sportfreunde Hamborn 07
DJK Adler Union Frintrop
КМ
4
0
Sportfreunde Baumberg
SpVg Schonnebeck 1910
День матчу 13
КМ
4
1
Krefelder FC Uerdingen 05
Schwarz-Weiss Essen
День матчу 13
КМ
0
1
SV 19 Straelen
VFB 03 Hilden
КМ
1
2
FC Buderich 02
Ratingen SV Germania 04/19
День матчу 12
КМ
4
2
Mulheimer FC 97
FC Buderich 02
КМ
2
1
VFB 03 Hilden
1. FC Kleve
КМ
0
2
DJK Adler Union Frintrop
Krefelder FC Uerdingen 05
КМ
2
0
SV Sonsbeck
SC St Tonis 11/20
КМ
4
1
Ratingen SV Germania 04/19
SpVg Schonnebeck 1910
КМ
2
2
TSV Meerbusch
Sportfreunde Hamborn 07
День матчу 12
КМ
1
2
SV 19 Straelen
Sportfreunde Baumberg
КМ
3
4
SC Union Nettetal
TVD Velbert 1870
День матчу 11
КМ
1
4
FC Buderich 02
Schwarz-Weiss Essen
КМ
2
3
SC St Tonis 11/20
SC Union Nettetal
КМ
0
2
1. FC Kleve
SV 19 Straelen
КМ
2
0
SpVg Schonnebeck 1910
Mulheimer FC 97
КМ
1
2
VfB Homberg
DJK Adler Union Frintrop
КМ
1
3
Sportfreunde Hamborn 07
SV Sonsbeck
День матчу 11
КМ
4
3
Krefelder FC Uerdingen 05
TSV Meerbusch
КМ
2
2
Sportfreunde Baumberg
Ratingen SV Germania 04/19
День матчу 11
КМ
2
2
TVD Velbert 1870
VFB 03 Hilden
День матчу 10
КМ
1
3
SC Union Nettetal
Sportfreunde Hamborn 07
КМ
2
0
TSV Meerbusch
VfB Homberg
КМ
3
1
1. FC Kleve
Sportfreunde Baumberg
КМ
2
1
DJK Adler Union Frintrop
FC Buderich 02
КМ
2
6
Schwarz-Weiss Essen
SpVg Schonnebeck 1910
КМ
1
0
SV Sonsbeck
Krefelder FC Uerdingen 05
День матчу 10
КМ
0
3
SV 19 Straelen
TVD Velbert 1870
КМ
0
0
Mulheimer FC 97
Ratingen SV Germania 04/19
КМ
4
0
VFB 03 Hilden
SC St Tonis 11/20
День матчу 9
КМ
0
1
SC St Tonis 11/20
SV 19 Straelen
КМ
2
1
Sportfreunde Baumberg
Mulheimer FC 97
КМ
1
0
Ratingen SV Germania 04/19
Schwarz-Weiss Essen
КМ
3
0
SpVg Schonnebeck 1910
DJK Adler Union Frintrop
КМ
4
0
VfB Homberg
SV Sonsbeck
День матчу 9
КМ
6
0
Krefelder FC Uerdingen 05
SC Union Nettetal
КМ
1
1
Sportfreunde Hamborn 07
VFB 03 Hilden
КМ
1
1
FC Buderich 02
TSV Meerbusch
День матчу 9
КМ
1
1
TVD Velbert 1870
1. FC Kleve
День матчу 8
КМ
3
1
SC Union Nettetal
VfB Homberg
КМ
5
0
SV 19 Straelen
Sportfreunde Hamborn 07
КМ
0
2
SV Sonsbeck
FC Buderich 02
КМ
2
1
Schwarz-Weiss Essen
Mulheimer FC 97
КМ
0
3
TSV Meerbusch
SpVg Schonnebeck 1910
КМ
1
3
DJK Adler Union Frintrop
Ratingen SV Germania 04/19
День матчу 8
КМ
2
2
TVD Velbert 1870
Sportfreunde Baumberg
КМ
1
0
1. FC Kleve
SC St Tonis 11/20
КМ
2
0
VFB 03 Hilden
Krefelder FC Uerdingen 05
День матчу 7
КМ
1
2
Mulheimer FC 97
DJK Adler Union Frintrop
КМ
2
2
FC Buderich 02
SC Union Nettetal
КМ
2
0
SpVg Schonnebeck 1910
SV Sonsbeck
КМ
2
1
VfB Homberg
VFB 03 Hilden
КМ
1
1
Sportfreunde Hamborn 07
1. FC Kleve
День матчу 7
КМ
0
0
Sportfreunde Baumberg
Schwarz-Weiss Essen
КМ
2
2
SC St Tonis 11/20
TVD Velbert 1870
День матчу 7
КМ
2
1
Ratingen SV Germania 04/19
TSV Meerbusch
День матчу 6
КМ
2
5
SC St Tonis 11/20
Sportfreunde Baumberg
КМ
4
1
TVD Velbert 1870
Sportfreunde Hamborn 07
КМ
0
1
SV Sonsbeck
Ratingen SV Germania 04/19
КМ
2
3
TSV Meerbusch
Mulheimer FC 97
КМ
1
4
DJK Adler Union Frintrop
Schwarz-Weiss Essen
День матчу 6
КМ
0
0
1. FC Kleve
Krefelder FC Uerdingen 05
КМ
1
0
SC Union Nettetal
SpVg Schonnebeck 1910
КМ
3
2
VFB 03 Hilden
FC Buderich 02
День матчу 5
КМ
7
1
Sportfreunde Baumberg
DJK Adler Union Frintrop
КМ
2
1
Sportfreunde Hamborn 07
SC St Tonis 11/20
КМ
3
1
Schwarz-Weiss Essen
TSV Meerbusch
КМ
2
2
SpVg Schonnebeck 1910
VFB 03 Hilden
КМ
4
0
Ratingen SV Germania 04/19
SC Union Nettetal
КМ
1
2
VfB Homberg
1. FC Kleve
День матчу 5
КМ
0
0
Krefelder FC Uerdingen 05
TVD Velbert 1870
КМ
1
0
Mulheimer FC 97
SV Sonsbeck
День матчу 4
КМ
2
1
SC St Tonis 11/20
Krefelder FC Uerdingen 05
КМ
2
1
SC Union Nettetal
Mulheimer FC 97
КМ
0
3
Sportfreunde Hamborn 07
Sportfreunde Baumberg
КМ
1
1
TSV Meerbusch
DJK Adler Union Frintrop
КМ
3
2
1. FC Kleve
FC Buderich 02
КМ
2
0
TVD Velbert 1870
VfB Homberg
КМ
1
0
SV Sonsbeck
Schwarz-Weiss Essen
День матчу 4
КМ
1
0
VFB 03 Hilden
Ratingen SV Germania 04/19
День матчу 3
КМ
0
2
FC Buderich 02
TVD Velbert 1870
КМ
3
1
Sportfreunde Baumberg
TSV Meerbusch
КМ
2
0
SpVg Schonnebeck 1910
1. FC Kleve
КМ
0
0
Schwarz-Weiss Essen
SC Union Nettetal
КМ
4
2
VfB Homberg
SC St Tonis 11/20
КМ
0
2
DJK Adler Union Frintrop
SV Sonsbeck
День матчу 3
КМ
3
0
Krefelder FC Uerdingen 05
Sportfreunde Hamborn 07
КМ
1
1
Mulheimer FC 97
VFB 03 Hilden
День матчу 2
КМ
0
3
SC St Tonis 11/20
FC Buderich 02
КМ
1
1
SV Sonsbeck
TSV Meerbusch
КМ
2
2
1. FC Kleve
Ratingen SV Germania 04/19
КМ
1
1
TVD Velbert 1870
SpVg Schonnebeck 1910
КМ
0
0
Sportfreunde Hamborn 07
VfB Homberg
День матчу 2
КМ
1
2
Krefelder FC Uerdingen 05
Sportfreunde Baumberg
День матчу 2
КМ
1
0
VFB 03 Hilden
Schwarz-Weiss Essen
КМ
1
1
SC Union Nettetal
DJK Adler Union Frintrop
День матчу 1
КМ
2
2
VfB Homberg
Krefelder FC Uerdingen 05
КМ
2
1
FC Buderich 02
Sportfreunde Hamborn 07
КМ
2
3
Mulheimer FC 97
1. FC Kleve
КМ
2
0
Sportfreunde Baumberg
SV Sonsbeck
КМ
3
2
TSV Meerbusch
SC Union Nettetal
КМ
3
2
Ratingen SV Germania 04/19
TVD Velbert 1870
День матчу 1
КМ
3
2
DJK Adler Union Frintrop
VFB 03 Hilden
КМ
1
0
SpVg Schonnebeck 1910
SC St Tonis 11/20
Поділитися
Tweet
Матчі
Щоденні новини
Пошук
Улюблені