Wyniki - Regionalliga Women 2023/2024, Germany
Szukaj
Aktualności
Ulubione
Ustawienia
Piłka nożna
Germany
Regionalliga Women
290 obserwujących
Ulubione
19
16
Przegląd
Wyniki
Terminarz
Tabela
Statystyki
Drużyny
Nadchodzące
Brak dostępnych danych
Wyniki
FT
2
1
VfL Bochum
1. FSV Mainz 05
FT
0
2
Henstedt-Ulzburg
FC Union Berlin
FT
2
4
1. FSV Mainz 05
VfL Bochum
FT
8
0
FC Union Berlin
Henstedt-Ulzburg
Zobacz wszystkie mecze
Final
FT
2
1
VfL Bochum
1. FSV Mainz 05
FT
0
2
Henstedt-Ulzburg
FC Union Berlin
Final
FT
2
4
1. FSV Mainz 05
VfL Bochum
FT
8
0
FC Union Berlin
Henstedt-Ulzburg
Kolejka 22
FT
1
1
FC Carl Zeiss Jena II
FFV Erfurt
FT
8
2
Viktoria 89 Berlin
Magdeburger FFC
FT
2
0
RasenBallsport Leipzig II
1. FFC Turbine Potsdam II
FT
2
2
Dresden Rahnitz
Turkiyemspor Berlin
FT
6
0
FC Union Berlin
Bischofswerdaer FV 08
FT
8
1
1. FC Riegelsberg
SV Holzbach
FT
1
0
SV Ober Olm
TUS Worrstadt
FT
1
0
SG 99 Andernach II
SV 07 Elversberg
FT
9
0
1. FSV Mainz 05
SC Siegelbach
FT
1
4
SC 2013 Bad Neuenahr
1. FFC Montabaur
Kolejka 22
FT
0
2
TUS Issel
1. FC Saarbrucken
FT
10
0
Hertha BSC
SV Blau Weiß Berolina Mitte 49
Kolejka 26
FT
5
2
1. FC Cologne II
1. FFC Recklinghausen 2003
FT
7
0
VfL Bochum
SGS Essen II
FT
3
1
1. FFC Montabaur
TUS Issel
FT
0
5
Turkiyemspor Berlin
FC Union Berlin
FT
2
3
1. FFC Turbine Potsdam II
Dresden Rahnitz
FT
1
7
Magdeburger FFC
RasenBallsport Leipzig II
FT
10
0
Viktoria 89 Berlin
FFV Erfurt
FT
2
4
SV Blau Weiß Berolina Mitte 49
FC Carl Zeiss Jena II
FT
0
4
Bischofswerdaer FV 08
Hertha BSC
FT
1
5
SC Siegelbach
1. FC Riegelsberg
Pokaż wszystko (14 więcej)
Kolejka 21
FT
1
0
FC Jesteburg / Bendestorf
TSV Barmke
FT
1
2
SV Werder Bremen II
ATS Buntentor
Kolejka 21
FT
0
5
Hannover 96
FC St Pauli
FT
1
6
Vorwarts Spoho Cologne
FSV Gütersloh 2009 II
FT
1
3
Henstedt-Ulzburg
Holstein Kiel
FT
2
0
Btsv Eintracht Braunschweig
SV Meppen II
FT
5
0
Bayer 04 Leverkusen II
TSV Alemannia Aachen
FT
4
1
SGS Essen II
SSV Rhade
FT
2
5
Fortuna Cologne
VfL Bochum
FT
3
5
Arminia Bielefeld
1. FC Cologne II
Kolejka 22
FT
4
0
SV Hegnach 1947
TSV Neuenstein
FT
4
2
Offenbacher FC Kickers 1901
Karlsruher SC
FT
0
3
FFC Wacker Munich
SC Freiburg II
FT
2
4
Eintracht Frankfurt III
TSV Jahn Calden
FT
0
1
SC Dortelweil
FC Wurzburger Kickers
FT
2
1
1. FFC Hof
FSV Hessen Wetzlar
FT
8
1
Hamburger SV II
TuS Büppel
Kolejka 25
FT
0
1
1. FFC Recklinghausen 2003
VfR Warbeyen
Kolejka 24
FT
2
0
TSV Alemannia Aachen
1. FFC Recklinghausen 2003
FT
0
2
SGS Essen II
Fortuna Cologne
FT
9
0
1. FC Cologne II
SSV Rhade
FT
1
4
SV Ober Olm
1. FC Saarbrucken
FT
9
2
VfL Bochum
Vorwarts Spoho Cologne
FT
2
1
FSV Hessen Wetzlar
SC Dortelweil
FT
2
0
TSV Jahn Calden
1. FFC Hof
FT
1
1
Karlsruher SC
FFC Wacker Munich
FT
7
0
SC Freiburg II
Eintracht Frankfurt III
FT
0
2
FC Wurzburger Kickers
SV Hegnach 1947
Pokaż wszystko (19 więcej)
Kolejka 20
FT
1
1
FC St Pauli
SV Meppen II
Kolejka 19
FT
5
0
Hertha BSC
Turkiyemspor Berlin
FT
1
5
Vorwarts Spoho Cologne
SGS Essen II
FT
3
2
Bayer 04 Leverkusen II
FSV Gütersloh 2009 II
FT
6
0
1. FFC Recklinghausen 2003
SV Walbeck
FT
4
2
Offenbacher FC Kickers 1901
SV Hegnach 1947
FT
2
2
SV 07 Elversberg
TUS Worrstadt
FT
8
2
1. FFC Montabaur
SV Ober Olm
FT
1
3
FFC Wacker Munich
TSV Neuenstein
FT
2
2
Eintracht Frankfurt III
Karlsruher SC
FT
2
8
SC Dortelweil
TSV Jahn Calden
Pokaż wszystko (19 więcej)
Kolejka 19
FT
1
1
SV Meppen II
FC Jesteburg / Bendestorf
Kolejka 21
FT
0
5
1. FFC Recklinghausen 2003
VfL Bochum
Kolejka 22
FT
1
0
TSV Alemannia Aachen
1. FC Cologne II
FT
4
0
VfL Bochum
Bayer 04 Leverkusen II
FT
0
0
FC Jesteburg / Bendestorf
Hamburger SV II
FT
5
2
SV Ober Olm
SV Holzbach
FT
3
0
SC Freiburg II
SC Dortelweil
FT
2
2
TSV Neuenstein
Eintracht Frankfurt III
FT
2
0
TSV Jahn Calden
FC Wurzburger Kickers
FT
1
3
TUS Issel
SC 2013 Bad Neuenahr
FT
2
2
SG 99 Andernach II
1. FC Riegelsberg
FT
4
1
1. FSV Mainz 05
1. FFC Montabaur
Pokaż wszystko (15 więcej)
Kolejka 18
FT
0
0
Dresden Rahnitz
SV Blau Weiß Berolina Mitte 49
FT
6
0
1. FC Cologne II
SV Walbeck
FT
3
1
RasenBallsport Leipzig II
FC Carl Zeiss Jena II
FT
4
0
VfR Warbeyen
TSV Alemannia Aachen
FT
5
0
1. FFC Montabaur
TUS Worrstadt
FT
1
1
1. FFC Hof
TSV Neuenstein
FT
15
0
FC Union Berlin
FFV Erfurt
FT
0
6
SC Dortelweil
Karlsruher SC
FT
0
3
Bischofswerdaer FV 08
Magdeburger FFC
FT
1
5
FC Wurzburger Kickers
SC Freiburg II
Pokaż wszystko (19 więcej)
Kolejka 20
FT
2
0
VfL Bochum
Arminia Bielefeld
FT
1
1
TSV Alemannia Aachen
SSV Rhade
FT
0
3
SV Ober Olm
SC 2013 Bad Neuenahr
FT
3
3
Hertha BSC
1. FFC Turbine Potsdam II
FT
0
7
SV Blau Weiß Berolina Mitte 49
FC Union Berlin
FT
5
2
FC Carl Zeiss Jena II
Dresden Rahnitz
FT
2
1
TSV Neuenstein
SC Dortelweil
FT
8
0
Offenbacher FC Kickers 1901
1. FFC Hof
FT
5
1
Viktoria 89 Berlin
RasenBallsport Leipzig II
FT
2
1
Magdeburger FFC
Turkiyemspor Berlin
Pokaż wszystko (19 więcej)
Kolejka 16
FT
0
3
FC Jesteburg / Bendestorf
SV Werder Bremen II
Kolejka 19
FT
3
2
TSV Alemannia Aachen
SV Walbeck
FT
0
2
Dresden Rahnitz
Viktoria 89 Berlin
FT
1
1
1. FC Cologne II
VfL Bochum
FT
0
4
1. FFC Recklinghausen 2003
Fortuna Cologne
FT
2
2
Hannover 96
FC Jesteburg / Bendestorf
FT
2
0
1. FFC Montabaur
1. FC Saarbrucken
FT
5
4
Turkiyemspor Berlin
FFV Erfurt
FT
2
1
Bischofswerdaer FV 08
SV Blau Weiß Berolina Mitte 49
FT
3
2
1. FFC Turbine Potsdam II
Magdeburger FFC
FT
2
1
FC Union Berlin
FC Carl Zeiss Jena II
Pokaż wszystko (14 więcej)
Kolejka 15
FT
0
5
TSV Alemannia Aachen
Fortuna Cologne
Kolejka 14
FT
0
0
SV Ober Olm
SG 99 Andernach II
FT
3
1
1. FFC Montabaur
SC Siegelbach
FT
2
0
Vorwarts Spoho Cologne
1. FFC Recklinghausen 2003
FT
4
1
RasenBallsport Leipzig II
Dresden Rahnitz
FT
0
1
FC Wurzburger Kickers
TSV Neuenstein
FT
0
3
Viktoria 89 Berlin
FC Union Berlin
FT
1
5
FFV Erfurt
1. FFC Turbine Potsdam II
FT
3
4
Eintracht Frankfurt III
SV Hegnach 1947
FT
0
3
SV Blau Weiß Berolina Mitte 49
Turkiyemspor Berlin
FT
2
2
FC Carl Zeiss Jena II
Bischofswerdaer FV 08
Pokaż wszystko (18 więcej)
Kolejka 16
FT
0
5
1. FFC Hof
FFC Wacker Munich
FT
5
0
VfL Bochum
VfR Warbeyen
Kolejka 17
FT
1
7
TSV Alemannia Aachen
VfL Bochum
FT
1
3
1. FC Cologne II
Fortuna Cologne
FT
5
0
Offenbacher FC Kickers 1901
FC Wurzburger Kickers
FT
0
0
SV Ober Olm
SC Siegelbach
FT
5
1
Eintracht Frankfurt III
1. FFC Hof
FT
1
0
Karlsruher SC
TSV Jahn Calden
FT
1
3
SV Blau Weiß Berolina Mitte 49
1. FFC Turbine Potsdam II
FT
1
1
TSV Neuenstein
FSV Hessen Wetzlar
FT
1
1
Magdeburger FFC
FFV Erfurt
FT
10
0
FC Union Berlin
RasenBallsport Leipzig II
Pokaż wszystko (19 więcej)
Kolejka 14
FT
2
1
Dresden Rahnitz
Hertha BSC
Kolejka 12
FT
3
0
1. FFC Montabaur
1. FC Riegelsberg
FT
1
1
Bayer 04 Leverkusen II
1. FFC Recklinghausen 2003
FT
1
0
SGS Essen II
TSV Alemannia Aachen
FT
2
1
TSV Jahn Calden
TSV Neuenstein
FT
2
0
SC Freiburg II
Karlsruher SC
FT
0
8
Dresden Rahnitz
FC Union Berlin
FT
0
2
SV Blau Weiß Berolina Mitte 49
Magdeburger FFC
FT
1
4
FC Wurzburger Kickers
FFC Wacker Munich
FT
0
2
FC Carl Zeiss Jena II
1. FFC Turbine Potsdam II
FT
5
0
FSV Hessen Wetzlar
Offenbacher FC Kickers 1901
Pokaż wszystko (12 więcej)
Kolejka 16
FT
3
4
Vorwarts Spoho Cologne
1. FC Cologne II
FT
3
0
Viktoria 89 Berlin
Turkiyemspor Berlin
FT
6
0
VfL Bochum
SV Walbeck
Kolejka 13
FT
4
1
Offenbacher FC Kickers 1901
TSV Jahn Calden
FT
1
3
FSV Gütersloh 2009 II
VfL Bochum
FT
3
2
1. FFC Hof
SC Dortelweil
FT
0
2
TSV Neuenstein
SC Freiburg II
FT
3
0
FFV Erfurt
SV Blau Weiß Berolina Mitte 49
FT
2
0
Bischofswerdaer FV 08
Dresden Rahnitz
FT
1
1
Turkiyemspor Berlin
RasenBallsport Leipzig II
FT
0
4
1. FFC Turbine Potsdam II
Viktoria 89 Berlin
FT
2
0
Eintracht Frankfurt III
FC Wurzburger Kickers
FT
1
2
Magdeburger FFC
FC Carl Zeiss Jena II
Pokaż wszystko (6 więcej)
Kolejka 7
FT
2
0
FC Carl Zeiss Jena II
RasenBallsport Leipzig II
FT
1
2
Bischofswerdaer FV 08
FFV Erfurt
Kolejka 10
FT
2
0
Viktoria 89 Berlin
FFV Erfurt
Kolejka 10
FT
1
1
TSV Alemannia Aachen
Arminia Bielefeld
FT
1
0
FSV Gütersloh 2009 II
Vorwarts Spoho Cologne
Kolejka 14
FT
3
0
Bayer 04 Leverkusen II
1. FC Cologne II
FT
6
0
VfL Bochum
SSV Rhade
FT
2
2
Vorwarts Spoho Cologne
TSV Alemannia Aachen
FT
5
1
SGS Essen II
FSV Gütersloh 2009 II
FT
1
0
Fortuna Cologne
SV Walbeck
Kolejka 14
FT
1
1
1. FFC Recklinghausen 2003
Arminia Bielefeld
Kolejka 12
FT
0
0
Karlsruher SC
TSV Neuenstein
FT
0
5
FSV Hessen Wetzlar
Eintracht Frankfurt III
FT
0
2
SC Freiburg II
Offenbacher FC Kickers 1901
FT
2
1
1. FFC Turbine Potsdam II
RasenBallsport Leipzig II
FT
3
0
SC Siegelbach
TUS Worrstadt
FT
0
1
SV Blau Weiß Berolina Mitte 49
Hertha BSC
FT
0
3
Turkiyemspor Berlin
Dresden Rahnitz
FT
3
0
TSV Jahn Calden
FFC Wacker Munich
FT
0
3
SC Dortelweil
SV Hegnach 1947
Kolejka 12
FT
0
2
FC Wurzburger Kickers
1. FFC Hof
FT
2
1
Hamburger SV II
FC Jesteburg / Bendestorf
FT
0
1
FFV Erfurt
FC Carl Zeiss Jena II
FT
0
5
Bischofswerdaer FV 08
FC Union Berlin
Kolejka 10
FT
2
0
1. FC Cologne II
VfR Warbeyen
Kolejka 13
FT
1
1
Bayer 04 Leverkusen II
VfR Warbeyen
FT
2
1
TSV Barmke
SV Meppen II
FT
5
1
Vorwarts Spoho Cologne
SV Walbeck
FT
0
3
Hamburger SV II
ATS Buntentor
FT
2
1
SC Siegelbach
1. FFC Montabaur
FT
0
5
TSV Neuenstein
SV Hegnach 1947
FT
1
1
TSV Jahn Calden
Eintracht Frankfurt III
FT
1
3
SV Werder Bremen II
Hannover 96
FT
1
2
Btsv Eintracht Braunschweig
TuS Büppel
FT
3
0
FC Jesteburg / Bendestorf
Holstein Kiel
Pokaż wszystko (9 więcej)
Kolejka 11
FT
3
1
FC Wurzburger Kickers
SC Dortelweil
FT
1
2
TUS Issel
1. FSV Mainz 05
FT
0
2
Magdeburger FFC
Viktoria 89 Berlin
Kolejka 11
FT
0
2
TUS Worrstadt
SV Ober Olm
FT
3
1
VfL Bochum
Fortuna Cologne
FT
0
1
TSV Alemannia Aachen
Bayer 04 Leverkusen II
FT
3
2
1. FC Cologne II
Arminia Bielefeld
FT
1
3
Hannover 96
SV Meppen II
FT
1
1
Eintracht Frankfurt III
SC Freiburg II
FT
1
2
SV Holzbach
1. FC Riegelsberg
FT
3
0
Hertha BSC
Bischofswerdaer FV 08
FT
6
1
SV 07 Elversberg
SG 99 Andernach II
FT
1
2
1. FFC Montabaur
SC 2013 Bad Neuenahr
Pokaż wszystko (17 więcej)
Kolejka 11
FT
0
2
FC Jesteburg / Bendestorf
TuS Büppel
Kolejka 10
FT
3
3
1. FC Riegelsberg
SC Siegelbach
FT
1
3
SV Ober Olm
SV 07 Elversberg
FT
5
1
TUS Issel
1. FFC Montabaur
FT
3
1
Bayer 04 Leverkusen II
SV Walbeck
FT
0
3
Vorwarts Spoho Cologne
VfL Bochum
FT
2
0
1. FFC Recklinghausen 2003
TSV Alemannia Aachen
FT
2
3
TSV Neuenstein
FFC Wacker Munich
FT
5
1
FSV Hessen Wetzlar
FC Wurzburger Kickers
FT
4
1
1. FSV Mainz 05
TUS Worrstadt
FT
4
0
SC 2013 Bad Neuenahr
SV Holzbach
Pokaż wszystko (15 więcej)
Kolejka 9
FT
6
3
TSV Jahn Calden
SC Dortelweil
Kolejka 2
FT
3
1
1. FSV Mainz 05
SG 99 Andernach II
FT
0
2
Karlsruher SC
SV Hegnach 1947
Kolejka 9
FT
3
0
Hannover 96
ATS Buntentor
FT
2
2
SGS Essen II
Vorwarts Spoho Cologne
FT
3
0
1. FFC Montabaur
SG 99 Andernach II
FT
1
1
SV Werder Bremen II
Holstein Kiel
FT
0
2
SV Holzbach
TUS Issel
FT
1
2
1. FC Riegelsberg
SC 2013 Bad Neuenahr
FT
1
5
SV 07 Elversberg
1. FSV Mainz 05
FT
10
1
1. FC Saarbrucken
SV Ober Olm
FT
4
0
Henstedt-Ulzburg
TuS Büppel
FT
0
4
SV Meppen II
FC St Pauli
Pokaż wszystko (8 więcej)
Kolejka 8
FT
4
2
SG 99 Andernach II
SV Holzbach
FT
2
1
SV Ober Olm
1. FFC Montabaur
FT
6
0
Hannover 96
Holstein Kiel
FT
2
1
TUS Issel
1. FC Riegelsberg
FT
2
2
1. FFC Recklinghausen 2003
FSV Gütersloh 2009 II
FT
5
0
1. FC Cologne II
TSV Alemannia Aachen
FT
0
5
Vorwarts Spoho Cologne
Fortuna Cologne
FT
5
0
FC Union Berlin
Magdeburger FFC
FT
1
0
Turkiyemspor Berlin
Hertha BSC
FT
1
1
Bischofswerdaer FV 08
1. FFC Turbine Potsdam II
Pokaż wszystko (19 więcej)
Kolejka 8
FT
1
0
Viktoria 89 Berlin
FC Carl Zeiss Jena II
Kolejka 8
FT
1
2
TSV Alemannia Aachen
VfR Warbeyen
FT
1
9
Vorwarts Spoho Cologne
SSV Rhade
FT
6
1
VfL Bochum
1. FFC Recklinghausen 2003
FT
0
3
SGS Essen II
Bayer 04 Leverkusen II
FT
8
0
Hannover 96
TuS Büppel
FT
1
1
Offenbacher FC Kickers 1901
Eintracht Frankfurt III
FT
1
3
1. FFC Montabaur
1. FSV Mainz 05
FT
3
2
SV Blau Weiß Berolina Mitte 49
Dresden Rahnitz
FT
0
9
FFV Erfurt
FC Union Berlin
FT
3
1
Magdeburger FFC
Bischofswerdaer FV 08
Pokaż wszystko (17 więcej)
Kolejka 7
FT
1
4
Arminia Bielefeld
VfL Bochum
FT
0
5
SV Ober Olm
1. FC Riegelsberg
FT
1
3
TUS Issel
SC Siegelbach
FT
0
1
1. FFC Recklinghausen 2003
SGS Essen II
FT
3
0
1. FC Cologne II
FSV Gütersloh 2009 II
FT
1
1
Bayer 04 Leverkusen II
Fortuna Cologne
FT
3
0
Turkiyemspor Berlin
Magdeburger FFC
FT
13
0
FC Union Berlin
SV Blau Weiß Berolina Mitte 49
FT
0
0
TSV Jahn Calden
SV Hegnach 1947
FT
0
3
FC Wurzburger Kickers
Karlsruher SC
Pokaż wszystko (17 więcej)
Kolejka 6
FT
4
2
SC Dortelweil
TSV Neuenstein
FT
1
1
VfR Warbeyen
SV Walbeck
Kolejka 5
FT
0
5
1. FFC Montabaur
SV 07 Elversberg
FT
3
2
TSV Jahn Calden
Offenbacher FC Kickers 1901
FT
0
3
SV Walbeck
VfL Bochum
Kolejka 5
FT
1
2
TUS Issel
SG 99 Andernach II
FT
3
1
SGS Essen II
Arminia Bielefeld
FT
0
1
Vorwarts Spoho Cologne
Bayer 04 Leverkusen II
FT
2
1
Hertha BSC
Viktoria 89 Berlin
FT
4
2
SV Holzbach
TUS Worrstadt
FT
0
3
1. FC Riegelsberg
1. FSV Mainz 05
FT
4
1
SC 2013 Bad Neuenahr
SV Ober Olm
FT
1
0
SC Siegelbach
1. FC Saarbrucken
FT
4
0
Magdeburger FFC
Dresden Rahnitz
FT
0
4
FSV Gütersloh 2009 II
VfR Warbeyen
Pokaż wszystko (2 więcej)
Kolejka 5
FT
3
1
FSV Hessen Wetzlar
Karlsruher SC
FT
2
0
SC Freiburg II
TSV Jahn Calden
FT
8
0
VfL Bochum
1. FC Cologne II
FT
0
1
TSV Neuenstein
FC Wurzburger Kickers
FT
1
1
FFC Wacker Munich
1. FFC Hof
FT
4
1
Offenbacher FC Kickers 1901
SC Dortelweil
FT
1
0
SV Hegnach 1947
Eintracht Frankfurt III
Kolejka 4
FT
5
0
SV 07 Elversberg
SV Holzbach
FT
9
0
Hannover 96
Btsv Eintracht Braunschweig
FT
0
3
TSV Alemannia Aachen
FSV Gütersloh 2009 II
FT
3
3
SV Ober Olm
TUS Issel
FT
1
1
SV Blau Weiß Berolina Mitte 49
Bischofswerdaer FV 08
FT
1
4
1. FC Cologne II
SGS Essen II
FT
0
1
SV Werder Bremen II
FC Jesteburg / Bendestorf
FT
1
0
1. FFC Recklinghausen 2003
Vorwarts Spoho Cologne
FT
3
6
Magdeburger FFC
1. FFC Turbine Potsdam II
FT
12
0
Viktoria 89 Berlin
Dresden Rahnitz
Pokaż wszystko (18 więcej)
Kolejka 3
FT
4
0
SG 99 Andernach II
SV Ober Olm
FT
1
11
FC Jesteburg / Bendestorf
Hannover 96
FT
0
6
SGS Essen II
VfR Warbeyen
FT
7
0
VfL Bochum
TSV Alemannia Aachen
FT
1
3
Offenbacher FC Kickers 1901
FSV Hessen Wetzlar
FT
1
0
Hamburger SV II
SV Werder Bremen II
FT
1
4
Vorwarts Spoho Cologne
Arminia Bielefeld
FT
0
5
TUS Worrstadt
SC 2013 Bad Neuenahr
FT
1
0
FC Union Berlin
Viktoria 89 Berlin
FT
3
2
1. FFC Turbine Potsdam II
FFV Erfurt
Pokaż wszystko (17 więcej)
Kolejka 4
FT
1
1
Bischofswerdaer FV 08
FC Carl Zeiss Jena II
Kolejka 3
FT
1
0
TSV Alemannia Aachen
SGS Essen II
FT
2
2
1. FFC Recklinghausen 2003
Bayer 04 Leverkusen II
FT
0
0
1. FC Cologne II
Vorwarts Spoho Cologne
FT
0
1
SV 07 Elversberg
SC 2013 Bad Neuenahr
FT
2
2
1. FFC Montabaur
SV Holzbach
FT
2
3
SC Dortelweil
1. FFC Hof
FT
0
3
SC Freiburg II
TSV Neuenstein
FT
0
0
FC Wurzburger Kickers
Eintracht Frankfurt III
FT
1
0
1. FC Saarbrucken
1. FC Riegelsberg
FT
2
4
SC Siegelbach
SV Ober Olm
Pokaż wszystko (4 więcej)
Kolejka 2
FT
0
1
SGS Essen II
SV Walbeck
FT
0
1
TUS Issel
SV 07 Elversberg
FT
5
0
VfL Bochum
FSV Gütersloh 2009 II
FT
3
0
1. FFC Recklinghausen 2003
SSV Rhade
FT
2
2
FFV Erfurt
Magdeburger FFC
FT
1
4
Offenbacher FC Kickers 1901
SC Freiburg II
FT
1
0
SC 2013 Bad Neuenahr
1. FC Saarbrucken
FT
2
2
SV Werder Bremen II
Henstedt-Ulzburg
FT
2
3
Vorwarts Spoho Cologne
VfR Warbeyen
FT
5
0
Hertha BSC
Dresden Rahnitz
Pokaż wszystko (19 więcej)
Kolejka 3
FT
0
4
FC Jesteburg / Bendestorf
FC St Pauli
Kolejka 1
FT
1
1
1. FC Cologne II
Bayer 04 Leverkusen II
FT
7
0
TSV Alemannia Aachen
Vorwarts Spoho Cologne
FT
6
0
FC Union Berlin
Dresden Rahnitz
FT
0
2
FFV Erfurt
Hertha BSC
FT
5
0
Magdeburger FFC
SV Blau Weiß Berolina Mitte 49
FT
2
4
1. FFC Turbine Potsdam II
FC Carl Zeiss Jena II
FT
0
5
Turkiyemspor Berlin
Viktoria 89 Berlin
FT
2
1
Bischofswerdaer FV 08
RasenBallsport Leipzig II
FT
8
0
SV Werder Bremen II
SV Meppen II
FT
2
3
Hannover 96
Henstedt-Ulzburg
Pokaż wszystko (7 więcej)
Kolejka 1
FT
0
4
SSV Rhade
VfL Bochum
Kolejka 1
FT
0
3
SV Blau Weiß Berolina Mitte 49
FFV Erfurt
FT
1
6
Hertha BSC
FC Union Berlin
FT
5
1
Hannover 96
SV Werder Bremen II
FT
4
3
TuS Büppel
Btsv Eintracht Braunschweig
FT
2
2
Holstein Kiel
FC Jesteburg / Bendestorf
FT
0
3
RasenBallsport Leipzig II
Turkiyemspor Berlin
FT
4
1
ATS Buntentor
Hamburger SV II
FT
1
5
FC St Pauli
Henstedt-Ulzburg
FT
0
1
SV Meppen II
TSV Barmke
FT
2
1
Dresden Rahnitz
Bischofswerdaer FV 08
Kolejka 1
FT
3
0
Viktoria 89 Berlin
1. FFC Turbine Potsdam II
FT
3
1
FC Carl Zeiss Jena II
Magdeburger FFC
Udostępnij
Tweet
Mecze
Aktualności
Szukaj
Ulubione