Rezultat - Oberliga Niedersachsen 2023/2024, Germany
Caută
Știri
Preferințe
Setări
Fotbal
Germany
Oberliga Niedersachsen
2162 urmăritori
Preferat
4
26
Prezentare
Rezultat
Calendar
Tabela
Statistică
Echipe
Următoarele
0
0
SV Meppen II
FSV Schoningen 2011
0
0
Ramlingen-Ehlershausen
Lupo-Martini Wolfsburg
0
0
SV Atlas Delmenhorst
Arminia Hannover
0
0
MTV Eintracht Celle
BSV SW Rehden
0
0
TUS Bersenbruck
Kickers Emden
0
0
1. FC Germania Egestorf/Langreder
Rotenburger SV
0
0
SSV Vorsfelde 1921
Stk Eilvese
0
0
VfV 06 Hildesheim
VfL Oldenburg
0
0
BW Bornreihe
Heeslinger SC
Afişează toate meciurile
Rezultat
FT
1
2
Heeslinger SC
1. FC Germania Egestorf/Langreder
FT
5
0
Stk Eilvese
BW Bornreihe
FT
2
3
Rotenburger SV
Ramlingen-Ehlershausen
FT
3
1
BSV SW Rehden
MTV Eintracht Celle
FT
0
1
Arminia Hannover
SV Meppen II
FT
2
1
Lupo-Martini Wolfsburg
BW Bornreihe
FT
3
2
VfL Oldenburg
1. FC Germania Egestorf/Langreder
FT
3
1
Heeslinger SC
SSV Vorsfelde 1921
Afişează toate meciurile
Etapa 11
FT
1
2
Heeslinger SC
1. FC Germania Egestorf/Langreder
FT
5
0
Stk Eilvese
BW Bornreihe
FT
2
3
Rotenburger SV
Ramlingen-Ehlershausen
FT
3
1
BSV SW Rehden
MTV Eintracht Celle
Etapa 32
FT
0
1
Arminia Hannover
SV Meppen II
FT
2
1
Lupo-Martini Wolfsburg
BW Bornreihe
FT
3
2
VfL Oldenburg
1. FC Germania Egestorf/Langreder
FT
3
1
Heeslinger SC
SSV Vorsfelde 1921
Etapa 32
FT
4
2
Kickers Emden
VfV 06 Hildesheim
FT
2
3
Stk Eilvese
TUS Bersenbruck
FT
2
0
SV Atlas Delmenhorst
Rotenburger SV
FT
1
1
BSV SW Rehden
Ramlingen-Ehlershausen
FT
2
0
FSV Schoningen 2011
MTV Eintracht Celle
Etapa 17
FT
5
1
Kickers Emden
BW Bornreihe
FT
0
4
VfV 06 Hildesheim
SSV Vorsfelde 1921
Etapa 17
FT
1
3
Heeslinger SC
MTV Eintracht Celle
FT
0
0
BSV SW Rehden
Arminia Hannover
FT
0
1
FSV Schoningen 2011
SV Atlas Delmenhorst
FT
1
3
Rotenburger SV
TUS Bersenbruck
Etapa 31
FT
0
4
Rotenburger SV
VfL Oldenburg
FT
0
1
1. FC Germania Egestorf/Langreder
Kickers Emden
FT
1
1
VfV 06 Hildesheim
Stk Eilvese
FT
0
0
SSV Vorsfelde 1921
Lupo-Martini Wolfsburg
Etapa 31
FT
4
1
TUS Bersenbruck
Heeslinger SC
FT
4
1
MTV Eintracht Celle
Arminia Hannover
FT
1
1
Ramlingen-Ehlershausen
FSV Schoningen 2011
Etapa 31
FT
2
3
SV Meppen II
SV Atlas Delmenhorst
FT
1
4
BW Bornreihe
BSV SW Rehden
Etapa 12
FT
0
6
Rotenburger SV
Kickers Emden
Etapa 20
FT
1
1
Arminia Hannover
BSV SW Rehden
Etapa 30
FT
2
2
Lupo-Martini Wolfsburg
TUS Bersenbruck
FT
2
1
Heeslinger SC
VfV 06 Hildesheim
FT
2
1
VfL Oldenburg
SV Atlas Delmenhorst
Etapa 30
FT
4
0
Kickers Emden
Rotenburger SV
FT
1
0
Arminia Hannover
Ramlingen-Ehlershausen
FT
1
2
Stk Eilvese
1. FC Germania Egestorf/Langreder
FT
2
0
FSV Schoningen 2011
BW Bornreihe
FT
3
0
BSV SW Rehden
SSV Vorsfelde 1921
FT
0
1
SV Meppen II
MTV Eintracht Celle
Etapa 22
FT
2
2
BSV SW Rehden
Heeslinger SC
FT
1
4
Ramlingen-Ehlershausen
Stk Eilvese
FT
5
3
VfV 06 Hildesheim
1. FC Germania Egestorf/Langreder
FT
0
1
BW Bornreihe
Kickers Emden
Etapa 29
FT
3
1
VfV 06 Hildesheim
Lupo-Martini Wolfsburg
FT
2
2
SSV Vorsfelde 1921
FSV Schoningen 2011
FT
0
2
1. FC Germania Egestorf/Langreder
Heeslinger SC
FT
1
2
BW Bornreihe
Arminia Hannover
FT
3
2
Rotenburger SV
Stk Eilvese
Etapa 29
FT
2
0
SV Atlas Delmenhorst
MTV Eintracht Celle
FT
2
0
Ramlingen-Ehlershausen
SV Meppen II
FT
1
2
VfL Oldenburg
Kickers Emden
Etapa 29
FT
1
2
TUS Bersenbruck
BSV SW Rehden
Etapa 28
FT
1
1
Heeslinger SC
Rotenburger SV
Etapa 28
FT
0
1
Lupo-Martini Wolfsburg
1. FC Germania Egestorf/Langreder
Etapa 28
FT
2
0
Arminia Hannover
SSV Vorsfelde 1921
FT
0
2
Stk Eilvese
VfL Oldenburg
FT
1
2
SV Atlas Delmenhorst
Kickers Emden
FT
0
3
MTV Eintracht Celle
Ramlingen-Ehlershausen
FT
1
4
BSV SW Rehden
VfV 06 Hildesheim
FT
2
3
FSV Schoningen 2011
TUS Bersenbruck
FT
1
0
SV Meppen II
BW Bornreihe
Etapa 11
FT
2
3
FSV Schoningen 2011
SSV Vorsfelde 1921
Etapa 19
FT
1
1
Arminia Hannover
Heeslinger SC
FT
2
1
BW Bornreihe
Rotenburger SV
FT
1
2
Ramlingen-Ehlershausen
VfL Oldenburg
Etapa 19
FT
1
0
SSV Vorsfelde 1921
1. FC Germania Egestorf/Langreder
FT
3
1
Lupo-Martini Wolfsburg
FSV Schoningen 2011
FT
0
4
MTV Eintracht Celle
Kickers Emden
FT
1
0
SV Atlas Delmenhorst
BSV SW Rehden
Etapa 27
FT
0
2
VfL Oldenburg
Heeslinger SC
FT
4
2
VfV 06 Hildesheim
FSV Schoningen 2011
FT
1
4
TUS Bersenbruck
Arminia Hannover
FT
4
3
BW Bornreihe
MTV Eintracht Celle
FT
2
0
SSV Vorsfelde 1921
SV Meppen II
FT
0
2
Rotenburger SV
Lupo-Martini Wolfsburg
Etapa 27
FT
3
0
Kickers Emden
Stk Eilvese
FT
1
6
Ramlingen-Ehlershausen
SV Atlas Delmenhorst
FT
1
0
1. FC Germania Egestorf/Langreder
BSV SW Rehden
Etapa 21
FT
3
1
TUS Bersenbruck
SV Atlas Delmenhorst
FT
2
1
Kickers Emden
SV Meppen II
Etapa 26
FT
1
2
Arminia Hannover
VfV 06 Hildesheim
FT
2
1
Lupo-Martini Wolfsburg
VfL Oldenburg
FT
2
2
MTV Eintracht Celle
SSV Vorsfelde 1921
Etapa 26
FT
0
4
Heeslinger SC
Kickers Emden
FT
2
2
Ramlingen-Ehlershausen
BW Bornreihe
FT
1
0
SV Atlas Delmenhorst
Stk Eilvese
FT
0
2
FSV Schoningen 2011
1. FC Germania Egestorf/Langreder
FT
2
2
SV Meppen II
TUS Bersenbruck
Etapa 26
FT
2
0
BSV SW Rehden
Rotenburger SV
Etapa 21
FT
3
0
Heeslinger SC
FSV Schoningen 2011
Etapa 25
FT
2
0
TUS Bersenbruck
MTV Eintracht Celle
FT
0
0
SSV Vorsfelde 1921
Ramlingen-Ehlershausen
FT
1
0
1. FC Germania Egestorf/Langreder
Arminia Hannover
FT
2
3
BW Bornreihe
SV Atlas Delmenhorst
FT
0
1
VfL Oldenburg
BSV SW Rehden
Etapa 25
FT
2
0
Kickers Emden
Lupo-Martini Wolfsburg
FT
3
0
Stk Eilvese
Heeslinger SC
FT
0
0
VfV 06 Hildesheim
SV Meppen II
FT
2
1
FSV Schoningen 2011
Rotenburger SV
Etapa 24
FT
1
0
Lupo-Martini Wolfsburg
Stk Eilvese
FT
0
1
BW Bornreihe
SSV Vorsfelde 1921
FT
2
3
MTV Eintracht Celle
VfV 06 Hildesheim
FT
1
0
Arminia Hannover
Rotenburger SV
Etapa 24
FT
1
6
Ramlingen-Ehlershausen
TUS Bersenbruck
FT
2
0
SV Atlas Delmenhorst
Heeslinger SC
FT
2
2
FSV Schoningen 2011
VfL Oldenburg
FT
0
1
BSV SW Rehden
Kickers Emden
FT
1
0
SV Meppen II
1. FC Germania Egestorf/Langreder
Etapa 23
FT
2
0
VfL Oldenburg
Arminia Hannover
FT
3
2
1. FC Germania Egestorf/Langreder
MTV Eintracht Celle
FT
2
1
Heeslinger SC
Lupo-Martini Wolfsburg
FT
0
2
SSV Vorsfelde 1921
SV Atlas Delmenhorst
FT
1
0
TUS Bersenbruck
BW Bornreihe
FT
4
1
VfV 06 Hildesheim
Ramlingen-Ehlershausen
Etapa 23
FT
5
0
Kickers Emden
FSV Schoningen 2011
FT
0
1
Stk Eilvese
BSV SW Rehden
FT
3
1
Rotenburger SV
SV Meppen II
Etapa 22
FT
2
0
SSV Vorsfelde 1921
TUS Bersenbruck
FT
0
1
BW Bornreihe
VfV 06 Hildesheim
Etapa 22
FT
2
4
Ramlingen-Ehlershausen
1. FC Germania Egestorf/Langreder
FT
2
1
FSV Schoningen 2011
Stk Eilvese
FT
3
1
SV Atlas Delmenhorst
Lupo-Martini Wolfsburg
FT
1
1
SV Meppen II
VfL Oldenburg
Etapa 21
FT
2
2
VfL Oldenburg
MTV Eintracht Celle
FT
2
0
Lupo-Martini Wolfsburg
BSV SW Rehden
FT
3
1
1. FC Germania Egestorf/Langreder
BW Bornreihe
Etapa 21
FT
0
0
Stk Eilvese
Arminia Hannover
Etapa 20
FT
2
5
MTV Eintracht Celle
Heeslinger SC
FT
3
0
TUS Bersenbruck
Rotenburger SV
Etapa 20
FT
5
3
SV Atlas Delmenhorst
FSV Schoningen 2011
FT
6
2
SSV Vorsfelde 1921
VfL Oldenburg
FT
0
2
SV Meppen II
Lupo-Martini Wolfsburg
Etapa 14
FT
3
1
MTV Eintracht Celle
FSV Schoningen 2011
Etapa 19
FT
2
1
SV Meppen II
Stk Eilvese
FT
2
2
TUS Bersenbruck
VfV 06 Hildesheim
Etapa 4
FT
4
1
Kickers Emden
Arminia Hannover
Etapa 17
FT
2
2
VfL Oldenburg
SSV Vorsfelde 1921
FT
3
0
Lupo-Martini Wolfsburg
SV Meppen II
FT
3
2
1. FC Germania Egestorf/Langreder
VfV 06 Hildesheim
Etapa 17
FT
1
1
Stk Eilvese
Ramlingen-Ehlershausen
Etapa 16
FT
1
3
SSV Vorsfelde 1921
Kickers Emden
FT
2
3
Arminia Hannover
FSV Schoningen 2011
FT
6
2
MTV Eintracht Celle
Lupo-Martini Wolfsburg
FT
1
1
VfV 06 Hildesheim
Rotenburger SV
Etapa 16
FT
0
4
TUS Bersenbruck
VfL Oldenburg
FT
3
1
SV Atlas Delmenhorst
1. FC Germania Egestorf/Langreder
FT
3
3
Ramlingen-Ehlershausen
Heeslinger SC
FT
2
1
SV Meppen II
BSV SW Rehden
Etapa 15
FT
2
3
VfL Oldenburg
VfV 06 Hildesheim
FT
1
0
Rotenburger SV
1. FC Germania Egestorf/Langreder
FT
5
2
Lupo-Martini Wolfsburg
Ramlingen-Ehlershausen
FT
1
3
Arminia Hannover
SV Atlas Delmenhorst
Etapa 15
FT
4
3
Kickers Emden
TUS Bersenbruck
FT
5
0
Stk Eilvese
SSV Vorsfelde 1921
FT
1
1
FSV Schoningen 2011
SV Meppen II
Etapa 15
FT
3
3
Heeslinger SC
BW Bornreihe
Etapa 14
FT
2
0
1. FC Germania Egestorf/Langreder
VfL Oldenburg
FT
4
0
TUS Bersenbruck
Stk Eilvese
FT
1
1
BW Bornreihe
Lupo-Martini Wolfsburg
FT
2
0
Rotenburger SV
SV Atlas Delmenhorst
Etapa 14
FT
2
0
Ramlingen-Ehlershausen
BSV SW Rehden
FT
3
2
SV Meppen II
Arminia Hannover
FT
2
0
SSV Vorsfelde 1921
Heeslinger SC
FT
0
0
VfV 06 Hildesheim
Kickers Emden
Etapa 13
FT
2
0
VfL Oldenburg
Rotenburger SV
FT
1
1
Lupo-Martini Wolfsburg
SSV Vorsfelde 1921
Etapa 13
FT
1
1
Kickers Emden
1. FC Germania Egestorf/Langreder
FT
3
1
Heeslinger SC
TUS Bersenbruck
FT
1
1
Arminia Hannover
MTV Eintracht Celle
FT
0
3
Stk Eilvese
VfV 06 Hildesheim
FT
1
3
SV Atlas Delmenhorst
SV Meppen II
FT
4
0
BSV SW Rehden
BW Bornreihe
FT
2
0
FSV Schoningen 2011
Ramlingen-Ehlershausen
Etapa 12
FT
2
3
MTV Eintracht Celle
SV Meppen II
FT
2
1
1. FC Germania Egestorf/Langreder
Stk Eilvese
FT
3
3
BW Bornreihe
FSV Schoningen 2011
FT
5
1
TUS Bersenbruck
Lupo-Martini Wolfsburg
FT
1
1
VfV 06 Hildesheim
Heeslinger SC
FT
1
1
SSV Vorsfelde 1921
BSV SW Rehden
FT
4
1
SV Atlas Delmenhorst
VfL Oldenburg
Etapa 12
FT
3
1
Ramlingen-Ehlershausen
Arminia Hannover
Etapa 11
FT
1
3
Arminia Hannover
BW Bornreihe
FT
2
1
Lupo-Martini Wolfsburg
VfV 06 Hildesheim
Etapa 11
FT
1
2
Stk Eilvese
Rotenburger SV
FT
1
0
MTV Eintracht Celle
SV Atlas Delmenhorst
FT
3
2
SV Meppen II
Ramlingen-Ehlershausen
Etapa 11
FT
3
1
BSV SW Rehden
TUS Bersenbruck
FT
2
0
Kickers Emden
VfL Oldenburg
Etapa 10
FT
3
2
SSV Vorsfelde 1921
Arminia Hannover
FT
2
0
Kickers Emden
SV Atlas Delmenhorst
FT
2
0
Rotenburger SV
Heeslinger SC
FT
1
1
1. FC Germania Egestorf/Langreder
Lupo-Martini Wolfsburg
FT
2
1
TUS Bersenbruck
FSV Schoningen 2011
FT
1
2
BW Bornreihe
SV Meppen II
FT
2
2
VfV 06 Hildesheim
BSV SW Rehden
FT
4
1
VfL Oldenburg
Stk Eilvese
Etapa 10
FT
0
0
Ramlingen-Ehlershausen
MTV Eintracht Celle
Etapa 9
FT
2
4
Arminia Hannover
TUS Bersenbruck
Etapa 9
FT
1
0
SV Atlas Delmenhorst
Ramlingen-Ehlershausen
FT
1
2
MTV Eintracht Celle
BW Bornreihe
FT
0
4
Stk Eilvese
Kickers Emden
FT
1
1
Lupo-Martini Wolfsburg
Rotenburger SV
FT
0
1
FSV Schoningen 2011
VfV 06 Hildesheim
FT
2
1
BSV SW Rehden
1. FC Germania Egestorf/Langreder
FT
0
1
SV Meppen II
SSV Vorsfelde 1921
Etapa 9
FT
1
2
Heeslinger SC
VfL Oldenburg
Etapa 8
FT
2
2
VfL Oldenburg
Lupo-Martini Wolfsburg
FT
1
1
SSV Vorsfelde 1921
MTV Eintracht Celle
FT
0
3
Rotenburger SV
BSV SW Rehden
FT
1
1
VfV 06 Hildesheim
Arminia Hannover
FT
4
1
1. FC Germania Egestorf/Langreder
FSV Schoningen 2011
Etapa 8
FT
2
1
Kickers Emden
Heeslinger SC
FT
1
2
Stk Eilvese
SV Atlas Delmenhorst
Etapa 8
FT
2
2
BW Bornreihe
Ramlingen-Ehlershausen
FT
3
1
TUS Bersenbruck
SV Meppen II
Etapa 2
FT
2
0
BSV SW Rehden
SV Atlas Delmenhorst
Etapa 7
FT
2
3
SV Meppen II
VfV 06 Hildesheim
FT
5
1
Heeslinger SC
Stk Eilvese
FT
0
4
MTV Eintracht Celle
TUS Bersenbruck
FT
2
0
Lupo-Martini Wolfsburg
Kickers Emden
FT
1
2
Rotenburger SV
FSV Schoningen 2011
Etapa 7
FT
1
5
Arminia Hannover
1. FC Germania Egestorf/Langreder
FT
0
3
Ramlingen-Ehlershausen
SSV Vorsfelde 1921
FT
3
0
SV Atlas Delmenhorst
BW Bornreihe
FT
2
1
BSV SW Rehden
VfL Oldenburg
Etapa 6
FT
2
3
VfL Oldenburg
FSV Schoningen 2011
FT
2
0
1. FC Germania Egestorf/Langreder
SV Meppen II
FT
1
3
Rotenburger SV
Arminia Hannover
FT
3
0
VfV 06 Hildesheim
MTV Eintracht Celle
FT
1
1
TUS Bersenbruck
Ramlingen-Ehlershausen
FT
3
0
SSV Vorsfelde 1921
BW Bornreihe
Etapa 6
FT
4
1
Kickers Emden
BSV SW Rehden
FT
1
1
Heeslinger SC
SV Atlas Delmenhorst
FT
2
5
Stk Eilvese
Lupo-Martini Wolfsburg
Etapa 5
FT
2
3
SV Atlas Delmenhorst
SSV Vorsfelde 1921
FT
3
3
MTV Eintracht Celle
1. FC Germania Egestorf/Langreder
FT
0
0
BW Bornreihe
TUS Bersenbruck
FT
0
1
Lupo-Martini Wolfsburg
Heeslinger SC
Etapa 5
FT
3
4
Arminia Hannover
VfL Oldenburg
FT
3
1
FSV Schoningen 2011
Kickers Emden
FT
4
0
Ramlingen-Ehlershausen
VfV 06 Hildesheim
FT
4
1
SV Meppen II
Rotenburger SV
Etapa 5
FT
0
1
BSV SW Rehden
Stk Eilvese
Etapa 2
FT
0
2
VfV 06 Hildesheim
TUS Bersenbruck
Etapa 4
FT
4
1
TUS Bersenbruck
SSV Vorsfelde 1921
FT
1
1
1. FC Germania Egestorf/Langreder
Ramlingen-Ehlershausen
FT
2
0
VfL Oldenburg
SV Meppen II
FT
2
0
Lupo-Martini Wolfsburg
SV Atlas Delmenhorst
Etapa 4
FT
2
3
Stk Eilvese
FSV Schoningen 2011
FT
1
1
Rotenburger SV
MTV Eintracht Celle
FT
2
0
VfV 06 Hildesheim
BW Bornreihe
Etapa 4
FT
2
1
Heeslinger SC
BSV SW Rehden
Etapa 3
FT
1
1
BW Bornreihe
1. FC Germania Egestorf/Langreder
FT
3
0
MTV Eintracht Celle
VfL Oldenburg
FT
1
3
SSV Vorsfelde 1921
VfV 06 Hildesheim
Etapa 3
FT
2
2
Ramlingen-Ehlershausen
Rotenburger SV
FT
3
3
SV Atlas Delmenhorst
TUS Bersenbruck
FT
3
1
BSV SW Rehden
Lupo-Martini Wolfsburg
FT
1
1
FSV Schoningen 2011
Heeslinger SC
Etapa 3
FT
3
2
SV Meppen II
Kickers Emden
FT
2
0
Arminia Hannover
Stk Eilvese
Etapa 2
FT
0
0
Heeslinger SC
Arminia Hannover
FT
4
0
Rotenburger SV
BW Bornreihe
FT
1
0
1. FC Germania Egestorf/Langreder
SSV Vorsfelde 1921
FT
2
1
VfL Oldenburg
Ramlingen-Ehlershausen
Etapa 2
FT
5
3
Kickers Emden
MTV Eintracht Celle
FT
2
2
Stk Eilvese
SV Meppen II
FT
1
1
FSV Schoningen 2011
Lupo-Martini Wolfsburg
Etapa 1
FT
2
1
SSV Vorsfelde 1921
Rotenburger SV
FT
1
1
VfL Oldenburg
BW Bornreihe
FT
1
3
1. FC Germania Egestorf/Langreder
TUS Bersenbruck
Etapa 1
FT
1
3
Arminia Hannover
Lupo-Martini Wolfsburg
FT
2
0
MTV Eintracht Celle
Stk Eilvese
FT
2
0
SV Atlas Delmenhorst
VfV 06 Hildesheim
FT
2
3
FSV Schoningen 2011
BSV SW Rehden
FT
2
2
SV Meppen II
Heeslinger SC
Etapa 1
FT
0
4
Ramlingen-Ehlershausen
Kickers Emden
Distribuire
Tweet
Meciuri
Știri
Caută
Preferințe