Segunda B 2020, Spain - Livescore, result, table

Segunda B

Upcoming

Show more matches

Latest scores

25 Oct
FT
20
C.D: BadajozCD Don Benito
25 Oct
FT
21
HérculesAtzeneta UE
25 Oct
FT
00
Orihuela CFCD Alcoyano
25 Oct
FT
32
Zamora CFCD Guijuelo
25 Oct
FT
00
Cultural LeonesaCD Numancia
25 Oct
FT
01
SD LeioaReal Unión
25 Oct
FT
20
SD LogronesUD Mutilvera
25 Oct
FT
21
UP LangreoReal Valladolid B
25 Oct
FT
00
SD CompostelaDeportivo
25 Oct
FT
00
CF VillanovenseMerida UD
25 Oct
FT
01
San Fernando CDCádiz CF B
25 Oct
FT
01
RC Recreativo de HuelvaCF Algeciras
25 Oct
FT
20
Salmantino CFFC Coruxo
25 Oct
FT
01
CD IzarraSD Tarazona
25 Oct
FT
00
Gimnàstic de TarragonaCF Badalona
25 Oct
FT
13
Yeclano DeportivoCórdoba CF
25 Oct
FT
11
Pontevedra CFUnionistas de Salamanca CF
25 Oct
FT
01
CD CalahorraCD Ebro
25 Oct
FT
30
CDA NavalcarneroLas Rozas CF
25 Oct
FT
01
Athletic Bilbao BRacing de Santander
25 Oct
FT
13
CD CovadongaReal Oviedo B
25 Oct
FT
51
Marbella FCCD Marino
25 Oct
FT
11
SD EjeaClub Haro Deportivo
25 Oct
FT
11
UD PoblenseUD Sanse
25 Oct
FT
01
Celta de Vigo BRacing Club Ferrol
25 Oct
FT
31
Internacional de Madrid BoadillaAtletico Madrid B
25 Oct
FT
20
CF Rayo MajadahondaCD Atletico Baleares
25 Oct
FT
22
CF Lorca DeportivaCD El Ejido 2012
25 Oct
FT
00
Valencia CF Mestalla U23Pena Deportiva
25 Oct
FT
10
UCAM MurciaCD Linares
25 Oct
FT
30
UD IbizaCF La Nucia
25 Oct
FT
10
AE PratUD Cornella
25 Oct
FT
12
CF Talavera de La ReinaMelilla UD
25 Oct
FT
00
Cp VillarrobledoUD Socuellamos CF
25 Oct
FT
00
Real Balompedica LinenseUD Tamaraceite
25 Oct
FT
01
UD Las Palmas BAtletico Sanluqueno
25 Oct
FT
22
Marino LuancoCD Lealtad de Villaviciosa
25 Oct
FT
12
Real Madrid BGetafe CF B
25 Oct
FT
00
Club PortugaleteSD Amorebieta
25 Oct
FT
02
CA Osasuna BCD Tudelano
Show more matches

25 Oct 2020 (Sunday)

Matchday 2
25 Oct
FT
20
C.D: BadajozCD Don Benito
25 Oct
FT
21
HérculesAtzeneta UE
25 Oct
FT
00
Orihuela CFCD Alcoyano
25 Oct
FT
32
Zamora CFCD Guijuelo
25 Oct
FT
00
Cultural LeonesaCD Numancia
25 Oct
FT
01
SD LeioaReal Unión
25 Oct
FT
20
SD LogronesUD Mutilvera
25 Oct
FT
21
UP LangreoReal Valladolid B
25 Oct
FT
00
SD CompostelaDeportivo
25 Oct
FT
00
CF VillanovenseMerida UD
25 Oct
FT
01
San Fernando CDCádiz CF B
25 Oct
FT
01
RC Recreativo de HuelvaCF Algeciras
25 Oct
FT
20
Salmantino CFFC Coruxo
25 Oct
FT
01
CD IzarraSD Tarazona
25 Oct
FT
00
Gimnàstic de TarragonaCF Badalona
25 Oct
FT
13
Yeclano DeportivoCórdoba CF
25 Oct
FT
11
Pontevedra CFUnionistas de Salamanca CF
25 Oct
FT
01
CD CalahorraCD Ebro
25 Oct
FT
30
CDA NavalcarneroLas Rozas CF
25 Oct
FT
01
Athletic Bilbao BRacing de Santander
25 Oct
FT
13
CD CovadongaReal Oviedo B
25 Oct
FT
51
Marbella FCCD Marino
25 Oct
FT
11
SD EjeaClub Haro Deportivo
25 Oct
FT
11
UD PoblenseUD Sanse
25 Oct
FT
01
Celta de Vigo BRacing Club Ferrol
25 Oct
FT
31
Internacional de Madrid BoadillaAtletico Madrid B
25 Oct
FT
20
CF Rayo MajadahondaCD Atletico Baleares
25 Oct
FT
22
CF Lorca DeportivaCD El Ejido 2012
25 Oct
FT
00
Valencia CF Mestalla U23Pena Deportiva
25 Oct
FT
10
UCAM MurciaCD Linares
25 Oct
FT
30
UD IbizaCF La Nucia
25 Oct
FT
10
AE PratUD Cornella
25 Oct
FT
12
CF Talavera de La ReinaMelilla UD
25 Oct
FT
00
Cp VillarrobledoUD Socuellamos CF
25 Oct
FT
00
Real Balompedica LinenseUD Tamaraceite
25 Oct
FT
01
UD Las Palmas BAtletico Sanluqueno
25 Oct
FT
22
Marino LuancoCD Lealtad de Villaviciosa
25 Oct
FT
12
Real Madrid BGetafe CF B
25 Oct
FT
00
Club PortugaleteSD Amorebieta
25 Oct
FT
02
CA Osasuna BCD Tudelano

18 Oct 2020 (Sunday)

Matchday 1
18 Oct
09:00
00
Cádiz CF BUD Las Palmas C

1 Nov 2020 (Sunday)

Matchday 3
SUN
10:00
00
SD AmorebietaBarakaldo CF
SUN
10:00
00
S. Gijon BCD Numancia de Soria U19
SUN
10:00
00
Pontevedra CFCelta de Vigo B
SUN
10:00
00
Real Valladolid BCD Covadonga
SUN
10:00
00
RC Recreativo de HuelvaUD Las Palmas C
SUN
10:00
00
S. Gijon BCD Numancia
SUN
10:30
00
Getafe CF BCDA Navalcarnero
SUN
10:30
00
Club PortugaleteAthletic Bilbao B
SUN
11:00
00
CF Rayo MajadahondaReal Madrid B
SUN
11:00
00
UD SanseInternacional de Madrid Boadilla
SUN
11:00
00
CF AlgecirasCD Marino
SUN
11:00
00
Pena DeportivaAtletico Levante UD
SUN
11:00
00
CD EbroSD Ejea
SUN
11:00
00
CD Atletico BalearesAtletico Madrid B
SUN
11:00
00
Gimnàstic de TarragonaOlot
SUN
11:00
00
Las Rozas CFUD Poblense
SUN
11:00
00
Valencia CF Mestalla U23Hércules
SUN
11:00
00
CD Don BenitoCp Villarrobledo
SUN
11:00
00
UD CornellaFC Andorra
SUN
11:00
00
RC Recreativo de HuelvaUD Las Palmas B
SUN
11:00
00
Cádiz CF BReal Balompedica Linense
SUN
11:00
00
FC CoruxoSD Compostela
SUN
11:00
00
Melilla UDCF Villanovense
SUN
11:00
00
CD Lealtad de VillaviciosaCultural Leonesa
SUN
11:00
00
UD TamaraceiteMarbella FC
SUN
11:00
00
CD AlcoyanoUD Ibiza
SUN
11:00
00
UD Socuellamos CFCF Talavera de La Reina
SUN
15:00
00
Unionistas de Salamanca CFDeportivo
SUN
16:00
00
Arenas Club de GetxoSD Leioa
SUN
16:00
00
CD IzarraSD Logrones
SUN
16:00
00
CD GuijueloSalmantino CF
SUN
16:00
00
CD El Ejido 2012Yeclano Deportivo
SUN
16:00
00
Racing Club FerrolZamora CF
SUN
16:00
00
SD TarazonaCD Tudelano
SUN
16:00
00
UE LlagosteraCE l`Hospitalet
SUN
16:00
00
Club Haro DeportivoCA Osasuna B
SUN
16:00
00
CD LinaresClub Recreativo Granada
SUN
16:00
00
CF BadalonaClub Lleida Esportiu
SUN
16:00
00
Córdoba CFUCAM Murcia
SUN
16:00
00
MurciaSevilla Atletico
SUN
16:30
00
Atletico SanluquenoSan Fernando CD
SUN
16:30
00
CF La NuciaVillarreal CF B U23
SUN
17:00
00
Betis Deportivo BalompieCF Lorca Deportiva
SUN
17:00
00
FC Barcelona BAE Prat
SUN
17:00
00
Racing de SantanderDeportivo Alaves B
SUN
17:30
00
Real Sociedad BCD Laredo

8 Nov 2020 (Sunday)

Matchday 4
08 Nov
10:00
00
Athletic Bilbao BSD Amorebieta
08 Nov
10:00
00
Atletico Madrid BUD Sanse
08 Nov
10:00
00
CA Osasuna BCD Ebro
08 Nov
10:00
00
Cultural LeonesaReal Oviedo B
08 Nov
10:00
00
SD LeioaRacing de Santander
08 Nov
10:00
00
Club Recreativo GranadaCórdoba CF
08 Nov
10:00
00
Marbella FCCádiz CF B
08 Nov
10:00
00
Zamora CFPontevedra CF
08 Nov
10:00
00
Celta de Vigo BUnionistas de Salamanca CF
08 Nov
10:00
00
CF Talavera de La ReinaCD Don Benito
08 Nov
10:00
00
CD NumanciaCD Lealtad de Villaviciosa
08 Nov
10:00
00
UD PoblenseGetafe CF B
08 Nov
10:00
00
DeportivoFC Coruxo
08 Nov
10:00
00
CF VillanovenseUD Socuellamos CF
08 Nov
10:00
00
Barakaldo CFReal Sociedad B
08 Nov
10:00
00
CD LaredoReal Unión
08 Nov
10:00
00
CD CalahorraCD Izarra
08 Nov
10:00
00
UD IbizaAtzeneta UE
08 Nov
10:00
00
SD CompostelaCD Guijuelo
08 Nov
10:00
00
AE PratGimnàstic de Tarragona
08 Nov
10:00
00
UCAM MurciaCD El Ejido 2012
08 Nov
10:00
00
Real Madrid BCD Atletico Baleares
08 Nov
10:00
00
CE l`HospitaletEspanyol Barcelona B
08 Nov
10:00
00
UP LangreoS. Gijon B
08 Nov
10:00
00
CDA NavalcarneroCF Rayo Majadahonda
08 Nov
10:00
00
Merida UDMelilla UD
08 Nov
10:00
00
Cp VillarrobledoExtremadura UD
08 Nov
10:00
00
OlotCF Badalona
08 Nov
10:00
00
SD EjeaUD Mutilvera
08 Nov
10:00
00
C.D: BadajozVillarrubia CF
08 Nov
10:00
00
CF Lorca DeportivaMurcia
08 Nov
10:00
00
HérculesPena Deportiva
08 Nov
10:00
00
Orihuela CFValencia CF Mestalla U23
08 Nov
10:00
00
Atletico Levante UDCF La Nucia
08 Nov
10:00
00
CD MarinoUD Tamaraceite
08 Nov
10:00
00
CD Numancia de Soria U19CD Lealtad de Villaviciosa
08 Nov
10:00
00
Club Lleida EsportiuUE Llagostera
08 Nov
10:00
00
Real Balompedica LinenseAtletico Sanluqueno
08 Nov
10:00
00
UD Las Palmas BCF Algeciras
08 Nov
10:00
00
Deportivo Alaves BClub Portugalete
08 Nov
10:00
00
Yeclano DeportivoBetis Deportivo Balompie
08 Nov
10:00
00
CD CovadongaBurgos C.F.
08 Nov
10:00
00
Salmantino CFRacing Club Ferrol
08 Nov
10:00
00
Internacional de Madrid BoadillaLas Rozas CF
08 Nov
10:00
00
FC AndorraFC Barcelona B
08 Nov
10:00
00
Sevilla AtleticoCD Linares
08 Nov
10:00
00
SD LogronesSD Tarazona
08 Nov
10:00
00
CD TudelanoClub Haro Deportivo
08 Nov
10:00
00
Villarreal CF B U23CD Alcoyano
08 Nov
10:00
00
Marino LuancoReal Valladolid B
08 Nov
10:00
00
San Fernando CDRC Recreativo de Huelva
08 Nov
10:00
00
UD Las Palmas CCF Algeciras

22 Nov 2020 (Sunday)

Matchday 5
22 Nov
10:00
00
CD IzarraSD Ejea
22 Nov
10:00
00
CD Don BenitoCF Villanovense
22 Nov
10:00
00
MurciaCD Linares
22 Nov
10:00
00
UE LlagosteraEspanyol Barcelona B
22 Nov
10:00
00
Celta de Vigo BZamora CF
22 Nov
10:00
00
CD El Ejido 2012Club Recreativo Granada
22 Nov
10:00
00
Real Madrid BCDA Navalcarnero
22 Nov
10:00
00
UD MutilveraCA Osasuna B
22 Nov
10:00
00
Real Oviedo BCD Numancia
22 Nov
10:00
00
Real Oviedo BCD Numancia de Soria U19
22 Nov
10:00
00
SD LeioaAthletic Bilbao B
22 Nov
10:00
00
Burgos C.F.Marino Luanco
22 Nov
10:00
00
Racing Club FerrolSD Compostela
22 Nov
10:00
00
Valencia CF Mestalla U23UD Ibiza
22 Nov
10:00
00
Deportivo Alaves BSD Amorebieta
22 Nov
10:00
00
Córdoba CFSevilla Atletico
22 Nov
10:00
00
Betis Deportivo BalompieUCAM Murcia
22 Nov
10:00
00
UP LangreoCD Covadonga
22 Nov
10:00
00
Barakaldo CFArenas Club de Getxo
22 Nov
10:00
00
Getafe CF BInternacional de Madrid Boadilla
22 Nov
10:00
00
Atletico SanluquenoMarbella FC
22 Nov
10:00
00
Atzeneta UEVillarreal CF B U23
22 Nov
10:00
00
CD Atletico BalearesUD Sanse
22 Nov
10:00
00
CD LaredoRacing de Santander
22 Nov
10:00
00
UD Las Palmas BSan Fernando CD
22 Nov
10:00
00
Pontevedra CFSalmantino CF
22 Nov
10:00
00
CF Rayo MajadahondaUD Poblense
22 Nov
10:00
00
SD TarazonaClub Haro Deportivo
22 Nov
10:00
00
Unionistas de Salamanca CFFC Coruxo
22 Nov
10:00
00
CD GuijueloDeportivo
22 Nov
10:00
00
CF Lorca DeportivaYeclano Deportivo
22 Nov
10:00
00
RC Recreativo de HuelvaReal Balompedica Linense
22 Nov
10:00
00
Real Valladolid BCultural Leonesa
22 Nov
10:00
00
Las Rozas CFAtletico Madrid B
22 Nov
10:00
00
CF AlgecirasUD Tamaraceite
22 Nov
10:00
00
CE l`HospitaletFC Barcelona B
22 Nov
10:00
00
CD EbroCD Tudelano
22 Nov
10:00
00
CD AlcoyanoAtletico Levante UD
22 Nov
10:00
00
S. Gijon BCD Lealtad de Villaviciosa
22 Nov
10:00
00
SD LogronesCD Calahorra
22 Nov
10:00
00
UD Las Palmas CSan Fernando CD
22 Nov
10:00
00
UD Socuellamos CFMerida UD
22 Nov
10:00
00
HérculesOrihuela CF
22 Nov
10:00
00
Villarrubia CFMelilla UD
22 Nov
10:00
00
FC AndorraOlot
22 Nov
10:00
00
Club Lleida EsportiuUD Cornella
22 Nov
10:00
00
Extremadura UDCF Talavera de La Reina
22 Nov
10:00
00
Pena DeportivaCF La Nucia
22 Nov
10:00
00
Real Sociedad BReal Unión
22 Nov
10:00
00
AE PratCF Badalona
22 Nov
10:00
00
Cádiz CF BCD Marino
22 Nov
10:00
00
C.D: BadajozCp Villarrobledo

29 Nov 2020 (Sunday)

Matchday 6
29 Nov
10:00
00
Real Balompedica LinenseUD Las Palmas C
29 Nov
10:00
00
UD PoblenseReal Madrid B
29 Nov
10:00
00
SD CompostelaPontevedra CF
29 Nov
10:00
00
Real Balompedica LinenseUD Las Palmas B
29 Nov
10:00
00
CD CalahorraSD Tarazona
29 Nov
10:00
00
CF BadalonaEspanyol Barcelona B
29 Nov
10:00
00
CD LinaresCórdoba CF
29 Nov
10:00
00
Orihuela CFPena Deportiva
29 Nov
10:00
00
CD NumanciaReal Valladolid B
29 Nov
10:00
00
Salmantino CFCelta de Vigo B
29 Nov
10:00
00
UD TamaraceiteCádiz CF B
29 Nov
10:00
00
CD CovadongaS. Gijon B
29 Nov
10:00
00
San Fernando CDCF Algeciras
29 Nov
10:00
00
Deportivo Alaves BSD Leioa
29 Nov
10:00
00
Sevilla AtleticoCD El Ejido 2012
29 Nov
10:00
00
Club Recreativo GranadaBetis Deportivo Balompie
29 Nov
10:00
00
UD CornellaUE Llagostera
29 Nov
10:00
00
Villarreal CF B U23Valencia CF Mestalla U23
29 Nov
10:00
00
Cultural LeonesaBurgos C.F.
29 Nov
10:00
00
UCAM MurciaCF Lorca Deportiva
29 Nov
10:00
00
Internacional de Madrid BoadillaCF Rayo Majadahonda
29 Nov
10:00
00
UD SanseLas Rozas CF
29 Nov
10:00
00
Gimnàstic de TarragonaCE l`Hospitalet
29 Nov
10:00
00
FC Barcelona BClub Lleida Esportiu
29 Nov
10:00
00
Arenas Club de GetxoReal Sociedad B
29 Nov
10:00
00
Marbella FCRC Recreativo de Huelva
29 Nov
10:00
00
CD TudelanoUD Mutilvera
29 Nov
10:00
00
CD Lealtad de VillaviciosaReal Oviedo B
29 Nov
10:00
00
SD EjeaSD Logrones
29 Nov
10:00
00
Racing de SantanderBarakaldo CF
29 Nov
10:00
00
UD IbizaHércules
29 Nov
10:00
00
CF VillanovenseExtremadura UD
29 Nov
10:00
00
Merida UDCD Don Benito
29 Nov
10:00
00
CF Talavera de La ReinaC.D: Badajoz
29 Nov
10:00
00
FC CoruxoCD Guijuelo
29 Nov
10:00
00
Marino LuancoUP Langreo
29 Nov
10:00
00
CA Osasuna BCD Izarra
29 Nov
10:00
00
Atletico Levante UDAtzeneta UE
29 Nov
10:00
00
CD MarinoAtletico Sanluqueno
29 Nov
10:00
00
Club Haro DeportivoCD Ebro
29 Nov
10:00
00
Cp VillarrobledoVillarrubia CF
29 Nov
10:00
00
Yeclano DeportivoMurcia
29 Nov
10:00
00
Atletico Madrid BGetafe CF B
29 Nov
10:00
00
AE PratFC Andorra
29 Nov
10:00
00
Melilla UDUD Socuellamos CF
29 Nov
10:00
00
Zamora CFUnionistas de Salamanca CF
29 Nov
10:00
00
DeportivoRacing Club Ferrol
29 Nov
10:00
00
SD AmorebietaReal Unión
29 Nov
10:00
00
CDA NavalcarneroCD Atletico Baleares
29 Nov
10:00
00
Club PortugaleteCD Laredo
29 Nov
10:00
00
CD Numancia de Soria U19Real Valladolid B
29 Nov
10:00
00
CF La NuciaCD Alcoyano

6 Dec 2020 (Sunday)

Matchday 7
06 Dec
10:00
00
Real Valladolid BCD Lealtad de Villaviciosa
06 Dec
10:00
00
CD LaredoAthletic Bilbao B
06 Dec
10:00
00
Real Sociedad BRacing de Santander
06 Dec
10:00
00
Villarrubia CFUD Socuellamos CF
06 Dec
10:00
00
HérculesVillarreal CF B U23
06 Dec
10:00
00
Yeclano DeportivoUCAM Murcia
06 Dec
10:00
00
UE LlagosteraFC Barcelona B
06 Dec
10:00
00
Getafe CF BUD Sanse
06 Dec
10:00
00
CD El Ejido 2012CD Linares
06 Dec
10:00
00
Atzeneta UECF La Nucia
06 Dec
10:00
00
RC Recreativo de HuelvaCD Marino
06 Dec
10:00
00
Orihuela CFUD Ibiza
06 Dec
10:00
00
SD LeioaSD Amorebieta
06 Dec
10:00
00
Burgos C.F.CD Numancia de Soria U19
06 Dec
10:00
00
SD TarazonaCD Ebro
06 Dec
10:00
00
SD LogronesCA Osasuna B
06 Dec
10:00
00
CD CalahorraSD Ejea
06 Dec
10:00
00
CF Rayo MajadahondaAtletico Madrid B
06 Dec
10:00
00
Atletico SanluquenoUD Tamaraceite
06 Dec
10:00
00
UD Las Palmas CMarbella FC
06 Dec
10:00
00
UP LangreoCultural Leonesa
06 Dec
10:00
00
CF AlgecirasCádiz CF B
06 Dec
10:00
00
C.D: BadajozCF Villanovense
06 Dec
10:00
00
Cp VillarrobledoCF Talavera de La Reina
06 Dec
10:00
00
Racing Club FerrolFC Coruxo
06 Dec
10:00
00
FC AndorraCF Badalona
06 Dec
10:00
00
CD CovadongaMarino Luanco
06 Dec
10:00
00
UD MutilveraClub Haro Deportivo
06 Dec
10:00
00
Valencia CF Mestalla U23Atletico Levante UD
06 Dec
10:00
00
S. Gijon BReal Oviedo B
06 Dec
10:00
00
Barakaldo CFClub Portugalete
06 Dec
10:00
00
CF Lorca DeportivaClub Recreativo Granada
06 Dec
10:00
00
Burgos C.F.CD Numancia
06 Dec
10:00
00
MurciaCórdoba CF
06 Dec
10:00
00
Pontevedra CFDeportivo
06 Dec
10:00
00
CD Atletico BalearesLas Rozas CF
06 Dec
10:00
00
UD Las Palmas BMarbella FC
06 Dec
10:00
00
Unionistas de Salamanca CFCD Guijuelo
06 Dec
10:00
00
Zamora CFSalmantino CF
06 Dec
10:00
00
Pena DeportivaCD Alcoyano
06 Dec
10:00
00
Extremadura UDMerida UD
06 Dec
10:00
00
CD IzarraCD Tudelano
06 Dec
10:00
00
CD Don BenitoMelilla UD
06 Dec
10:00
00
San Fernando CDReal Balompedica Linense
06 Dec
10:00
00
Real UniónArenas Club de Getxo
06 Dec
10:00
00
Espanyol Barcelona BUD Cornella
06 Dec
10:00
00
Club Lleida EsportiuGimnàstic de Tarragona
06 Dec
10:00
00
Real Madrid BInternacional de Madrid Boadilla
06 Dec
10:00
00
CE l`HospitaletOlot
06 Dec
10:00
00
Celta de Vigo BSD Compostela
06 Dec
10:00
00
Betis Deportivo BalompieSevilla Atletico
06 Dec
10:00
00
CDA NavalcarneroUD Poblense

13 Dec 2020 (Sunday)

Matchday 9
13 Dec
10:00
00
Athletic Bilbao BBarakaldo CF
13 Dec
10:00
00
MurciaUCAM Murcia
13 Dec
10:00
00
SD TarazonaSD Ejea
13 Dec
10:00
00
CD Numancia de Soria U19UP Langreo
13 Dec
10:00
00
FC Barcelona BEspanyol Barcelona B
13 Dec
10:00
00
Pena DeportivaUD Ibiza
13 Dec
10:00
00
CD MarinoUD Las Palmas C
13 Dec
10:00
00
UD SanseCF Rayo Majadahonda
13 Dec
10:00
00
CF BadalonaUD Cornella
13 Dec
10:00
00
Cádiz CF BAtletico Sanluqueno
13 Dec
10:00
00
CD NumanciaUP Langreo
13 Dec
10:00
00
Real Oviedo BReal Valladolid B
13 Dec
10:00
00
CA Osasuna BCD Calahorra
13 Dec
10:00
00
Cultural LeonesaCD Covadonga
13 Dec
10:00
00
Gimnàstic de TarragonaUE Llagostera
13 Dec
10:00
00
SD CompostelaZamora CF
13 Dec
10:00
00
CD Atletico BalearesUD Poblense
13 Dec
10:00
00
CD TudelanoSD Logrones
13 Dec
10:00
00
Córdoba CFCD El Ejido 2012
13 Dec
10:00
00
Club Haro DeportivoCD Izarra
13 Dec
10:00
00
OlotClub Lleida Esportiu
13 Dec
10:00
00
S. Gijon BMarino Luanco
13 Dec
10:00
00
Villarreal CF B U23Orihuela CF
13 Dec
10:00
00
UD Socuellamos CFCD Don Benito
13 Dec
10:00
00
Sevilla AtleticoCF Lorca Deportiva
13 Dec
10:00
00
Racing de SantanderReal Unión
13 Dec
10:00
00
CF VillanovenseCp Villarrobledo
13 Dec
10:00
00
AE PratCE l`Hospitalet
13 Dec
10:00
00
Atletico Levante UDHércules
13 Dec
10:00
00
CF La NuciaValencia CF Mestalla U23
13 Dec
10:00
00
CD EbroUD Mutilvera
13 Dec
10:00
00
Merida UDC.D: Badajoz
13 Dec
10:00
00
Club PortugaleteReal Sociedad B
13 Dec
10:00
00
Villarrubia CFCF Talavera de La Reina
13 Dec
10:00
00
DeportivoCelta de Vigo B
13 Dec
10:00
00
UD TamaraceiteRC Recreativo de Huelva
13 Dec
10:00
00
Internacional de Madrid BoadillaCDA Navalcarnero
13 Dec
10:00
00
CD LinaresBetis Deportivo Balompie
13 Dec
10:00
00
Club Recreativo GranadaYeclano Deportivo
13 Dec
10:00
00
Atletico Madrid BReal Madrid B
13 Dec
10:00
00
FC CoruxoPontevedra CF
13 Dec
10:00
00
Marbella FCSan Fernando CD
13 Dec
10:00
00
Unionistas de Salamanca CFSalmantino CF
13 Dec
10:00
00
CD MarinoUD Las Palmas B
13 Dec
10:00
00
CD Lealtad de VillaviciosaBurgos C.F.
13 Dec
10:00
00
Deportivo Alaves BCD Laredo
13 Dec
10:00
00
CD AlcoyanoAtzeneta UE
13 Dec
10:00
00
CD GuijueloRacing Club Ferrol
13 Dec
10:00
00
Melilla UDExtremadura UD
13 Dec
10:00
00
SD AmorebietaArenas Club de Getxo
13 Dec
10:00
00
CF AlgecirasReal Balompedica Linense
13 Dec
10:00
00
Las Rozas CFGetafe CF B

10 Jan 2021 (Sunday)

Matchday 9
10 Jan
10:00
00
CD Don BenitoVillarrubia CF
10 Jan
10:00
00
CD El Ejido 2012Murcia
10 Jan
10:00
00
CD IzarraCD Ebro
10 Jan
10:00
00
Zamora CFDeportivo
10 Jan
10:00
00
Orihuela CFAtletico Levante UD
10 Jan
10:00
00
C.D: BadajozMelilla UD
10 Jan
10:00
00
UD MutilveraSD Tarazona
10 Jan
10:00
00
Deportivo Alaves BReal Sociedad B
10 Jan
10:00
00
Celta de Vigo BFC Coruxo
10 Jan
10:00
00
Getafe CF BCD Atletico Baleares
10 Jan
10:00
00
Burgos C.F.Real Oviedo B
10 Jan
10:00
00
Atletico SanluquenoCF Algeciras
10 Jan
10:00
00
Real Valladolid BS. Gijon B
10 Jan
10:00
00
Real Madrid BUD Sanse
10 Jan
10:00
00
Marino LuancoCultural Leonesa
10 Jan
10:00
00
Atzeneta UEPena Deportiva
10 Jan
10:00
00
San Fernando CDCD Marino
10 Jan
10:00
00
Valencia CF Mestalla U23CD Alcoyano
10 Jan
10:00
00
CD CovadongaCD Numancia
10 Jan
10:00
00
SD LogronesClub Haro Deportivo
10 Jan
10:00
00
Betis Deportivo BalompieCórdoba CF
10 Jan
10:00
00
CDA NavalcarneroAtletico Madrid B
10 Jan
10:00
00
Yeclano DeportivoSevilla Atletico
10 Jan
10:00
00
Athletic Bilbao BReal Unión
10 Jan
10:00
00
FC Barcelona BCF Badalona
10 Jan
10:00
00
Extremadura UDUD Socuellamos CF
10 Jan
10:00
00
UCAM MurciaClub Recreativo Granada
10 Jan
10:00
00
Real Balompedica LinenseMarbella FC
10 Jan
10:00
00
UD PoblenseInternacional de Madrid Boadilla
10 Jan
10:00
00
HérculesCF La Nucia
10 Jan
10:00
00
FC AndorraClub Lleida Esportiu
10 Jan
10:00
00
CF Rayo MajadahondaLas Rozas CF
10 Jan
10:00
00
Salmantino CFSD Compostela
10 Jan
10:00
00
AE PratUE Llagostera
10 Jan
10:00
00
UD IbizaVillarreal CF B U23
10 Jan
10:00
00
Racing Club FerrolUnionistas de Salamanca CF
10 Jan
10:00
00
UD Las Palmas CUD Tamaraceite
10 Jan
10:00
00
Club PortugaleteArenas Club de Getxo
10 Jan
10:00
00
SD LeioaBarakaldo CF
10 Jan
10:00
00
Cp VillarrobledoMerida UD
10 Jan
10:00
00
UP LangreoCD Lealtad de Villaviciosa
10 Jan
10:00
00
Racing de SantanderSD Amorebieta
10 Jan
10:00
00
CD CovadongaCD Numancia de Soria U19
10 Jan
10:00
00
RC Recreativo de HuelvaCádiz CF B
10 Jan
10:00
00
CF Lorca DeportivaCD Linares
10 Jan
10:00
00
UD Las Palmas BUD Tamaraceite
10 Jan
10:00
00
CF Talavera de La ReinaCF Villanovense
10 Jan
10:00
00
Gimnàstic de TarragonaUD Cornella
10 Jan
10:00
00
CD CalahorraCD Tudelano
10 Jan
10:00
00
Pontevedra CFCD Guijuelo
10 Jan
10:00
00
OlotEspanyol Barcelona B
10 Jan
10:00
00
SD EjeaCA Osasuna B

17 Jan 2021 (Sunday)

Matchday 10
17 Jan
10:00
00
CD CalahorraClub Haro Deportivo
17 Jan
10:00
00
CE l`HospitaletCF Badalona
17 Jan
10:00
00
Betis Deportivo BalompieCD El Ejido 2012
17 Jan
10:00
00
RC Recreativo de HuelvaAtletico Sanluqueno
17 Jan
10:00
00
Club Recreativo GranadaMurcia
17 Jan
10:00
00
Real Balompedica LinenseCD Marino
17 Jan
10:00
00
CF VillanovenseVillarrubia CF
17 Jan
10:00
00
FC AndorraUE Llagostera
17 Jan
10:00
00
Salmantino CFDeportivo
17 Jan
10:00
00
UP LangreoReal Oviedo B
17 Jan
10:00
00
OlotUD Cornella
17 Jan
10:00
00
Extremadura UDCD Don Benito
17 Jan
10:00
00
CF Talavera de La ReinaMerida UD
17 Jan
10:00
00
Celta de Vigo BCD Guijuelo
17 Jan
10:00
00
Yeclano DeportivoCD Linares
17 Jan
10:00
00
Cultural LeonesaS. Gijon B
17 Jan
10:00
00
CD IzarraUD Mutilvera
17 Jan
10:00
00
CF Rayo MajadahondaGetafe CF B
17 Jan
10:00
00
Real Madrid BLas Rozas CF
17 Jan
10:00
00
Orihuela CFCF La Nucia
17 Jan
10:00
00
UD PoblenseAtletico Madrid B
17 Jan
10:00
00
Marino LuancoCD Numancia de Soria U19
17 Jan
10:00
00
CD CovadongaCD Lealtad de Villaviciosa
17 Jan
10:00
00
Marbella FCCF Algeciras
17 Jan
10:00
00
Pontevedra CFRacing Club Ferrol
17 Jan
10:00
00
Villarreal CF B U23Pena Deportiva
17 Jan
10:00
00
UD IbizaAtletico Levante UD
17 Jan
10:00
00
SD EjeaCD Tudelano
17 Jan
10:00
00
SD LogronesCD Ebro
17 Jan
10:00
00
UCAM MurciaSevilla Atletico
17 Jan
10:00
00
Burgos C.F.Real Valladolid B
17 Jan
10:00
00
CA Osasuna BSD Tarazona
17 Jan
10:00
00
AE PratEspanyol Barcelona B
17 Jan
10:00
00
CDA NavalcarneroUD Sanse
17 Jan
10:00
00
Gimnàstic de TarragonaFC Barcelona B
17 Jan
10:00
00
San Fernando CDUD Tamaraceite
17 Jan
10:00
00
CF Lorca DeportivaCórdoba CF
17 Jan
10:00
00
UD Las Palmas BCádiz CF B
17 Jan
10:00
00
Marino LuancoCD Numancia
17 Jan
10:00
00
C.D: BadajozUD Socuellamos CF
17 Jan
10:00
00
UD Las Palmas CCádiz CF B
17 Jan
10:00
00
Cp VillarrobledoMelilla UD
17 Jan
10:00
00
Valencia CF Mestalla U23Atzeneta UE
17 Jan
10:00
00
SD CompostelaUnionistas de Salamanca CF
17 Jan
10:00
00
HérculesCD Alcoyano
17 Jan
10:00
00
Zamora CFFC Coruxo
17 Jan
10:00
00
Internacional de Madrid BoadillaCD Atletico Baleares

24 Jan 2021 (Sunday)

Matchday 11
24 Jan
10:00
00
Atletico SanluquenoUD Las Palmas B
24 Jan
10:00
00
Real UniónSD Leioa
24 Jan
10:00
00
Villarrubia CFExtremadura UD
24 Jan
10:00
00
Unionistas de Salamanca CFPontevedra CF
24 Jan
10:00
00
CD MarinoMarbella FC
24 Jan
10:00
00
Racing Club FerrolCelta de Vigo B
24 Jan
10:00
00
Arenas Club de GetxoDeportivo Alaves B
24 Jan
10:00
00
CF BadalonaGimnàstic de Tarragona
24 Jan
10:00
00
CD NumanciaCultural Leonesa
24 Jan
10:00
00
CD Lealtad de VillaviciosaMarino Luanco
24 Jan
10:00
00
Getafe CF BReal Madrid B
24 Jan
10:00
00
Atzeneta UEHércules
24 Jan
10:00
00
Club Lleida EsportiuCE l`Hospitalet
24 Jan
10:00
00
UD Socuellamos CFCp Villarrobledo
24 Jan
10:00
00
CD Atletico BalearesCF Rayo Majadahonda
24 Jan
10:00
00
SD TarazonaCD Izarra
24 Jan
10:00
00
Atletico Madrid BInternacional de Madrid Boadilla
24 Jan
10:00
00
CD EbroCD Calahorra
24 Jan
10:00
00
Sevilla AtleticoClub Recreativo Granada
24 Jan
10:00
00
CF La NuciaUD Ibiza
24 Jan
10:00
00
CD TudelanoCA Osasuna B
24 Jan
10:00
00
Atletico Levante UDVillarreal CF B U23
24 Jan
10:00
00
Real Oviedo BCD Covadonga
24 Jan
10:00
00
CD El Ejido 2012CF Lorca Deportiva
24 Jan
10:00
00
Cádiz CF BSan Fernando CD
24 Jan
10:00
00
Melilla UDCF Talavera de La Reina
24 Jan
10:00
00
FC CoruxoSalmantino CF
24 Jan
10:00
00
MurciaBetis Deportivo Balompie
24 Jan
10:00
00
CD GuijueloZamora CF
24 Jan
10:00
00
Racing de SantanderAthletic Bilbao B
24 Jan
10:00
00
Barakaldo CFCD Laredo
24 Jan
10:00
00
Espanyol Barcelona BFC Andorra
24 Jan
10:00
00
FC Barcelona BOlot
24 Jan
10:00
00
SD AmorebietaClub Portugalete
24 Jan
10:00
00
CF AlgecirasRC Recreativo de Huelva
24 Jan
10:00
00
UD CornellaAE Prat
24 Jan
10:00
00
Córdoba CFYeclano Deportivo
24 Jan
10:00
00
UD MutilveraSD Logrones
24 Jan
10:00
00
Las Rozas CFCDA Navalcarnero
24 Jan
10:00
00
UD SanseUD Poblense
24 Jan
10:00
00
Merida UDCF Villanovense
24 Jan
10:00
00
CD AlcoyanoOrihuela CF
24 Jan
10:00
00
Real Valladolid BUP Langreo
24 Jan
10:00
00
Pena DeportivaValencia CF Mestalla U23
24 Jan
10:00
00
UD TamaraceiteReal Balompedica Linense
24 Jan
10:00
00
CD Don BenitoC.D: Badajoz
24 Jan
10:00
00
S. Gijon BBurgos C.F.
24 Jan
10:00
00
CD LinaresUCAM Murcia
24 Jan
10:00
00
CD Numancia de Soria U19Cultural Leonesa
24 Jan
10:00
00
DeportivoSD Compostela
24 Jan
10:00
00
Atletico SanluquenoUD Las Palmas C
24 Jan
10:00
00
Club Haro DeportivoSD Ejea

31 Jan 2021 (Sunday)

Matchday 12
31 Jan
09:00
00
Celta de Vigo BPontevedra CF
31 Jan
09:00
00
CD Numancia de Soria U19S. Gijon B
31 Jan
09:00
00
Marino LuancoReal Oviedo B
31 Jan
09:00
00
UP LangreoBurgos C.F.
31 Jan
09:00
00
CD NumanciaS. Gijon B
31 Jan
09:00
00
CD CovadongaReal Valladolid B
31 Jan
09:00
00
Salmantino CFCD Guijuelo
31 Jan
09:00
00
Zamora CFRacing Club Ferrol
31 Jan
09:00
00
DeportivoUnionistas de Salamanca CF
31 Jan
09:00
00
Cultural LeonesaCD Lealtad de Villaviciosa
31 Jan
09:00
00
SD CompostelaFC Coruxo
31 Jan
10:00
00
Villarreal CF B U23CF La Nucia
31 Jan
10:00
00
CD TudelanoSD Tarazona
31 Jan
10:00
00
Deportivo Alaves BRacing de Santander
31 Jan
10:00
00
Club Recreativo GranadaCD Linares
31 Jan
10:00
00
CD CalahorraUD Mutilvera
31 Jan
10:00
00
CD LaredoReal Sociedad B
31 Jan
10:00
00
Atletico Madrid BCD Atletico Baleares
31 Jan
10:00
00
SD LogronesCD Izarra
31 Jan
10:00
00
SD EjeaCD Ebro
31 Jan
10:00
00
Real Madrid BCF Rayo Majadahonda
31 Jan
10:00
00
Marbella FCUD Tamaraceite
31 Jan
10:00
00
HérculesValencia CF Mestalla U23
31 Jan
10:00
00
Internacional de Madrid BoadillaUD Sanse
31 Jan
10:00
00
CF Lorca DeportivaBetis Deportivo Balompie
31 Jan
10:00
00
CDA NavalcarneroGetafe CF B
31 Jan
10:00
00
UD IbizaCD Alcoyano
31 Jan
10:00
00
Cp VillarrobledoCD Don Benito
31 Jan
10:00
00
CF Talavera de La ReinaUD Socuellamos CF
31 Jan
10:00
00
UD Las Palmas BRC Recreativo de Huelva
31 Jan
10:00
00
UCAM MurciaCórdoba CF
31 Jan
10:00
00
CF VillanovenseMelilla UD
31 Jan
10:00
00
Sevilla AtleticoMurcia
31 Jan
10:00
00
C.D: BadajozExtremadura UD
31 Jan
10:00
00
UD PoblenseLas Rozas CF
31 Jan
10:00
00
CD MarinoCF Algeciras
31 Jan
10:00
00
San Fernando CDAtletico Sanluqueno
31 Jan
10:00
00
CE l`HospitaletUE Llagostera
31 Jan
10:00
00
Merida UDVillarrubia CF
31 Jan
10:00
00
CA Osasuna BClub Haro Deportivo
31 Jan
10:00
00
Yeclano DeportivoCD El Ejido 2012
31 Jan
10:00
00
Real Balompedica LinenseCádiz CF B
31 Jan
10:00
00
UD Las Palmas CRC Recreativo de Huelva
31 Jan
10:00
00
Barakaldo CFSD Amorebieta
31 Jan
10:00
00
AE PratFC Barcelona B
31 Jan
10:00
00
Club Lleida EsportiuCF Badalona
31 Jan
10:00
00
Orihuela CFAtzeneta UE
31 Jan
10:00
00
Atletico Levante UDPena Deportiva
31 Jan
10:00
00
SD LeioaArenas Club de Getxo
31 Jan
10:00
00
OlotGimnàstic de Tarragona
31 Jan
10:00
00
Athletic Bilbao BClub Portugalete
31 Jan
10:00
00
FC AndorraUD Cornella

7 Feb 2021 (Sunday)

Matchday 13
07 Feb
10:00
00
FC CoruxoDeportivo
07 Feb
10:00
00
CD El Ejido 2012UCAM Murcia
07 Feb
10:00
00
Getafe CF BUD Poblense
07 Feb
10:00
00
Pontevedra CFZamora CF
07 Feb
10:00
00
CD GuijueloSD Compostela
07 Feb
10:00
00
CD IzarraCD Calahorra
07 Feb
10:00
00
UD SanseAtletico Madrid B
07 Feb
10:00
00
CD Atletico BalearesReal Madrid B
07 Feb
10:00
00
Unionistas de Salamanca CFCelta de Vigo B
07 Feb
10:00
00
Racing Club FerrolSalmantino CF
07 Feb
10:00
00
Club PortugaleteDeportivo Alaves B
07 Feb
10:00
00
UD TamaraceiteCD Marino
07 Feb
10:00
00
Córdoba CFClub Recreativo Granada
07 Feb
10:00
00
S. Gijon BUP Langreo
07 Feb
10:00
00
Extremadura UDCp Villarrobledo
07 Feb
10:00
00
Villarrubia CFC.D: Badajoz
07 Feb
10:00
00
Atletico SanluquenoReal Balompedica Linense
07 Feb
10:00
00
FC Barcelona BFC Andorra
07 Feb
10:00
00
UD Socuellamos CFCF Villanovense
07 Feb
10:00
00
CD AlcoyanoVillarreal CF B U23
07 Feb
10:00
00
Pena DeportivaHércules
07 Feb
10:00
00
SD TarazonaSD Logrones
07 Feb
10:00
00
Atzeneta UEUD Ibiza
07 Feb
10:00
00
Real UniónCD Laredo
07 Feb
10:00
00
SD AmorebietaAthletic Bilbao B
07 Feb
10:00
00
Cádiz CF BMarbella FC
07 Feb
10:00
00
Real Oviedo BCultural Leonesa
07 Feb
10:00
00
CF Rayo MajadahondaCDA Navalcarnero
07 Feb
10:00
00
CD LinaresSevilla Atletico
07 Feb
10:00
00
CD Lealtad de VillaviciosaCD Numancia
07 Feb
10:00
00
CD Lealtad de VillaviciosaCD Numancia de Soria U19
07 Feb
10:00
00
CD EbroCA Osasuna B
07 Feb
10:00
00
CF BadalonaOlot
07 Feb
10:00
00
CF AlgecirasUD Las Palmas B
07 Feb
10:00
00
CD Don BenitoCF Talavera de La Reina
07 Feb
10:00
00
UD MutilveraSD Ejea
07 Feb
10:00
00
Burgos C.F.CD Covadonga
07 Feb
10:00
00
Melilla UDMerida UD
07 Feb
10:00
00
Club Haro DeportivoCD Tudelano
07 Feb
10:00
00
Betis Deportivo BalompieYeclano Deportivo
07 Feb
10:00
00
Valencia CF Mestalla U23Orihuela CF
07 Feb
10:00
00
Real Sociedad BBarakaldo CF
07 Feb
10:00
00
Las Rozas CFInternacional de Madrid Boadilla
07 Feb
10:00
00
CF La NuciaAtletico Levante UD
07 Feb
10:00
00
Espanyol Barcelona BCE l`Hospitalet
07 Feb
10:00
00
Racing de SantanderSD Leioa
07 Feb
10:00
00
CF AlgecirasUD Las Palmas C
07 Feb
10:00
00
Real Valladolid BMarino Luanco
07 Feb
10:00
00
MurciaCF Lorca Deportiva
07 Feb
10:00
00
UE LlagosteraClub Lleida Esportiu
07 Feb
10:00
00
Gimnàstic de TarragonaAE Prat
07 Feb
10:00
00
RC Recreativo de HuelvaSan Fernando CD

14 Feb 2021 (Sunday)

Matchday 14
14 Feb
10:00
00
CD MarinoCádiz CF B
14 Feb
10:00
00
San Fernando CDUD Las Palmas C
14 Feb
10:00
00
Sevilla AtleticoCórdoba CF
14 Feb
10:00
00
Merida UDUD Socuellamos CF
14 Feb
10:00
00
FC AndorraGimnàstic de Tarragona
14 Feb
10:00
00
CD CalahorraSD Logrones
14 Feb
10:00
00
Cp VillarrobledoC.D: Badajoz
14 Feb
10:00
00
Marino LuancoBurgos C.F.
14 Feb
10:00
00
UE LlagosteraCF Badalona
14 Feb
10:00
00
SD LeioaClub Portugalete
14 Feb
10:00
00
AE PratOlot
14 Feb
10:00
00
CD CovadongaUP Langreo
14 Feb
10:00
00
Yeclano DeportivoCF Lorca Deportiva
14 Feb
10:00
00
Salmantino CFPontevedra CF
14 Feb
10:00
00
UD TamaraceiteCF Algeciras
14 Feb
10:00
00
CE l`HospitaletUD Cornella
14 Feb
10:00
00
Melilla UDVillarrubia CF
14 Feb
10:00
00
CA Osasuna BUD Mutilvera
14 Feb
10:00
00
DeportivoCD Guijuelo
14 Feb
10:00
00
Barakaldo CFReal Unión
14 Feb
10:00
00
Club Haro DeportivoSD Tarazona
14 Feb
10:00
00
Zamora CFCelta de Vigo B
14 Feb
10:00
00
Cultural LeonesaReal Valladolid B
14 Feb
10:00
00
CD TudelanoCD Ebro
14 Feb
10:00
00
CD Lealtad de VillaviciosaS. Gijon B
14 Feb
10:00
00
CF Talavera de La ReinaExtremadura UD
14 Feb
10:00
00
San Fernando CDUD Las Palmas B
14 Feb
10:00
00
CF VillanovenseCD Don Benito
14 Feb
10:00
00
UD PoblenseCF Rayo Majadahonda
14 Feb
10:00
00
CF La NuciaPena Deportiva
14 Feb
10:00
00
Atletico Levante UDCD Alcoyano
14 Feb
10:00
00
Villarreal CF B U23Atzeneta UE
14 Feb
10:00
00
SD EjeaCD Izarra
14 Feb
10:00
00
Club Recreativo GranadaCD El Ejido 2012
14 Feb
10:00
00
Orihuela CFHércules
14 Feb
10:00
00
CD Numancia de Soria U19Real Oviedo B
14 Feb
10:00
00
Club Lleida EsportiuEspanyol Barcelona B
14 Feb
10:00
00
UCAM MurciaBetis Deportivo Balompie
14 Feb
10:00
00
Internacional de Madrid BoadillaGetafe CF B
14 Feb
10:00
00
UD SanseCD Atletico Baleares
14 Feb
10:00
00
SD CompostelaRacing Club Ferrol
14 Feb
10:00
00
Atletico Madrid BLas Rozas CF
14 Feb
10:00
00
Deportivo Alaves BAthletic Bilbao B
14 Feb
10:00
00
Real Sociedad BSD Amorebieta
14 Feb
10:00
00
CD LinaresMurcia
14 Feb
10:00
00
CD LaredoArenas Club de Getxo
14 Feb
10:00
00
Real Balompedica LinenseRC Recreativo de Huelva
14 Feb
10:00
00
UD IbizaValencia CF Mestalla U23
14 Feb
10:00
00
CD NumanciaReal Oviedo B
14 Feb
10:00
00
FC CoruxoUnionistas de Salamanca CF
14 Feb
10:00
00
Marbella FCAtletico Sanluqueno
14 Feb
10:00
00
CDA NavalcarneroReal Madrid B

21 Feb 2021 (Sunday)

Matchday 15
21 Feb
10:00
00
SD TarazonaCD Calahorra
21 Feb
10:00
00
Real Oviedo BCD Lealtad de Villaviciosa
21 Feb
10:00
00
UP LangreoMarino Luanco
21 Feb
10:00
00
CD GuijueloFC Coruxo
21 Feb
10:00
00
CD IzarraCA Osasuna B
21 Feb
10:00
00
SD AmorebietaDeportivo Alaves B
21 Feb
10:00
00
Real UniónReal Sociedad B
21 Feb
10:00
00
Pontevedra CFSD Compostela
21 Feb
10:00
00
Extremadura UDCF Villanovense
21 Feb
10:00
00
Arenas Club de GetxoBarakaldo CF
21 Feb
10:00
00
Racing de SantanderCD Laredo
21 Feb
10:00
00
CF Rayo MajadahondaInternacional de Madrid Boadilla
21 Feb
10:00
00
HérculesUD Ibiza
21 Feb
10:00
00
UD MutilveraCD Tudelano
21 Feb
10:00
00
Córdoba CFCD Linares
21 Feb
10:00
00
UD Las Palmas CReal Balompedica Linense
21 Feb
10:00
00
UD Socuellamos CFMelilla UD
21 Feb
10:00
00
MurciaYeclano Deportivo
21 Feb
10:00
00
Villarrubia CFCp Villarrobledo
21 Feb
10:00
00
Unionistas de Salamanca CFZamora CF
21 Feb
10:00
00
CD EbroClub Haro Deportivo
21 Feb
10:00
00
CF Lorca DeportivaUCAM Murcia
21 Feb
10:00
00
Pena DeportivaOrihuela CF
21 Feb
10:00
00
Atletico SanluquenoCD Marino
21 Feb
10:00
00
Las Rozas CFUD Sanse
21 Feb
10:00
00
Real Madrid BUD Poblense
21 Feb
10:00
00
Athletic Bilbao BSD Leioa
21 Feb
10:00
00
C.D: BadajozCF Talavera de La Reina
21 Feb
10:00
00
CD Atletico BalearesCDA Navalcarnero
21 Feb
10:00
00
CD El Ejido 2012Sevilla Atletico
21 Feb
10:00
00
SD LogronesSD Ejea
21 Feb
10:00
00
Espanyol Barcelona BUE Llagostera
21 Feb
10:00
00
Valencia CF Mestalla U23Villarreal CF B U23
21 Feb
10:00
00
FC Barcelona BCE l`Hospitalet
21 Feb
10:00
00
Burgos C.F.Cultural Leonesa
21 Feb
10:00
00
UD CornellaClub Lleida Esportiu
21 Feb
10:00
00
CD Don BenitoMerida UD
21 Feb
10:00
00
Real Valladolid BCD Numancia
21 Feb
10:00
00
RC Recreativo de HuelvaMarbella FC
21 Feb
10:00
00
Betis Deportivo BalompieClub Recreativo Granada
21 Feb
10:00
00
S. Gijon BCD Covadonga
21 Feb
10:00
00
CF BadalonaAE Prat
21 Feb
10:00
00
UD Las Palmas BReal Balompedica Linense
21 Feb
10:00
00
Racing Club FerrolDeportivo
21 Feb
10:00
00
Atzeneta UEAtletico Levante UD
21 Feb
10:00
00
CD AlcoyanoCF La Nucia
21 Feb
10:00
00
CF AlgecirasSan Fernando CD
21 Feb
10:00
00
Celta de Vigo BSalmantino CF
21 Feb
10:00
00
Getafe CF BAtletico Madrid B
21 Feb
10:00
00
Cádiz CF BUD Tamaraceite
21 Feb
10:00
00
OlotFC Andorra
21 Feb
10:00
00
Real Valladolid BCD Numancia de Soria U19

7 Mar 2021 (Sunday)

Matchday 19
07 Mar
10:00
00
Racing de SantanderReal Sociedad B
07 Mar
10:00
00
CF VillanovenseC.D: Badajoz
07 Mar
10:00
00
CF La NuciaAtzeneta UE
07 Mar
10:00
00
FC CoruxoRacing Club Ferrol
07 Mar
10:00
00
CD NumanciaBurgos C.F.
07 Mar
10:00
00
UD CornellaEspanyol Barcelona B
07 Mar
10:00
00
CD AlcoyanoPena Deportiva
07 Mar
10:00
00
Club Recreativo GranadaCF Lorca Deportiva
07 Mar
10:00
00
UD IbizaOrihuela CF
07 Mar
10:00
00
Marbella FCUD Las Palmas C
07 Mar
10:00
00
Salmantino CFZamora CF
07 Mar
10:00
00
Sevilla AtleticoBetis Deportivo Balompie
07 Mar
10:00
00
Cádiz CF BCF Algeciras
07 Mar
10:00
00
UCAM MurciaYeclano Deportivo
07 Mar
10:00
00
SD EjeaCD Calahorra
07 Mar
10:00
00
SD AmorebietaSD Leioa
07 Mar
10:00
00
Melilla UDCD Don Benito
07 Mar
10:00
00
CD GuijueloUnionistas de Salamanca CF
07 Mar
10:00
00
CD EbroSD Tarazona
07 Mar
10:00
00
UD Socuellamos CFVillarrubia CF
07 Mar
10:00
00
Marino LuancoCD Covadonga
07 Mar
10:00
00
CF Talavera de La ReinaCp Villarrobledo
07 Mar
10:00
00
Villarreal CF B U23Hércules
07 Mar
10:00
00
SD CompostelaCelta de Vigo B
07 Mar
10:00
00
Club PortugaleteBarakaldo CF
07 Mar
10:00
00
Internacional de Madrid BoadillaReal Madrid B
07 Mar
10:00
00
UD SanseGetafe CF B
07 Mar
10:00
00
Real Oviedo BS. Gijon B
07 Mar
10:00
00
Cultural LeonesaUP Langreo
07 Mar
10:00
00
Arenas Club de GetxoReal Unión
07 Mar
10:00
00
Córdoba CFMurcia
07 Mar
10:00
00
Atletico Madrid BCF Rayo Majadahonda
07 Mar
10:00
00
CD TudelanoCD Izarra
07 Mar
10:00
00
Atletico Levante UDValencia CF Mestalla U23
07 Mar
10:00
00
Las Rozas CFCD Atletico Baleares
07 Mar
10:00
00
CD LinaresCD El Ejido 2012
07 Mar
10:00
00
Athletic Bilbao BCD Laredo
07 Mar
10:00
00
CF BadalonaFC Andorra
07 Mar
10:00
00
Gimnàstic de TarragonaClub Lleida Esportiu
07 Mar
10:00
00
Merida UDExtremadura UD
07 Mar
10:00
00
CA Osasuna BSD Logrones
07 Mar
10:00
00
FC Barcelona BUE Llagostera
07 Mar
10:00
00
CD Lealtad de VillaviciosaReal Valladolid B
07 Mar
10:00
00
CD Numancia de Soria U19Burgos C.F.
07 Mar
10:00
00
Marbella FCUD Las Palmas B
07 Mar
10:00
00
OlotCE l`Hospitalet
07 Mar
10:00
00
CD MarinoRC Recreativo de Huelva
07 Mar
10:00
00
Real Balompedica LinenseSan Fernando CD
07 Mar
10:00
00
Club Haro DeportivoUD Mutilvera
07 Mar
10:00
00
UD PoblenseCDA Navalcarnero
07 Mar
10:00
00
UD TamaraceiteAtletico Sanluqueno
07 Mar
10:00
00
DeportivoPontevedra CF

14 Mar 2021 (Sunday)

Matchday 17
14 Mar
10:00
00
HérculesAtletico Levante UD
14 Mar
10:00
00
Extremadura UDMelilla UD
14 Mar
10:00
00
Zamora CFSD Compostela
14 Mar
10:00
00
Real UniónRacing de Santander
14 Mar
10:00
00
CE l`HospitaletAE Prat
14 Mar
10:00
00
Betis Deportivo BalompieCD Linares
14 Mar
10:00
00
SD EjeaSD Tarazona
14 Mar
10:00
00
Atletico SanluquenoCádiz CF B
14 Mar
10:00
00
CD CalahorraCA Osasuna B
14 Mar
10:00
00
UD MutilveraCD Ebro
14 Mar
10:00
00
UD Las Palmas BCD Marino
14 Mar
10:00
00
Marino LuancoS. Gijon B
14 Mar
10:00
00
Espanyol Barcelona BFC Barcelona B
14 Mar
10:00
00
SD LogronesCD Tudelano
14 Mar
10:00
00
Salmantino CFUnionistas de Salamanca CF
14 Mar
10:00
00
Real Balompedica LinenseCF Algeciras
14 Mar
10:00
00
Celta de Vigo BDeportivo
14 Mar
10:00
00
CF Lorca DeportivaSevilla Atletico
14 Mar
10:00
00
Getafe CF BLas Rozas CF
14 Mar
10:00
00
Valencia CF Mestalla U23CF La Nucia
14 Mar
10:00
00
UD IbizaPena Deportiva
14 Mar
10:00
00
Barakaldo CFAthletic Bilbao B
14 Mar
10:00
00
CDA NavalcarneroInternacional de Madrid Boadilla
14 Mar
10:00
00
CF Talavera de La ReinaVillarrubia CF
14 Mar
10:00
00
Cp VillarrobledoCF Villanovense
14 Mar
10:00
00
UD CornellaCF Badalona
14 Mar
10:00
00
CD LaredoDeportivo Alaves B
14 Mar
10:00
00
CF Rayo MajadahondaUD Sanse
14 Mar
10:00
00
Real Sociedad BClub Portugalete
14 Mar
10:00
00
Real Valladolid BReal Oviedo B
14 Mar
10:00
00
San Fernando CDMarbella FC
14 Mar
10:00
00
Racing Club FerrolCD Guijuelo
14 Mar
10:00
00
Burgos C.F.CD Lealtad de Villaviciosa
14 Mar
10:00
00
Atzeneta UECD Alcoyano
14 Mar
10:00
00
UD Las Palmas CCD Marino
14 Mar
10:00
00
UE LlagosteraGimnàstic de Tarragona
14 Mar
10:00
00
Arenas Club de GetxoSD Amorebieta
14 Mar
10:00
00
Club Lleida EsportiuOlot
14 Mar
10:00
00
CD CovadongaCultural Leonesa
14 Mar
10:00
00
C.D: BadajozMerida UD
14 Mar
10:00
00
CD El Ejido 2012Córdoba CF
14 Mar
10:00
00
Pontevedra CFFC Coruxo
14 Mar
10:00
00
RC Recreativo de HuelvaUD Tamaraceite
14 Mar
10:00
00
Real Madrid BAtletico Madrid B
14 Mar
10:00
00
CD Don BenitoUD Socuellamos CF
14 Mar
10:00
00
UCAM MurciaMurcia
14 Mar
10:00
00
Yeclano DeportivoClub Recreativo Granada
14 Mar
10:00
00
UD PoblenseCD Atletico Baleares
14 Mar
10:00
00
UP LangreoCD Numancia de Soria U19
14 Mar
10:00
00
Orihuela CFVillarreal CF B U23
14 Mar
10:00
00
CD IzarraClub Haro Deportivo

21 Mar 2021 (Sunday)

Matchday 21
21 Mar
10:00
00
Racing de SantanderArenas Club de Getxo
21 Mar
10:00
00
S. Gijon BReal Valladolid B
21 Mar
10:00
00
Athletic Bilbao BReal Sociedad B
21 Mar
10:00
00
AE PratClub Lleida Esportiu
21 Mar
10:00
00
UD TamaraceiteUD Las Palmas C
21 Mar
10:00
00
CD Lealtad de VillaviciosaUP Langreo
21 Mar
10:00
00
CD Atletico BalearesGetafe CF B
21 Mar
10:00
00
Sevilla AtleticoYeclano Deportivo
21 Mar
10:00
00
Pena DeportivaAtzeneta UE
21 Mar
10:00
00
Club PortugaleteReal Unión
21 Mar
10:00
00
SD LeioaCD Laredo
21 Mar
10:00
00
SD CompostelaSalmantino CF
21 Mar
10:00
00
FC AndorraCE l`Hospitalet
21 Mar
10:00
00
FC Barcelona BUD Cornella
21 Mar
10:00
00
Atletico Levante UDOrihuela CF
21 Mar
10:00
00
CD Numancia de Soria U19CD Covadonga
21 Mar
10:00
00
UD SanseReal Madrid B
21 Mar
10:00
00
Cádiz CF BRC Recreativo de Huelva
21 Mar
10:00
00
Club Recreativo GranadaUCAM Murcia
21 Mar
10:00
00
CD LinaresCF Lorca Deportiva
21 Mar
10:00
00
CD MarinoSan Fernando CD
21 Mar
10:00
00
CD EbroCD Izarra
21 Mar
10:00
00
Villarrubia CFCD Don Benito
21 Mar
10:00
00
UD TamaraceiteUD Las Palmas B
21 Mar
10:00
00
FC CoruxoCelta de Vigo B
21 Mar
10:00
00
CA Osasuna BSD Ejea
21 Mar
10:00
00
Gimnàstic de TarragonaEspanyol Barcelona B
21 Mar
10:00
00
Merida UDCp Villarrobledo
21 Mar
10:00
00
Melilla UDC.D: Badajoz
21 Mar
10:00
00
Real Oviedo BBurgos C.F.
21 Mar
10:00
00
Marbella FCReal Balompedica Linense
21 Mar
10:00
00
Atletico Madrid BCDA Navalcarnero
21 Mar
10:00
00
CF AlgecirasAtletico Sanluqueno
21 Mar
10:00
00
Unionistas de Salamanca CFRacing Club Ferrol
21 Mar
10:00
00
SD TarazonaUD Mutilvera
21 Mar
10:00
00
OlotUE Llagostera
21 Mar
10:00
00
Villarreal CF B U23UD Ibiza
21 Mar
10:00
00
CD AlcoyanoValencia CF Mestalla U23
21 Mar
10:00
00
UD Socuellamos CFExtremadura UD
21 Mar
10:00
00
Club Haro DeportivoSD Logrones
21 Mar
10:00
00
CD TudelanoCD Calahorra
21 Mar
10:00
00
CF VillanovenseCF Talavera de La Reina
21 Mar
10:00
00
Cultural LeonesaMarino Luanco
21 Mar
10:00
00
DeportivoZamora CF
21 Mar
10:00
00
Las Rozas CFCF Rayo Majadahonda
21 Mar
10:00
00
MurciaCD El Ejido 2012
21 Mar
10:00
00
CF La NuciaHércules
21 Mar
10:00
00
CD GuijueloPontevedra CF
21 Mar
10:00
00
Internacional de Madrid BoadillaUD Poblense
21 Mar
10:00
00
Córdoba CFBetis Deportivo Balompie
21 Mar
10:00
00
Deportivo Alaves BBarakaldo CF

Teams

AE Prat
Spain
Arenas Club de Getxo
Spain
Athletic Bilbao B
Spain
Atletico Levante UD
Spain
Atletico Madrid B
Spain
Atletico Sanluqueno
Spain
Atzeneta UE
Spain
Barakaldo CF
Spain
Betis Deportivo Balompie
Spain
Burgos C.F.
Spain
C.D: Badajoz
Spain
CA Osasuna B
Spain
CD Alcoyano
Spain
CD Atletico Baleares
Spain
CD Calahorra
Spain
CD Covadonga
Spain
CD Don Benito
Spain
CD Ebro
Spain
CD El Ejido 2012
Spain
CD Guijuelo
Spain
CD Izarra
Spain
CD Laredo
Spain
CD Lealtad de Villaviciosa
Spain
CD Linares
Spain
CD Marino
Spain
CD Numancia
Spain
CD Numancia de Soria U19
Spain
CD Tudelano
Spain
CDA Navalcarnero
Spain
CE l`Hospitalet
Spain
Celta de Vigo B
Spain
CF Algeciras
Spain
CF Badalona
Spain
CF La Nucia
Spain
CF Lorca Deportiva
Spain
CF Rayo Majadahonda
Spain
CF Talavera de La Reina
Spain
CF Villanovense
Spain
Club Haro Deportivo
Spain
Club Lleida Esportiu
Spain
Club Portugalete
Spain
Club Recreativo Granada
Spain
Cp Villarrobledo
Spain
Cultural Leonesa
Spain
Cádiz CF B
Spain
Córdoba CF
Spain
Deportivo
Spain
Deportivo Alaves B
Spain
Espanyol Barcelona B
Spain
Extremadura UD
Spain
FC Andorra
Spain
FC Barcelona B
Spain
FC Coruxo
Spain
Getafe CF B
Spain
Gimnàstic de Tarragona
Spain
Hércules
Spain
Internacional de Madrid Boadilla
Spain
Las Rozas CF
Spain
Marbella FC
Spain
Marino Luanco
Spain
Melilla UD
Spain
Merida UD
Spain
Murcia
Spain
Olot
Spain
Orihuela CF
Spain
Pena Deportiva
Spain
Pontevedra CF
Spain
Racing Club Ferrol
Spain
Racing de Santander
Spain
RC Recreativo de Huelva
Spain
Real Balompedica Linense
Spain
Real Madrid B
Spain
Real Oviedo B
Spain
Real Sociedad B
Spain
Real Unión
Spain
Real Valladolid B
Spain
S. Gijon B
Spain
Salmantino CF
Spain
San Fernando CD
Spain
SD Amorebieta
Spain
SD Compostela
Spain
SD Ejea
Spain
SD Leioa
Spain
SD Logrones
Spain
SD Tarazona
Spain
Sevilla Atletico
Spain
UCAM Murcia
Spain
UD Cornella
Spain
UD Ibiza
Spain
UD Las Palmas B
Spain
UD Las Palmas C
Spain
UD Mutilvera
Spain
UD Poblense
Spain
UD Sanse
Spain
UD Socuellamos CF
Spain
UD Tamaraceite
Spain
UE Llagostera
Spain
Unionistas de Salamanca CF
Spain
UP Langreo
Spain
Valencia CF Mestalla U23
Spain
Villarreal CF B U23
Spain
Villarrubia CF
Spain
Yeclano Deportivo
Spain
Zamora CF
Spain