UEFA Europa Conference League 2021, International Clubs - Livescores, fixtures, table

UEFA Europa Conference League

6
Jul
25
May

Upcoming

THU
16:00
00
Tobol KostanayMŠK Žilina
THU
16:45
00
IF ElfsborgFK Velez Mostar
THU
17:00
00
Riga FCHibernians FC Paola
THU
17:00
00
FK Vojvodina Novi SadLASK
THU
17:00
00
CSKA SofiaNK Osijek
THU
17:00
00
AEL LimassolQarabag FK
THU
17:00
00
Rosenborg BKNK Domzale
THU
17:00
00
Maccabi Haifa FCHavnar Bóltfelag
THU
17:00
00
FC Dinamo BatumiSivasspor
THU
17:00
00
KF LaciRSC Anderlecht
THU
17:00
00
VitesseDundalk FC
THU
17:30
00
TrabzonsporMolde FK
THU
18:00
00
Slask WroclawHapoel Be`er Sheva FC
THU
18:00
00
Kolos KovalivkaShakhtar Karagandy
THU
18:00
00
FC PrishtinaFK Bodø/Glimt
THU
18:00
00
Paços de FerreiraLarne FC
THU
18:15
00
FC Spartak TrnavaMaccabi Tel Aviv FC
THU
18:30
00
KAA GentFK Rigas Futbola Skola
THU
18:30
00
FC LuzernFeyenoord
THU
18:45
00
The New Saints F.C.FC Viktoria Plzen
THU
18:45
00
HibernianHNK Rijeka
THU
19:00
00
Ujpest FC BudapestFC Basel 1893
THU
19:00
00
Breidablik KopavogurAberdeen
THU
19:00
00
Shamrock RoversKF Teuta
THU
19:00
00
FK Cukaricki BelgradeHammarby IF
THU
19:00
00
RKS Rakow CzestochowaRubin Kazan
THU
19:30
00
Santa ClaraOlimpija Ljubljana
THU
16:00
00
PFC Lokomotiv PlovdivFC Copenhagen
THU
16:00
00
PFK SochiFK Partizan Belgrade
THU
16:00
00
Kuopion PalloseuraFC Astana
See all matches

Results

22 Jul
FT
10
KF LaciCS Universitatea Craiova 1948
22 Jul
FT
12
FC Shakhter SoligorskCS Fola Esch
22 Jul
FT
22
Dundalk FCFC Levadia Tallinn
22 Jul
FT
02
FH HafnarfjordurRosenborg BK
22 Jul
FT
10
FK Partizan BelgradeDAC 1904 Dunajska Streda
22 Jul
FT
21
Ujpest FC BudapestFC Vaduz
22 Jul
FT
03
Valur ReykjavikFK Bodø/Glimt
22 Jul
FT
20
HNK Hajduk SplitTobol Kostanay
22 Jul
FT
00
Pogon SzczecinNK Osijek
22 Jul
FT
00
KF DritaFeyenoord
22 Jul
FT
30
HibernianFC Santa Coloma
22 Jul
FT
51
AberdeenBK Häcken
22 Jul
FT
40
Linfield F.C.FK Borac Banja Luka
22 Jul
FT
10
FCSBShakhtar Karagandy
22 Jul
FT
21
Larne FCAGF Aarhus
22 Jul
FT
00
FK Sutjeska NiksicMaccabi Tel Aviv FC
22 Jul
FT
40
KAA GentVålerenga IF
22 Jul
FT
21
FK Velez MostarAEK Athens
22 Jul
FT
30
FC Basel 1893Partizani Tirana
22 Jul
FT
03
Shkupi CairSanta Clara
22 Jul
FT
02
FC Arda KardzhaliHapoel Be`er Sheva FC
22 Jul
FT
40
Havnar BóltfelagFK Buducnost
22 Jul
FT
01
FC Dinamo BatumiBate Borisov
22 Jul
FT
10
PFC Lokomotiv Plovdiv1. FC Slovacko Uherske Hradiste
22 Jul
FT
13
Apollon LimassolMŠK Žilina
22 Jul
FT
10
AEL LimassolVllaznia Shkoder
22 Jul
FT
21
FC Viktoria PlzenDinamo Brest
22 Jul
FT
00
FK Suduva MarijampoleRKS Rakow Czestochowa
22 Jul
FT
02
KF TeutaInter Club de Escaldes
22 Jul
FT
00
CSKA SofiaFK Liepaja
22 Jul
FT
41
FC CopenhagenTorpedo Belaz Zhodino
22 Jul
FT
00
FC Spartak TrnavaACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
22 Jul
FT
02
Gzira United FCHNK Rijeka
22 Jul
FT
20
Riga FCShkendija Tetovo
22 Jul
FT
01
Petrocub HincestiSivasspor
22 Jul
FT
40
IF ElfsborgFC Milsami
22 Jul
FT
31
Hammarby IFNK Maribor
22 Jul
FT
01
F91 DudelangeBohemian FC
22 Jul
FT
12
FC Dinamo TbilisiMaccabi Haifa FC
22 Jul
FT
30
PFK SochiKeshla FK
22 Jul
FT
30
Molde FKServette Geneva
22 Jul
FT
11
FK Austria WienBreidablik Kopavogur
22 Jul
FT
10
Olimpija LjubljanaBirkirkara F.C.
22 Jul
FT
22
Kuopion PalloseuraFC Vorskla Poltava
22 Jul
FT
30
FK Rigas Futbola SkolaPuskas Akademia FC Felcsut
22 Jul
FT
00
Qarabag FKFC Ashdod
22 Jul
FT
01
FK PanevezysFK Vojvodina Novi Sad
22 Jul
FT
20
FC AstanaAris Thessaloniki
22 Jul
FT
24
Ararat Yerevan FCSlask Wroclaw
See all matches

22 Jul 2021 (Thursday)

Qualification round 2
22 Jul
FT
10
KF LaciCS Universitatea Craiova 1948
22 Jul
FT
12
FC Shakhter SoligorskCS Fola Esch
22 Jul
FT
22
Dundalk FCFC Levadia Tallinn
22 Jul
FT
02
FH HafnarfjordurRosenborg BK
22 Jul
FT
10
FK Partizan BelgradeDAC 1904 Dunajska Streda
22 Jul
FT
21
Ujpest FC BudapestFC Vaduz
22 Jul
FT
03
Valur ReykjavikFK Bodø/Glimt
22 Jul
FT
20
HNK Hajduk SplitTobol Kostanay
22 Jul
FT
00
Pogon SzczecinNK Osijek
22 Jul
FT
00
KF DritaFeyenoord
22 Jul
FT
30
HibernianFC Santa Coloma
22 Jul
FT
51
AberdeenBK Häcken
22 Jul
FT
40
Linfield F.C.FK Borac Banja Luka
22 Jul
FT
10
FCSBShakhtar Karagandy
22 Jul
FT
21
Larne FCAGF Aarhus
22 Jul
FT
00
FK Sutjeska NiksicMaccabi Tel Aviv FC
22 Jul
FT
40
KAA GentVålerenga IF
22 Jul
FT
21
FK Velez MostarAEK Athens
22 Jul
FT
30
FC Basel 1893Partizani Tirana
22 Jul
FT
03
Shkupi CairSanta Clara
22 Jul
FT
02
FC Arda KardzhaliHapoel Be`er Sheva FC
22 Jul
FT
40
Havnar BóltfelagFK Buducnost
22 Jul
FT
01
FC Dinamo BatumiBate Borisov
22 Jul
FT
10
PFC Lokomotiv Plovdiv1. FC Slovacko Uherske Hradiste
22 Jul
FT
13
Apollon LimassolMŠK Žilina
22 Jul
FT
10
AEL LimassolVllaznia Shkoder
22 Jul
FT
21
FC Viktoria PlzenDinamo Brest
22 Jul
FT
00
FK Suduva MarijampoleRKS Rakow Czestochowa
22 Jul
FT
02
KF TeutaInter Club de Escaldes
22 Jul
FT
00
CSKA SofiaFK Liepaja
22 Jul
FT
41
FC CopenhagenTorpedo Belaz Zhodino
22 Jul
FT
00
FC Spartak TrnavaACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
22 Jul
FT
02
Gzira United FCHNK Rijeka
22 Jul
FT
20
Riga FCShkendija Tetovo
22 Jul
FT
01
Petrocub HincestiSivasspor
22 Jul
FT
40
IF ElfsborgFC Milsami
22 Jul
FT
31
Hammarby IFNK Maribor
22 Jul
FT
01
F91 DudelangeBohemian FC
22 Jul
FT
12
FC Dinamo TbilisiMaccabi Haifa FC
22 Jul
FT
30
PFK SochiKeshla FK
22 Jul
FT
30
Molde FKServette Geneva
22 Jul
FT
11
FK Austria WienBreidablik Kopavogur
22 Jul
FT
10
Olimpija LjubljanaBirkirkara F.C.
22 Jul
FT
22
Kuopion PalloseuraFC Vorskla Poltava
22 Jul
FT
30
FK Rigas Futbola SkolaPuskas Akademia FC Felcsut
22 Jul
FT
00
Qarabag FKFC Ashdod
22 Jul
FT
01
FK PanevezysFK Vojvodina Novi Sad
22 Jul
FT
20
FC AstanaAris Thessaloniki
22 Jul
FT
24
Ararat Yerevan FCSlask Wroclaw

29 Jul 2021 (Thursday)

Qualification round 2
29 Jul
FT
20
Santa ClaraShkupi Cair
29 Jul
FT
10
NK OsijekPogon Szczecin
29 Jul
FT
01
Vllaznia ShkoderAEL Limassol
29 Jul
FT
02
DAC 1904 Dunajska StredaFK Partizan Belgrade
29 Jul
FT
01
NK MariborHammarby IF
29 Jul
FT
30
Bohemian FCF91 Dudelange
29 Jul
AET
21
Aris ThessalonikiFC Astana
29 Jul
FT
00
CS Universitatea Craiova 1948KF Laci
29 Jul
FT
20
Servette GenevaMolde FK
29 Jul
FT
42
Connah`s Quay Nomads FCFC Prishtina
29 Jul
Pen.
10
AEK AthensFK Velez Mostar
29 Jul
FT
02
Partizani TiranaFC Basel 1893
29 Jul
FT
02
Puskas Akademia FC FelcsutFK Rigas Futbola Skola
29 Jul
FT
33
Slask WroclawArarat Yerevan FC
29 Jul
FT
01
Shkendija TetovoRiga FC
29 Jul
FT
00
FK Borac Banja LukaLinfield F.C.
29 Jul
FT
10
FK Vojvodina Novi SadFK Panevezys
29 Jul
FT
10
HNK RijekaGzira United FC
29 Jul
FT
32
FeyenoordKF Drita
29 Jul
FT
21
Breidablik KopavogurFK Austria Wien
29 Jul
FT
31
Maccabi Tel Aviv FCFK Sutjeska Niksic
29 Jul
FT
10
CS Fola EschFC Shakhter Soligorsk
29 Jul
FT
51
The New Saints F.C.FK Kauno Zalgiris
29 Jul
FT
01
FC AshdodQarabag FK
29 Jul
FT
20
Vålerenga IFKAA Gent
29 Jul
FT
14
Bate BorisovFC Dinamo Batumi
29 Jul
FT
05
Torpedo Belaz ZhodinoFC Copenhagen
29 Jul
Pen.
10
1. FC Slovacko Uherske HradistePFC Lokomotiv Plovdiv
29 Jul
FT
51
Maccabi Haifa FCFC Dinamo Tbilisi
29 Jul
FT
10
SivassporPetrocub Hincesti
29 Jul
Pen.
00
RKS Rakow CzestochowaFK Suduva Marijampole
29 Jul
FT
41
Rosenborg BKFH Hafnarfjordur
29 Jul
FT
11
AGF AarhusLarne FC
29 Jul
FT
40
Hapoel Be`er Sheva FCFC Arda Kardzhali
29 Jul
FT
05
FC MilsamiIF Elfsborg
29 Jul
FT
22
MŠK ŽilinaApollon Limassol
29 Jul
FT
20
BK HäckenAberdeen
29 Jul
FT
12
FC Levadia TallinnDundalk FC
29 Jul
Pen.
11
ACS Sepsi OSK Sfantu GheorgheFC Spartak Trnava
29 Jul
FT
12
FC Santa ColomaHibernian
29 Jul
FT
01
FC HonkaNK Domzale
29 Jul
Pen.
10
Birkirkara F.C.Olimpija Ljubljana
29 Jul
FT
30
FK Bodø/GlimtValur Reykjavik
29 Jul
AET
23
FC Vorskla PoltavaKuopion Palloseura
29 Jul
FT
13
FC VaduzUjpest FC Budapest
29 Jul
FT
12
Dinamo BrestFC Viktoria Plzen
29 Jul
FT
24
Keshla FKPFK Sochi
29 Jul
FT
02
Sumgayit FKFK Cukaricki Belgrade
29 Jul
AET
41
Tobol KostanayHNK Hajduk Split
29 Jul
Pen.
00
FK LiepajaCSKA Sofia
29 Jul
Pen.
21
Shakhtar KaragandyFCSB

21 Jul 2021 (Wednesday)

Qualification round 2
21 Jul
FT
00
FK Cukaricki BelgradeSumgayit FK

13 Jul 2021 (Tuesday)

Qualification round 1
13 Jul
FT
01
Newtown AFCDundalk FC

Teams

1. FC Slovacko Uherske Hradiste
Czech Republic
Aberdeen
Scotland
ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
Romania
AEK Athens
Greece
AEL Limassol
Cyprus
AGF Aarhus
Denmark
Apollon Limassol
Cyprus
Ararat Yerevan FC
Armenia
Aris Thessaloniki
Greece
Bala Town FC
Wales
Bate Borisov
Belarus
Birkirkara F.C.
Malta
BK Häcken
Sweden
Bohemian FC
Ireland
Breidablik Kopavogur
Iceland
Coleraine FC
Northern Ireland
Connah`s Quay Nomads FC
Wales
CS Fola Esch
Luxembourg
CS Universitatea Craiova 1948
Romania
CSKA Sofia
Bulgaria
DAC 1904 Dunajska Streda
Slovakia
Dinamo Brest
Belarus
Dundalk FC
Ireland
Europa FC
Gibraltar
F91 Dudelange
Luxembourg
FC Arda Kardzhali
Bulgaria
FC Ashdod
Israel
FC Astana
Kazakhstan
FC Basel 1893
Switzerland
FC Copenhagen
Denmark
FC Dila Gori
Georgia
FC Dinamo Batumi
Georgia
FC Dinamo Tbilisi
Georgia
FC Gagra
Georgia
FC Honka
Finland
FC Inter Turku
Finland
FC Levadia Tallinn
Estonia
FC Luzern
Switzerland
FC Milsami
Moldova
FC Noah Yerevan
Armenia
FC Prishtina
Kosovo
FC Santa Coloma
Andorra
FC Sfintul Gheorghe
Moldova
FC Shakhter Soligorsk
Belarus
FC Spartak Trnava
Slovakia
FC Struga Trim Lum
North Macedonia
FC Urartu Yerevan
Armenia
FC Vaduz
Switzerland
FC Viktoria Plzen
Czech Republic
FC Vorskla Poltava
Ukraine
FCSB
Romania
Feyenoord
Netherlands
FH Hafnarfjordur
Iceland
FK Austria Wien
Austria
FK Bodø/Glimt
Norway
FK Borac Banja Luka
Bosnia & Herzegovina
FK Buducnost
Montenegro
FK Cukaricki Belgrade
Serbia
FK Decic Tuzi
Montenegro
FK Kauno Zalgiris
Lithuania
FK Liepaja
Latvia
FK Panevezys
Lithuania
FK Partizan Belgrade
Serbia
FK Podgorica
Montenegro
FK Rigas Futbola Skola
Latvia
FK Sarajevo
Bosnia & Herzegovina
FK Sileks Kratovo
North Macedonia
FK Suduva Marijampole
Lithuania
FK Sutjeska Niksic
Montenegro
FK Velez Mostar
Bosnia & Herzegovina
FK Vojvodina Novi Sad
Serbia
Glentoran FC
Northern Ireland
Gzira United FC
Malta
Hammarby IF
Sweden
Hapoel Be`er Sheva FC
Israel
Havnar Bóltfelag
Faroe Islands
Hibernian
Scotland
Hibernians FC Paola
Malta
HNK Hajduk Split
Croatia
HNK Rijeka
Croatia
IF Elfsborg
Sweden
Inter Club de Escaldes
Andorra
KAA Gent
Belgium
Keshla FK
Azerbaijan
KF Drita
Kosovo
KF Laci
Albania
KF Llapi
Kosovo
KF Teuta
Albania
KI Klaksvik
Faroe Islands
Kolos Kovalivka
Ukraine
Kuopion Palloseura
Finland
Larne FC
Northern Ireland
LASK
Austria
Linfield F.C.
Northern Ireland
Maccabi Haifa FC
Israel
Maccabi Tel Aviv FC
Israel
Mol Fehervar FC
Hungary
Molde FK
Norway
Mons Calpe SC
Gibraltar
Mosta FC
Malta
MŠK Žilina
Slovakia
Newtown AFC
Wales
NK Domzale
Slovenia
NK Maribor
Slovenia
NK Osijek
Croatia
NK Siroki Brijeg
Bosnia & Herzegovina
NSI Runavik
Faroe Islands
Olimpija Ljubljana
Slovenia
Paide Linnameeskond
Estonia
PAOK FC
Greece
Partizani Tirana
Albania
Paços de Ferreira
Portugal
Petrocub Hincesti
Moldova
PFC Lokomotiv Plovdiv
Bulgaria
PFK Sochi
Russia
Pogon Szczecin
Poland
Puskas Akademia FC Felcsut
Hungary
Qarabag FK
Azerbaijan
Racing Union Luxembourg
Luxembourg
Riga FC
Latvia
RKS Rakow Czestochowa
Poland
Rosenborg BK
Norway
RSC Anderlecht
Belgium
Rubin Kazan
Russia
Santa Clara
Portugal
Servette Geneva
Switzerland
Shakhtar Karagandy
Kazakhstan
Shamrock Rovers
Ireland
Shkendija Tetovo
North Macedonia
Shkupi Cair
North Macedonia
Sivasspor
Turkey
Slask Wroclaw
Poland
Sligo Rovers FC
Ireland
SP La Fiorita
San Marino
SS Folgore Falciano Calcio
San Marino
St Joseph`s FC
Gibraltar
Stjarnan
Iceland
Sumgayit FK
Azerbaijan
Swift Hesperange
Luxembourg
The New Saints F.C.
Wales
Tobol Kostanay
Kazakhstan
Torpedo Belaz Zhodino
Belarus
Trabzonspor
Turkey
Tre Penne
San Marino
UE Sant Julia
Andorra
Ujpest FC Budapest
Hungary
Valmiera FC
Latvia
Valur Reykjavik
Iceland
Vitesse
Netherlands
Vllaznia Shkoder
Albania
Vålerenga IF
Norway
By using our website, you agree that we use cookies.
Integrity policy