Results - Prva Liga 2023/2024, North Macedonia
Search
Daily news
Favorites
Settings
Football
North Macedonia
Prva Liga
2479 followers
Favorite
5
31
Overview
Results
Fixtures
Table
Statistics
Teams
Upcoming
0
0
FK Akademija Pandev Brera Strumica
FK Rabotnicki Skopje
0
0
GFK Tikvesh 1930
FK Sileks Kratovo
0
0
KF Gostivari
Makedonija Gjorce Petrov
0
0
Shkendija Tetovo
Bregalnica Stip
0
0
FC Struga Trim Lum
Voska Sport
0
0
Shkupi Cair
FK Vardar Skopje
0
0
GFK Tikvesh 1930
FK Akademija Pandev Brera Strumica
0
0
Voska Sport
FK Rabotnicki Skopje
0
0
FK Vardar Skopje
FC Struga Trim Lum
0
0
Bregalnica Stip
Shkupi Cair
0
0
FK Sileks Kratovo
KF Gostivari
0
0
Makedonija Gjorce Petrov
Shkendija Tetovo
See all matches
Results
FT
1
2
FK Rabotnicki Skopje
FC Struga Trim Lum
FT
2
1
FK Sileks Kratovo
FK Akademija Pandev Brera Strumica
FT
1
0
Makedonija Gjorce Petrov
GFK Tikvesh 1930
FT
0
0
Bregalnica Stip
KF Gostivari
FT
1
1
FK Vardar Skopje
Shkendija Tetovo
FT
0
0
Voska Sport
Shkupi Cair
See all matches
Matchday 24
FT
1
2
FK Rabotnicki Skopje
FC Struga Trim Lum
Matchday 24
FT
2
1
FK Sileks Kratovo
FK Akademija Pandev Brera Strumica
FT
1
0
Makedonija Gjorce Petrov
GFK Tikvesh 1930
FT
0
0
Bregalnica Stip
KF Gostivari
FT
1
1
FK Vardar Skopje
Shkendija Tetovo
FT
0
0
Voska Sport
Shkupi Cair
Matchday 23
FT
3
2
Shkupi Cair
FK Rabotnicki Skopje
FT
3
1
FC Struga Trim Lum
FK Akademija Pandev Brera Strumica
FT
1
0
FK Sileks Kratovo
Makedonija Gjorce Petrov
FT
2
1
GFK Tikvesh 1930
Bregalnica Stip
FT
0
0
Shkendija Tetovo
Voska Sport
FT
0
0
KF Gostivari
FK Vardar Skopje
Matchday 22
FT
1
0
FK Vardar Skopje
FK Rabotnicki Skopje
FT
0
0
Bregalnica Stip
Shkupi Cair
FT
1
0
GFK Tikvesh 1930
FK Sileks Kratovo
FT
1
1
Voska Sport
KF Gostivari
FT
2
1
FC Struga Trim Lum
Makedonija Gjorce Petrov
FT
0
0
FK Akademija Pandev Brera Strumica
Shkendija Tetovo
Matchday 21
FT
3
0
Shkendija Tetovo
FK Vardar Skopje
FT
2
0
KF Gostivari
FK Akademija Pandev Brera Strumica
FT
1
2
Makedonija Gjorce Petrov
Voska Sport
FT
0
0
FK Sileks Kratovo
FC Struga Trim Lum
FT
0
0
Shkupi Cair
GFK Tikvesh 1930
FT
2
0
FK Rabotnicki Skopje
Bregalnica Stip
Matchday 20
FT
2
0
FK Vardar Skopje
Bregalnica Stip
FT
2
0
GFK Tikvesh 1930
FK Rabotnicki Skopje
FT
0
0
Voska Sport
FK Sileks Kratovo
FT
3
0
FK Akademija Pandev Brera Strumica
Makedonija Gjorce Petrov
FT
2
2
Shkendija Tetovo
KF Gostivari
Matchday 20
FT
2
2
FC Struga Trim Lum
Shkupi Cair
Matchday 19
FT
0
0
FK Rabotnicki Skopje
FC Struga Trim Lum
FT
2
1
Bregalnica Stip
GFK Tikvesh 1930
FT
0
1
FK Sileks Kratovo
FK Akademija Pandev Brera Strumica
FT
0
1
Makedonija Gjorce Petrov
Shkendija Tetovo
FT
3
0
Shkupi Cair
Voska Sport
Matchday 19
FT
1
1
KF Gostivari
FK Vardar Skopje
Matchday 18
FT
2
0
FK Vardar Skopje
GFK Tikvesh 1930
FT
2
1
FC Struga Trim Lum
Bregalnica Stip
FT
3
2
Voska Sport
FK Rabotnicki Skopje
FT
0
1
FK Akademija Pandev Brera Strumica
Shkupi Cair
FT
3
1
Shkendija Tetovo
FK Sileks Kratovo
Matchday 18
FT
1
0
KF Gostivari
Makedonija Gjorce Petrov
Matchday 15
FT
1
0
FC Struga Trim Lum
Voska Sport
FT
3
2
FK Sileks Kratovo
FK Vardar Skopje
Matchday 17
FT
1
1
FK Sileks Kratovo
KF Gostivari
FT
1
0
Shkupi Cair
Shkendija Tetovo
FT
1
0
FK Rabotnicki Skopje
FK Akademija Pandev Brera Strumica
FT
2
2
Bregalnica Stip
Voska Sport
FT
2
3
GFK Tikvesh 1930
FC Struga Trim Lum
Matchday 17
FT
0
1
Makedonija Gjorce Petrov
FK Vardar Skopje
Matchday 16
FT
1
3
FK Vardar Skopje
FC Struga Trim Lum
FT
0
3
Voska Sport
GFK Tikvesh 1930
FT
1
1
FK Akademija Pandev Brera Strumica
Bregalnica Stip
FT
0
0
KF Gostivari
Shkupi Cair
FT
2
0
Shkendija Tetovo
FK Rabotnicki Skopje
FT
1
0
Makedonija Gjorce Petrov
FK Sileks Kratovo
Matchday 15
FT
1
0
Shkupi Cair
Makedonija Gjorce Petrov
FT
0
0
FK Rabotnicki Skopje
KF Gostivari
FT
1
0
GFK Tikvesh 1930
FK Akademija Pandev Brera Strumica
Matchday 15
FT
2
2
Bregalnica Stip
Shkendija Tetovo
Matchday 14
FT
0
1
Makedonija Gjorce Petrov
FK Rabotnicki Skopje
FT
2
1
FK Sileks Kratovo
Shkupi Cair
Matchday 14
FT
1
2
FK Vardar Skopje
Voska Sport
FT
1
0
Shkendija Tetovo
GFK Tikvesh 1930
FT
2
1
FK Akademija Pandev Brera Strumica
FC Struga Trim Lum
FT
1
0
KF Gostivari
Bregalnica Stip
Matchday 13
FT
2
0
Shkupi Cair
FK Vardar Skopje
FT
2
1
FC Struga Trim Lum
Shkendija Tetovo
Matchday 13
FT
1
0
FK Rabotnicki Skopje
FK Sileks Kratovo
FT
2
3
Bregalnica Stip
Makedonija Gjorce Petrov
FT
2
2
GFK Tikvesh 1930
KF Gostivari
FT
1
1
Voska Sport
FK Akademija Pandev Brera Strumica
Matchday 5
FT
4
0
FC Struga Trim Lum
FK Vardar Skopje
Matchday 12
FT
1
0
FK Vardar Skopje
FK Akademija Pandev Brera Strumica
FT
1
1
Shkendija Tetovo
Voska Sport
FT
2
1
KF Gostivari
FC Struga Trim Lum
FT
1
1
Makedonija Gjorce Petrov
GFK Tikvesh 1930
FT
3
0
Shkupi Cair
FK Rabotnicki Skopje
Matchday 12
FT
0
0
FK Sileks Kratovo
Bregalnica Stip
Matchday 11
FT
0
1
FK Rabotnicki Skopje
FK Vardar Skopje
FT
1
0
Shkupi Cair
Bregalnica Stip
FT
1
0
FK Sileks Kratovo
GFK Tikvesh 1930
FT
0
3
Makedonija Gjorce Petrov
FC Struga Trim Lum
FT
1
1
KF Gostivari
Voska Sport
FT
1
1
Shkendija Tetovo
FK Akademija Pandev Brera Strumica
Matchday 10
FT
0
2
FK Vardar Skopje
Shkendija Tetovo
FT
2
0
FC Struga Trim Lum
FK Sileks Kratovo
Matchday 10
FT
0
1
FK Akademija Pandev Brera Strumica
KF Gostivari
FT
2
1
Voska Sport
Makedonija Gjorce Petrov
FT
1
1
GFK Tikvesh 1930
Shkupi Cair
FT
2
1
Bregalnica Stip
FK Rabotnicki Skopje
Matchday 2
FT
1
0
Shkendija Tetovo
FC Struga Trim Lum
Matchday 9
FT
0
0
Bregalnica Stip
FK Vardar Skopje
FT
1
0
FK Rabotnicki Skopje
GFK Tikvesh 1930
FT
4
2
FK Sileks Kratovo
Voska Sport
FT
2
0
Shkupi Cair
FC Struga Trim Lum
FT
2
2
KF Gostivari
Shkendija Tetovo
Matchday 9
FT
1
0
Makedonija Gjorce Petrov
FK Akademija Pandev Brera Strumica
Matchday 4
FT
0
1
Voska Sport
FC Struga Trim Lum
Matchday 8
FT
0
2
FK Vardar Skopje
KF Gostivari
FT
1
0
Shkendija Tetovo
Makedonija Gjorce Petrov
FT
1
1
FK Akademija Pandev Brera Strumica
FK Sileks Kratovo
FT
2
3
Voska Sport
Shkupi Cair
FT
1
0
FC Struga Trim Lum
FK Rabotnicki Skopje
FT
2
1
GFK Tikvesh 1930
Bregalnica Stip
Matchday 7
FT
1
0
GFK Tikvesh 1930
FK Vardar Skopje
FT
1
3
Bregalnica Stip
FC Struga Trim Lum
FT
2
0
FK Rabotnicki Skopje
Voska Sport
FT
3
0
Makedonija Gjorce Petrov
KF Gostivari
FT
2
1
FK Sileks Kratovo
Shkendija Tetovo
Matchday 7
FT
1
0
Shkupi Cair
FK Akademija Pandev Brera Strumica
Matchday 6
FT
3
1
FC Struga Trim Lum
GFK Tikvesh 1930
Matchday 6
FT
2
1
FK Vardar Skopje
Makedonija Gjorce Petrov
FT
1
2
KF Gostivari
FK Sileks Kratovo
FT
0
0
Shkendija Tetovo
Shkupi Cair
FT
0
0
FK Akademija Pandev Brera Strumica
FK Rabotnicki Skopje
FT
2
0
Voska Sport
Bregalnica Stip
Matchday 5
FT
1
1
GFK Tikvesh 1930
Voska Sport
FT
1
0
Bregalnica Stip
FK Akademija Pandev Brera Strumica
FT
1
2
FK Rabotnicki Skopje
Shkendija Tetovo
FT
3
1
Shkupi Cair
KF Gostivari
FT
2
2
FK Sileks Kratovo
Makedonija Gjorce Petrov
Matchday 4
FT
2
0
FK Akademija Pandev Brera Strumica
GFK Tikvesh 1930
Matchday 4
FT
2
2
FK Vardar Skopje
FK Sileks Kratovo
FT
0
0
Makedonija Gjorce Petrov
Shkupi Cair
FT
2
0
KF Gostivari
FK Rabotnicki Skopje
FT
2
0
Shkendija Tetovo
Bregalnica Stip
Matchday 3
FT
1
2
FC Struga Trim Lum
FK Akademija Pandev Brera Strumica
Matchday 3
FT
3
2
Voska Sport
FK Vardar Skopje
FT
1
2
GFK Tikvesh 1930
Shkendija Tetovo
FT
2
1
Bregalnica Stip
KF Gostivari
FT
1
0
FK Rabotnicki Skopje
Makedonija Gjorce Petrov
FT
1
1
Shkupi Cair
FK Sileks Kratovo
Matchday 2
FT
0
1
FK Vardar Skopje
Shkupi Cair
FT
2
0
FK Sileks Kratovo
FK Rabotnicki Skopje
FT
1
0
Makedonija Gjorce Petrov
Bregalnica Stip
FT
0
3
KF Gostivari
GFK Tikvesh 1930
FT
2
0
FK Akademija Pandev Brera Strumica
Voska Sport
Matchday 1
FT
3
1
FK Rabotnicki Skopje
Shkupi Cair
Matchday 1
FT
0
1
Voska Sport
Shkendija Tetovo
FT
1
0
FK Akademija Pandev Brera Strumica
FK Vardar Skopje
FT
1
0
GFK Tikvesh 1930
Makedonija Gjorce Petrov
FT
2
0
FC Struga Trim Lum
KF Gostivari
FT
2
1
Bregalnica Stip
FK Sileks Kratovo
Share
Tweet
Matches
Daily news
Search
Favorites