Sweden - 2020 Tournaments

Sweden

Tournaments

Allsvenskan
Men
Superettan
Men
Bohuslän Div 3 U15
Men
u16
BP Knattefotboll
Men
u7
Club Friendly Games
Women
Damallsvenskan
Women
Damer Division 3A Stockholm
Women
Damer Division 4 Södra Västra Götaland
Women
Danske Banks Herrcup 2019
Men
Distriktsmästerskap
Men
Division 1 Mellersta Götaland
Women
Division 1 Norra Dam
Women
Division 1 Norra Götaland Dam
Women
Division 1 Norra Svealand Dam
Women
Division 1 Norrland
Women
Division 1 Södra Götaland Dam
Women
Division 1 Södra Svealand Dam
Women
Division 1-3 Norra Reserv
Men
Division 1, Relegation/Promotion
Men
Division 2 Bohuslän Pojkar 16
Men
u17
Division 2 Futsal
Men
Division 2 Mellersta Götaland Dam
Women
Division 2 Nordöstra Götaland Dam
Women
Division 2 Nordvästra Götaland Dam
Women
Division 2 Norra Götaland
Men
Division 2 Norra Götaland Dam
Women
Division 2 Norra Svealand
Men
Division 2 Norrland
Men
Division 2 Östra Svealand Dam
Women
Division 2 Södra Götaland Dam
Women
Division 2 Södra Svealand
Men
Division 2 Sydöstra Götaland Dam
Women
Division 2 Sydvästra Götaland Dam
Women
Division 2 Västra Götaland
Men
Division 2 Västra Götaland Dam
Women
Division 2 Västra Götaland Pojkar 16
Men
u19
Division 2, Promotion Playoffs
Men
Division 3 Bohuslän Pojkar 15
Men
u16
Division 3 Bohuslän/Dalsland
Women
Division 3 Halland Dam
Women
Division 3 Mellersta Götaland
Men
Division 3 Mellersta Norrland
Men
Division 3 Nordöstra Götaland
Men
Division 3 Nordvästra Götaland
Men
Division 3 Nordvästra Småland
Women
Division 3 Norra Norrland
Men
Division 3 Norra Svealand
Men
Division 3 Skåne Nordvästra Dam
Women
Division 3 Södra Götaland
Men
Division 3 Södra Norrland
Men
Division 3 Södra Norrland
Men
Division 3 Södra Svealand
Men
Division 3 Sydöstra Götaland
Men
Division 3 Sydöstra Småland Dam
Women
Division 3 Sydvästra Götaland
Men
Division 3 Västra Svealand
Men
Division 3A Göteborg
Women
Division 3B Göteborg Dam
Women
Division 4 9 mot 9 Bohuslän
Men
u16
Division 4 Ångermanland
Men
Division 4 Blekinge
Men
Division 4 Bohuslän Dalsland
Men
Division 4 Dalarna Herr
Men
Division 4 Gästrikland
Men
Division 4 Göteborg
Women
Division 4 Gotland
Men
Division 4 Halland
Men
Division 4 Hälsingland
Men
Division 4 Jönköping Gislaved
Women
Division 4 Kalmar/Öland Dam
Women
Division 4 Medelpad
Men
Division 4 Nordvästra Skåne
Men
Division 4 Nordvästra Skåne Dam
Women
Division 4 Nordvästra Småland
Men
Division 4 Norrbotten Norra
Men
Division 4 Norrbotten Södra
Men
Division 4 Örebro
Men
Division 4 Östergötland Östra
Men
Division 4 Östergötland Västra
Men
Division 4 Östra Skåne
Men
Division 4 Småland Nordöstra
Men
Division 4 Småland Sydöstra
Men
Division 4 Södermanland
Men
Division 4 Stockholm Mellersta
Men
Division 4 Stockholm Norra
Men
Division 4 Stockholm Södra
Men
Division 4 Sydvästra Skåne
Men
Division 4 Sydvästra Småland
Men
Division 4 Uppland
Men
Division 4 Värmland
Men
Division 4 Västerbotten Norra
Men
Division 4 Västergötland Norra
Men
Division 4 Västergötland Södra
Men
Division 4 Västmanland
Men
Division 4A Göteborg
Men
Division 4A Stockholm
Women
Division 4B Göteborg
Men
Division 4B Stockholm
Women
Division 5 Blekinge
Men
Division 5 Bohuslän
Men
Division 5 Dalsland
Men
Division 5 Gästrikland
Men
Division 5 Gotland
Men
Division 5 Halland Södra
Men
Division 5 kval Göteborg
Men
Division 5 Medelpad
Men
Division 5 Örebro
Men
Division 5 Östergötland Mellersta
Men
Division 5 Östergötland Östra
Men
Division 5 Östergötland Västra
Men
Division 5 Östra Skåne
Men
Division 5 Skåne Nordöstra
Men
Division 5 Skåne Södra
Men
Division 5 Skåne Sydvästra
Men
Division 5 Skåne Västra
Men
Division 5 Småland Mellersta
Men
Division 5 Småland Nordöstra
Men
Division 5 Småland Nordvästra
Men
Division 5 Småland Södra
Men
Division 5 Småland Sydöstra
Men
Division 5 Småland Sydvästra
Men
Division 5 Södermanland
Men
Division 5 Stockholm Mellersta
Men
Division 5 Stockholm Norra
Men
Division 5 Stockholm Södra
Men
Division 5 U15 Södra
Men
u15
Division 5 Uppland Norra
Men
Division 5 Uppland Västra
Men
Division 5 Värmland Östra
Men
Division 5 Värmland Västra
Men
Division 5 Västergötland Mellersta
Men
Division 5 Västergötland Norra
Men
Division 5 Västergötland Södra
Men
Division 5 Västergötland Västra
Men
u15
Division 5 Västmanland
Men
Division 5 Västra Herrar Trollhättan
Men
Division 5A Göteborg
Men
Division 5B Göteborg
Men
Division 6 Älmhult
Men
Division 6 Blekinge
Men
Division 6 Borås
Men
Division 6 Dalsland
Men
Division 6 Gästrikland
Men
Division 6 Gislaved
Men
Division 6 Gotland
Men
Division 6 Herrar Bohuslän Södra
Men
u19
Division 6 Jönköping Södra
Men
Division 6 Kalmar/Öland
Men
Division 6 Kinna
Men
Division 6 Lidköping
Men
Division 6 Mariestad
Men
Division 6 Mellersta Halland
Men
Division 6 Norra Halland
Men
Division 6 Norra Skåne
Men
Division 6 Östra Skåne
Men
Division 6 Skåne Nordvästra A
Men
Division 6 Skåne Sydöstra
Men
Division 6 Skåne Sydvästra A
Men
Division 6 Skåne Sydvästra B
Men
Division 6 Skövde
Men
Division 6 Södermanland Nordvästra
Men
Division 6 Södermanland Sydöstra
Men
Division 6 Södra Halland
Men
Division 6 Södra Skåne
Men
Division 6 Trollhättan Herr
Men
Division 6 Ulricehamn
Men
Division 6 Uppland Norra
Men
Division 6 Uppland Östra
Men
Division 6 Uppland Västra
Men
Division 6 Vårgårda
Men
Division 6 Värmland Östra
Men
Division 6 Värmland Södra
Men
Division 6 Västmanland
Men
Division 6 Växjö
Men
Division 6 Vetlanda
Men
Division 6 Vimmerby
Men
Division 6A Göteborg
Men
Division 6A Stockholm
Men
Division 6B Göteborg
Men
Division 6B Stockholm
Men
Division 6C Göteborg
Men
Division 6C Stockholm
Men
Division 6E Stockholm
Men
Division 6F Stockholm
Men
Division 7 Bohuslän Södra
Men
Division 7 Nordöstra Södermanland
Men
Division 7 Södermanland
Men
Division 7 Södermanland Nordvästra
Men
Division 7 södra Södermanland
Men
Division 7 Uppland Östra
Men
Division 7 Västra Dalarna
Men
Division 7A Göteborg
Men
Division 7A Stockholm
Men
Division 7B Göteborg
Men
Division 7C Göteborg
Men
Division 7C Stockholm
Men
Division 7D Stockholm
Men
Division 7E Stockholm
Men
Division 7F Stockholm
Men
Division 7G Stockholm
Men
Division 7H Stockholm
Men
Division 8 Norra Uppland
Men
Divison 2 Östra Götaland
Men
Divison 4 Sydvästra Skåne Dam
Women
DM Bohuslän 1/8-delsfinal
Men
DM Bohuslän Grupp A
Men
DM Bohuslän Grupp B
Men
DM Bohuslän Grupp C
Men
DM Bohuslän Grupp D
Men
DM Bohuslän grupp E
Men
DM Bohuslän kvartsfinal
Men
DM Dam Skåne
Women
DM Gästrikland
Men
u19
DM Gestrikland Grupp 1
Men
DM Göteborg
Women
DM Halland Herr
Men
DM Hälsingland
Men
Dm Herrar
Men
DM Herrar 2019 Grupp C
Men
DM Herrjunior Skåne
Men
u17
DM P14 Uppland
Men
u14
DM P15 Uppland
Men
u15
DM P17 Grupp B
Men
u17
DM P19 Grupp A 2020 Östergötland
Men
u19
DM P19 Grupp B 2020 Östergötland
Men
u19
DM Skåne
Men
DM-Semifinal Bohuslän
Men
eAllsvenskan
Men
Elitettan
Women
Ettan Norra
Men
Ettan Södra
Men
F16-19 Division 2
Women
F16-19 Division 3
Men
u16
F17 2020 - Västra Götaland
Women
u17
Flickjunior Division 3B Göteborg
Women
Futsal 2019/20 Bohuslän Pojkar 2005
Men
u16
Futsal div. 2 Dam
Women
GAIS OPEN 2020
Men
u15
Göteborgs Fotboll Ungdom
Men
u14
Herrar, Utveckling B Kinna
Men
Hisingsmästerskapen
Men
Hyundai Cup
Men
Intersport Cup Dam DM Västergötland
Women
Intersport Cup Herr DM Västergötland
Men
Jimmy Durmaz Välgörenhetsmatch
Junior P18 Herr Östra
Men
u18
Junior Pojkar Division 1 Göteborg
Men
u19
Junior Pojkar Division 1 Västergötland
Men
u18
Junior Pojkar Division 2A Göteborg
Men
u19
Junior Pojkar Division 3A Göteborg
Men
u19
Junior Pojkar Division 4 Göteborg
Men
u18
Kalles Kaviar Cup
Men
u16
Karlstad Korpen
Klass 1 P16 Göteborg
Men
u16
Klass 3A P16 Göteborg
Men
u16
Korpen Göteborg Klass 3C
u15
Korpen Göteborg Klass 3D
Men
Korpen Göteborg Klass 3E
Korpen Göteborg Klass 4E
Korpen Göteborg Klass 4H
Korpen Kungsbacka Div 2
Men
Korpen Södertälje
Men
Kval SVFF Regionserie P17 2021
Men
u17
Kval till div 3, grupp 6
Men
Kval till Division 2
Men
Kval till Division 3
Men
Kval till Division 4
Men
Kval till Division 5 - Grupp 4
Men
Kval till SvFF:s P16 Nationell, Grupp 2
Men
u15
Kval, Svenska Cupen
Men
LågenergiHus Cup
Men
Lidingöligan
Men
Ligacupen P16 A1
Men
u16
Ligacupen P16 A2
Men
u16
Ligacupen P16 A3
Women
u16
Ligacupen P17 : 12
Men
u17
Ligacupen P17 : 16
Men
u17
Ligacupen P17 : 6
Men
u17
Ligacupen P17 A1
Men
u16
Ligacupen P17 A3
Men
u17
Ligacupen P17 B3
Men
u17
Ligacupen P19 : 10
Men
u19
Ligacupen P19 : 4
Men
u19
Ligacupen P19 A1
Men
u19
Ligacupen P19 A3
Men
u19
Ligacupen P19 B5
Men
u19
Ligacupen P19 B6
Men
u19
Ligacupen P19:9
Men
u19
Lilla DM Herrar
Men
Malmömästerskapet 2019/2020
Men
Motionsfotboll Göteborg
Men
Oden Cup 2019
Men
u18
Östra Cupen
Men
P 16 Nordvästra 2020
Men
u16
P 16 Nordvästra A
Men
u16
P 16 Skåneserie A
Men
u16
P04 V
Men
u16
P14 A1 Uppland
Men
u15
P14 G3 Uppland
Men
u14
P14 Grund Uppland
Men
u14
P14 Nivå 1 Södermanland
Men
u14
P15 A1 Uppland
Men
u15
P15 G2 Uppland
Men
u15
P15 Grund Uppland
Men
u14
P15 Nationell Grupp 2
Men
u15
P15 Regional Norra
Men
u15
P15 Regional Södra
Men
u15
P16 Nationell Grupp 2
Men
u16
P16 Nationell Grupp 3
Men
u16
P16 Nationell Grupp 4
Men
u16
P16 Nationell Grupp 6
Men
u16
P16-17 G1 Uppland
Men
u15
P16-19 A 2020
Men
u17
P17 Allsvenskan Fortsättningsserie A-Södra
Men
u17
P17 Allsvenskan Fortsättningsserie C-Norra
Men
u17
P17 Allsvenskan Norra
Men
u17
P17 Allsvenskan Slutspelsserie
Men
u17
P17 Allsvenskan Södra
Men
u17
P17 Div.1 2020 - Region 3
Men
u17
P17 Div.1 2020 - Region 5 Grupp 2
Men
u17
P17 Div.1 reg.5 kvalfinal
Men
u17
P17 Division 1 - Region 1
Men
u17
P17 Division 1 - Region 2
Men
u17
P17 Division 1 - Region 4 - Grupp 1
Men
u17
P17 Division 1 - Region 4 - Grupp 2
Men
u17
P19 Allsvenskan Fortsättningsserie A-Södra
Men
u19
P19 Allsvenskan Fortsättningsserie B-Norra
Men
u19
P19 Div 1 - Region 2
Men
u19
P19 Div 1 - Region 4 Grupp 1
Men
u19
P19 Div.1 2020 - Region 4 Grupp 2
Men
u19
P19 Div.1 2020 - Region 5 Grupp 2
Men
u19
P19 Division 1 - Region 1
Men
u19
P19 Division 1 Region 5 Grupp 1
Men
u19
P2002 kval till P19
Men
u18
P2003-2B S:T Eriks-Cupen
Men
u17
P2005 Kval till P16
Men
u15
Pojkar 2004 Göteborg Svår
Men
u16
Pojkar 2004 Lätt Grupp A Göteborg
Men
u16
Pojkar 2004 Medel Göteborg
Men
u16
Pojkar 2005 Göteborg Medel
Men
u15
Pojkar 2005 Göteborg Svår
Men
u15
Pojkar 2006 Lätt Grupp C Göteborg
Men
u14
Regionala futsalligan dam Slutspel
Women
Reserv 3-5
Women
Reservklass 2
Men
Reservklass 2 Höst Göteborg
Men
RFL Dam Södra Götaland
Women
Sanktan P18-19 1B
Men
Skåneserien A P16
Men
u16
Skåneserien B
Men
u15
Skärgårdscupen
Men
Södercupen
Men
St Erikscupen
Men
u17
Stockholm Cup
Men
Stockholm P16 - 1C
Men
u16
Stockholm P16 - 3C
Men
Stockholmsserien 5 Södra
Men
Stora Coop Cup
Men
u19
Super Cup, Women
Women
Svenska Cupen
Men
Svenska Cupen, Women
Women
Svenska Futsalligan
Men
u15
Toyota Cup
Men
Träningsmatcher 2021
Men
U19 Allsvenskan
Men
u19
U19 Division 1 Norra Svealand
Men
u19
U21 Allsvenskan
Men
u21
Upplandscupen
Men
UTV B Vetlanda
Men
Utveckling 2 Västra
Men
Vänskapsmatcher
Västerås Invitational Trophy 2020
Men
u15
Västra Cupen
Men
Victoria Cup
Women
;