Campeonato de Portugal 2020, Portugal - Livescore, result, table

Campeonato de Portugal

21 Nov 2020 (Saturday)

Matchday 4
21 Nov
FT
21
SintrenseGS Loure

13 Nov 2020 (Friday)

Matchday 1
13 Nov
FT
13
Moura ACVitória Setúbal

9 Nov 2020 (Monday)

Matchday 6
09 Nov
FT
21
Vitória SetúbalCD Pinhalnovense

6 Nov 2020 (Friday)

Matchday 17
06 Nov
FT
11
AC MarinhenseUnião de Leiria

28 Oct 2020 (Wednesday)

Matchday 2
28 Oct
FT
02
GS LoureAlverca Futebol

16 Oct 2020 (Friday)

Matchday 3
16 Oct
FT
12
FC Felgueiras 1932Brito SC

5 Oct 2020 (Monday)

Matchday 2
05 Oct
FT
02
Rd AguedaBeira-Mar

28 Nov 2020 (Saturday)

Matchday 7
28 Nov
15:00
00
Maritimo Madeira BUniao SC Paredes

30 Nov 2020 (Monday)

Matchday 7
MON
15:00
00
GD Vitoria SernacheUnião de Leiria

1 Dec 2020 (Tuesday)

Matchday 4
TUE
11:00
00
UD Santarem1 Dezembro

2 Dec 2020 (Wednesday)

Matchday 4
WED
15:00
00
Leca FCFC Pedras Rubras

6 Dec 2020 (Sunday)

Matchday 8
06 Dec
11:00
00
FC Pedras RubrasSC Coimbroes
06 Dec
11:00
00
Vilaverdense FCÁguia FC Vimioso
06 Dec
11:00
00
SC Maria da FonteCDC Montalegre
06 Dec
11:00
00
SC VianenseCD Cerveira
06 Dec
11:00
00
UD SantaremGS Loure
06 Dec
11:00
00
AD Castro DaireSporting de Espinho
06 Dec
11:00
00
SG SacavenenseAlverca Futebol
06 Dec
11:00
00
AC MarinhenseGD Vitoria Sernache
06 Dec
11:00
00
Clube Oriental de LisboaSC Praiense
06 Dec
11:00
00
UFC AlmeirimSintrense
06 Dec
11:00
00
Berco SCRio Ave B
06 Dec
11:00
00
Arc OleirosFC Oliveira do Hospital
06 Dec
11:00
00
GD BragancaMerelinense FC
06 Dec
11:00
00
Sport Benfica Castelo BrancoGr Amigos Paz
06 Dec
11:00
00
Leca FCMaritimo Madeira B
06 Dec
11:00
00
Pêro PinheiroCaldas SC
06 Dec
11:00
00
CF Canelas 2010São João de Ver
06 Dec
11:00
00
Real Sport ClubeOriental Dragon FC
06 Dec
11:00
00
Vidago FCPedras Salgadas
06 Dec
11:00
00
MoncarapachenseCD Pinhalnovense
06 Dec
11:00
00
FC TirsenseFC Felgueiras 1932
06 Dec
11:00
00
SC LourinhanenseFátima
06 Dec
11:00
00
SC Braga BSC Mirandela
06 Dec
11:00
00
Amarante FCCsd Camara de Lobos
06 Dec
11:00
00
Louletano DCMoura AC
06 Dec
11:00
00
GD Fabril do BarreiroGd Fontinhas
06 Dec
11:00
00
Pevidem SCBrito SC
06 Dec
11:00
00
AD FafeVitoria Guimaraes B
06 Dec
11:00
00
SC Mineiro AljustrelenseAmora FC U19
06 Dec
11:00
00
AD SanjoanenseAnadia FC
06 Dec
11:00
00
Beira-MarLusitania FC Lourosa
06 Dec
11:00
00
União de LeiriaSertanense FC
06 Dec
11:00
00
CamachaMondinense FC
06 Dec
11:00
00
GD CarapinheirenseClube Condeixa
06 Dec
11:00
00
União da MadeiraGondomar SC
06 Dec
15:00
00
Ar Sao MartinhoDesportivo das Aves
06 Dec
15:00
00
Uniao SC ParedesSC Salgueiros
06 Dec
15:00
00
Vitória SetúbalCF Os Armacenenses
06 Dec
15:00
00
SC IdealB-SAD B

7 Dec 2020 (Monday)

Matchday 8
07 Dec
11:30
00
CF EstrelaCo Do Montijo

8 Dec 2020 (Tuesday)

Matchday 2
08 Dec
11:00
00
Lusitano GCMoura AC

16 Dec 2020 (Wednesday)

Matchday 6
16 Dec
15:00
00
FC Pedras RubrasUnião da Madeira

20 Dec 2020 (Sunday)

Matchday 9
20 Dec
15:00
00
SC CoimbroesUnião da Madeira
20 Dec
15:00
00
Brito SCFC Tirsense
20 Dec
15:00
00
Lusitano GCMoncarapachense
20 Dec
15:00
00
FC Oliveira do HospitalAlcains
20 Dec
15:00
00
GD BragancaVilaverdense FC
20 Dec
15:00
00
B-SAD BReal Sport Clube
20 Dec
15:00
00
Águia FC VimiosoSC Maria da Fonte
20 Dec
15:00
00
Sertanense FCAC Marinhense
20 Dec
15:00
00
CD PinhalnovenseCF Esperanca de Lagos
20 Dec
15:00
00
SC Vila RealUniao SC Paredes
20 Dec
15:00
00
Co Do MontijoSC Ideal
20 Dec
15:00
00
Mondinense FCRio Ave B
20 Dec
15:00
00
SCU TorreensePêro Pinheiro
20 Dec
15:00
00
SC MirandelaVidago FC
20 Dec
15:00
00
SG SacavenenseUFC Almeirim
20 Dec
15:00
00
Gd FontinhasSC Praiense
20 Dec
15:00
00
CF Os ArmacenensesJuventude Évora
20 Dec
15:00
00
Alverca FutebolCaldas SC
20 Dec
15:00
00
SintrenseSC Lourinhanense
20 Dec
15:00
00
Maritimo Madeira BFC Pedras Rubras
20 Dec
15:00
00
Gr Amigos PazArc Oleiros
20 Dec
15:00
00
FátimaUD Santarem
20 Dec
15:00
00
CD CerveiraSC Braga B
20 Dec
15:00
00
Oriental Dragon FCClube Oriental de Lisboa
20 Dec
15:00
00
GD Fabril do BarreiroCD Rabo Peixe
20 Dec
15:00
00
GS Loure1 Dezembro
20 Dec
15:00
00
Amarante FCTrofense
20 Dec
15:00
00
Sporting Clube de Portugal BCF Estrela
20 Dec
15:00
00
Mortágua FCUnião de Leiria
20 Dec
15:00
00
Louletano DCSC Mineiro Aljustrelense
20 Dec
15:00
00
Csd Camara de LobosGondomar SC
20 Dec
15:00
00
CDC MontalegreSC Vianense
20 Dec
15:00
00
Anadia FCCcdr Vila Cortez
20 Dec
15:00
00
FC Felgueiras 1932AD Fafe
20 Dec
15:00
00
SC SalgueirosLeca FC
20 Dec
15:00
00
Desportivo das AvesPevidem SC
20 Dec
15:00
00
Clube CondeixaGD Vitoria Sernache
20 Dec
15:00
00
Merelinense FCPedras Salgadas
20 Dec
15:00
00
Moura ACOlhanense
20 Dec
15:00
00
Lusitano FC VildemoinhosBeira-Mar
20 Dec
15:00
00
CamachaAr Sao Martinho
20 Dec
15:00
00
Amora FC U19Vitória Setúbal
20 Dec
15:00
00
Lusitania FC LourosaAD Castro Daire
20 Dec
15:00
00
Valadares Gaia FCAD Sanjoanense
20 Dec
15:00
00
CF Canelas 2010Rd Agueda
20 Dec
15:00
00
GD CarapinheirenseSport Benfica Castelo Branco
20 Dec
15:00
00
São João de VerSporting de Espinho

25 Dec 2020 (Friday)

Matchday 5
25 Dec
15:00
00
Clube CondeixaUnião de Leiria

3 Jan 2021 (Sunday)

Matchday 10
03 Jan
15:00
00
AD Castro DaireLusitano FC Vildemoinhos
03 Jan
15:00
00
SC Maria da FonteGD Braganca
03 Jan
15:00
00
SC PraienseOriental Dragon FC
03 Jan
15:00
00
Sporting de EspinhoLusitania FC Lourosa
03 Jan
15:00
00
AD FafeBrito SC
03 Jan
15:00
00
UD SantaremSintrense
03 Jan
15:00
00
MoncarapachenseCF Os Armacenenses
03 Jan
15:00
00
AD SanjoanenseCF Canelas 2010
03 Jan
15:00
00
Ccdr Vila CortezValadares Gaia FC
03 Jan
15:00
00
Gondomar SCSC Coimbroes
03 Jan
15:00
00
CF Esperanca de LagosLusitano GC
03 Jan
15:00
00
Rio Ave BVitoria Guimaraes B
03 Jan
15:00
00
Csd Camara de LobosTrofense
03 Jan
15:00
00
AC MarinhenseMortágua FC
03 Jan
15:00
00
Real Sport ClubeCo Do Montijo
03 Jan
15:00
00
Juventude ÉvoraAmora FC U19
03 Jan
15:00
00
Clube Oriental de LisboaB-SAD B
03 Jan
15:00
00
Pêro PinheiroGS Loure
03 Jan
15:00
00
Berco SCFC Felgueiras 1932
03 Jan
15:00
00
Leca FCSC Vila Real
03 Jan
15:00
00
1 DezembroFátima
03 Jan
15:00
00
CF EstrelaGD Fabril do Barreiro
03 Jan
15:00
00
OlhanenseCD Pinhalnovense
03 Jan
15:00
00
Gd FontinhasCD Rabo Peixe
03 Jan
15:00
00
SC LourinhanenseSG Sacavenense
03 Jan
15:00
00
Moura ACSC Mineiro Aljustrelense
03 Jan
15:00
00
GD Vitoria SernacheSertanense FC
03 Jan
15:00
00
Caldas SCSCU Torreense
03 Jan
15:00
00
Vidago FCCD Cerveira
03 Jan
15:00
00
São João de VerRd Agueda
03 Jan
15:00
00
Merelinense FCVilaverdense FC
03 Jan
15:00
00
SC Braga BCDC Montalegre
03 Jan
15:00
00
Alverca FutebolUFC Almeirim
03 Jan
15:00
00
União de LeiriaFC Oliveira do Hospital
03 Jan
15:00
00
Vitória SetúbalLouletano DC
03 Jan
15:00
00
União da MadeiraMaritimo Madeira B
03 Jan
15:00
00
Pedras SalgadasSC Mirandela
03 Jan
15:00
00
Pevidem SCCamacha
03 Jan
15:00
00
Clube CondeixaSport Benfica Castelo Branco
03 Jan
15:00
00
Beira-MarAnadia FC
03 Jan
15:00
00
Arc OleirosGD Carapinheirense
03 Jan
15:00
00
FC TirsenseDesportivo das Aves
03 Jan
15:00
00
Mondinense FCAr Sao Martinho
03 Jan
15:00
00
AlcainsGr Amigos Paz
03 Jan
15:00
00
Uniao SC ParedesAmarante FC

10 Jan 2021 (Sunday)

Matchday 11
10 Jan
14:00
00
Maritimo Madeira BGondomar SC
10 Jan
14:00
00
SC Vila RealFC Pedras Rubras
10 Jan
14:00
00
SC CoimbroesCsd Camara de Lobos
10 Jan
14:00
00
SC SalgueirosUnião da Madeira
10 Jan
14:00
00
TrofenseUniao SC Paredes
10 Jan
14:00
00
Amarante FCLeca FC
10 Jan
15:00
00
FátimaPêro Pinheiro
10 Jan
15:00
00
Águia FC VimiosoSC Braga B
10 Jan
15:00
00
SCU TorreenseAlverca Futebol
10 Jan
15:00
00
Rd AguedaAD Sanjoanense
10 Jan
15:00
00
Louletano DCJuventude Évora
10 Jan
15:00
00
Sertanense FCClube Condeixa
10 Jan
15:00
00
CD Rabo PeixeCF Estrela
10 Jan
15:00
00
Lusitano GCOlhanense
10 Jan
15:00
00
GD CarapinheirenseAlcains
10 Jan
15:00
00
CD CerveiraPedras Salgadas
10 Jan
15:00
00
CDC MontalegreVidago FC
10 Jan
15:00
00
CF Os ArmacenensesCF Esperanca de Lagos
10 Jan
15:00
00
Lusitania FC LourosaSão João de Ver
10 Jan
15:00
00
Amora FC U19Moncarapachense
10 Jan
15:00
00
Valadares Gaia FCBeira-Mar
10 Jan
15:00
00
Vilaverdense FCSC Maria da Fonte
10 Jan
15:00
00
Vitoria Guimaraes BMondinense FC
10 Jan
15:00
00
GD BragancaSC Vianense
10 Jan
15:00
00
GS LoureCaldas SC
10 Jan
15:00
00
GD Fabril do BarreiroSC Ideal
10 Jan
15:00
00
Gr Amigos PazUnião de Leiria
10 Jan
15:00
00
Brito SCBerco SC
10 Jan
15:00
00
Anadia FCAD Castro Daire
10 Jan
15:00
00
Lusitano FC VildemoinhosSporting de Espinho
10 Jan
15:00
00
FC Felgueiras 1932Rio Ave B
10 Jan
15:00
00
Sporting Clube de Portugal BReal Sport Clube
10 Jan
15:00
00
Oriental Dragon FCGd Fontinhas
10 Jan
15:00
00
Desportivo das AvesAD Fafe
10 Jan
15:00
00
FC Oliveira do HospitalAC Marinhense
10 Jan
15:00
00
CamachaFC Tirsense
10 Jan
15:00
00
Sport Benfica Castelo BrancoArc Oleiros
10 Jan
15:00
00
Co Do MontijoClube Oriental de Lisboa
10 Jan
15:00
00
B-SAD BSC Praiense
10 Jan
15:00
00
SG SacavenenseUD Santarem
10 Jan
15:00
00
CD PinhalnovenseMoura AC
10 Jan
15:00
00
SC MirandelaMerelinense FC
10 Jan
15:00
00
Mortágua FCGD Vitoria Sernache
10 Jan
15:00
00
SC Mineiro AljustrelenseVitória Setúbal
10 Jan
15:00
00
UFC AlmeirimSC Lourinhanense
10 Jan
15:00
00
Ar Sao MartinhoPevidem SC
10 Jan
15:00
00
CF Canelas 2010Ccdr Vila Cortez
10 Jan
15:00
00
Sintrense1 Dezembro

13 Jan 2021 (Wednesday)

Matchday 4
13 Jan
15:00
00
Co Do MontijoGd Fontinhas

17 Jan 2021 (Sunday)

Matchday 12
17 Jan
15:00
00
Rd AguedaCcdr Vila Cortez
17 Jan
15:00
00
Lusitano FC VildemoinhosLusitania FC Lourosa
17 Jan
15:00
00
Lusitano GCCD Pinhalnovense
17 Jan
15:00
00
Ar Sao MartinhoFC Tirsense
17 Jan
15:00
00
Sporting Clube de Portugal BClube Oriental de Lisboa
17 Jan
15:00
00
Co Do MontijoSC Praiense
17 Jan
15:00
00
SC Mineiro AljustrelenseJuventude Évora
17 Jan
15:00
00
SC LourinhanenseAlverca Futebol
17 Jan
15:00
00
TrofenseLeca FC
17 Jan
15:00
00
GD Fabril do BarreiroReal Sport Clube
17 Jan
15:00
00
Vilaverdense FCSC Vianense
17 Jan
15:00
00
CF Os ArmacenensesOlhanense
17 Jan
15:00
00
Anadia FCSporting de Espinho
17 Jan
15:00
00
FC Felgueiras 1932Vitoria Guimaraes B
17 Jan
15:00
00
FC Oliveira do HospitalGD Vitoria Sernache
17 Jan
15:00
00
Valadares Gaia FCAD Castro Daire
17 Jan
15:00
00
Pevidem SCMondinense FC
17 Jan
15:00
00
SG Sacavenense1 Dezembro
17 Jan
15:00
00
CF Canelas 2010Beira-Mar
17 Jan
15:00
00
Arc OleirosClube Condeixa
17 Jan
15:00
00
AD SanjoanenseSão João de Ver
17 Jan
15:00
00
Louletano DCMoncarapachense
17 Jan
15:00
00
Maritimo Madeira BSC Coimbroes
17 Jan
15:00
00
Amarante FCFC Pedras Rubras
17 Jan
15:00
00
Mortágua FCSertanense FC
17 Jan
15:00
00
SC SalgueirosGondomar SC
17 Jan
15:00
00
GD CarapinheirenseUnião de Leiria
17 Jan
15:00
00
CD Rabo PeixeSC Ideal
17 Jan
15:00
00
GS LoureSCU Torreense
17 Jan
15:00
00
GD BragancaSC Braga B
17 Jan
15:00
00
Águia FC VimiosoVidago FC
17 Jan
15:00
00
SC Maria da FonteMerelinense FC
17 Jan
15:00
00
B-SAD BOriental Dragon FC
17 Jan
15:00
00
CDC MontalegrePedras Salgadas
17 Jan
15:00
00
Sport Benfica Castelo BrancoAlcains
17 Jan
15:00
00
CD CerveiraSC Mirandela
17 Jan
15:00
00
Vitória SetúbalMoura AC
17 Jan
15:00
00
Gr Amigos PazAC Marinhense
17 Jan
15:00
00
SC Vila RealUnião da Madeira
17 Jan
15:00
00
FátimaCaldas SC
17 Jan
15:00
00
Desportivo das AvesBerco SC
17 Jan
15:00
00
CF EstrelaGd Fontinhas
17 Jan
15:00
00
Brito SCRio Ave B
17 Jan
15:00
00
Amora FC U19CF Esperanca de Lagos
17 Jan
15:00
00
SintrensePêro Pinheiro
17 Jan
15:00
00
Uniao SC ParedesCsd Camara de Lobos
17 Jan
15:00
00
UFC AlmeirimUD Santarem
17 Jan
15:00
00
CamachaAD Fafe

24 Jan 2021 (Sunday)

Matchday 13
24 Jan
15:00
00
Gd FontinhasB-SAD B
24 Jan
15:00
00
AD Castro DaireCF Canelas 2010
24 Jan
15:00
00
SC MirandelaCDC Montalegre
24 Jan
15:00
00
AD FafeAr Sao Martinho
24 Jan
15:00
00
São João de VerLusitano FC Vildemoinhos
24 Jan
15:00
00
Gondomar SCSC Vila Real
24 Jan
15:00
00
Ccdr Vila CortezAD Sanjoanense
24 Jan
15:00
00
SC PraienseSporting Clube de Portugal B
24 Jan
15:00
00
Lusitania FC LourosaAnadia FC
24 Jan
15:00
00
Vitoria Guimaraes BBrito SC
24 Jan
15:00
00
Sertanense FCFC Oliveira do Hospital
24 Jan
15:00
00
Csd Camara de LobosMaritimo Madeira B
24 Jan
15:00
00
Pedras SalgadasÁguia FC Vimioso
24 Jan
15:00
00
Alverca FutebolGS Loure
24 Jan
15:00
00
Merelinense FCCD Cerveira
24 Jan
15:00
00
Clube Oriental de LisboaGD Fabril do Barreiro
24 Jan
15:00
00
Mondinense FCFC Felgueiras 1932
24 Jan
15:00
00
GD Vitoria SernacheGr Amigos Paz
24 Jan
15:00
00
FC Pedras RubrasTrofense
24 Jan
15:00
00
SC IdealCF Estrela
24 Jan
15:00
00
SCU TorreenseFátima
24 Jan
15:00
00
SC VianenseSC Maria da Fonte
24 Jan
15:00
00
CF Esperanca de LagosLouletano DC
24 Jan
15:00
00
Sporting de EspinhoValadares Gaia FC
24 Jan
15:00
00
Oriental Dragon FCCo Do Montijo
24 Jan
15:00
00
Caldas SCSintrense
24 Jan
15:00
00
Moura ACLusitano GC
24 Jan
15:00
00
AC MarinhenseGD Carapinheirense
24 Jan
15:00
00
1 DezembroUFC Almeirim
24 Jan
15:00
00
União de LeiriaSport Benfica Castelo Branco
24 Jan
15:00
00
OlhanenseAmora FC U19
24 Jan
15:00
00
Vidago FCGD Braganca
24 Jan
15:00
00
FC TirsensePevidem SC
24 Jan
15:00
00
CD PinhalnovenseCF Os Armacenenses
24 Jan
15:00
00
SC Braga BVilaverdense FC
24 Jan
15:00
00
Pêro PinheiroSG Sacavenense
24 Jan
15:00
00
Juventude ÉvoraVitória Setúbal
24 Jan
15:00
00
União da MadeiraAmarante FC
24 Jan
15:00
00
Leca FCUniao SC Paredes
24 Jan
15:00
00
Beira-MarRd Agueda
24 Jan
15:00
00
AlcainsArc Oleiros
24 Jan
15:00
00
Berco SCCamacha
24 Jan
15:00
00
MoncarapachenseSC Mineiro Aljustrelense
24 Jan
15:00
00
Clube CondeixaMortágua FC
24 Jan
15:00
00
SC CoimbroesSC Salgueiros
24 Jan
15:00
00
UD SantaremSC Lourinhanense
24 Jan
15:00
00
Real Sport ClubeCD Rabo Peixe
24 Jan
15:00
00
Rio Ave BDesportivo das Aves

31 Jan 2021 (Sunday)

Matchday 14
31 Jan
14:00
00
B-SAD BCo Do Montijo
31 Jan
15:00
00
SC Vila RealSC Coimbroes
31 Jan
15:00
00
Brito SCFC Felgueiras 1932
31 Jan
15:00
00
SC VianenseMerelinense FC
31 Jan
15:00
00
CDC MontalegreCD Cerveira
31 Jan
15:00
00
CF Os ArmacenensesLusitano GC
31 Jan
15:00
00
FC Oliveira do HospitalMortágua FC
31 Jan
15:00
00
UFC AlmeirimPêro Pinheiro
31 Jan
15:00
00
GD Fabril do BarreiroSC Praiense
31 Jan
15:00
00
AD SanjoanenseBeira-Mar
31 Jan
15:00
00
SC Mineiro AljustrelenseCF Esperanca de Lagos
31 Jan
15:00
00
GD CarapinheirenseGD Vitoria Sernache
31 Jan
15:00
00
GD BragancaPedras Salgadas
31 Jan
15:00
00
UD SantaremAlverca Futebol
31 Jan
15:00
00
Rd AguedaAD Castro Daire
31 Jan
15:00
00
Louletano DCOlhanense
31 Jan
15:00
00
Juventude ÉvoraMoura AC
31 Jan
15:00
00
SG SacavenenseCaldas SC
31 Jan
15:00
00
SC IdealGd Fontinhas
31 Jan
15:00
00
SintrenseSCU Torreense
31 Jan
15:00
00
Ccdr Vila CortezSão João de Ver
31 Jan
15:00
00
Amarante FCGondomar SC
31 Jan
15:00
00
FC TirsenseMondinense FC
31 Jan
15:00
00
CF EstrelaReal Sport Clube
31 Jan
15:00
00
SC Lourinhanense1 Dezembro
31 Jan
15:00
00
Ar Sao MartinhoBerco SC
31 Jan
15:00
00
SC Maria da FonteSC Braga B
31 Jan
15:00
00
CD Rabo PeixeClube Oriental de Lisboa
31 Jan
15:00
00
TrofenseUnião da Madeira
31 Jan
15:00
00
Vitória SetúbalMoncarapachense
31 Jan
15:00
00
Uniao SC ParedesFC Pedras Rubras
31 Jan
15:00
00
CamachaRio Ave B
31 Jan
15:00
00
Gr Amigos PazSertanense FC
31 Jan
15:00
00
Amora FC U19CD Pinhalnovense
31 Jan
15:00
00
CF Canelas 2010Sporting de Espinho
31 Jan
15:00
00
Anadia FCLusitano FC Vildemoinhos
31 Jan
15:00
00
Vilaverdense FCVidago FC
31 Jan
15:00
00
AlcainsClube Condeixa
31 Jan
15:00
00
FátimaGS Loure
31 Jan
15:00
00
Leca FCCsd Camara de Lobos
31 Jan
15:00
00
SC SalgueirosMaritimo Madeira B
31 Jan
15:00
00
Arc OleirosUnião de Leiria
31 Jan
15:00
00
Sport Benfica Castelo BrancoAC Marinhense
31 Jan
15:00
00
Sporting Clube de Portugal BOriental Dragon FC
31 Jan
15:00
00
Valadares Gaia FCLusitania FC Lourosa
31 Jan
15:00
00
Águia FC VimiosoSC Mirandela
31 Jan
15:00
00
Desportivo das AvesVitoria Guimaraes B
31 Jan
15:00
00
Pevidem SCAD Fafe

7 Feb 2021 (Sunday)

Matchday 15
07 Feb
15:00
00
Lusitano FC VildemoinhosValadares Gaia FC
07 Feb
15:00
00
CF Esperanca de LagosVitória Setúbal
07 Feb
15:00
00
Csd Camara de LobosSC Salgueiros
07 Feb
15:00
00
AD FafeFC Tirsense
07 Feb
15:00
00
SC Braga BSC Vianense
07 Feb
15:00
00
Vidago FCSC Maria da Fonte
07 Feb
15:00
00
Oriental Dragon FCGD Fabril do Barreiro
07 Feb
15:00
00
Pêro PinheiroSC Lourinhanense
07 Feb
15:00
00
Maritimo Madeira BSC Vila Real
07 Feb
15:00
00
GS LoureSintrense
07 Feb
15:00
00
SC PraienseCD Rabo Peixe
07 Feb
15:00
00
AD Castro DaireAD Sanjoanense
07 Feb
15:00
00
Real Sport ClubeSC Ideal
07 Feb
15:00
00
OlhanenseSC Mineiro Aljustrelense
07 Feb
15:00
00
SC CoimbroesAmarante FC
07 Feb
15:00
00
MoncarapachenseJuventude Évora
07 Feb
15:00
00
Merelinense FCCDC Montalegre
07 Feb
15:00
00
Clube CondeixaFC Oliveira do Hospital
07 Feb
15:00
00
Gondomar SCTrofense
07 Feb
15:00
00
FC Pedras RubrasLeca FC
07 Feb
15:00
00
FC Oliveira do HospitalClube Condeixa
07 Feb
15:00
00
Clube Oriental de LisboaCF Estrela
07 Feb
15:00
00
Alverca FutebolFátima
07 Feb
15:00
00
União de LeiriaAlcains
07 Feb
15:00
00
Berco SCPevidem SC
07 Feb
15:00
00
Mondinense FCBrito SC
07 Feb
15:00
00
Lusitania FC LourosaCF Canelas 2010
07 Feb
15:00
00
Sporting de EspinhoRd Agueda
07 Feb
15:00
00
B-SAD BSporting Clube de Portugal B
07 Feb
15:00
00
São João de VerAnadia FC
07 Feb
15:00
00
CD CerveiraÁguia FC Vimioso
07 Feb
15:00
00
Pedras SalgadasVilaverdense FC
07 Feb
15:00
00
SCU TorreenseSG Sacavenense
07 Feb
15:00
00
Beira-MarCcdr Vila Cortez
07 Feb
15:00
00
CD PinhalnovenseLouletano DC
07 Feb
15:00
00
Vitoria Guimaraes BCamacha
07 Feb
15:00
00
Sertanense FCGD Carapinheirense
07 Feb
15:00
00
FC Felgueiras 1932Desportivo das Aves
07 Feb
15:00
00
SC MirandelaGD Braganca
07 Feb
15:00
00
Lusitano GCAmora FC U19
07 Feb
15:00
00
Caldas SCUFC Almeirim
07 Feb
15:00
00
Rio Ave BAr Sao Martinho
07 Feb
15:00
00
União da MadeiraUniao SC Paredes
07 Feb
15:00
00
Moura ACCF Os Armacenenses
07 Feb
15:00
00
1 DezembroUD Santarem
07 Feb
15:00
00
Mortágua FCGr Amigos Paz
07 Feb
15:00
00
GD Vitoria SernacheSport Benfica Castelo Branco
07 Feb
15:00
00
AC MarinhenseArc Oleiros
07 Feb
15:00
00
Gd FontinhasCo Do Montijo

14 Feb 2021 (Sunday)

Matchday 16
14 Feb
15:00
00
Ccdr Vila CortezAD Castro Daire
14 Feb
15:00
00
Valadares Gaia FCAnadia FC
14 Feb
15:00
00
Uniao SC ParedesGondomar SC
14 Feb
15:00
00
Louletano DCLusitano GC
14 Feb
15:00
00
Juventude ÉvoraCF Esperanca de Lagos
14 Feb
15:00
00
CD Rabo PeixeOriental Dragon FC
14 Feb
15:00
00
1 DezembroAlverca Futebol
14 Feb
15:00
00
Gr Amigos PazFC Oliveira do Hospital
14 Feb
15:00
00
AD SanjoanenseSporting de Espinho
14 Feb
15:00
00
FC TirsenseBerco SC
14 Feb
15:00
00
Real Sport ClubeGd Fontinhas
14 Feb
15:00
00
SC Vila RealSC Salgueiros
14 Feb
15:00
00
SC Mineiro AljustrelenseCD Pinhalnovense
14 Feb
15:00
00
UFC AlmeirimSCU Torreense
14 Feb
15:00
00
SC Maria da FontePedras Salgadas
14 Feb
15:00
00
FC Pedras RubrasCsd Camara de Lobos
14 Feb
15:00
00
CF EstrelaSC Praiense
14 Feb
15:00
00
Leca FCUnião da Madeira
14 Feb
15:00
00
CamachaFC Felgueiras 1932
14 Feb
15:00
00
União de LeiriaClube Condeixa
14 Feb
15:00
00
GD BragancaCD Cerveira
14 Feb
15:00
00
SintrenseFátima
14 Feb
15:00
00
SC LourinhanenseCaldas SC
14 Feb
15:00
00
Rd AguedaLusitania FC Lourosa
14 Feb
15:00
00
Amora FC U19CF Os Armacenenses
14 Feb
15:00
00
SG SacavenenseGS Loure
14 Feb
15:00
00
Águia FC VimiosoCDC Montalegre
14 Feb
15:00
00
Sporting Clube de Portugal BCo Do Montijo
14 Feb
15:00
00
AD FafeMondinense FC
14 Feb
15:00
00
GD Fabril do BarreiroB-SAD B
14 Feb
15:00
00
MoncarapachenseMoura AC
14 Feb
15:00
00
CF Canelas 2010Lusitano FC Vildemoinhos
14 Feb
15:00
00
SC VianenseVidago FC
14 Feb
15:00
00
Amarante FCMaritimo Madeira B
14 Feb
15:00
00
Ar Sao MartinhoVitoria Guimaraes B
14 Feb
15:00
00
Desportivo das AvesBrito SC
14 Feb
15:00
00
Pevidem SCRio Ave B
14 Feb
15:00
00
Beira-MarSão João de Ver
14 Feb
15:00
00
SC IdealClube Oriental de Lisboa
14 Feb
15:00
00
Arc OleirosGD Vitoria Sernache
14 Feb
15:00
00
Vilaverdense FCSC Mirandela
14 Feb
15:00
00
UD SantaremPêro Pinheiro
14 Feb
15:00
00
AlcainsAC Marinhense
14 Feb
15:00
00
GD CarapinheirenseMortágua FC
14 Feb
15:00
00
Vitória SetúbalOlhanense
14 Feb
15:00
00
Sport Benfica Castelo BrancoSertanense FC
14 Feb
15:00
00
TrofenseSC Coimbroes

21 Feb 2021 (Sunday)

Matchday 17
21 Feb
15:00
00
OlhanenseJuventude Évora
21 Feb
15:00
00
Brito SCCamacha
21 Feb
15:00
00
SC SalgueirosAmarante FC
21 Feb
15:00
00
SC CoimbroesUniao SC Paredes
21 Feb
15:00
00
Mortágua FCSport Benfica Castelo Branco
21 Feb
15:00
00
SC MirandelaSC Maria da Fonte
21 Feb
15:00
00
Maritimo Madeira BTrofense
21 Feb
15:00
00
Csd Camara de LobosSC Vila Real
21 Feb
15:00
00
GD Vitoria SernacheAlcains
21 Feb
15:00
00
Gondomar SCLeca FC
21 Feb
15:00
00
Lusitano GCSC Mineiro Aljustrelense
21 Feb
15:00
00
Vidago FCSC Braga B
21 Feb
15:00
00
Clube Oriental de LisboaReal Sport Clube
21 Feb
15:00
00
Gd FontinhasSporting Clube de Portugal B
21 Feb
15:00
00
FC Oliveira do HospitalGD Carapinheirense
21 Feb
15:00
00
AD Castro DaireBeira-Mar
21 Feb
15:00
00
União da MadeiraFC Pedras Rubras
21 Feb
15:00
00
São João de VerValadares Gaia FC
21 Feb
15:00
00
Lusitania FC LourosaAD Sanjoanense
21 Feb
15:00
00
Rio Ave BFC Tirsense
21 Feb
15:00
00
União de LeiriaAC Marinhense
21 Feb
15:00
00
Pedras SalgadasSC Vianense
21 Feb
15:00
00
Pêro Pinheiro1 Dezembro
21 Feb
15:00
00
Oriental Dragon FCCF Estrela
21 Feb
15:00
00
Vitoria Guimaraes BPevidem SC
21 Feb
15:00
00
Mondinense FCDesportivo das Aves
21 Feb
15:00
00
Clube CondeixaGr Amigos Paz
21 Feb
15:00
00
Merelinense FCÁguia FC Vimioso
21 Feb
15:00
00
GS LoureUFC Almeirim
21 Feb
15:00
00
CDC MontalegreGD Braganca
21 Feb
15:00
00
Caldas SCUD Santarem
21 Feb
15:00
00
CD CerveiraVilaverdense FC
21 Feb
15:00
00
FátimaSG Sacavenense
21 Feb
15:00
00
Berco SCAD Fafe
21 Feb
15:00
00
Co Do MontijoGD Fabril do Barreiro
21 Feb
15:00
00
B-SAD BCD Rabo Peixe
21 Feb
15:00
00
Anadia FCCF Canelas 2010
21 Feb
15:00
00
SCU TorreenseSC Lourinhanense
21 Feb
15:00
00
Sporting de EspinhoCcdr Vila Cortez
21 Feb
15:00
00
CF Os ArmacenensesLouletano DC
21 Feb
15:00
00
SC PraienseSC Ideal
21 Feb
15:00
00
Moura ACAmora FC U19
21 Feb
15:00
00
FC Felgueiras 1932Ar Sao Martinho
21 Feb
15:00
00
Sertanense FCArc Oleiros
21 Feb
15:00
00
Alverca FutebolSintrense
21 Feb
15:00
00
CF Esperanca de LagosMoncarapachense
21 Feb
15:00
00
CD PinhalnovenseVitória Setúbal
21 Feb
15:00
00
Lusitano FC VildemoinhosRd Agueda

28 Feb 2021 (Sunday)

Matchday 18
28 Feb
15:00
00
CF Canelas 2010Valadares Gaia FC
28 Feb
15:00
00
GD CarapinheirenseGr Amigos Paz
28 Feb
15:00
00
CamachaDesportivo das Aves
28 Feb
15:00
00
CF EstrelaB-SAD B
28 Feb
15:00
00
Pevidem SCFC Felgueiras 1932
28 Feb
15:00
00
GD Fabril do BarreiroSporting Clube de Portugal B
28 Feb
15:00
00
Pêro PinheiroAlverca Futebol
28 Feb
15:00
00
Juventude ÉvoraCD Pinhalnovense
28 Feb
15:00
00
Real Sport ClubeSC Praiense
28 Feb
15:00
00
União de LeiriaGD Vitoria Sernache
28 Feb
15:00
00
UFC AlmeirimFátima
28 Feb
15:00
00
SG SacavenenseSintrense
28 Feb
15:00
00
AlcainsSertanense FC
28 Feb
15:00
00
Ar Sao MartinhoBrito SC
28 Feb
15:00
00
UD SantaremSCU Torreense
28 Feb
15:00
00
SC LourinhanenseGS Loure
28 Feb
15:00
00
Louletano DCAmora FC U19
28 Feb
15:00
00
AC MarinhenseClube Condeixa
28 Feb
15:00
00
SC Mineiro AljustrelenseCF Os Armacenenses
28 Feb
15:00
00
SC Braga BPedras Salgadas
28 Feb
15:00
00
CD Rabo PeixeCo Do Montijo
28 Feb
15:00
00
GD BragancaÁguia FC Vimioso
28 Feb
15:00
00
Rd AguedaAnadia FC
28 Feb
15:00
00
Vilaverdense FCCDC Montalegre
28 Feb
15:00
00
Ccdr Vila CortezLusitania FC Lourosa
28 Feb
15:00
00
Vidago FCMerelinense FC
28 Feb
15:00
00
1 DezembroCaldas SC
28 Feb
15:00
00
CF Esperanca de LagosMoura AC
28 Feb
15:00
00
Arc OleirosMortágua FC
28 Feb
15:00
00
AD SanjoanenseLusitano FC Vildemoinhos
28 Feb
15:00
00
FC TirsenseVitoria Guimaraes B
28 Feb
15:00
00
AD FafeRio Ave B
28 Feb
15:00
00
Berco SCMondinense FC
28 Feb
15:00
00
SC VianenseSC Mirandela
28 Feb
15:00
00
SC IdealOriental Dragon FC
28 Feb
15:00
00
MoncarapachenseOlhanense
28 Feb
15:00
00
AD Castro DaireSão João de Ver
28 Feb
15:00
00
Vitória SetúbalLusitano GC
28 Feb
15:00
00
Clube Oriental de LisboaGd Fontinhas
28 Feb
15:00
00
Beira-MarSporting de Espinho
28 Feb
15:00
00
Sport Benfica Castelo BrancoFC Oliveira do Hospital
28 Feb
15:00
00
SC Maria da FonteCD Cerveira

7 Mar 2021 (Sunday)

Matchday 19
07 Mar
15:00
00
Merelinense FCGD Braganca
07 Mar
15:00
00
Lusitano FC VildemoinhosCcdr Vila Cortez
07 Mar
15:00
00
CD CerveiraSC Vianense
07 Mar
15:00
00
SintrenseUFC Almeirim
07 Mar
15:00
00
Gondomar SCUnião da Madeira
07 Mar
15:00
00
Mortágua FCAlcains
07 Mar
15:00
00
CF Os ArmacenensesVitória Setúbal
07 Mar
15:00
00
São João de VerCF Canelas 2010
07 Mar
15:00
00
Anadia FCAD Sanjoanense
07 Mar
15:00
00
SC PraienseClube Oriental de Lisboa
07 Mar
15:00
00
CD PinhalnovenseMoncarapachense
07 Mar
15:00
00
Pedras SalgadasVidago FC
07 Mar
15:00
00
Gd FontinhasGD Fabril do Barreiro
07 Mar
15:00
00
Oriental Dragon FCReal Sport Clube
07 Mar
15:00
00
Valadares Gaia FCRd Agueda
07 Mar
15:00
00
Brito SCPevidem SC
07 Mar
15:00
00
Co Do MontijoCF Estrela
07 Mar
15:00
00
Gr Amigos PazSport Benfica Castelo Branco
07 Mar
15:00
00
SC SalgueirosUniao SC Paredes
07 Mar
15:00
00
Vitoria Guimaraes BAD Fafe
07 Mar
15:00
00
SCU Torreense1 Dezembro
07 Mar
15:00
00
Alverca FutebolSG Sacavenense
07 Mar
15:00
00
Sporting Clube de Portugal BCD Rabo Peixe
07 Mar
15:00
00
OlhanenseCF Esperanca de Lagos
07 Mar
15:00
00
Maritimo Madeira BLeca FC
07 Mar
15:00
00
Lusitano GCJuventude Évora
07 Mar
15:00
00
FátimaSC Lourinhanense
07 Mar
15:00
00
SC Vila RealTrofense
07 Mar
15:00
00
FC Oliveira do HospitalArc Oleiros
07 Mar
15:00
00
Caldas SCPêro Pinheiro
07 Mar
15:00
00
Lusitania FC LourosaBeira-Mar
07 Mar
15:00
00
Sporting de EspinhoAD Castro Daire
07 Mar
15:00
00
Mondinense FCCamacha
07 Mar
15:00
00
SC CoimbroesFC Pedras Rubras
07 Mar
15:00
00
Moura ACLouletano DC
07 Mar
15:00
00
Clube CondeixaGD Carapinheirense
07 Mar
15:00
00
Desportivo das AvesAr Sao Martinho
07 Mar
15:00
00
SC MirandelaSC Braga B
07 Mar
15:00
00
GS LoureUD Santarem
07 Mar
15:00
00
B-SAD BSC Ideal
07 Mar
15:00
00
CDC MontalegreSC Maria da Fonte
07 Mar
15:00
00
Rio Ave BBerco SC
07 Mar
15:00
00
Sertanense FCUnião de Leiria
07 Mar
15:00
00
Csd Camara de LobosAmarante FC
07 Mar
15:00
00
FC Felgueiras 1932FC Tirsense
07 Mar
15:00
00
GD Vitoria SernacheAC Marinhense
07 Mar
15:00
00
Amora FC U19SC Mineiro Aljustrelense
07 Mar
15:00
00
Águia FC VimiosoVilaverdense FC

14 Mar 2021 (Sunday)

Matchday 20
14 Mar
15:00
00
UD SantaremFátima
14 Mar
15:00
00
SC Maria da FonteÁguia FC Vimioso
14 Mar
15:00
00
CF Esperanca de LagosCD Pinhalnovense
14 Mar
15:00
00
Pevidem SCDesportivo das Aves
14 Mar
15:00
00
Arc OleirosGr Amigos Paz
14 Mar
15:00
00
CD Rabo PeixeGD Fabril do Barreiro
14 Mar
15:00
00
SC IdealCo Do Montijo
14 Mar
15:00
00
Gondomar SCCsd Camara de Lobos
14 Mar
15:00
00
1 DezembroGS Loure
14 Mar
15:00
00
Vilaverdense FCGD Braganca
14 Mar
15:00
00
Ar Sao MartinhoCamacha
14 Mar
15:00
00
Vidago FCSC Mirandela
14 Mar
15:00
00
AD SanjoanenseValadares Gaia FC
14 Mar
15:00
00
AD FafeFC Felgueiras 1932
14 Mar
15:00
00
Leca FCSC Salgueiros
14 Mar
15:00
00
Rd AguedaCF Canelas 2010
14 Mar
15:00
00
AlcainsFC Oliveira do Hospital
14 Mar
15:00
00
Uniao SC ParedesSC Vila Real
14 Mar
15:00
00
SC VianenseCDC Montalegre
14 Mar
15:00
00
SC PraienseGd Fontinhas
14 Mar
15:00
00
Sporting de EspinhoSão João de Ver
14 Mar
15:00
00
União de LeiriaMortágua FC
14 Mar
15:00
00
SC LourinhanenseSintrense
14 Mar
15:00
00
TrofenseAmarante FC
14 Mar
15:00
00
FC Pedras RubrasMaritimo Madeira B
14 Mar
15:00
00
FC TirsenseBrito SC
14 Mar
15:00
00
Clube Oriental de LisboaOriental Dragon FC
14 Mar
15:00
00
Berco SCVitoria Guimaraes B
14 Mar
15:00
00
Pêro PinheiroSCU Torreense
14 Mar
15:00
00
Juventude ÉvoraCF Os Armacenenses
14 Mar
15:00
00
SC Braga BCD Cerveira
14 Mar
15:00
00
Beira-MarLusitano FC Vildemoinhos
14 Mar
15:00
00
União da MadeiraSC Coimbroes
14 Mar
15:00
00
AD Castro DaireLusitania FC Lourosa
14 Mar
15:00
00
AC MarinhenseSertanense FC
14 Mar
15:00
00
Rio Ave BMondinense FC
14 Mar
15:00
00
MoncarapachenseLusitano GC
14 Mar
15:00
00
UFC AlmeirimSG Sacavenense
14 Mar
15:00
00
SC Mineiro AljustrelenseLouletano DC
14 Mar
15:00
00
Vitória SetúbalAmora FC U19
14 Mar
15:00
00
Ccdr Vila CortezAnadia FC
14 Mar
15:00
00
Pedras SalgadasMerelinense FC
14 Mar
15:00
00
CF EstrelaSporting Clube de Portugal B
14 Mar
15:00
00
OlhanenseMoura AC
14 Mar
15:00
00
Sport Benfica Castelo BrancoGD Carapinheirense
14 Mar
15:00
00
Real Sport ClubeB-SAD B
14 Mar
15:00
00
Caldas SCAlverca Futebol
14 Mar
15:00
00
GD Vitoria SernacheClube Condeixa

21 Mar 2021 (Sunday)

Matchday 21
21 Mar
15:00
00
CD PinhalnovenseOlhanense
21 Mar
15:00
00
Lusitano FC VildemoinhosAD Castro Daire
21 Mar
15:00
00
Sertanense FCGD Vitoria Sernache
21 Mar
15:00
00
CF Os ArmacenensesMoncarapachense
21 Mar
15:00
00
Mortágua FCAC Marinhense
21 Mar
15:00
00
Louletano DCVitória Setúbal
21 Mar
15:00
00
Sport Benfica Castelo BrancoClube Condeixa
21 Mar
15:00
00
Ar Sao MartinhoMondinense FC
21 Mar
15:00
00
Rd AguedaSão João de Ver
21 Mar
15:00
00
Sporting Clube de Portugal BSC Ideal
21 Mar
15:00
00
Oriental Dragon FCSC Praiense
21 Mar
15:00
00
Lusitano GCCF Esperanca de Lagos
21 Mar
15:00
00
GD BragancaSC Maria da Fonte
21 Mar
15:00
00
Águia FC VimiosoSC Vianense
21 Mar
15:00
00
Maritimo Madeira BUnião da Madeira
21 Mar
15:00
00
SintrenseUD Santarem
21 Mar
15:00
00
SG SacavenenseSC Lourinhanense
21 Mar
15:00
00
UFC AlmeirimAlverca Futebol
21 Mar
15:00
00
Amora FC U19Juventude Évora
21 Mar
15:00
00
Desportivo das AvesFC Tirsense
21 Mar
15:00
00
SC Mineiro AljustrelenseMoura AC
21 Mar
15:00
00
TrofenseCsd Camara de Lobos
21 Mar
15:00
00
GD CarapinheirenseArc Oleiros
21 Mar
15:00
00
B-SAD BClube Oriental de Lisboa
21 Mar
15:00
00
CamachaPevidem SC
21 Mar
15:00
00
Vilaverdense FCMerelinense FC
21 Mar
15:00
00
Valadares Gaia FCCcdr Vila Cortez
21 Mar
15:00
00
Anadia FCBeira-Mar
21 Mar
15:00
00
SC SalgueirosFC Pedras Rubras
21 Mar
15:00
00
CDC MontalegreSC Braga B
21 Mar
15:00
00
SC Vila RealLeca FC
21 Mar
15:00
00
SCU TorreenseCaldas SC
21 Mar
15:00
00
CD CerveiraVidago FC
21 Mar
15:00
00
Gr Amigos PazAlcains
21 Mar
15:00
00
Vitoria Guimaraes BRio Ave B
21 Mar
15:00
00
Brito SCAD Fafe
21 Mar
15:00
00
CD Rabo PeixeGd Fontinhas
21 Mar
15:00
00
GD Fabril do BarreiroCF Estrela
21 Mar
15:00
00
FC Oliveira do HospitalUnião de Leiria
21 Mar
15:00
00
SC CoimbroesGondomar SC
21 Mar
15:00
00
GS LourePêro Pinheiro
21 Mar
15:00
00
Co Do MontijoReal Sport Clube
21 Mar
15:00
00
FC Felgueiras 1932Berco SC
21 Mar
15:00
00
Lusitania FC LourosaSporting de Espinho
21 Mar
15:00
00
Amarante FCUniao SC Paredes
21 Mar
15:00
00
Fátima1 Dezembro
21 Mar
15:00
00
CF Canelas 2010AD Sanjoanense
21 Mar
15:00
00
SC MirandelaPedras Salgadas

3 Apr 2021 (Saturday)

Matchday 22
03 Apr
14:00
00
SC IdealGD Fabril do Barreiro
03 Apr
14:00
00
União da MadeiraSC Salgueiros
03 Apr
14:00
00
FC TirsenseCamacha
03 Apr
14:00
00
Csd Camara de LobosSC Coimbroes
03 Apr
14:00
00
Uniao SC ParedesTrofense
03 Apr
14:00
00
Mondinense FCVitoria Guimaraes B
03 Apr
14:00
00
Leca FCAmarante FC
03 Apr
14:00
00
Pevidem SCAr Sao Martinho
03 Apr
14:00
00
Gondomar SCMaritimo Madeira B
03 Apr
14:00
00
Gd FontinhasOriental Dragon FC
03 Apr
14:00
00
SC PraienseB-SAD B
03 Apr
14:00
00
Rio Ave BFC Felgueiras 1932
03 Apr
14:00
00
Berco SCBrito SC
03 Apr
14:00
00
AD FafeDesportivo das Aves
03 Apr
14:00
00
FC Pedras RubrasSC Vila Real
03 Apr
14:00
00
CF EstrelaCD Rabo Peixe
03 Apr
15:00
00
Real Sport ClubeSporting Clube de Portugal B
03 Apr
15:00
00
SC LourinhanenseUFC Almeirim
03 Apr
15:00
00
Pêro PinheiroFátima
03 Apr
15:00
00
Moura ACCD Pinhalnovense
03 Apr
15:00
00
Pedras SalgadasCD Cerveira
03 Apr
15:00
00
Clube CondeixaSertanense FC
03 Apr
15:00
00
1 DezembroSintrense
03 Apr
15:00
00
Arc OleirosSport Benfica Castelo Branco
03 Apr
15:00
00
CF Esperanca de LagosCF Os Armacenenses
03 Apr
15:00
00
SC Maria da FonteVilaverdense FC
03 Apr
15:00
00
Sporting de EspinhoLusitano FC Vildemoinhos
03 Apr
15:00
00
Beira-MarValadares Gaia FC
03 Apr
15:00
00
UD SantaremSG Sacavenense
03 Apr
15:00
00
OlhanenseLusitano GC
03 Apr
15:00
00
Vidago FCCDC Montalegre
03 Apr
15:00
00
SC VianenseGD Braganca
03 Apr
15:00
00
Caldas SCGS Loure
03 Apr
15:00
00
São João de VerLusitania FC Lourosa
03 Apr
15:00
00
AD SanjoanenseRd Agueda
03 Apr
15:00
00
Alverca FutebolSCU Torreense
03 Apr
15:00
00
SC Braga BÁguia FC Vimioso
03 Apr
15:00
00
Ccdr Vila CortezCF Canelas 2010
03 Apr
15:00
00
AD Castro DaireAnadia FC
03 Apr
15:00
00
União de LeiriaGr Amigos Paz
03 Apr
15:00
00
Juventude ÉvoraLouletano DC
03 Apr
15:00
00
GD Vitoria SernacheMortágua FC
03 Apr
15:00
00
Merelinense FCSC Mirandela
03 Apr
15:00
00
Vitória SetúbalSC Mineiro Aljustrelense
03 Apr
15:00
00
AlcainsGD Carapinheirense
03 Apr
15:00
00
Clube Oriental de LisboaCo Do Montijo
03 Apr
15:00
00
MoncarapachenseAmora FC U19
03 Apr
15:00
00
AC MarinhenseFC Oliveira do Hospital

Teams

1 Dezembro
Portugal
AC Marinhense
Portugal
AD Castro Daire
Portugal
AD Fafe
Portugal
AD Sanjoanense
Portugal
Alcains
Portugal
Alverca Futebol
Portugal
Amarante FC
Portugal
Amora FC U19
Portugal
Anadia FC
Portugal
Ar Sao Martinho
Portugal
Arc Oleiros
Portugal
B-SAD B
Portugal
Beira-Mar
Portugal
Berco SC
Portugal
Brito SC
International Clubs
Caldas SC
Portugal
Camacha
Portugal
Ccdr Vila Cortez
Portugal
CD Cerveira
International Clubs
CD Pinhalnovense
Portugal
CD Rabo Peixe
Portugal
CDC Montalegre
Portugal
CF Canelas 2010
Portugal
CF Esperanca de Lagos
Portugal
CF Estrela
Portugal
CF Os Armacenenses
Portugal
Clube Condeixa
Portugal
Clube Oriental de Lisboa
Portugal
Co Do Montijo
Portugal
Csd Camara de Lobos
Portugal
Desportivo das Aves
Portugal
FC Felgueiras 1932
Portugal
FC Oliveira do Hospital
Portugal
FC Pedras Rubras
Portugal
FC Tirsense
Portugal
Fátima
Portugal
GD Braganca
Portugal
GD Carapinheirense
Portugal
GD Fabril do Barreiro
Portugal
Gd Fontinhas
Portugal
GD Vitoria Sernache
Portugal
Gondomar SC
Portugal
Gr Amigos Paz
Portugal
GS Loure
Portugal
Juventude Évora
Portugal
Leca FC
Portugal
Louletano DC
Portugal
Lusitania FC Lourosa
Portugal
Lusitano FC Vildemoinhos
Portugal
Lusitano GC
Portugal
Maritimo Madeira B
Portugal
Merelinense FC
Portugal
Moncarapachense
Portugal
Mondinense FC
Portugal
Mortágua FC
Portugal
Moura AC
Portugal
Olhanense
Portugal
Oriental Dragon FC
Portugal
Pedras Salgadas
Portugal
Pevidem SC
Portugal
Pêro Pinheiro
Portugal
Rd Agueda
Portugal
Real Sport Clube
Portugal
Rio Ave B
Portugal
SC Braga B
Portugal
SC Coimbroes
Portugal
SC Ideal
Portugal
SC Lourinhanense
Portugal
SC Maria da Fonte
Portugal
SC Mineiro Aljustrelense
Portugal
SC Mirandela
Portugal
SC Praiense
Portugal
SC Salgueiros
Portugal
SC Vianense
Portugal
SC Vila Real
Portugal
SCU Torreense
Portugal
Sertanense FC
Portugal
SG Sacavenense
Portugal
Sintrense
Portugal
Sport Benfica Castelo Branco
Portugal
Sporting Clube de Portugal B
Portugal
Sporting de Espinho
Portugal
São João de Ver
Portugal
Trofense
Portugal
UD Santarem
International Clubs
UFC Almeirim
Portugal
Uniao SC Paredes
Portugal
União da Madeira
Portugal
União de Leiria
Portugal
Valadares Gaia FC
Portugal
Vidago FC
Portugal
Vilaverdense FC
Portugal
Vitoria FC Sad
Portugal
Vitoria Guimaraes B
Portugal
Vitória Setúbal
Portugal
Águia FC Vimioso
Portugal
;